Sport & Rekreacion në shitje në Novoberdë

 • 5 foto
  Ora Muri
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Muri

  Ora kushton 15€ me ZBRTIJE madhësia Standarde 60 cm deri 1 M , Transporti falas në Kosovë dhe ju

  Novoberdë Dje, 00:42
  15 €
 • 3 foto
  Zerim me qera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim me qera

  Leshohet me qera zerim profesional per dasma, fejesa dhe ahenxhe familjare te ndryshme. Qmime te v

  Novoberdë 7 korrik 05:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Këlyshë të mrekullueshëm siberianë të butë për shi
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të mrekullueshëm siberianë të butë për shi

  Këlyshë të mrekullueshëm siberianë të butë për shitje Një mashkull dhe një femër. Këto këlyshë kanë

  Novoberdë 4 korrik 11:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Këlyshë boksi për shitje.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë boksi për shitje.

  Këlyshë boksi për shitje. Këto qenusha të bukur Boxer janë regjistruar, patën të shtëna dhe trajtime

  Novoberdë 4 korrik 10:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Këlyshë Cute Retriever Golden për birësim.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Cute Retriever Golden për birësim.

  Këlyshë Cute Retriever Golden për birësim. Ata janë 12 javë të vjetër, kanë kontrolluar veturat, jan

  Novoberdë 3 korrik 16:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kone Purebred Mahnitëse Kc Reg Staffy
  Kafshe shtepiake

  Kone Purebred Mahnitëse Kc Reg Staffy

  Këlyshë Blue English Staffordshire Bull Terrier, 2 djem 2 vajza tashmë janë shitur. Mamaja dhe babi

  Novoberdë 27 qershor 16:14
  250 €
 • 3 foto
  Qentë dhe këlyshët maltezë për shitje
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe këlyshët maltezë për shitje

  Qentë dhe këlyshët maltezë për shitje Një qenush KC ishte regjistruar për dëme në Maltë. Nëna e tyre

  Novoberdë 26 qershor 12:18
  130 €
 • 1 foto
  Ora Muri
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Muri

  - ZBRITJA VAZHDON ! Nxito sasia shumë e limituar !! - 1 orë muri për vetëm 11.99 € - 2 orë muri pë

  Novoberdë 25 qershor 10:52
  12 €
 • 2 foto
  Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Pitbull

  Shitet qeni pitbull staf me pasport me vakcina tkryme met tgjitha 5 muj

  Novoberdë 24 qershor 14:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dhuratë e një terriere të adhurueshme të Yorkshire
  Kafshe shtepiake

  Dhuratë e një terriere të adhurueshme të Yorkshire

  Dhuratë e një terriere të adhurueshme të Yorkshire 04/19/2020 është data e tij e lindjes, kjo femër

  Novoberdë 22 qershor 18:05
  20 €
 • 1 foto
  Dhuratë e një terriere të adhurueshme të Yorkshire
  Kafshe shtepiake

  Dhuratë e një terriere të adhurueshme të Yorkshire

  Dhuratë e një terriere të adhurueshme të Yorkshire 04/19/2020 është data e tij e lindjes, kjo femër

  Novoberdë 22 qershor 17:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dhuratë e një terriere të adhurueshme të Yorkshire
  Kafshe shtepiake

  Dhuratë e një terriere të adhurueshme të Yorkshire

  Dhuratë e një terriere të adhurueshme të Yorkshire 19/04/2020 është data e tij e lindjes, kjo femër

  Novoberdë 22 qershor 17:53
  10 €
 • 2 foto
  Puppies Cavachon
  Kafshe shtepiake

  Puppies Cavachon

  Ne jemi krenarë të njoftojmë lindjen e këlyshëve tanë kavapoochon! Ne kemi në dispozicion 1 vajza d

  Novoberdë 18 qershor 11:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies bukuroshe Maltese
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukuroshe Maltese

  Jemi të ngazëllyer për të prezantuar me ju 4 vajzat tona të bukura të lumtura dhe të shëndetshme dhe

  Novoberdë 18 qershor 11:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Francezet mahnitëse jargavan Kc Reg
  Kafshe shtepiake

  Francezet mahnitëse jargavan Kc Reg

  Kemi mbetur 3 djalë mahnitës 2 💕 Vajzat e rezervuara 3 💙 I rezervuar djali Në dispozicion më pos

  Novoberdë 18 qershor 07:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kotele të mrekullueshme me gëzof
  Kafshe shtepiake

  Kotele të mrekullueshme me gëzof

  Macja ime e bukur ka lindur në një pjellë të mrekullueshme prej gjashtë kotele! Me 2 Prill 2020. 3

  Novoberdë 18 qershor 07:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Francezet mahnitëse jargavan Kc Reg
  Kafshe shtepiake

  Francezet mahnitëse jargavan Kc Reg

  Kemi mbetur 3 djalë mahnitës 2 💕 Vajzat e rezervuara 3 💙 I rezervuar djali Në dispozicion më pos

  Novoberdë 18 qershor 07:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rrallë e drejtë Colourpoint Drejt Skocisë - Dy e f
  Kafshe shtepiake

  Rrallë e drejtë Colourpoint Drejt Skocisë - Dy e f

  Pjellë e re prej 6 * - Këta kotele janë të gjithë në shtëpi ndërkombëtarisht në rrethana normale, po

  Novoberdë 18 qershor 07:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies bukuroshe Maltese
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukuroshe Maltese

  Jemi të ngazëllyer për të prezantuar me ju 4 vajzat tona të bukura të lumtura dhe të shëndetshme dhe

  Novoberdë 18 qershor 06:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies bukuroshe Maltese
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukuroshe Maltese

  Jemi të ngazëllyer për të prezantuar me ju 4 vajzat tona të bukura të lumtura dhe të shëndetshme dhe

  Novoberdë 18 qershor 06:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Cavachon
  Kafshe shtepiake

  Puppies Cavachon

  Ne jemi të kënaqur të ofrojmë këto këlyshë të adhurueshëm kavakon F1 që tani janë gati të largohen p

  Novoberdë 18 qershor 06:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Cavachon
  Kafshe shtepiake

  Puppies Cavachon

  Ne jemi krenarë të njoftojmë lindjen e këlyshëve tanë kavapoochon! Ne kemi në dispozicion 1 vajza d

  Novoberdë 18 qershor 06:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Cavachon
  Kafshe shtepiake

  Puppies Cavachon

  Detaje të plota të reklamës Këlyshë të bukur Cavachon për shitje nga kafshët tona familjare Milly (

  Novoberdë 18 qershor 06:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Cavachon
  Kafshe shtepiake

  Puppies Cavachon

  Detaje të plota të reklamës Këlyshë të bukur Cavachon për shitje nga kafshët tona familjare Milly (

  Novoberdë 18 qershor 06:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  karafil në dispozicion
  Kafshe shtepiake

  karafil në dispozicion

  Unë kam për shitje një pjellë mahnitëse të këlyshëve të kokave, Kajsi me ngjyra Unë kam vajza në dis

  Novoberdë 18 qershor 06:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Chihuahuas bukur
  Kafshe shtepiake

  Chihuahuas bukur

  Chihuahuas bukur për shitje pesë djem dy vajza që ata janë rritur në një shtëpi të dashur ata do të

  Novoberdë 18 qershor 03:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Chihuahuas bukur
  Kafshe shtepiake

  Chihuahuas bukur

  Beautiful Chihuahuas for sale five boys two girls they have been brought up in a loving home they wi

  Novoberdë 18 qershor 03:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Akita X Malamute
  Kafshe shtepiake

  Akita X Malamute

  Ju lutem mos ngurroni të më shkruani ose çfarë pyetni mua me ndonjë pyetje dhe të kthehem tek ju sa

  Novoberdë 18 qershor 03:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Akita X Malamute
  Kafshe shtepiake

  Akita X Malamute

  Ju lutem mos ngurroni të më shkruani ose çfarë pyetni mua me ndonjë pyetje dhe të kthehem tek ju sa

  Novoberdë 18 qershor 03:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kupat e Testuar për Shëndetin e Cilësisë
  Kafshe shtepiake

  Kupat e Testuar për Shëndetin e Cilësisë

  PRIND LR TANI TANI E HAPUR.Had My Girl Retriever Girl Annie skanoi sot duke zbuluar 8 këlyshë.Annie

  Novoberdë 18 qershor 02:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kupat e Testuar për Shëndetin e Cilësisë
  Kafshe shtepiake

  Kupat e Testuar për Shëndetin e Cilësisë

  WAITING LIST NOW OPEN.Had my Golden Retriever Girl Annie scanned today revealing 8 puppies.Annie is

  Novoberdë 18 qershor 02:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Beagle e bukur trekëndëshi
  Kafshe shtepiake

  Beagle e bukur trekëndëshi

  Mbeti vetëm një djalë !!! Përshëndetje, këto janë 4 këlyshët tanë të bukur djemtë për shitje. Ata

  Novoberdë 18 qershor 02:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Beagle e bukur trekëndëshi
  Kafshe shtepiake

  Beagle e bukur trekëndëshi

  Mbeti vetëm një djalë !!! Përshëndetje, këto janë 4 këlyshët tanë të bukur djemtë për shitje. Ata

  Novoberdë 18 qershor 02:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Femër mahnitëse e kaltër blu e disponueshme e fund
  Kafshe shtepiake

  Femër mahnitëse e kaltër blu e disponueshme e fund

  Vajza e fundit e vogël që kërkon shtëpinë e familjes. Maskless Blue-fawn-femër, që mbart blu, krem

  Novoberdë 18 qershor 02:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Femër mahnitëse e kaltër blu e disponueshme e fund
  Kafshe shtepiake

  Femër mahnitëse e kaltër blu e disponueshme e fund

  Vajza e fundit e vogël që kërkon shtëpinë e familjes. Maskless Blue-fawn-femër, që mbart blu, krem

  Novoberdë 18 qershor 02:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Puppies bukuroshe franceze të bulldogut që kërkojn
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukuroshe franceze të bulldogut që kërkojn

  Të gjithë këlyshët janë po aq bukur, por vetëm për të dhënë një përshkrim të vogël të tyre: Harku

  Novoberdë 18 qershor 02:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Puppies bukuroshe franceze të bulldogut që kërkojn
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukuroshe franceze të bulldogut që kërkojn

  Të gjithë këlyshët janë po aq bukur, por vetëm për të dhënë një përshkrim të vogël të tyre: Harku

  Novoberdë 18 qershor 02:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Puppies bukuroshe franceze të bulldogut që kërkojn
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukuroshe franceze të bulldogut që kërkojn

  Të gjithë këlyshët janë po aq bukur, por vetëm për të dhënë një përshkrim të vogël të tyre: Harku

  Novoberdë 18 qershor 02:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Francezët me cilësi të lartë
  Kafshe shtepiake

  Francezët me cilësi të lartë

  AMDIAMOND DOGS💎 OPPREGJIS BULLDOG FRANC TAL CILITYSIS S AVNDSISHME PAR100% PRINDR SHALNDETSOR OM

  Novoberdë 18 qershor 02:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Francezët me cilësi të lartë
  Kafshe shtepiake

  Francezët me cilësi të lartë

  AMDIAMOND DOGS💎 OPPREGJIS BULLDOG FRANC TAL CILITYSIS S AVNDSISHME PAR100% PRINDR SHALNDETSOR OM

  Novoberdë 18 qershor 02:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frëngjisht mahnitëse Lilac Platinum
  Kafshe shtepiake

  Frëngjisht mahnitëse Lilac Platinum

  Jemi krenarë për të njoftuar lindjen e Are A 6 Puppies Mahnitëse Franceze të Bulldogut. ❤️💙 Duke

  Novoberdë 18 qershor 01:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frëngjisht mahnitëse Lilac Platinum
  Kafshe shtepiake

  Frëngjisht mahnitëse Lilac Platinum

  Jemi krenarë për të njoftuar lindjen e Are A 6 Puppies Mahnitëse Franceze të Bulldogut. ❤️💙 Duke

  Novoberdë 18 qershor 01:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes bicikleten
  Paisje per sport

  Shes bicikleten

  Esht e mir e bukur prej zvicrres

  Novoberdë 18 qershor 00:44
  700.000.000.000 €
 • 0 foto
  Scott biciklet nga CH
  Paisje per sport

  Scott biciklet nga CH

  Biciklet SCOTT SPORTSTER 27.5\" Shpejtesit Shimano Ndrruesi i shpejtesive Shimano Amortizera perpar

  Novoberdë 15 qershor 10:23
  190 €
 • 2 foto
  Puppy For Sale
  Kafshe shtepiake

  Puppy For Sale

  Beautiful chihuahua Boy for sale not ready to go Whatsapp:+237672098450

  Novoberdë 14 qershor 09:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Stunning Kc Reg
  Kafshe shtepiake

  Stunning Kc Reg

  Delilah has the most amazing personality she adores children and cuddles and is from a litter of 6 s

  Novoberdë 14 qershor 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maltipoo Puppies
  Kafshe shtepiake

  Maltipoo Puppies

  Mother is my pet it’s her first litter they will be living in my home and used to all house hold app

  Novoberdë 14 qershor 08:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golden Retriever Puppies
  Kafshe shtepiake

  Golden Retriever Puppies

  Our puppies will come with; *Kc registration *information sheets *insurance *Microchipped ready t

  Novoberdë 14 qershor 08:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Puppy Maltese
  Kafshe shtepiake

  Puppy Maltese

  I’m hoping my beautiful girl is expecting pups.... she has had a previous liter and we had 4 healthy

  Novoberdë 14 qershor 08:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Scott biciklet nga CH
  Paisje per sport

  Scott biciklet nga CH

  Biciklet SCOTT SPORTSTER 27.5\" Shpejtesit Shimano Ndrruesi i shpejtesive Shimano Amortizera perpar

  Novoberdë 12 qershor 16:25
  Me Marrveshje