Obiliq

Sport & Rekreacion në shitje në Obiliq

 • 4 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte Panaire Muzik Party Kanagjeqe si dhe

  Obiliq Sot, 12:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten pulat e katunit
  Kafshe shtepiake

  Shiten pulat e katunit

  Shiten pulat gjithsej jon 100 copa

  Obiliq Sot, 12:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen Sharri
  Kafshe shtepiake

  Qen Sharri

  Shes femen e sharrit i ka 6 muj osht e shtir mund te kontaktoni ne viber +37744545051

  Obiliq Sot, 11:06
  59 €
 • 1 foto
  Zerim Tenda karrika me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrika me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Obiliq Dje, 08:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Femen e Sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shes Femen e Sharrit

  Shes Femen e Sharrit osh e rrezikshme osht roje per shtepi i ka 7 muaj

  Obiliq Dje, 06:25
  60 €
 • 2 foto
  Shes Qen Sharrit Femen
  Kafshe shtepiake

  Shes Qen Sharrit Femen

  Shes femnen e sharrit osht e rrezikshme i ka 6 muaj osht roje per shtepi ndrroj vetem me femen belg

  Obiliq Dje, 06:25
  80 €
 • 4 foto
  Shes Bicikleten sapo ardhur nga Gjermania
  Paisje per sport

  Shes Bicikleten sapo ardhur nga Gjermania

  Shes Bicikleten ne gjendje te mire guma ka 26 madhesine eshte ne gjendje te mire hec mire ne male pe

  Obiliq 24 maj 21:24
  180 €
 • 2 foto
  Shes Lopën me Viç
  Kafshe shtepiake

  Shes Lopën me Viç

  Shes Lopën me viç. Lopa esht shum Rac e mir esht Lop qumshti viçin e ka lindur me 10Maj qmimin e ka

  Obiliq 22 maj 10:50
  1.600 €
 • 0 foto
  Ama bletave me shumic.
  Kafshe shtepiake

  Ama bletave me shumic.

  Ama me shumic si vjetit.

  Obiliq 22 maj 07:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet ose ndrrohet qeni i sharrit djali i shapit
  Kafshe shtepiake

  Shitet ose ndrrohet qeni i sharrit djali i shapit

  Shitet ose ndrrohet djali i shapit ises 6 vjet i fort per lufta edhe per oborr ndrrim boj me qen tje

  Obiliq 21 maj 18:41
  1 €
 • 0 foto
  Shes Kapuqin
  Koleksione

  Shes Kapuqin

  I ardhur ngaa Austria

  Obiliq 21 maj 01:27
  7 €
 • 6 foto
  Shiten ni terrierk dhe ni bubick
  Kafshe shtepiake

  Shiten ni terrierk dhe ni bubick

  Shitet terrierka dhe bubicka shum te mir terrierka esht femen dhe bubicka femer bubicka 30 ero ter

  Obiliq 19 maj 14:01
  80 €
 • 0 foto
  Belg malinois
  Kafshe shtepiake

  Belg malinois

  Shitet belg femen mosha 17 muj i ka te kryera te gjitha me parazit vaksina (2).Per ma shum na kontak

  Obiliq 18 maj 15:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Malinois Belg
  Kafshe shtepiake

  Malinois Belg

  Shitet malinois belg femen 15 mujsh.I ka te kryera kokrra te parazitve te eshtrave , vaksinat(2).Per

  Obiliq 18 maj 14:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qen
  Kafshe shtepiake

  Qen

  Shitet pastori gjerman 2 vjet femen urgjen e jap lir

  Obiliq 18 maj 13:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  klysh i sharrit femer
  Kafshe shtepiake

  klysh i sharrit femer

  shitet klyshi i sharrit femer 3.5 muj shume i mire

  Obiliq 17 maj 00:07
  70 €
 • 4 foto
  Shitet Husky Siberian
  Kafshe shtepiake

  Shitet Husky Siberian

  Shes qenin, gjinia femër, mosha 3 muaj e gjysm dy syte e kafet te njejt, shume i dashur per femij as

  Obiliq 15 maj 08:05
  150 €
 • 4 foto
  Shitet lopa me viq
  Kafshe shtepiake

  Shitet lopa me viq

  Shitet lopa me viq per me shum na kontaktoni

  Obiliq 14 maj 08:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kangalli ose ndrrim
  Kafshe shtepiake

  Shitet kangalli ose ndrrim

  Shitet kangall fm 13 muajsh ose ndrrohet me rud aziat rotwailler qen sharri belg etj

  Obiliq 13 maj 10:00
  1 €
 • 3 foto
  Malinois belg
  Kafshe shtepiake

  Malinois belg

  Shitet malinois belg mashkull 1 vjet e 2 mujsh.Per me shume info +38343749431

  Obiliq 11 maj 15:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ZËRIM me qera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ZËRIM me qera

  Rezervo tani me qmim te Volitshem: leshojm zerim me qera per dasma dhe ahengje te ndryshme na kontak

  Obiliq 4 maj 03:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Orbitrek
  Paisje per sport

  Orbitrek

  Shes orbitrekin ne gjendje te rrekullt me qmim te arsyshem .

  Obiliq 3 maj 22:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viqi qumshtit
  Kafshe shtepiake

  Viqi qumshtit

  Viqi i ka 2 muj eni jave

  Obiliq 29 prill 16:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet ose ndrrohet urgjend terrierka femen
  Kafshe shtepiake

  Shitet ose ndrrohet urgjend terrierka femen

  Shitet ose ndrrohet urgjend terrierka femen boj ndrrim me bicikell ose belg mashkull

  Obiliq 29 prill 16:21
  1 €
 • 0 foto
  Shitet Akita inu origjinal
  Kafshe shtepiake

  Shitet Akita inu origjinal

  Shitet Akita mashkull 17muj . Shum I urt shitet ose ndrrohet me najsen sepse nuk kam koh mu kujdes

  Obiliq 28 prill 17:54
  225 €
 • 3 foto
  Bika
  Kafshe shtepiake

  Bika

  Shiten bikat te rritur me kollimoq e grur

  Obiliq 26 prill 22:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bubic
  Kafshe shtepiake

  Bubic

  Eshte mashkull nuk han njerz pres blers serioz

  Obiliq 26 prill 22:18
  20 €
 • 2 foto
  Shes Pula Brahama
  Kafshe shtepiake

  Shes Pula Brahama

  Shes pula brahama 11 pula edhe 1 gjel 500 euro per krejt .

  Obiliq 26 prill 14:40
  500 €
 • 1 foto
  Shiten knojsit
  Kafshe shtepiake

  Shiten knojsit

  Shiten knojsit.Cmimi me marveshje

  Obiliq 23 prill 18:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Husky Siberian
  Kafshe shtepiake

  Shitet Husky Siberian

  Shes qenin, gjinia femër, mosha 3 muaj e gjysm dy syte e kafet te njejt, shume i dashur per femij as

  Obiliq 23 prill 15:57
  190 €
 • 0 foto
  Korg PA1000 61 Key Professional Arranger Keyboard
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg PA1000 61 Key Professional Arranger Keyboard

  Korg PA1000 61 Key Professional Arranger Keyboard 61 Key Digital Piano

  Obiliq 19 prill 19:24
  700 €
 • 1 foto
  Shes qenin e sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shes qenin e sharrit

  Shes qenin e sharrit femen 1 vjet arsya pse pe.heku spo ka kush mu kujdes per to rac e paster 100%

  Obiliq 17 prill 13:26
  40 €
 • 2 foto
  Belg
  Kafshe shtepiake

  Belg

  Malinois belg

  Obiliq 17 prill 11:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet viqi
  Kafshe shtepiake

  Shitet viqi

  Shitet viqi femen 2 jav per me shum na kontaktoni

  Obiliq 13 prill 17:16
  300 €
 • 0 foto
  Shitet terrierka urgjend ose ndrrohet
  Kafshe shtepiake

  Shitet terrierka urgjend ose ndrrohet

  Shitet terrierka urgjent ose ndrrohet me qen belg mashkull ose bicikell

  Obiliq 12 prill 18:07
  70 €
 • 4 foto
  Shitet lopa
  Kafshe shtepiake

  Shitet lopa

  Shitet lopa dytin viq i qete 12-15 litra qumsht.Qmimi me marveshje.

  Obiliq 11 prill 03:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Terrier
  Kafshe shtepiake

  Terrier

  Shes terrierin mashkull mosha 9muj Bej ndrrim me belg per meshum na kontakto +38346107822

  Obiliq 4 prill 17:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Haski siberjan
  Kafshe shtepiake

  Haski siberjan

  Shes haskin 10muj bej edhe ndrrim me qka tum konvenon

  Obiliq 4 prill 15:51
  60 €
 • 2 foto
  Shitet viqi
  Kafshe shtepiake

  Shitet viqi

  Shitet viqi femen per me shum na kontaktoni ne numrin ose edhe ni viber

  Obiliq 4 prill 15:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shëndeti Testuar newfounland Bebet
  Kafshe shtepiake

  Shëndeti Testuar newfounland Bebet

  Shëndeti Testuar newfounland Bebet Të dy prindërit kanë temperamentin e mahnitshëm, ato mund të shi

  Obiliq 4 prill 11:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Një shtëpi e re për qenin tim. Pomsky,
  Kafshe shtepiake

  Një shtëpi e re për qenin tim. Pomsky,

  Një shtëpi e re për qenin tim. Pomsky,  3 muajsh qenush. Qen familjar. Me gjithë vaksinimet dhe letr

  Obiliq 4 prill 11:10
  180 €
 • 3 foto
  Shes ose ndrroj Vuqjakun
  Kafshe shtepiake

  Shes ose ndrroj Vuqjakun

  shes ose ndrroj vuqjakun osht femen 1vjet e gjys shum e mir osht per oborr faleminderit per mirkupt

  Obiliq 4 prill 08:57
  65 €
 • 3 foto
  shes vuqjakicen
  Kafshe shtepiake

  shes vuqjakicen

  Shes ose ndrroj vuqjakicen 1vjet e gjys shum e mir per oborr

  Obiliq 4 prill 08:57
  65 €
 • 5 foto
  Shimano shtag peshkimi
  Paisje per sport

  Shimano shtag peshkimi

  Shitet shtaga e peshkimit Shimano komplet shtaga dhe maqina shimano 2.7 m ultra line e re pa asni

  Obiliq 4 prill 07:23
  180 €
 • 1 foto
  Klyshi Rottfaler
  Kafshe shtepiake

  Klyshi Rottfaler

  Klyshi rottfaler moshku 40e Femra 30e

  Obiliq 4 prill 00:33
  40 €
 • 2 foto
  Klyshi
  Kafshe shtepiake

  Klyshi

  Shiten klyshit

  Obiliq 3 prill 23:18
  300 €
 • 2 foto
  Belg Malinois
  Kafshe shtepiake

  Belg Malinois

  Shes belg malinois 9muajsh me tegjitha vakcinat Gjinia femer

  Obiliq 3 prill 20:40
  1 €
 • 2 foto
  Rottfaler klyshi
  Kafshe shtepiake

  Rottfaler klyshi

  Klyshi rottfaler. Moshku 40e Femra 30e Wiber : 049319873

  Obiliq 3 prill 20:17
  30 €
 • 2 foto
  Prstenje
  Koleksione

  Prstenje

  1 rimski 2 srednji vek 17-18

  Obiliq 3 prill 19:09
  30 €
 • 6 foto
  Rottfaler klyshi 40e
  Kafshe shtepiake

  Rottfaler klyshi 40e

  Moshku 40 Femra 30 Wiber ; 049 319 873

  Obiliq 3 prill 18:46
  40 €