Peqin

Sport & Rekreacion në shitje në Peqin

 • 1 foto
  DDJ SX3 OKAZION ? !!! NE GJENDJE SI I RI...
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DDJ SX3 OKAZION ? !!! NE GJENDJE SI I RI...

  Shume pak i perdorur, pothuajse fare...Shitet per arsye se do mar ddj sz2

  Peqin 25 shtator 21:41
  850 €
 • 5 foto
  Shitet cifte e shekullit 17 mbedhejte XVll
  Paisje per sport

  Shitet cifte e shekullit 17 mbedhejte XVll

  Shitet cifte e shekullit 17 XVll me ngrefse nga jashte e mir mbajtur dhe ne gjendje pune te shkelqys

  Peqin 24 shtator 14:16
  15.000 €
 • 1 foto
  DDJ SX3 OKAZION
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DDJ SX3 OKAZION

  NE GJENDJE SI I RI...SHITET PER ARSYE SE DO MAR DDJ SZ2

  Peqin 18 shtator 18:37
  800 €
 • 1 foto
  Këlyshë të pastra Chihuahua
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të pastra Chihuahua

  tre këlyshë në dispozicion Të gjithë të dashur dhe të kujdesur shumë mirë. Secila prej tyre ka mikro

  Peqin 17 shtator 17:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mix hasky me sharri
  Kafshe shtepiake

  Mix hasky me sharri

  Shiten kelyshet me cmim shum te arsyeshem

  Peqin 6 shtator 22:24
  1 €
 • 1 foto
  DDJ SX3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DDJ SX3

  Shume pak i perdorur ne gjendje si i ri Cmimi 900 Euro. Shitet per arsye se do mar Ddj sz2

  Peqin 4 shtator 18:15
  900 €
 • 3 foto
  Biciklet 26 Masa L
  Paisje per sport

  Biciklet 26 Masa L

  Biciklete ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia para 1 muaji. Cmimi 170 Mileke

  Peqin 4 shtator 18:07
  170 Lek
 • 3 foto
  Biciklete 26 Masa L
  Paisje per sport

  Biciklete 26 Masa L

  Biciklete 26 Rockrider 5.1 ne gjendje shume te mire. E sjelle nga Italia.Cmimi 200 Euro i diskutuesh

  Peqin 31 gusht 21:41
  200 €
 • 3 foto
  Biciklete 26
  Paisje per sport

  Biciklete 26

  Shitet biciklet ne gjendje shume te mire e ardhur nga Italia.Cmimi 200 Eu i diskutueshem.Cel 0698332

  Peqin 31 gusht 19:51
  200 €
 • 1 foto
  Këlyshë të bukur Bulldog English
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur Bulldog English

  Mashkull dhe Femër, të kuq dhe të bardhë, të rritur rreth fëmijëve në një shtëpi familjare me kafshë

  Peqin 27 gusht 09:23
  1 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Paisje per sport

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Peqin 13 gusht 06:40
  5.000 €
 • 1 foto
  Djali i vogël dhe vajza Birman Kitten
  Kafshe shtepiake

  Djali i vogël dhe vajza Birman Kitten

  kotele të bukura Birman për shitje Gati për t’u larguar për shtëpi të dashura Shumë e lezetshme dh

  Peqin 5 gusht 11:26
  120 €
 • 0 foto
  Shitet kelysh husky
  Kafshe shtepiake

  Shitet kelysh husky

  Shitet kelysh husky femer nje muajshe,rrac e paster

  Peqin 30 korrik 14:02
  150 Lek
 • 1 foto
  Kelysh husky
  Kafshe shtepiake

  Kelysh husky

  Shitet kelysh husky mashkull,rrac e paster nje muajsh

  Peqin 30 korrik 13:50
  150 Lek
 • 1 foto
  Shumë e bukur Shën Bernard Puppies
  Kafshe shtepiake

  Shumë e bukur Shën Bernard Puppies

  Shumë e bukur Shën Bernard Puppies Unë kam 4 puppy femra për shitje, të dy prindërit janë shtëpiake

  Peqin 28 korrik 15:13
  150 €
 • 2 foto
  Beagle Pups e Bukura e Rrepkave Pra të qarta
  Kafshe shtepiake

  Beagle Pups e Bukura e Rrepkave Pra të qarta

  Beagle Pups e Bukura e Rrepkave Pra të qarta mahnitëse djalë beagle për shitje ai është një djalë fa

  Peqin 28 korrik 15:05
  150 €
 • 1 foto
  Vrlo ozbiljna ponuda zajma
  Kafshe shtepiake

  Vrlo ozbiljna ponuda zajma

  Ako vam je potreban poseban zajam i svu sigurnost iu najkraćem mogućem roku, mi smo rješenje naše po

  Peqin 15 korrik 19:52
  89.000 €
 • 1 foto
  Bulldog francez
  Kafshe shtepiake

  Bulldog francez

  Këto puppies janë shumë miqësore, inteligjente dhe socializuar. Unë kam një mashkull dhe një femër d

  Peqin 24 qershor 23:31
  300 €
 • 2 foto
  Yamaha wr125r
  Paisje per sport

  Yamaha wr125r

  Shitet motori 125cc per tjer info me shkruni.

  Peqin 16 qershor 14:05
  2.400 €
 • 2 foto
  puppies cute male dhe femra beagle për miratimin e
  Kafshe shtepiake

  puppies cute male dhe femra beagle për miratimin e

  puppies cute male dhe femra beagle për miratimin e lirë Unë kam këto pule Sweet Male dhe Female beag

  Peqin 25 maj 13:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Akita e bukur amerikane Pups
  Kafshe shtepiake

  Akita e bukur amerikane Pups

  Akita e bukur amerikane Pups Një shitje shumë e ngadaltë, ajo është një race amerikane Akita e plotë

  Peqin 2 maj 13:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten dylbi gjahu
  Paisje per sport

  Shiten dylbi gjahu

  Shiten dylbi gjahu akull te reja dhe te ardhura nga greqija dylbit ikeni ne foto ishikoni ju lutem c

  Peqin 11 prill 22:26
  50 Lek
 • 3 foto
  Pomeranez gati për të shkuar për një shtëpi të re,
  Kafshe shtepiake

  Pomeranez gati për të shkuar për një shtëpi të re,

  Pomeranez gati për të shkuar për një shtëpi të re, kone shumë e bukur, argëtim dhe gjallë, ai ka të

  Peqin 4 prill 13:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  bukur maltez mini
  Kafshe shtepiake

  bukur maltez mini

  Maltes gati për të ardhur në ndonjë familje të bukur dhe të dashur. Është e preferueshme të na konta

  Peqin 4 prill 07:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AZIATIK 2MUAJSH
  Kafshe shtepiake

  AZIATIK 2MUAJSH

  Aziatik rrac e paster 2muajsh

  Peqin 4 prill 04:49
  300 €
 • 1 foto
  Klysh maltez rac e paster
  Kafshe shtepiake

  Klysh maltez rac e paster

  Shiten klysh maltez rac e paster ne gjndje fotot i qeni aty 3 ferma ne gjendje cmimi nga 100 ero nji

  Peqin 3 prill 23:11
  100 €
 • 1 foto
  Shitet klysh pitbull orgjinal edhe nje shitzhu
  Kafshe shtepiake

  Shitet klysh pitbull orgjinal edhe nje shitzhu

  Shitet klysh pitbull mashkull edhe nje shitzhu cmimi 150 er pitbulli shitzu 100 ero

  Peqin 3 prill 23:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet pastor gjerman mashkull 100 % rac epaster
  Kafshe shtepiake

  shitet pastor gjerman mashkull 100 % rac epaster

  shitet pastorgjerman 100% rac epaster mashkull 1 vjece 9 muj me te gjith vaksinat ebera nga parazite

  Peqin 2 prill 10:33
  200 Lek
 • 3 foto
  Omega Seamaster 300M 41mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Omega Seamaster 300M 41mm

  Watch Omega Seamaster 300M 41mm Diving

  Peqin 2 prill 07:34
  1.600 €
 • 2 foto
  Shitet haski femr nje sy blu nje kafe
  Kafshe shtepiake

  Shitet haski femr nje sy blu nje kafe

  Shitet haski femr nje sy blu nje kafe 1 vjec e 4 muj me te gjitha vksinat e bera cmimi 80 milke shum

  Peqin 20 mars 21:04
  80 Lek
 • 2 foto
  DDJ SB3 I RI NE KUTI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DDJ SB3 I RI NE KUTI

  Cmimi 240 € Blere ne itali 280 €

  Peqin 20 mars 07:28
  240 €
 • 0 foto
  SHITEN OKAZION.. YAMAHA DXR 15 PER LIVE DHE DJ
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN OKAZION.. YAMAHA DXR 15 PER LIVE DHE DJ

  Jane ne super gjendje pothuajse te reja..700 watt rms..1100 watt program..Cdo gje origjinale..133 dB

  Peqin 12 shkurt 07:58
  1.250 €
 • 1 foto
  DDJ SB3 I RI NE KUTI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DDJ SB3 I RI NE KUTI

  ..Shitet 250 €..Dhe eshte ndezur vetem per prove..

  Peqin 12 shkurt 07:58
  250 €
 • 1 foto
  Pastor gjerman
  Kafshe shtepiake

  Pastor gjerman

  Femer 7 muajshe e vaksinua cmimi I diskutuesh

  Peqin 7 janar 15:58
  250 Lek
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Kafshe shtepiake

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Bonjour Il est avec une profonde gratitude que je veux présenter mon témoignage ici, vous qui êtes

  Peqin 7 dhjetor 14:08
  600 €