Prizren

Sport & Rekreacion në shitje në Prizren

 • 2 foto
  Malinois belgë
  Kafshe shtepiake

  Malinois belgë

  Shitet Malinois Belgë 1 vjeqar, i vaksionuar ne rregull me pasaport. Kontak ne viber +38344325051

  Prizren Sot, 08:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fjalor
  Libra / Revista

  Fjalor

  Shes fjaloret

  Prizren Dje, 23:07
  20 €
 • 5 foto
  Mbajtës për Dritë ose Laser
  Paisje per sport

  Mbajtës për Dritë ose Laser

  Mbajtësi është i dizajnuar për mbajtjen e Dritës ose Laserit në Pistoleta dhe në armë të gjata Mba

  Prizren Dje, 22:51
  22 €
 • 10 foto
  Bipod për Sniper
  Paisje per sport

  Bipod për Sniper

  Bipodi për armë rrit stabilitetin e gjuajtjes duke e bërë gjuajtjen tuaj të përkryer, gjithashtu Bi

  Prizren Dje, 22:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dyrbi Për Armë
  Paisje per sport

  Dyrbi Për Armë

  Dyrbia në fjalë mund të shfaqë një pikë të gjelbërt ose të kuqe gjë që ja munëson qitësit që të merr

  Prizren Dje, 22:50
  55 €
 • 3 foto
  Thikë e Forcave Speciale
  Paisje per sport

  Thikë e Forcave Speciale

  Thika është shumë e përshtatshme dhe e manovrueshme. Thika vjen me mbajtësen e saj e cila është gjit

  Prizren Dje, 22:50
  35 €
 • 2 foto
  CASIO ORIGJINAL (ORGINALL)
  Veshje / Kepuce / Ore

  CASIO ORIGJINAL (ORGINALL)

  I ardhur nga Zvicra, shumë pak i përdorur! Originall Casio. +38344351896 Viber. 049351896 ipko.

  Prizren Dje, 22:40
  40 €
 • 1 foto
  FOSSIL ORGINALL (ORIGJINAL)
  Veshje / Kepuce / Ore

  FOSSIL ORGINALL (ORIGJINAL)

  Në gjndje të shkëlqyeshme, prodhim Zviceran. +38344351896 Viber. 049351896

  Prizren Dje, 22:40
  70 €
 • 2 foto
  Bilardo
  Paisje per sport

  Bilardo

  Shes bilardon mermerin eka tqne me topa me dy shtaga komplet veq mermerin duheni mija ndreq ose me n

  Prizren Dje, 20:45
  110 €
 • 11 foto
  Extra ofertë! Inflatable – parku zbavitës me air!
  Paisje per sport

  Extra ofertë! Inflatable – parku zbavitës me air!

  Në shitje është parku zbavitës me air (inflatable)! Parku posedon 9 elemente: 1. Fudball pikado me

  Prizren Dje, 20:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes cane corso mashkull
  Kafshe shtepiake

  Shes cane corso mashkull

  Shes cane corso mashkull 16 muajsh me cip pasaport pedigre i ardhur prej serbi i but me anteret e fa

  Prizren Dje, 19:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cane corso klysh
  Kafshe shtepiake

  Cane corso klysh

  Shes cane corso klysh te lindur me 31 07 2019 ...100 % gjak te paster mundeni me ardh me pa.edhe pri

  Prizren Dje, 19:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Set per femra 3 komplet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra 3 komplet

  Set per femra 3 komplet 95 euro Modele ndrushe Takipz

  Prizren Dje, 18:39
  95 €
 • 2 foto
  Gt oreginal prej zvicrre
  Paisje per sport

  Gt oreginal prej zvicrre

  Gt oreginale urgjent Prej zvicrre nga E bler ne zvicer 700 euro e shes 300 ero te fundit urgjent .

  Prizren Dje, 13:29
  300 €
 • 4 foto
  Kepuce McKinley
  Paisje per sport

  Kepuce McKinley

  Shes kepucet e reja per ecje ne natyre/bjeshke. Kepucet jane te firmes McKinley dhe te paperdorura (

  Prizren Dje, 12:06
  75 €
 • 2 foto
  Shes Bicikleten California
  Paisje per sport

  Shes Bicikleten California

  Shes bicikllen California ne gjendje te rregullt e ruajtur pa asnje problem.Me amortizera shpejtesit

  Prizren Dje, 10:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra
  Paisje per sport

  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra

  Biciklet granit shimano e ardhur nga zvicra

  Prizren Dje, 10:37
  90 €
 • 2 foto
  Hark per gjueti edhe per rekreacion
  Paisje per sport

  Hark per gjueti edhe per rekreacion

  Hark per gjueti edhe per rekreacion shume i fort.

  Prizren Dje, 09:56
  50 €
 • 4 foto
  HUGO BOSS" Viber +38344653006
  Veshje / Kepuce / Ore

  HUGO BOSS" Viber +38344653006

  Shes orë dore Origjinal i ardhun prej Anglie..ndrim me Iphone 6d ose 7 per më shumë info kontaktoni

  Prizren Dje, 00:44
  250 €
 • 4 foto
  Shes Ore Casio G-Shock 2 vjet garancion
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes Ore Casio G-Shock 2 vjet garancion

  shes oren Casio G-Shock Original per me shume info kont viber +38344653006.......:::::::::::::Tag bm

  Prizren Dje, 00:44
  210 €
 • 2 foto
  Shirit vrapues gjerman \"ergofitt\"
  Paisje per sport

  Shirit vrapues gjerman \"ergofitt\"

  Shitet shiriti vrapimit profesional i prodhim gjerman marka \"ergofit\" ështe shum praktike me te gj

  Prizren 21 shtator 22:16
  850 €
 • 4 foto
  Shiten keto paisje per ushtrime
  Paisje per sport

  Shiten keto paisje per ushtrime

  Shitet këto 4.mjete te fitnesit 1).bank me dy pozicione rrafsh dhe pjerrt per ushtrimet e gjyksit.+

  Prizren 21 shtator 22:03
  75 €
 • 2 foto
  Shitet tufa e dhive mbi 150 cope
  Kafshe shtepiake

  Shitet tufa e dhive mbi 150 cope

  Shes tufen e dhive qumshtore, jane mbi 150 cope, dhit jane te bjeshkes, jane shumica te kuqe dhi te

  Prizren 21 shtator 20:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen kon krus
  Kafshe shtepiake

  Qen kon krus

  Shitet qeni mosha1 vjet eshte i urte eshes se ska kush mu kujdes qmimi 100 e pres blers serjoz nr 04

  Prizren 21 shtator 17:55
  100 €
 • 8 foto
  MERIDA SUNTOUR NCX-D CROSSWAY SERIES
  Paisje per sport

  MERIDA SUNTOUR NCX-D CROSSWAY SERIES

  Shitet biçikleta e markes Merida, eshte ne gjendje te shkelqyer ashtu edhe siç shihet ne fotografi.

  Prizren 21 shtator 13:27
  300 €
 • 6 foto
  Rollera nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Rollera nga Zvicrra

  Shiten Rollerat te ardhura nga Zvicra. Rollerat ngjyr bardh, 10 euro, nr 41-42 Rollerat ngjyr hir

  Prizren 21 shtator 11:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sint casio ctk 481
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sint casio ctk 481

  Shitet sinti me 100 ritma dhe 100 tone te ndryshme Sinti eshte i pershtateshem per fillestar-amater

  Prizren 21 shtator 11:51
  160 €
 • 1 foto
  Shes biljardin
  Paisje per sport

  Shes biljardin

  Me Marveshje

  Prizren 21 shtator 10:29
  400 €
 • 7 foto
  Scott Aspect 29 - M
  Paisje per sport

  Scott Aspect 29 - M

  Shitet bicikleta Scott Aspect 29 shume e ruajtur dhe shume pak e perdorur, me pajisje me pjese shima

  Prizren 21 shtator 08:34
  420 €
 • 3 foto
  Patika
  Veshje / Kepuce / Ore

  Patika

  https://twitter.com/shoestarserbia Antonella Rossi 2016. original numri : 36 i ri

  Prizren 21 shtator 03:57
  100 €
 • 4 foto
  Papagaj tigric standart
  Kafshe shtepiake

  Papagaj tigric standart

  Shitet papagaji femër standart (ma e madhe se papagajt normal) asht e gatshme per shumim asht me vez

  Prizren 21 shtator 02:49
  10 €
 • 0 foto
  Papagaj Fisher
  Kafshe shtepiake

  Papagaj Fisher

  shitet Fisheri si ne foto asht i ri ...

  Prizren 21 shtator 02:47
  20 €
 • 2 foto
  Shitet bicikell Zvicrane Viber +38344653006
  Paisje per sport

  Shitet bicikell Zvicrane Viber +38344653006

  shes Bicikllen i ardhun prej Zvicre shume i rujten osht per me shume kontaktoni...+38344653006 Vibe

  Prizren 20 shtator 22:54
  150 €
 • 1 foto
  Gta5 PS3
  Veshje / Kepuce / Ore

  Gta5 PS3

  Gta 5 per PS3

  Prizren 20 shtator 20:23
  40 €
 • 6 foto
  Shes bicikleten 26\" e ardhur nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Shes bicikleten 26\" e ardhur nga Zvicrra

  Shes bicikleten e ardhur nga Zvicra . Bicikleta eshte ne gjendje te shkelqyeshme . Te gjitha pjeset

  Prizren 20 shtator 19:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Inkubator
  Kafshe shtepiake

  Inkubator

  Esht ne gjendje te rregullt kapaciteti 330 copa voe gjys automatik 100% e ben qeljen e vezeve ose b

  Prizren 20 shtator 15:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  lopen bars
  Kafshe shtepiake

  lopen bars

  shes lopen bars 1pjellje t kryme

  Prizren 19 shtator 21:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bicikleta per te rritur 28 zoll
  Paisje per sport

  Bicikleta per te rritur 28 zoll

  E ardhur nga Gjermania ,ne gjendje te rregullt. Çmimi eshte fiks, flm per ata qe na kursejn me kete

  Prizren 19 shtator 21:03
  50 €
 • 0 foto
  Sint për fëmijë
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sint për fëmijë

  Në gjendjen të përdoret.

  Prizren 19 shtator 21:03
  50 €
 • 3 foto
  Biciklet e bukur me korp
  Paisje per sport

  Biciklet e bukur me korp

  E ardhur nga gjermania

  Prizren 19 shtator 21:03
  150 €
 • 2 foto
  Biciklet Invasion 28 zoll
  Paisje per sport

  Biciklet Invasion 28 zoll

  Biciklet per djem te ri . made in germany

  Prizren 19 shtator 20:58
  70 €
 • 6 foto
  Bylbyla
  Kafshe shtepiake

  Bylbyla

  Shiten 2 zoj kanarina mashk.femer qift. Dhe 1 tigric.1 nifna mashk.me kafaza tgjith jan tbukur.qmimi

  Prizren 19 shtator 17:00
  60 €
 • 6 foto
  Pulat
  Kafshe shtepiake

  Pulat

  Shiten pulat jan tbukra shum 20pula 3 gjela.jan pula per merakli per qef mi rujt.qmimi 300e tgjitha

  Prizren 19 shtator 16:32
  300 €
 • 1 foto
  mikrofis cyn
  Instrumente muzikore dhe paisje

  mikrofis cyn

  mikrofis cyn eshte ne gjendje te shkelqyer pres bleres serioz qmimi fiks 100€

  Prizren 19 shtator 15:12
  100 €
 • 0 foto
  mbajtes per klarinet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  mbajtes per klarinet

  mbajtesja eshte per klarinet e rre pa perdorun ton koinman

  Prizren 19 shtator 14:40
  40 €
 • 0 foto
  stallak per klarinet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  stallak per klarinet

  stallaki eshte i rri ne gjendje te shkelqyer

  Prizren 19 shtator 14:32
  25 €
 • 0 foto
  pastrures per klarinet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  pastrures per klarinet

  pastrusja eshte buffet e rre pa perdorun aryseja e shitjes nuk po me vynet se kom shum !

  Prizren 19 shtator 14:32
  10 €
 • 3 foto
  Pumpa per amortizera SKS
  Paisje per sport

  Pumpa per amortizera SKS

  Shum pak e perdorne. Markes SKS shum te kvalitet Qmimi 35 euro pa diskutim

  Prizren 19 shtator 12:51
  31 €
 • 5 foto
  Cannondale origjinal amerikës
  Paisje per sport

  Cannondale origjinal amerikës

  Perfekt. Branikat i ka origjinal markes SKS Gumat michellin.

  Prizren 19 shtator 12:43
  220 €
 • 1 foto
  Bandasha tbiqikletave
  Paisje per sport

  Bandasha tbiqikletave

  Jan te Perdoren. Kam disa lloj numrave Per ma shim info edhe ne viber Qmimi sipas marveshjes

  Prizren 19 shtator 12:43
  Me Marrveshje