Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Ferizajit

 • 1 foto
  Qen sharri
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri

  Shes qen sharri 1vjet shum egushme viber +37745992816

  Shtime Sot, 03:27
  65 €
 • 1 foto
  qipa
  Paisje per sport

  qipa

  shes qipa pokeri shum pak te perdorun

  Ferizaj Sot, 00:03
  40 €
 • 1 foto
  Shes Bandasha Per Bicikleta
  Paisje per sport

  Shes Bandasha Per Bicikleta

  Shes Bandash Per Bicikleta Ne Gjendje Te Rregullt

  Ferizaj Dje, 22:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten te ardhura nga zvicra
  Paisje per sport

  Shiten te ardhura nga zvicra

  Per te interesuarit mundeni ne viber te me lajmroheni prej ores 8:00 deri ne ora 22:00

  Ferizaj Dje, 21:58
  1 €
 • 3 foto
  Piano elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano elektrike

  ARIUS STN 800 e re!

  Ferizaj Dje, 21:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano Pianino
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Pianino

  Transporti falas!

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano Pianino
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Pianino

  Transporti falas!

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano Pianino
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Pianino

  Transporti falas!

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano Pianino
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Pianino

  Transporti falas!

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano Pianino
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Pianino

  Transporti falas!

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano Pianino
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Pianino

  Transporti falas!

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano pianino
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano pianino

  Piano klasike dhe elektrike

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Piano elektrike Korg
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano elektrike Korg

  Korg B1SP BK

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Piano elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano elektrike

  CASIO CDP-S100 Black + CS-46

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano elektrike

  KURZWEIL KA130 WH ngjyr e bardhe

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano elektrike

  CASIO CDP-230 + CS 44 Deluxe Bundle

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano Store
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Store

  yamaha korg casio roland petrof kawai shimmel ..... www.pianostoreks.com

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GRAND PIANO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  GRAND PIANO

  Grand Piano Feurich dynamic I 170 170- 155 -98

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano Store
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Store

  www.pianostoreks.com

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Piano profesionale “Paul Neuman”
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano profesionale “Paul Neuman”

  Piano koncertale!!

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Piano elektrike Casio CDP 130
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano elektrike Casio CDP 130

  Piano elektrike e re me nje vit garancion

  Ferizaj Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano Pianino
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Pianino

  Transporti falas!

  Ferizaj Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano Pianino
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Pianino

  Transporti falas!

  Ferizaj Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano elektrike

  ARIUS STN-1900

  Ferizaj Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piano pianino
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano pianino

  Piano dhe pianino te llojeve te ndryshme!! Akordim dhe transport FALAS!

  Ferizaj Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Haski Saimond
  Kafshe shtepiake

  Shitet Haski Saimond

  Qeni esht shum i mir per oborr nuk i han njerzit as pulat me garacion ika 2 vjet vaksin e kryme .:VI

  Ferizaj Dje, 19:09
  150 €
 • 5 foto
  Ore dore Diesel
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore Diesel

  Shitet ora e ardhur nga Gjermonia origjinal Diesel ose ndrrohet me iphone 8 te interesuarit le te th

  Ferizaj Dje, 19:03
  450 €
 • 3 foto
  \"Flipera\" Tavolina Futbolli.
  Paisje per sport

  \"Flipera\" Tavolina Futbolli.

  Shes \"Flipera\" Tavolina Futbolli Te Markes Me Te Njohur \"FABI\" Torino Nga Italia. Me Shumice Dhe

  Ferizaj Dje, 15:11
  800 €
 • 1 foto
  Rrjeta te portave
  Paisje per sport

  Rrjeta te portave

  Shes Rrjeta futbolli te portave me madhesi te ndryshme. Si dhe shes rrjeta mbrojtese mbrapa portes m

  Ferizaj Dje, 15:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rrejta Futbolli Te \"portave\"
  Paisje per sport

  Rrejta Futbolli Te \"portave\"

  Shes Rrjeta futbolli te portave me madhesi te ndryshme. Si dhe shes rrjeta mbrojtese mbrapa portes m

  Ferizaj Dje, 15:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Thase Boksi
  Paisje per sport

  Thase Boksi

  Shes Thase Boksi 80x30cm 90x30cm 100x30cm 120x30cm 120x35cm Si dhe me Ngjyra Te Ndryshme Qmimi Nvar

  Ferizaj Dje, 15:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bez Per Bilardo
  Paisje per sport

  Bez Per Bilardo

  Shes Bez Per Bilardo Me Madhesi Sipas Permasave Te Bilardos. Me Ngjyra Te Ndryshme .p.sh. Kuq,Kalter

  Ferizaj Dje, 15:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Flipera Fa-Bi
  Paisje per sport

  Flipera Fa-Bi

  Shes Tabela Futbolli \"Flipera\" Te Markes Me Te Njohur \"FABI\" Torino. Me Shumice Dhe Pakice. Qmi

  Ferizaj Dje, 15:04
  860 €
 • 3 foto
  Biçiklet 29 nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Biçiklet 29 nga Zvicrra

  Shes Biçikilet 29 me diska me glicerin e mir nga zvicrra te intersuarit mund te kontoktojn ne numri

  Ferizaj Dje, 12:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MATRIX FITNESS 5-Stack Multi-Station G3-MS50
  Paisje per sport

  MATRIX FITNESS 5-Stack Multi-Station G3-MS50

  Mercenar MATRIX FITNESS 5-Stack Multi-Station G3-MS50 NEW MODEL https://world.matrixfitness.com/en

  Kaçanik Dje, 11:54
  6.500 €
 • 3 foto
  PROFESIONAL STEPPER TECHOGYM ,PRECOR, LIFE FITNESS
  Paisje per sport

  PROFESIONAL STEPPER TECHOGYM ,PRECOR, LIFE FITNESS

  Profesional stepper from 400€ TECHNOGYM  EXCITE SYNCHRO 700i TV LED 2015 x3 EXCITE 700i LED PR

  Kaçanik Dje, 11:53
  400 €
 • 6 foto
   PULSE FITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi
  Paisje per sport

  PULSE FITNESS USA NEW LINE pajisje të plotë profi

  pajisje palestër është nga 2017 dhe është e re nga linja e prodhimit PULSE SERIE 2 2017 zot. wifi /

  Kaçanik Dje, 11:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TECHNOGYM SELECTION SERIE një grup prej 12 makinav
  Paisje per sport

  TECHNOGYM SELECTION SERIE një grup prej 12 makinav

  pajisjet janë në një linjë në Shkup dhe mund të shihen çdo ditë pajisja ruhet në mënyrë të përsosur

  Kaçanik Dje, 11:51
  18.400 €
 • 1 foto
  SMART WATCH me Kamerë SIM CARD - DZ09 PAKO NEW
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH me Kamerë SIM CARD - DZ09 PAKO NEW

  0.00 EURO TRANSPORTI PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE PER 24 H SMART WATCH BLACK e zez

  Ferizaj Dje, 11:21
  18 €
 • 1 foto
  SMART WATCH model 2017 - E RE transporti Gratis
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH model 2017 - E RE transporti Gratis

  TRANSPORTI PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE SMART WATCH BLACK e zeze EDITION - NGJTRË

  Ferizaj Dje, 11:13
  18 €
 • 3 foto
  SMART WATCH Ore me KAMERË , SIM card - PAKO NEW
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH Ore me KAMERË , SIM card - PAKO NEW

  SMART WATCH WHITE-BATDHË EDITION -NGJYRË E BARDHË per iphone. samsung ETJ..SIM CARD , KAMERA - E RE

  Ferizaj Dje, 11:13
  18 €
 • 1 foto
  SHITEN 120 MONEDHA ANTIKE NGA ARGJENDI DHE BRONZI
  Koleksione

  SHITEN 120 MONEDHA ANTIKE NGA ARGJENDI DHE BRONZI

  Ne shitje komplet koleksioni me 120 monedha antike nga argjendi dhe bronzi. Per me shume informacio

  Ferizaj Dje, 10:03
  12 €
 • 0 foto
  SHITET ORA AMERIKANE ME 12 DIAMANTA
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET ORA AMERIKANE ME 12 DIAMANTA

  Ne shitje ora nga Amerika August me 12 diamanta te vendosura ne vendet ku tregohet ora. Ora nuk ndry

  Ferizaj Dje, 10:02
  350 €
 • 0 foto
  Shes Qizme per Skija
  Paisje per sport

  Shes Qizme per Skija

  Shes Qizme per Skija Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 09:47
  25 €
 • 2 foto
  KORG Pa 3 X pro Musikant
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KORG Pa 3 X pro Musikant

  Shes Sintin Korg Pa 3X pro Muzikant te cilin e kam pru prej Gjermanis Sinti është shum pak i per

  Ferizaj Dje, 09:42
  2.300 €
 • 9 foto
  FITNESI MODERN NE SHITJE
  Paisje per sport

  FITNESI MODERN NE SHITJE

  Shitet Qendra e Dobësimit XBODY e vetmja e keti lloji ne Kosovë Qendra shitet e kompletuar

  Ferizaj Dje, 09:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qendra e dobësimit Ferizaj
  Paisje per sport

  Qendra e dobësimit Ferizaj

  Shitet Qendra e Dobësimi XBODY Ferizaj e kompletuar Shitet komplet me Lokal dhe vetem Mjetet Pres

  Ferizaj Dje, 09:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  qeni
  Kafshe shtepiake

  qeni

  klysh asht shum imir baba ivet esht shum iprapt klyshi ika 3 muj e 1jav

  Ferizaj Dje, 00:27
  200 €
 • 1 foto
  Riki
  Kafshe shtepiake

  Riki

  Rikii

  Ferizaj 10 nëntor 23:15
  50 €
 • 6 foto
  bilardo rakitaqki friz
  Paisje per sport

  bilardo rakitaqki friz

  shesh te gjitha paisjet per bilardo qmimi sipas marveshjes nr tel 045842184

  Ferizaj 10 nëntor 18:29
  Me Marrveshje