Podujevë

Sport & Rekreacion në shitje në Podujevë

 • 1 foto
  Shitet bilardo
  Paisje per sport

  Shitet bilardo

  Shitet bilardo

  Podujevë Sot, 17:55
  2 €
 • 1 foto
  Yamaha drums Elektronik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha drums Elektronik

  Shes Yamaha Drums ne gjendje shum te rregullt ✅ Cmimi me marveshje ! Info : +383 43 763 111

  Podujevë Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Boks per qen
  Kafshe shtepiake

  Boks per qen

  Boks per qen me porosi

  Podujevë Sot, 16:44
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pastor Belg - Melinos
  Kafshe shtepiake

  Pastor Belg - Melinos

  Shitet Pastori Belg mashkull 13 muj i ka, Rac e paster ka linde dhe rrit te une , i vaksionuat edhe

  Podujevë Sot, 15:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes paisje muzikore për veturë
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes paisje muzikore për veturë

  Paisjet jan në gjëndje shumë të mirë

  Podujevë Sot, 15:02
  200 €
 • 4 foto
  Shitet german spitz
  Kafshe shtepiake

  Shitet german spitz

  German spitz 8 muajsh. I vaksinuar me libreze

  Podujevë Sot, 13:04
  160 €
 • 12 foto
  BICIKLETA KARBON POTHUAJSE E RE RIDLEY ULTRA SPORT
  Paisje per sport

  BICIKLETA KARBON POTHUAJSE E RE RIDLEY ULTRA SPORT

  Shitet kjo biciklet e brandit te njohur Evropian RIDLEY. Brandin mund ta gjeni ne internet dhe e

  Podujevë Sot, 12:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fushë futbolli
  Paisje per sport

  Fushë futbolli

  Shes Fushen e futbollit dimenzion 24-44m Konstruksioni shraf mbuloja llamarin e re Bari ende i perdo

  Podujevë Sot, 09:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pastor gjerman i mir
  Kafshe shtepiake

  Pastor gjerman i mir

  Shes pastor gjerman 4 vjeq osht shum i mir osht i rrezikshom per Qe osht rojs per shtepi

  Podujevë Sot, 01:25
  90 €
 • 0 foto
  Shitet qeni German Malonis
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni German Malonis

  shitet qeni i ushtris osht rac e paster osht leht i adaptum i dashtun per antart e familjes

  Podujevë Sot, 01:14
  30 €
 • 4 foto
  Shitet
  Paisje per sport

  Shitet

  Shitet biçikleta në gjendje të rregullt.biçikleta ësht 26.

  Podujevë Dje, 22:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Shitet bicikleta 26 me diska shimano ne gjendje te mir

  Podujevë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kopaqka
  Paisje per sport

  Kopaqka

  Shes dy pare Kopaqka te pa Perdora ska as 2 muj ni par mkan ardh prej belgjike tjera par prej Austr

  Podujevë Dje, 08:11
  35 €
 • 2 foto
  Shes zagar
  Kafshe shtepiake

  Shes zagar

  Shes zagaricen e mir prej serbis shkon shum mir ndrrim i mundshem me qka tum kuvenon per ma shum kon

  Podujevë 9 korrik 23:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes zagarin
  Kafshe shtepiake

  Shes zagarin

  Shes zagarin i ri i mir i fort me shku shkon ndrrim i mundshem me qka tme kuvenon te interesuarit le

  Podujevë 9 korrik 23:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta

  Shitet Bicikleta \'Cube LTD PRO\' 26\" 3×9 shpejtsi

  Podujevë 9 korrik 23:35
  420 €
 • 3 foto
  Biciklet hercules
  Paisje per sport

  Biciklet hercules

  Shitet biciklet hercules nr28 e sapo ardhur nga gjermania

  Podujevë 9 korrik 20:49
  150 €
 • 3 foto
  Shitet biciklet hercules
  Paisje per sport

  Shitet biciklet hercules

  Shitet biciklet hercules nr 28 e sapo ardhur nga gjermania

  Podujevë 9 korrik 20:49
  150 €
 • 2 foto
  Rollera
  Paisje per sport

  Rollera

  Shiten rollerat

  Podujevë 9 korrik 18:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Biqikletë elektrike
  Paisje per sport

  Biqikletë elektrike

  Shes biqiklerën elektrike e ardhur nga jashtë,në gjendje të rregullt.

  Podujevë 9 korrik 18:20
  650 €
 • 2 foto
  Biciklete superbike
  Paisje per sport

  Biciklete superbike

  Shitet bicikleta super e ruajtur e markes BERGAMONT nga Gjermania me amortizim perpara e prapa dhe m

  Podujevë 9 korrik 14:44
  189 €
 • 2 foto
  Shes Oren e ardhur nga Zvicra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes Oren e ardhur nga Zvicra

  Shes oren e ardhur nga Zvicra, cmimi 70 Euro.

  Podujevë 9 korrik 13:46
  70 €
 • 2 foto
  Shes Oren e ardhur nga Zvicra
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes Oren e ardhur nga Zvicra

  Shes oren e ardhur nga Zvicra, cmimi 70 Euro.

  Podujevë 9 korrik 13:44
  70 €
 • 7 foto
  Malinois Belg 100% 40 dite Femer
  Kafshe shtepiake

  Malinois Belg 100% 40 dite Femer

  Ne shitje Malinois Belg 100% original Femra dhe meshkuj Race Agresive dhe shum te degjueshem Te past

  Podujevë 9 korrik 13:16
  1 €
 • 12 foto
  BICIKLETA KARBON POTHUAJSE E RE RIDLEY ULTRA SPORT
  Paisje per sport

  BICIKLETA KARBON POTHUAJSE E RE RIDLEY ULTRA SPORT

  Shitet kjo biciklet e brandit te njohur Evropian RIDLEY. Brandin mund ta gjeni ne internet dhe e

  Podujevë 9 korrik 13:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Klysht belg
  Kafshe shtepiake

  Klysht belg

  Shiten klysht belg per mashum info wiber +38349829537

  Podujevë 9 korrik 11:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen dubermane
  Kafshe shtepiake

  Qen dubermane

  Shum i mire shum rojs

  Podujevë 9 korrik 04:43
  150 €
 • 5 foto
  Biciklete PILOT STRANGER pjeset origjinale SHIMANO
  Paisje per sport

  Biciklete PILOT STRANGER pjeset origjinale SHIMANO

  Vetem nje vjet e perdorur , shume e ruajtur dhe pjeset origjinale , gomat me madhesi 26\'\' Mos thir

  Podujevë 8 korrik 19:09
  170 €
 • 3 foto
  Dhit
  Kafshe shtepiake

  Dhit

  Shes capin te races se paster spanjoll MURCIANA GRANADINA , mosha 18 muaj

  Podujevë 8 korrik 12:06
  300 €
 • 9 foto
  Servisimin dhe Rregullimin e Bilardove
  Paisje per sport

  Servisimin dhe Rregullimin e Bilardove

  Pershendetje . N.T.P REMI , ben servisimin e bilardove Montimin . balancimin , nderrimin e bezave

  Podujevë 7 korrik 14:12
  1 €
 • 7 foto
  Gitar Klasike elektronik, mikrofon Shure Brothers
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitar Klasike elektronik, mikrofon Shure Brothers

  1. Gitar Klasike elektronik 2. Amplifier per Gitar 3. Mikrofon Shure Brothers per cmime dhe info tj

  Podujevë 7 korrik 12:45
  100 €
 • 4 foto
  Bicikleta SCCOT (Amerikane)
  Paisje per sport

  Bicikleta SCCOT (Amerikane)

  Shitet bicikleta e firmes SCCOT(Amerikane) ne gjendje perfekte,bicikleta i ka 21 shpejtsi.

  Podujevë 7 korrik 11:40
  140 €
 • 0 foto
  Bicikleta 18-she urgjent
  Paisje per sport

  Bicikleta 18-she urgjent

  Shitet bicikleta 18-she ne gjendje perfekte Pak e perdorur As nje defekt

  Podujevë 7 korrik 11:08
  49 €
 • 3 foto
  Zerim me qera per dasma dhe fejesa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim me qera per dasma dhe fejesa

  Leshohet me qera zerim profesional per dasma, fejesa dhe ahenxhe familjare te ndryshme. Qmime te v

  Podujevë 7 korrik 06:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes shota ,zogje,pula
  Kafshe shtepiake

  Shes shota ,zogje,pula

  Shiten shotat dhe shotana 6muajsh nga 10€copa ,zogjet 2 muajsh nga 2€ copa,si dhe pulen dhe knuesin

  Podujevë 6 korrik 23:51
  10 €
 • 2 foto
  Zerim Tenda karrika me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrika me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Podujevë 6 korrik 16:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  IPTV
  Paisje per sport

  IPTV

  🇦🇱 𝗭𝗯𝘂𝗹𝗼 𝗯𝗼𝘁𝗲𝗻 𝗲 𝗽𝗮𝗳𝘂𝗻𝗱 𝘁𝗲 𝗸𝗮𝗻𝗮𝗹𝗲𝘃𝗲 𝗙𝗛𝗗 𝗱𝗵𝗲 𝟰𝗞🇦🇱📺🇽🇰 ‏‏‎ 🇦🇱Shiko të gjitha kanalet shqip anë e mbanë

  Podujevë 6 korrik 15:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Skara/grill
  Kafshe shtepiake

  Skara/grill

  Skar/grill me porosi

  Podujevë 6 korrik 12:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Syze dielli
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze dielli

  Origjinale. Eschenbach

  Podujevë 6 korrik 12:29
  55 €
 • 4 foto
  Shitet terrieri
  Kafshe shtepiake

  Shitet terrieri

  Shitet terrieri mosha 2 vjet i ardhur prej Serbis

  Podujevë 6 korrik 00:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lopë me Viq
  Kafshe shtepiake

  Lopë me Viq

  Qmimi sipas marrëveshjes

  Podujevë 5 korrik 16:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kangall Turk
  Kafshe shtepiake

  Kangall Turk

  Shitet Kangalli klysh i Karadayt kampionit te izmirit nip i kampionit te Turkis qeni osht shum i mir

  Podujevë 5 korrik 01:17
  250 €
 • 3 foto
  pul me zoj
  Kafshe shtepiake

  pul me zoj

  shes pul me 13 zogj piklana

  Podujevë 4 korrik 18:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Hoverboard
  Paisje per sport

  Hoverboard

  Ndrrim me Biciklet 26 inch

  Podujevë 4 korrik 12:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Duaj
  Kafshe shtepiake

  Duaj

  Shes duaj te sanes jane shume kualitet i mire jane duajt te madhesise maksimale, per me shume kontak

  Podujevë 4 korrik 10:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Orbitrek oregon
  Paisje per sport

  Orbitrek oregon

  Shitet orbitreku oregon mund te kontaktoni edhe ne viber +383 45 910 642

  Podujevë 4 korrik 03:39
  70 €
 • 2 foto
  Dylbi profesionale per gjueti
  Paisje per sport

  Dylbi profesionale per gjueti

  Dylbi profesionale 10x-30x60 Zoom,63M/1000M AT 10x

  Podujevë 3 korrik 17:47
  80 €
 • 2 foto
  Tetelin
  Kafshe shtepiake

  Tetelin

  shes 50 ari tetelin dora e 2

  Podujevë 3 korrik 13:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BULLS
  Paisje per sport

  BULLS

  shitet biciklla ne gjendje super te mir

  Podujevë 2 korrik 23:36
  350 €
 • 3 foto
  Shitet shqiponja zog
  Kafshe shtepiake

  Shitet shqiponja zog

  Shitet shqiponja zog me kafaz qmimi sipas marrveshjes.

  Podujevë 2 korrik 20:18
  1 €