Pogradec

Sport & Rekreacion në shitje në Pogradec

 • 7 foto
  Komplete pajisjesh per zhytje nenujore.
  Paisje per sport

  Komplete pajisjesh per zhytje nenujore.

  Shiten per arsye emigrimi! Pajisje profesionale per zhytje (polumbar). 5 kostume te ndryshme 5-7mm

  Pogradec Sot, 18:01
  650 €
 • 1 foto
  BICIKLETA
  Paisje per sport

  BICIKLETA

  SHITEN BICIKLETA NGA ZVICRA NDODHEN NE POGRADEC. PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI NE NR E TEL 069

  Pogradec Sot, 17:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qentë dhe këlyshët anglezë në shitje
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe këlyshët anglezë në shitje

  Qentë dhe këlyshët anglezë në shitje Kemi një qenush të bukur të bulldogut anglez që po kërkon atje

  Pogradec Sot, 14:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dy aziate 6 muaj gjak nga kampjonet e Rusise
  Kafshe shtepiake

  Dy aziate 6 muaj gjak nga kampjonet e Rusise

  Dy aziate, mashkull femer nga 6 muaj.Gjak nga kampjonet e Rusise.Prinderit me pedigree.Vetem per ata

  Pogradec Dje, 17:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 kelyshe aziate nga 6 muaj ,gjak Rusie
  Kafshe shtepiake

  2 kelyshe aziate nga 6 muaj ,gjak Rusie

  Mashkull ,femer aziate nga 6 muaj, gjak nga kampjonet e Rusise.Prinderit me pedigree.Vetem per ata q

  Pogradec Dje, 17:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PIANO \" FAZER \"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PIANO \" FAZER \"

  Shitet Piano \" Fazer \". Piano është në gjendje të shkëlqyer. Mekanizmi i pianos është perfekt. Pia

  Pogradec Dje, 17:31
  750 €
 • 2 foto
  bulldogut anglez
  Kafshe shtepiake

  bulldogut anglez

  Këlyshi im i bukur i bulldogut anglez ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur

  Pogradec 13 nëntor 08:50
  1 €
 • 2 foto
  bichon frize
  Kafshe shtepiake

  bichon frize

  Këlyshja ime e bukur e bichon frize ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me

  Pogradec 12 nëntor 14:00
  1 €
 • 5 foto
  biciklete29
  Paisje per sport

  biciklete29

  Shitet biciklete 29 ne gjendje shume te mire te gjitha pjeset shimano frenat me alkol çmimi i padis

  Pogradec 3 nëntor 18:19
  35.000 Lek
 • 11 foto
  PIANO \" PETROF \" E RE. PRODHIM I VITIT 2016.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PIANO \" PETROF \" E RE. PRODHIM I VITIT 2016.

  Shitet piano Petrof, e re. Prodhim i vitit 2016. Piano është në gjendje perfekte.Mekanizmin e ka të

  Pogradec 20 tetor 19:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Klarinete si bemol
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinete si bemol

  Klarinete si bemol e re. Produkti shoqerohet me valixhen e tij origjinale.Afati i shitjes deri ne d

  Pogradec 23 shtator 11:15
  900 €
 • 0 foto
  Bilardo garlando
  Paisje per sport

  Bilardo garlando

  Shitet bilardo garlando made in italy E perdorur vetem ne nje subjekt e blere e re 2700€ Shitet pe

  Pogradec 22 shtator 11:18
  1.000 €
 • 11 foto
  Piano * SCHIMMEL *
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano * SCHIMMEL *

  Shitet piano \" Schimmel \". Piano e përsosur dhe nje nga markat me te mira ne botë. Çdo gjë perfekt

  Pogradec 19 shtator 15:47
  1.350 €
 • 2 foto
  Puppies racë të pastra Siberian Husky në dispozici
  Kafshe shtepiake

  Puppies racë të pastra Siberian Husky në dispozici

  Puppies racë të pastra Siberian Husky në dispozicion për birësim tani. Këlyshët janë rritur në një f

  Pogradec 17 shtator 02:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bicikleta Qyteti shitet ardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Bicikleta Qyteti shitet ardhur nga gjermania

  Shitet Bicikleta ne gjendje shume te mire te gjitha pjeset i ka shimano e ardhur nga gjermania me di

  Pogradec 14 shtator 15:56
  450 €
 • 10 foto
  Biciklete29
  Paisje per sport

  Biciklete29

  Shitet biciklete 29 me frena me alkol ,marshet 3-8 ,te gjitha pjeset shimano ,cmimi i diskutuheshem.

  Pogradec 13 shtator 16:23
  45.000 Lek
 • 0 foto
  Kafaz Zogjsh.
  Kafshe shtepiake

  Kafaz Zogjsh.

  Shes kafaz zogjsh prej druri,punim me dore. Gjeresia e kafazit eshte [35 cm] ndersa gjatesia/lartesi

  Pogradec 13 shtator 10:45
  4.000 Lek
 • 0 foto
  pioner ddj sx2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  pioner ddj sx2

  We sell new electronic products such as guitars, keyboards, saxophones, electronic drums, mixers, mi

  Pogradec 11 shtator 12:19
  500 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS 100% .
  Paisje per sport

  OFERTE FALAS 100% .

  Mirëmëngjes Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një pr

  Pogradec 9 shtator 19:30
  5.000 €
 • 5 foto
  Sende te vjetra
  Koleksione

  Sende te vjetra

  Monedha dhe kartmonedha te vjetra.greke turke italiane shqipare etj

  Pogradec 7 shtator 20:06
  500 €
 • 0 foto
  SHITET KANARINE MASHKULL
  Kafshe shtepiake

  SHITET KANARINE MASHKULL

  Shitet kanarine mashkull me cifteli ne ngjyre portokalli,kanarina eshte ne kenge gjithashtu eshte ed

  Pogradec 6 shtator 11:39
  4.000 Lek
 • 0 foto
  The north face sleeping bag
  Paisje per sport

  The north face sleeping bag

  Sleeping bag The North Face

  Pogradec 4 shtator 22:18
  70 €
 • 11 foto
  Piano * SCHIMMEL *
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano * SCHIMMEL *

  Shitet piano \" Schimmel \". Piano e përsosur dhe nje nga markat me te mira ne botë. Çdo gjë perfekt

  Pogradec 2 shtator 22:41
  1.650 €
 • 5 foto
  trinitry V3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  trinitry V3

  shitet trinitry v3 gjendje super, shitet per arsye mos perdorimi. e gatshme per cfardo lloj prove.

  Pogradec 28 gusht 13:30
  650 €
 • 9 foto
  10 vegla palestre
  Paisje per sport

  10 vegla palestre

  Ne gjendje shume Te mirë

  Pogradec 24 gusht 20:56
  3.000 €
 • 10 foto
  Shiten te gjitha
  Paisje per sport

  Shiten te gjitha

  Gjendja e veglave super Shiten te gjitha bashke

  Pogradec 22 gusht 19:43
  3.000 €
 • 1 foto
  4 skedë Fold Kittens veshë të drejtë
  Kafshe shtepiake

  4 skedë Fold Kittens veshë të drejtë

  Kemi 4 kotele në shitje, një femër me vesh të drejtë, 2 femra me vesh të palosur dhe 1 mashkull me v

  Pogradec 20 gusht 12:23
  1 €
 • 2 foto
  Këlyshë të bukur Malamute për Shitje.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur Malamute për Shitje.

  Unë kam 4 qen të bukur Malamute për shitje 1 djem dhe 3 vajza. Mami ka një origjinë të mirë. Si mama

  Pogradec 20 gusht 10:31
  1 €
 • 1 foto
  Varse Floriri
  Veshje / Kepuce / Ore

  Varse Floriri

  Shitet Varse Floriri , model i bere me porosi , jo varse vitrine, eshte e nderthurur flori i bardhe

  Pogradec 16 gusht 12:09
  570 €
 • 0 foto
  Piktur
  Koleksione

  Piktur

  Piktur

  Pogradec 13 gusht 18:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitje armiqsh të bukur Staffordshire Bull Terrier
  Kafshe shtepiake

  Shitje armiqsh të bukur Staffordshire Bull Terrier

  Këlyshë të bukur Staffordshire Bull Terrier. Të dy prindërit janë plotësisht të testuar shëndetësor

  Pogradec 13 gusht 10:57
  180 €
 • 0 foto
  SUPER OFERTE VETEM 3 DITE
  Paisje per sport

  SUPER OFERTE VETEM 3 DITE

  SHitet bicikleta ne super gjendje esht shum pak e perdour marshe7me3 goma 26 me diskon frene me al

  Pogradec 12 gusht 13:43
  130 Lek
 • 0 foto
  Shitet Qen Husky
  Kafshe shtepiake

  Shitet Qen Husky

  Qen Husky 1 vjec.

  Pogradec 12 gusht 08:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen pastor belg per shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen pastor belg per shitje

  Qeni eshte 10 muajsh. Ka te kryera te gjitha vaksinat qe i nevojiten dhe libreze vaksinimi.

  Pogradec 9 gusht 19:17
  300 €
 • 0 foto
  Bateri akustike gjendje te rregult. Dhe nderrohet.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bateri akustike gjendje te rregult. Dhe nderrohet.

  Komplet si ne foto, gjendje e mire, nderrohet me elktronike...

  Pogradec 1 gusht 23:24
  180 €
 • 1 foto
  Shitet/nderrohet Bateri akustike, acustic drumset
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet/nderrohet Bateri akustike, acustic drumset

  Shitet komplet si ne foto, gjendje te mire, mundesi nderrimi me bateri elektronike

  Pogradec 1 gusht 16:28
  180 €
 • 0 foto
  SHES BYCYLE
  Paisje per sport

  SHES BYCYLE

  Shitet nje biciklete e sapoblere nga Tirana,eshte ne gjendje te mire,7×me3 goma 26 PRES VETÈM TELEFO

  Pogradec 30 korrik 18:30
  130 Lek
 • 0 foto
  Ofrim: WhatsApp: 0022997351844
  Kafshe shtepiake

  Ofrim: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cil

  Pogradec 29 korrik 15:27
  5.457 €
 • 0 foto
  SHITET BICIKLETA E SAPO ARDHU NGA GERMANY
  Paisje per sport

  SHITET BICIKLETA E SAPO ARDHU NGA GERMANY

  SHES BICIKLETA TRUP ALUMIN GOMA 26 E KA CDO GJE ORGJINALE E KAM SJELLE NGA GJERMANIA SHIMANO 7X3

  Pogradec 28 korrik 19:54
  150 Lek
 • 1 foto
   Vrlo ozbiljna ponuda zajma
  Paisje per sport

  Vrlo ozbiljna ponuda zajma

  Ako vam je potreban poseban zajam i svu sigurnost iu najkraćem mogućem roku, mi smo rješenje naše po

  Pogradec 27 korrik 20:25
  300 €
 • 5 foto
  Sende te vjetra
  Koleksione

  Sende te vjetra

  Monedha dhe kartmonedha t vjetra

  Pogradec 22 korrik 07:55
  200 €
 • 1 foto
  Shes Monedhe floriri Austriake 13.8 gr , viti 1895
  Koleksione

  Shes Monedhe floriri Austriake 13.8 gr , viti 1895

  Shes Monedhe floriri Austriake 13.8 gr , viti 1895 , cmimi 600 € . vetem bleres serioze

  Pogradec 21 korrik 20:05
  600 €
 • 2 foto
  Puppies bukur pomeranez për shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukur pomeranez për shitje

  Puppies bukur pomeranez për shitje të dy janë puppies bear ariu ... Ata janë puppies zezë dhe e bard

  Pogradec 20 korrik 17:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kanarine mashkull (Hibrid)
  Kafshe shtepiake

  Kanarine mashkull (Hibrid)

  •Shes kanarine mashkull Hibrid. •Mosha 3 vjet. •Ne cmim perfshihet kanarina & kafazi. •K

  Pogradec 18 korrik 23:06
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Jap per adoptim nje kelysh.
  Kafshe shtepiake

  Jap per adoptim nje kelysh.

  Jap per adoptim nje kelysh,i cili eshte 6 muaj,gjinia femer,rraca \"Miks Sharri\".Kelyshi eshte i va

  Pogradec 18 korrik 15:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUPER BICICIKLETR
  Paisje per sport

  SUPER BICICIKLETR

  OKAZION VETEM 150 MIJ LEKE BICKLETA ESHT SUPER GJENDJE 10-10 E SAPO SJELLE NGA GERMANY TRUP ALUMIN G

  Pogradec 17 korrik 22:06
  150 Lek
 • 8 foto
  Piano \" Zimmermann \"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano \" Zimmermann \"

  Shitet piano \" Zimmermann \",prodhim gjerman. Piano është në gjendje perfekte,çekiçat,sfungjerët,no

  Pogradec 17 korrik 19:37
  650 €
 • 0 foto
  Sphynx kattungar till salu
  Kafshe shtepiake

  Sphynx kattungar till salu

  Sphynx kattungar till salu whatsapp mig om intresserad: +237654340446 Vi har 2 vackra kattungar 1 po

  Pogradec 13 korrik 21:42
  120 €
 • 1 foto
  TC-HELICON VOICETONE SYNTH
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TC-HELICON VOICETONE SYNTH

  TC-HELICON VOICETONE SYNTH Pajisje vokalistike me efekte bashkekohore kompjuterike, transformues vo

  Pogradec 9 korrik 14:35
  300 Lek
 • 2 foto
  Dogs gjermane dhe puppies për shitje
  Kafshe shtepiake

  Dogs gjermane dhe puppies për shitje

  Dogs gjermane dhe puppies për shitje Duke kërkuar për një familje të dashur dhe shtëpi të re përgjit

  Pogradec 6 korrik 12:57
  Me Marrveshje