Pejë

Sport & Rekreacion në shitje në Pejë

 • 0 foto
  Mulli
  Kafshe shtepiake

  Mulli

  Mulli gjendje tè rregullt punon mir

  Pejë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Pedalet Shimano Xt per garë
  Paisje per sport

  Shes Pedalet Shimano Xt per garë

  Shes Pedalet per gara Shimano XT PD-M780 Cmimi 30 E

  Pejë Dje, 09:19
  30 €
 • 4 foto
  Bicikleta e re qmim special
  Paisje per sport

  Bicikleta e re qmim special

  Shitet Urgjent e po ra ardhur e re

  Pejë Dje, 09:15
  260 €
 • 4 foto
  Bicikleta shum e rujtne
  Paisje per sport

  Bicikleta shum e rujtne

  Shitet Urgjent bicikleta e po sa ardhur qmimi me marveshje

  Pejë Dje, 09:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta

  Shitet bicikleta ne gjendje te mir

  Pejë Dje, 08:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet bicikleta SCOTT
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta SCOTT

  ne gjendje shum te mir

  Pejë Dje, 08:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta Scoot Racer SLX??
  Paisje per sport

  Bicikleta Scoot Racer SLX??

  Shes Bicikleten Scoot Racer SLX , SWISS🇨🇭 origjinale qdo pjesë Shimano dhe SLX, me diska ne dy rrota

  Pejë Dje, 01:29
  220 €
 • 0 foto
  “Competitive” Kettlebell (girja)
  Paisje per sport

  “Competitive” Kettlebell (girja)

  Posedojme pesha te ndryshme. Peshat: 6kg, 8kg, 12kg, 16kg, 20kg, 24kg, 28kg, 32kg

  Pejë 21 maj 23:54
  30 €
 • 0 foto
  Air Treadmill / Curved Treadmill
  Paisje per sport

  Air Treadmill / Curved Treadmill

  Air Treadmill / Curved Treadmill Dimenzionet: 2000 x 900 x 1500 mm Resistanca: 1-6 Running Belt: 36

  Pejë 21 maj 23:54
  2.250 €
 • 0 foto
  Shitet Biqikleta Cube
  Paisje per sport

  Shitet Biqikleta Cube

  Shitet n’gjendje perfekte

  Pejë 21 maj 23:38
  380 €
 • 0 foto
  Mbajtese per bica
  Paisje per sport

  Mbajtese per bica

  Mbajtese per bica TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER : 049486310

  Pejë 21 maj 21:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Qanta te ndryshme malore
  Paisje per sport

  Qanta te ndryshme malore

  Qanta te ndryshme malore TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 049486310

  Pejë 21 maj 21:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuleta te ndryshme
  Veshje / Kepuce / Ore

  Kuleta te ndryshme

  Kuleta te ndryshme per meshkuj dhe femra TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER: 049

  Pejë 21 maj 21:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Brisqe te ndryshem
  Paisje per sport

  Brisqe te ndryshem

  Brisqe te ndryshem TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 049486310

  Pejë 21 maj 21:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dylbi bushnell dhe gjera te ndryshme malore
  Paisje per sport

  Dylbi bushnell dhe gjera te ndryshme malore

  Dylbi bushnell dhe dorza malore TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 049486310

  Pejë 21 maj 21:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Syza te ndryshme per diell
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syza te ndryshme per diell

  Syza te ndryshme per diell Te interesuarit mund te na kontaktojn ne kete numer 049486310

  Pejë 21 maj 21:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ore dore Shinola
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore Shinola

  Ore dore shinola TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 049486310

  Pejë 21 maj 21:01
  200 €
 • 8 foto
  Jakne Malore
  Paisje per sport

  Jakne Malore

  Jakne Malore TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETE NUMER 049486310

  Pejë 21 maj 21:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Biçikletat
  Paisje per sport

  Biçikletat

  Shes biçikletat 049228141

  Pejë 21 maj 20:21
  35 €
 • 5 foto
  Biciklet me bateri nga zvicra
  Paisje per sport

  Biciklet me bateri nga zvicra

  Per ma shum kontaktoni +38344297376 edhe viber +38349262926

  Pejë 21 maj 19:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet bickletea me rym holandeze
  Paisje per sport

  Shitet bickletea me rym holandeze

  Shitetet bickleta me rym holndeze gjithqka prefect komplet me mbushes e gjitha kjo foto

  Pejë 21 maj 19:09
  650 €
 • 0 foto
  AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi
  Paisje per sport

  AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi

  AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi Dergesa kryhet brenda 72 oreve ne gjithe teritorrin e Kosoves.

  Pejë 21 maj 19:00
  750 €
 • 0 foto
  dynacord pm 1000-1
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord pm 1000-1

  shes mixeten dynacord pm 1000-1 ne gjendje extra shuum e rujtme per ma teper foto viber 38344528304

  Pejë 21 maj 18:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dynacord pm 1600-2 2x700w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord pm 1600-2 2x700w

  shes mixeten dynacord pm 1600-2 2x700w mixeta eshte ne extra gjendje qm 1250e per ma teper foto vib

  Pejë 21 maj 18:44
  1.250 €
 • 1 foto
  ev zx5
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ev zx5

  shes dy ev zx 5 njeri nga prodhimet me te mire te tere brendit te electro voice 2x600w

  Pejë 21 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  horne -driver rcf art 725
  Instrumente muzikore dhe paisje

  horne -driver rcf art 725

  shes horne driver apo zile per rcf art 725 origjinale made in italy

  Pejë 21 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dynacord sl 2400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord sl 2400

  shes amplifikatorin e ri dynacord sl 2400 2400w perfekt send per ma teper foto viber 38344528304

  Pejë 21 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  sennheiser xsw-1 825 new one
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sennheiser xsw-1 825 new one

  shes mikrofonin e ri wireles sennheiser extra sound new design hd digjital qmimi eshte 250

  Pejë 21 maj 18:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sub woofer behringer 1800x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer behringer 1800x

  shes dy bas bina behringer euro power 1800x shuuum te mira dhe te ruajtura per ma teper foti viber 3

  Pejë 21 maj 18:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  korg tr super aksionnnnn
  Instrumente muzikore dhe paisje

  korg tr super aksionnnnn

  shes sintin korg tr shum i rujtum si i ri per ma teper foto viber 37744970945

  Pejë 21 maj 18:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shure sm 58 wireless ut4
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shure sm 58 wireless ut4

  shes mikrofonin shure wireless ut4 eshte kogja potent dhe do ju plotsoj qdo kerkes te perfomanses ku

  Pejë 21 maj 18:41
  250 €
 • 0 foto
  rcf 725 new model
  Instrumente muzikore dhe paisje

  rcf 725 new model

  shes rcf art 725 modeli me i ri boxe shum potente te cilat qdo perfomans e realizojn perfekt per ma

  Pejë 21 maj 18:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Spider pro new one
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Spider pro new one

  shes spider pro te ri

  Pejë 21 maj 18:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sub woofer rcf 8003 as 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer rcf 8003 as 2

  shes dy bas bina rcf 8003 as 2 2x11oo w te ri extraaa woofera ma te mire as mos kerkoni per ma tepe

  Pejë 21 maj 18:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  sub woofer fbt maxx 9s  2x900w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer fbt maxx 9s 2x900w

  shes dy sub woofera fbt maxx9s 2x900w super gjendje per ma teper foto viber 38344528304

  Pejë 21 maj 18:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Biciklet me rrym --TRIO--
  Paisje per sport

  Biciklet me rrym --TRIO--

  SHITET BICIKLETA ME RRYM-(TRIO)-NE GJENDJE TE RREGULLT TE GJITHA PJEST SHIMANO -DRITAT FUNKSJONALE-P

  Pejë 21 maj 18:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  RAYMON NINERAY 3.0 2019
  Paisje per sport

  RAYMON NINERAY 3.0 2019

  Shitet Bicikleta RAYMON NINERAY 3.0 VITI PRODHIMIT - 2019 MADHESIA - XL , 29she GOMAT - CONTINENTAL

  Pejë 21 maj 18:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tupana
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tupana

  Shes tupanat Tama Rockstar ne menyre urgjente po ashtu dimensionet 12 , 13 , 14 , 15 , 22. Likurat j

  Pejë 21 maj 17:29
  100 €
 • 6 foto
  PAISJE FITNESI GYM CROSSFIT
  Paisje per sport

  PAISJE FITNESI GYM CROSSFIT

  Posedojme gjitha paisjet e nevoshme per Crossfit Gym ne Kosove. Tek ne mund ti gjeni te gjitha, duk

  Pejë 21 maj 14:49
  1 €
 • 2 foto
  bicikleta Ghost 29
  Paisje per sport

  bicikleta Ghost 29

  bicikleta ghost 29

  Pejë 21 maj 11:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  zagar ballkanc 3 vjet per leper dhelpen kaproll
  Kafshe shtepiake

  zagar ballkanc 3 vjet per leper dhelpen kaproll

  shitet zagar ballkanc 3 vjet per leper dhelpen kaproll i njek mir veq osht pak kryfort me nzan m

  Pejë 21 maj 10:40
  200 €
 • 11 foto
  bianchi
  Paisje per sport

  bianchi

  shitet biqikleta sportive bianchi campagnolo

  Pejë 21 maj 07:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten dritat
  Paisje per sport

  Shiten dritat

  Drita shum te mira te ardhura nga jasht

  Pejë 21 maj 07:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten qantat
  Paisje per sport

  Shiten qantat

  Shiten qantat per shetitje alpinizem

  Pejë 21 maj 07:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gruri
  Kafshe shtepiake

  Gruri

  Gruri per shitje 50 kg 10€

  Pejë 21 maj 06:25
  10 €
 • 0 foto
  Lope
  Kafshe shtepiake

  Lope

  Shiten lopet te ardhura nga Çekia, Holanda dhe Gjermania. Per me shume info na kontaktoni ne 0491500

  Pejë 21 maj 00:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes tupanat Tana
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes tupanat Tana

  Shes tupanat Tama Rock star me likura te reja,tupanat vin sikurse i shifni ne foto pa mbajtse pa qi

  Pejë 20 maj 20:36
  150 €
 • 5 foto
  Maqin qepse Antike.✂️✴
  Koleksione

  Maqin qepse Antike.✂️✴

  Shes maqinen qepse Antike, e vjeter gati ni shekull, dhe model shum i rrall antik me punim dore qdo

  Pejë 20 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qeni ne shtije !
  Kafshe shtepiake

  Qeni ne shtije !

  Qeni eshte ne shitje , eshte i qete dhe i dashur me njerez nuk eshte aspak agresiv , eshte i vaksion

  Pejë 20 maj 19:33
  500 €
 • 0 foto
  qen
  Kafshe shtepiake

  qen

  Qen shum I Mir i mesem per njer per njer veq per Gara ska qe I del perpara

  Pejë 20 maj 16:14
  Me Marrveshje