Podujevë

Sport & Rekreacion në shitje në Podujevë

 • 1 foto
  Shes zagarin
  Kafshe shtepiake

  Shes zagarin

  Shes zagarin trengjyrsh i fort zagari ka

  Podujevë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes zagarin
  Kafshe shtepiake

  Shes zagarin

  Shes zagarin ballkanc zagari osht i rrep

  Podujevë Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Orbitrekt sportive
  Paisje per sport

  Orbitrekt sportive

  Orbitreka model pre tmdhojve mat puls ko

  Podujevë Dje, 11:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Trak Elektronike e re pa perdor
  Paisje per sport

  Trak Elektronike e re pa perdor

  Shes trak me rrym e re pa perdor mat pul

  Podujevë Dje, 11:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq
  Kafshe shtepiake

  Viq

  Shitet viqi femer shum i mir me majt edh

  Podujevë Dje, 11:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Bilard bilardo 8
  Paisje per sport

  Bilard bilardo 8

  Shitet bilardo nr 8 ne gjendje te mire d

  Podujevë Dje, 10:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rraki flipera fabi
  Paisje per sport

  Rraki flipera fabi

  Shiten dy rraki fa-bi origjinal në gjend

  Podujevë Dje, 10:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   Bilardo bilard
  Paisje per sport

  Bilardo bilard

  Shiten dy bilardo 7.5 ne gjendje te mire

  Podujevë Dje, 10:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklet sportive Elektronike
  Paisje per sport

  Biciklet sportive Elektronike

  Shes biciklet sportive firm Reebok Mat

  Podujevë 24 janar 18:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Trak model ri me lift
  Paisje per sport

  Trak model ri me lift

  Shes trak mode ri me lift posht lart me

  Podujevë 24 janar 18:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Malinois belg
  Kafshe shtepiake

  Malinois belg

  Ne shitje Klysh Malinois Belg 😍 Race e P

  Podujevë 24 janar 17:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Klysh belg
  Kafshe shtepiake

  Klysh belg

  Mashkull 👍🏻Femer👍🏻 Ne shitje Klysh Malin

  Podujevë 24 janar 17:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Orbitreka traka bicikla
  Paisje per sport

  Orbitreka traka bicikla

  Shes orbitreka traka bicikleta Nga aus

  Podujevë 24 janar 16:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten pulat
  Kafshe shtepiake

  Shiten pulat

  Shiten 25 pula zogza 9 mujorshe

  Podujevë 23 janar 23:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes sharra per me pre dru
  Paisje per sport

  shes sharra per me pre dru

  shes sharr per me pre dru viber 00383454

  Podujevë 23 janar 16:05
  85 €
 • 6 foto
  Shitet malinosi belg femen din disa komanda shum engushme
  Kafshe shtepiake

  Shitet malinosi belg femen din disa komanda shum engushme

  Shitet malinosi femen din komandat shum

  Podujevë 23 janar 16:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Qurana-Qura
  Kafshe shtepiake

  Shes Qurana-Qura

  Qura-Qurana

  Podujevë 23 janar 12:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sitet terrjeri mashkull
  Kafshe shtepiake

  Sitet terrjeri mashkull

  Shitet terrjeri mashkull rac e paster i

  Podujevë 23 janar 08:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Scott 26
  Paisje per sport

  Scott 26

  Shitet bicikla Scott 26 ne gjendje shum

  Podujevë 23 janar 00:14
  150 €
 • 3 foto
  Korg triton
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg triton

  • Triton le
  Podujevë 22 janar 15:01
  350 €
 • 8 foto
  Muzik per vetur
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Muzik per vetur

  Shitet muzika per vetur siq shihet ne f

  Podujevë 22 janar 13:00
  520 €
 • 2 foto
  Ora klasike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora klasike

  Shitet ora klasike ne gjendje te rregull

  Podujevë 21 janar 16:22
  50 €
 • 2 foto
  Topa te Bilardos
  Paisje per sport

  Topa te Bilardos

  Shes topa te bilardos per kegulla (karam

  Podujevë 21 janar 16:22
  70 €
 • 5 foto
  Shure GLXD beta 58a
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shure GLXD beta 58a

  Shure GLXD beta 58a i perdorur vetem nje

  Podujevë 21 janar 13:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Skija VÖLKI XPERT me markera salomon
  Paisje per sport

  Skija VÖLKI XPERT me markera salomon

  Skijat jane ne gjendje te rregullt gjate

  Podujevë 21 janar 00:07
  30 €
 • 2 foto
  Shes skija modele treja edhe ski boots
  Paisje per sport

  Shes skija modele treja edhe ski boots

  Shes skija modele treja madhsi te ndrysh

  Podujevë 19 janar 19:33
  60 €
 • 2 foto
  Ore Breitling
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Breitling

  Ne gjendje shume te mire, cmimi sipas ma

  Podujevë 18 janar 23:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten pulat
  Kafshe shtepiake

  Shiten pulat

  Shiten pulat

  Podujevë 18 janar 19:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Orë dore NAVIFORCE
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë dore NAVIFORCE

  Ore dore navi force ,watteresistant ,rry

  Podujevë 18 janar 19:42
  40 €
 • 5 foto
  Shitet mainosi mmashkull 5muj agresiv rac e paster
  Kafshe shtepiake

  Shitet mainosi mmashkull 5muj agresiv rac e paster

  Shitet

  Podujevë 18 janar 17:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Belg mailons
  Kafshe shtepiake

  Belg mailons

  Shitet Belg mailons mosha 1 vjet Pres b

  Podujevë 17 janar 20:32
  150 €
 • 3 foto
  Shes zagarin
  Kafshe shtepiake

  Shes zagarin

  Shes zagaricen trengjyrshe zagarica osht

  Podujevë 16 janar 19:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pikinez
  Kafshe shtepiake

  Pikinez

  Bubi esht shum imir ika 1 vit edhe osht

  Podujevë 16 janar 17:38
  220 €
 • 4 foto
  Shiten Pulat dhe Gjelat , Çmimi sipas Marrveshjes
  Kafshe shtepiake

  Shiten Pulat dhe Gjelat , Çmimi sipas Marrveshjes

  Shiten Pulat dhe Gjelat e racave te ndry

  Podujevë 16 janar 17:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet belgu
  Kafshe shtepiake

  Shitet belgu

  Shitet

  Podujevë 16 janar 17:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten klyshat malinosat mashkull e femen agresiv
  Kafshe shtepiake

  Shiten klyshat malinosat mashkull e femen agresiv

  Shiten

  Podujevë 16 janar 17:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten belgat mashkkull e femen rac prefet agresiv si herav
  Kafshe shtepiake

  Shiten belgat mashkkull e femen rac prefet agresiv si herav

  Shiten klyshat belga ac epaster agresiv

  Podujevë 16 janar 17:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Minak
  Kafshe shtepiake

  Minak

  Minak femer

  Podujevë 16 janar 16:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet miniku rac e mir
  Kafshe shtepiake

  Shitet miniku rac e mir

  Shitet

  Podujevë 16 janar 15:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Belgian Malinois K9
  Kafshe shtepiake

  Belgian Malinois K9

  Pastor belg rac e paster , gjinia femer

  Podujevë 16 janar 04:32
  300 €
 • 4 foto
  Viqi mashkull
  Kafshe shtepiake

  Viqi mashkull

  Shitet viqi mashkull 3 muajsh

  Podujevë 16 janar 04:31
  720 €
 • 1 foto
  Belgian malinois K9
  Kafshe shtepiake

  Belgian malinois K9

  Pastor belg race e paster gjinia femen 1

  Podujevë 16 janar 04:31
  400 €
 • 2 foto
  Skia me shkopa
  Paisje per sport

  Skia me shkopa

  Skia me shkopa 1.60m +38349662706

  Podujevë 15 janar 17:15
  45 €
 • 5 foto
  Shitet malinosi klysh mashkull me vakcin me librez te kryr
  Kafshe shtepiake

  Shitet malinosi klysh mashkull me vakcin me librez te kryr

  Shitet

  Podujevë 15 janar 13:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ORBITREK MEKANIK
  Paisje per sport

  ORBITREK MEKANIK

  Orbitrek mekanik me shirit levizes dhe t

  Podujevë 15 janar 03:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Spider pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Spider pro

  • Calisia
  Podujevë 14 janar 23:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet qeni shume i mire per oborr
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni shume i mire per oborr

  Shitet qeni shume i mire per oborr, me q

  Podujevë 14 janar 17:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kangall 2vjet
  Kafshe shtepiake

  Kangall 2vjet

  Shitet Kangalli 2vjet e 4 muj klysh i Do

  Podujevë 13 janar 23:19
  1 €
 • 4 foto
  Gomenka
  Paisje per sport

  Gomenka

  Gomenkat jane pothuajse te reja nr 44 ng

  Podujevë 12 janar 19:07
  25 €
 • 4 foto
  Gomenka
  Paisje per sport

  Gomenka

  Gomenkat jane pothuajse te reja nr 40 ng

  Podujevë 12 janar 19:07
  35 €