Pejë

Sport & Rekreacion në shitje në Pejë

 • 5 foto
  Maqin qepse Antike.✂️✴
  Koleksione

  Maqin qepse Antike.✂️✴

  Shes maqinen qepse Antike, e vjeter gati ni shekull, dhe model shum i rrall antik me punim dore qdo

  Pejë Sot, 01:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Libra Arkivor 1941-1945(E verteta e Demarkacionit
  Libra / Revista

  Libra Arkivor 1941-1945(E verteta e Demarkacionit

  Shes Libra Arkivor Leksikon ,shum te vjeter te viteve 1941-1945,te ngjarëve te verteta te aso kohe n

  Pejë Sot, 01:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta SCOTT- MTB-Shimano!
  Paisje per sport

  Bicikleta SCOTT- MTB-Shimano!

  Shes bicikleten SCOTT-MTB-SHIMANO, origjinale 26she, Shiko fotot... INFO: +38349184333.

  Pejë Sot, 01:39
  130 €
 • 7 foto
  Bicikleta \"Bocas/Shimano\"originale!
  Paisje per sport

  Bicikleta \"Bocas/Shimano\"originale!

  Shes Bicikleten \"Bocas/Shimano\" originale, Made in Germany., madhesia 28sh, 7 shpejtesi, alumin 1

  Pejë Sot, 01:35
  320 €
 • 1 foto
  Shes Bicikleten Cube Ally
  Paisje per sport

  Shes Bicikleten Cube Ally

  Shes bicikleten Cube ne gjendje shum te mir. Tel: +38349606007

  Pejë Dje, 17:36
  230 €
 • 3 foto
  Prodhim made in USA??????????
  Paisje per sport

  Prodhim made in USA??????????

  26 guma

  Pejë Dje, 13:03
  170 €
 • 1 foto
  ev zx5
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ev zx5

  shes dy ev zx 5 njeri nga prodhimet me te mire te tere brendit te electro voice 2x600w

  Pejë Dje, 11:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  horne -driver rcf art 725
  Instrumente muzikore dhe paisje

  horne -driver rcf art 725

  shes horne driver apo zile per rcf art 725 origjinale made in italy

  Pejë Dje, 11:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ev zx4
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ev zx4

  shes dy boxe ev zx4 extraaaa

  Pejë Dje, 11:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dynacord pm 1600-2 2x700w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord pm 1600-2 2x700w

  shes mixeten dynacord pm 1600-2 2x700w mixeta eshte ne extra gjendje qm 1250e per ma teper foto vib

  Pejë Dje, 11:26
  1.250 €
 • 1 foto
  shure sm 58 wireless ut4
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shure sm 58 wireless ut4

  shes mikrofonin shure wireless ut4 eshte kogja potent dhe do ju plotsoj qdo kerkes te perfomanses ku

  Pejë Dje, 11:25
  250 €
 • 2 foto
  sub woofer fbt maxx 9s  2x900w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer fbt maxx 9s 2x900w

  shes dy sub woofera fbt maxx9s 2x900w super gjendje per ma teper foto viber 38344528304

  Pejë Dje, 11:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dynacord sl 2400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord sl 2400

  shes amplifikatorin e ri dynacord sl 2400 2400w perfekt send per ma teper foto viber 38344528304

  Pejë Dje, 11:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sub woofer behringer 1800x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer behringer 1800x

  shes dy bas bina behringer euro power 1800x shuuum te mira dhe te ruajtura per ma teper foti viber 3

  Pejë Dje, 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  korg tr super aksionnnnn
  Instrumente muzikore dhe paisje

  korg tr super aksionnnnn

  shes sintin korg tr shum i rujtum si i ri per ma teper foto viber 37744970945

  Pejë Dje, 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sub woofer rcf 8003 as 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer rcf 8003 as 2

  shes dy bas bina rcf 8003 as 2 2x11oo w te ri extraaa woofera ma te mire as mos kerkoni per ma tepe

  Pejë Dje, 11:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  rcf 725 new model
  Instrumente muzikore dhe paisje

  rcf 725 new model

  shes rcf art 725 modeli me i ri boxe shum potente te cilat qdo perfomans e realizojn perfekt per ma

  Pejë Dje, 11:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Spider pro new one
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Spider pro new one

  shes spider pro te ri

  Pejë Dje, 11:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Pedalet Shimano Xt per garë
  Paisje per sport

  Shes Pedalet Shimano Xt per garë

  Shes Pedalet per gara Shimano XT PD-M780 Cmimi 30 E

  Pejë Dje, 11:22
  30 €
 • 11 foto
  Biciklet City Line 2019
  Paisje per sport

  Biciklet City Line 2019

  BICYCLES SAN REMO - CITY LINE 2019. Bicikleta eshte 2019 e re, arotizimi me air dhe bllokad, gomat 2

  Pejë Dje, 10:41
  380 €
 • 0 foto
  “Competitive” Kettlebell (girja)
  Paisje per sport

  “Competitive” Kettlebell (girja)

  Posedojme pesha te ndryshme. Peshat: 6kg, 8kg, 12kg, 16kg, 20kg, 24kg, 28kg, 32kg

  Pejë 15 shtator 23:54
  30 €
 • 0 foto
  Air Treadmill / Curved Treadmill
  Paisje per sport

  Air Treadmill / Curved Treadmill

  Air Treadmill / Curved Treadmill Dimenzionet: 2000 x 900 x 1500 mm Resistanca: 1-6 Running Belt: 36

  Pejë 15 shtator 23:54
  2.250 €
 • 0 foto
  AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi
  Paisje per sport

  AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi

  AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi Dergesa kryhet brenda 72 oreve ne gjithe teritorrin e Kosoves.

  Pejë 15 shtator 19:00
  750 €
 • 2 foto
  Bubi 2 muajsh per merakli
  Kafshe shtepiake

  Bubi 2 muajsh per merakli

  Shes bubin 2muajsh mashkull shum i hijshem shum i mir nuk rritet shum bohet i fshtir osht bub per me

  Pejë 15 shtator 16:32
  75 €
 • 2 foto
  Këlyshë të bukur me qira siberiane
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur me qira siberiane

  Këlyshë të bukur me qira siberiane Ne jemi të kënaqur që ndajmë pjellën e parë të këlyshave të Junau

  Pejë 15 shtator 16:04
  190 €
 • 3 foto
  BULLS NOVA - SHIMANO - 27.5
  Paisje per sport

  BULLS NOVA - SHIMANO - 27.5

  SHITET BICIKLETA BULLS NOVA MADHESIA - 27.5er PJEST - SHIMANO ALIVIO FRENAT - TEKTRO AURIGA GJENDJ

  Pejë 15 shtator 15:24
  379 €
 • 6 foto
  PAISJE FITNESI GYM CROSSFIT
  Paisje per sport

  PAISJE FITNESI GYM CROSSFIT

  Posedojme gjitha paisjet e nevoshme per Crossfit Gym ne Kosove. Tek ne mund ti gjeni te gjitha, duk

  Pejë 15 shtator 14:49
  1 €
 • 4 foto
  Bicikleta e re qmim special
  Paisje per sport

  Bicikleta e re qmim special

  Shitet Urgjent e po ra ardhur e re

  Pejë 15 shtator 11:32
  260 €
 • 4 foto
  Bicikleta Shimano
  Paisje per sport

  Bicikleta Shimano

  Shes bicikleten Shimano alpine me amortizera shum e rujtme shiko fotot per me shum informata info :

  Pejë 15 shtator 11:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gruri
  Kafshe shtepiake

  Gruri

  Gruri per shitje 50 kg 10€

  Pejë 15 shtator 06:26
  10 €
 • 0 foto
  Lope
  Kafshe shtepiake

  Lope

  Shiten lopet te ardhura nga Çekia, Holanda dhe Gjermania. Per me shume info na kontaktoni ne 0491500

  Pejë 15 shtator 00:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  qen
  Kafshe shtepiake

  qen

  Qen shum I Mir i mesem per njer per njer veq per Gara ska qe I del perpara

  Pejë 14 shtator 16:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rrollera (rroshlla).
  Paisje per sport

  Rrollera (rroshlla).

  Shes Rrollerat apo rroshllat te reja, vetem 2 a 3 ditë te perdorura, shiko fotot, janë Nr. 39 deri 4

  Pejë 14 shtator 02:08
  35 €
 • 2 foto
  Sint
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sint

  Sintè,korg

  Pejë 14 shtator 00:53
  130 €
 • 2 foto
  Dynacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord

  Shiten kutiat dynacord f1122 pa komponentet e veta

  Pejë 13 shtator 20:44
  150 €
 • 1 foto
  KTM SPORT XT - SHIMANO XT 29ER
  Paisje per sport

  KTM SPORT XT - SHIMANO XT 29ER

  Shitet Bicikleta KTM SPORT XT - 29ER MADHESIA - L - 29ER PJEST - SHIMANO DEORE XT ARMOTIZERI - ROC

  Pejë 13 shtator 20:44
  600 €
 • 3 foto
  Kuleta te ndryshme
  Veshje / Kepuce / Ore

  Kuleta te ndryshme

  Kuleta te ndryshme per meshkuj dhe femra TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER: 049

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Brisqe te ndryshem
  Paisje per sport

  Brisqe te ndryshem

  Brisqe te ndryshem TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 049486310

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dylbi bushnell dhe gjera te ndryshme malore
  Paisje per sport

  Dylbi bushnell dhe gjera te ndryshme malore

  Dylbi bushnell dhe dorza malore TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 049486310

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Qanta te ndryshme malore
  Paisje per sport

  Qanta te ndryshme malore

  Qanta te ndryshme malore TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 049486310

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Syza te ndryshme per diell
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syza te ndryshme per diell

  Syza te ndryshme per diell Te interesuarit mund te na kontaktojn ne kete numer 049486310

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Dy Helmeta
  Paisje per sport

  Dy Helmeta

  Shes dy helmeta TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 044998677

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes Violinen
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes Violinen

  Shes violinen TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER : 044998677

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Jakne Malore
  Paisje per sport

  Jakne Malore

  Jakne Malore TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 049486310

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Doreza dhe Syza bore
  Paisje per sport

  Doreza dhe Syza bore

  Doreza dhe Syza bore TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER: 044998677

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per klarinet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pjes per klarinet

  Pjes per karinet TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 044998677

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qanta Krahu
  Paisje per sport

  Qanta Krahu

  Qanta krahu te ndryshme TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 044998677

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Syza Bore te ndryshme
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syza Bore te ndryshme

  Syza bore te ndryshme TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 044998677

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ore gjepi
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore gjepi

  Ore gjepi TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 044998677

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ore dore Nixon Orgjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore Nixon Orgjinale

  Ore dore Nixon Orgjinale TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 044998677

  Pejë 13 shtator 16:34
  Me Marrveshje