Pogradec

Sport & Rekreacion në shitje në Pogradec

 • 7 foto
  PIANO \" GOLTERMANN \"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PIANO \" GOLTERMANN \"

  Shitet Piano \" Goltermann \" , prodhim Gjerman. Mekanizëm \" SCHWANDER \". ( TOP FORMË ) Piano nd

  Pogradec 1 prill 20:32
  950 €
 • 0 foto
  Kanarina Timbrado Spanjoll
  Kafshe shtepiake

  Kanarina Timbrado Spanjoll

  Shitet kanarina Mashkull Timbrado Spanjoll.Mosha 1 vit e 5 muaj.Kanarina eshte ne kenge dhe eshte 10

  Pogradec 31 mars 20:24
  4.500 Lek
 • 7 foto
  Komplete pajisjesh per zhytje nenujore.
  Paisje per sport

  Komplete pajisjesh per zhytje nenujore.

  Shiten per arsye emigrimi! Pajisje profesionale per zhytje (polumbar). 5 kostume te ndryshme 5-7mm

  Pogradec 31 mars 19:01
  650 €
 • 3 foto
  00355692990198
  Koleksione

  00355692990198

  Piktura te qendisura \"Antike \"

  Pogradec 31 mars 18:27
  50 €
 • 2 foto
  Dy aziate 6 muaj gjak nga kampjonet e Rusise
  Kafshe shtepiake

  Dy aziate 6 muaj gjak nga kampjonet e Rusise

  Dy aziate, mashkull femer nga 6 muaj.Gjak nga kampjonet e Rusise.Prinderit me pedigree.Vetem per ata

  Pogradec 30 mars 18:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 kelyshe aziate nga 6 muaj ,gjak Rusie
  Kafshe shtepiake

  2 kelyshe aziate nga 6 muaj ,gjak Rusie

  Mashkull ,femer aziate nga 6 muaj, gjak nga kampjonet e Rusise.Prinderit me pedigree.Vetem per ata q

  Pogradec 30 mars 18:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklete, Mtb
  Paisje per sport

  Biciklete, Mtb

  biciklete \"Author\" te gjitha pjeset origjinale

  Pogradec 30 mars 13:37
  30.000 Lek
 • 10 foto
  Monedha dhe kartmonedha
  Koleksione

  Monedha dhe kartmonedha

  Monedha dhe kartmonedha ne shitje per koleksion te vjetra turke greke ,kartmonedha jan 30 cop dhe m

  Pogradec 25 mars 20:26
  50 €
 • 11 foto
  Sende te vjetra
  Koleksione

  Sende te vjetra

  Sende te vjetra per koleksion Aparat fotografik.dylb etj

  Pogradec 23 mars 14:44
  300 €
 • 5 foto
  Sende te vjetra
  Koleksione

  Sende te vjetra

  Monedha dhe kartmonedha te vjetra

  Pogradec 22 mars 20:05
  150 €
 • 3 foto
  Mikser dynacord 1400wats
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikser dynacord 1400wats

  Shes mikser 1400wat ne gjendje te mir pune. E shes per arsye mosperdorimi Mikseri sherben per muzik

  Pogradec 20 mars 16:54
  500 €
 • 0 foto
   biciklete shimano
  Paisje per sport

  biciklete shimano

  shitet bicikleta shimano goma dhe frena shume te mira marshat nuk i ndrohen .bicikleta ndodhet tekj

  Pogradec 19 mars 14:55
  40 €
 • 4 foto
  Shiten vegla muzikore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten vegla muzikore

  Shiten 4 bokse , 300 W , 4 Home 2 tastiera Korg PA80 e kompletuar me ritme Korg Z1 i kompletuar me

  Pogradec 3 mars 20:10
  900 €
 • 0 foto
  Hoverboard Okazionn
  Paisje per sport

  Hoverboard Okazionn

  1 jave i perdorur ne gjendje super te mire arsyeja e shitjes (mosperdorim

  Pogradec 3 mars 19:09
  170 Lek
 • 4 foto
  Korg pa3x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa3x

  Korg pa3x ne gjendje shume te mire e kompletuar me te gjitha ritmet te gjitha trevave

  Pogradec 3 mars 16:21
  1.200 €
 • 2 foto
   Bengalski macenca
  Kafshe shtepiake

  Bengalski macenca

  Odgleduvacnica prodava bengalski macinja od vrvno poteklo so pedigre. Ostanati se 1 masko i zensko m

  Pogradec 28 shkurt 23:09
  100 €
 • 3 foto
   Mops , štene
  Kafshe shtepiake

  Mops , štene

  MOPS- Unë shes këlyshë cilësor (të dy gjinitë), origjinale me ngjyra të lehta, të vaksinuara.

  Pogradec 28 shkurt 22:49
  300 €
 • 2 foto
  bulldog anglez
  Kafshe shtepiake

  bulldog anglez

  Këtu mund të gjeni disa qenushë bulldog anglez që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i s

  Pogradec 18 shkurt 10:27
  1 €
 • 2 foto
  frizave Bichon
  Kafshe shtepiake

  frizave Bichon

  Këtu janë disa këlyshë të bukur të frizave Bichon, ata janë 3 muaj të vjetër, të kontrolluar nga vet

  Pogradec 8 shkurt 03:59
  150 €
 • 2 foto
  kotele Ekzotike
  Kafshe shtepiake

  kotele Ekzotike

  Këtu janë disa kotele Ekzotike të disponueshme që të dy seksi të gatshëm për të shkuar në shtëpitë e

  Pogradec 7 shkurt 08:28
  150 €
 • 3 foto
  MACA,BOTCHO CREAM AND YODI PILLS FOR HIPS AND BUMS +27791505015
  Libra / Revista

  MACA,BOTCHO CREAM AND YODI PILLS FOR HIPS AND BUMS +27791505015

  MACA,BOTCHO CREAM AND YODI PILLS FOR HIPS AND BUMS +27791505015 IN SA,SWAZILAND,LESOTHO,NAMIBIA,ZIMB

  Pogradec 6 shkurt 13:21
  676 €
 • 5 foto
  biciklete29
  Paisje per sport

  biciklete29

  Shitet biciklete 29 ne gjendje shume te mire te gjitha pjeset shimano frenat me alkol çmimi i padis

  Pogradec 3 shkurt 16:25
  35.000 Lek
 • 2 foto
  chow chow,
  Kafshe shtepiake

  chow chow,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur chow chow, ata janë 3monthë të vjetër, të kontrolluar vet, të vaksin

  Pogradec 30 janar 18:04
  200 €
 • 2 foto
  bukur të Bostonit, të
  Kafshe shtepiake

  bukur të Bostonit, të

  Këtu janë disa terrier të bukur të Bostonit, të cilët janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar nga ve

  Pogradec 28 janar 08:04
  200 €
 • 2 foto
  chow chow,
  Kafshe shtepiake

  chow chow,

  Këtu janë disa qenushë të bukur chow chow, thay janë 3months vjetër, vet kontrollKëtu janë disa qenu

  Pogradec 28 janar 07:44
  200 €
 • 1 foto
  Bulldogpuppies franceze
  Kafshe shtepiake

  Bulldogpuppies franceze

  Bulldogpuppies franceze Miratohet qen qen francez me buldog me origjinë në këtë mënyrë ne ofrojmë

  Pogradec 21 janar 04:57
  200 €
 • 1 foto
  Këlyshë maltipoo
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë maltipoo

  Këlyshë maltipoo Unë jam një këshill i aprovuar, me licencë, krijues hobi në shtëpi. Vajza jonë e b

  Pogradec 21 janar 04:50
  200 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Pogradec 15 janar 16:11
  100 €
 • 1 foto
  Kanarina - Sllobojar
  Kafshe shtepiake

  Kanarina - Sllobojar

  Shitet kanarine mashkull i llojit SLLOBOJAR. Kanarina eshte zog i muajit nentor i vitit 2018 dhe ku

  Pogradec 22 dhjetor 20:35
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Kanarina Mashkull [Miks Harz Roller & White Canary] ]
  Kafshe shtepiake

  Kanarina Mashkull [Miks Harz Roller & White Canary] ]

  Shitet kanarine mashkull,me moshe 1 vjecare i llojit miks Harz Roller & White Canary.Kanarina eshte

  Pogradec 22 dhjetor 20:31
  5.000 Lek
 • 1 foto
  BICIKLETA
  Paisje per sport

  BICIKLETA

  SHITEN BICIKLETA NGA ZVICRA NDODHEN NE POGRADEC. PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI NE NR E TEL 069

  Pogradec 20 dhjetor 13:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  bulldogut englis
  Kafshe shtepiake

  bulldogut englis

  Këlyshi im i bukur i bulldogut englis ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur

  Pogradec 22 nëntor 22:54
  1 €
 • 1 foto
  Monedhe floriri e (JUSTINIANIT) viti 525-565
  Koleksione

  Monedhe floriri e (JUSTINIANIT) viti 525-565

  Shes monedhe Floriri , I perket periudhes se mbretit Bizant Justinian ne vitet 525-565 ne gjendje p

  Pogradec 19 nëntor 18:08
  520.000 Lek
 • 2 foto
  scottish dele
  Kafshe shtepiake

  scottish dele

  Kotelja ime e bukur scottish dele ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me k

  Pogradec 18 nëntor 12:06
  1 €
 • 3 foto
  Qentë dhe këlyshët anglezë në shitje
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe këlyshët anglezë në shitje

  Qentë dhe këlyshët anglezë në shitje Kemi një qenush të bukur të bulldogut anglez që po kërkon atje

  Pogradec 17 nëntor 14:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PIANO \" FAZER \"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PIANO \" FAZER \"

  Shitet Piano \" Fazer \". Piano është në gjendje të shkëlqyer. Mekanizmi i pianos është perfekt. Pia

  Pogradec 16 nëntor 17:31
  750 €
 • 2 foto
  bulldogut anglez
  Kafshe shtepiake

  bulldogut anglez

  Këlyshi im i bukur i bulldogut anglez ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur

  Pogradec 13 nëntor 08:50
  1 €
 • 2 foto
  bichon frize
  Kafshe shtepiake

  bichon frize

  Këlyshja ime e bukur e bichon frize ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me

  Pogradec 12 nëntor 14:00
  1 €
 • 11 foto
  PIANO \" PETROF \" E RE. PRODHIM I VITIT 2016.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PIANO \" PETROF \" E RE. PRODHIM I VITIT 2016.

  Shitet piano Petrof, e re. Prodhim i vitit 2016. Piano është në gjendje perfekte.Mekanizmin e ka të

  Pogradec 20 tetor 19:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Klarinete si bemol
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinete si bemol

  Klarinete si bemol e re. Produkti shoqerohet me valixhen e tij origjinale.Afati i shitjes deri ne d

  Pogradec 23 shtator 11:15
  900 €
 • 0 foto
  Bilardo garlando
  Paisje per sport

  Bilardo garlando

  Shitet bilardo garlando made in italy E perdorur vetem ne nje subjekt e blere e re 2700€ Shitet pe

  Pogradec 22 shtator 11:18
  1.000 €
 • 11 foto
  Piano * SCHIMMEL *
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano * SCHIMMEL *

  Shitet piano \" Schimmel \". Piano e përsosur dhe nje nga markat me te mira ne botë. Çdo gjë perfekt

  Pogradec 19 shtator 15:47
  1.350 €
 • 2 foto
  Puppies racë të pastra Siberian Husky në dispozici
  Kafshe shtepiake

  Puppies racë të pastra Siberian Husky në dispozici

  Puppies racë të pastra Siberian Husky në dispozicion për birësim tani. Këlyshët janë rritur në një f

  Pogradec 17 shtator 02:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bicikleta Qyteti shitet ardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Bicikleta Qyteti shitet ardhur nga gjermania

  Shitet Bicikleta ne gjendje shume te mire te gjitha pjeset i ka shimano e ardhur nga gjermania me di

  Pogradec 14 shtator 15:56
  450 €
 • 10 foto
  Biciklete29
  Paisje per sport

  Biciklete29

  Shitet biciklete 29 me frena me alkol ,marshet 3-8 ,te gjitha pjeset shimano ,cmimi i diskutuheshem.

  Pogradec 13 shtator 16:23
  45.000 Lek
 • 0 foto
  Kafaz Zogjsh.
  Kafshe shtepiake

  Kafaz Zogjsh.

  Shes kafaz zogjsh prej druri,punim me dore. Gjeresia e kafazit eshte [35 cm] ndersa gjatesia/lartesi

  Pogradec 13 shtator 10:45
  4.000 Lek
 • 0 foto
  pioner ddj sx2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  pioner ddj sx2

  We sell new electronic products such as guitars, keyboards, saxophones, electronic drums, mixers, mi

  Pogradec 11 shtator 12:19
  500 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS 100% .
  Paisje per sport

  OFERTE FALAS 100% .

  Mirëmëngjes Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një pr

  Pogradec 9 shtator 19:30
  5.000 €
 • 5 foto
  Sende te vjetra
  Koleksione

  Sende te vjetra

  Monedha dhe kartmonedha te vjetra.greke turke italiane shqipare etj

  Pogradec 7 shtator 20:06
  500 €
 • 0 foto
  SHITET KANARINE MASHKULL
  Kafshe shtepiake

  SHITET KANARINE MASHKULL

  Shitet kanarine mashkull me cifteli ne ngjyre portokalli,kanarina eshte ne kenge gjithashtu eshte ed

  Pogradec 6 shtator 11:39
  4.000 Lek