Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Ferizajit

 • 1 foto
  Shitet thesi per Boks
  Paisje per sport

  Shitet thesi per Boks

  Shitet thesi per boks 100€ i ardhur prej gjermanis

  Kaçanik Sot, 13:43
  100 €
 • 1 foto
  shes Viqin Femer i ka 3 muaj
  Kafshe shtepiake

  shes Viqin Femer i ka 3 muaj

  shes viqin femer ka 3 muaj.per me shume ne 049515189

  Ferizaj Sot, 12:51
  450 €
 • 4 foto
  Klysha Malinois Belgian
  Kafshe shtepiake

  Klysha Malinois Belgian

  Shes Klysha te races Malinois Belgian, 100% origjinal, te pastruar prej parazitve te brendshem Mosha

  Ferizaj Sot, 11:31
  80 €
 • 10 foto
  Klysha Belga Malionois
  Kafshe shtepiake

  Klysha Belga Malionois

  Shes Klysha te races Malinois Belgian, jane prej races ma t madhe Malinois, prinderit me pedigree, k

  Ferizaj Sot, 11:19
  100 €
 • 3 foto
  Klysha te races Malinois Belgian
  Kafshe shtepiake

  Klysha te races Malinois Belgian

  Shes klysha te races Belga, gjinis mashkullore dhe femrore, jane rac e pastert prinderit me pedigree

  Ferizaj Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Klysh Malinois Belgian
  Kafshe shtepiake

  Klysh Malinois Belgian

  Shes klysh malinois belgian 100% origjinal, mosha 6 jave, te pastruar prej parazitve te brendshem dh

  Ferizaj Sot, 11:19
  80 €
 • 0 foto
  Der per oborr
  Kafshe shtepiake

  Der per oborr

  shitet Dera e hymjes esht 95 x 190 dera kushton 50 ero ,baj ndrrim edhe me pula

  Shtime Sot, 11:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biçiklet 29 nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Biçiklet 29 nga Zvicrra

  Shes Biçikilet 29 me diska me glicerin e mir nga zvicrra te intersuarit mund te kontoktojn ne numri

  Ferizaj Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bandasha Per Bicikleta ju Mirpres
  Paisje per sport

  Bandasha Per Bicikleta ju Mirpres

  Shes Bandasha per Bicikleta Ne Gjendje Te Rregullt.Bandashat Jan 7 copa Jan 26 qe te Mramt 4 Copa ja

  Ferizaj Sot, 10:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Qizme per Skija
  Paisje per sport

  Shes Qizme per Skija

  Shes Qizme per Skija Viber +38345664119

  Ferizaj Sot, 10:19
  25 €
 • 1 foto
  Paisje Sportive
  Paisje per sport

  Paisje Sportive

  Shes paisje sportive te ndryshme si p.sh. Flutura te pikados Maje per flutura te pikados Letra te

  Ferizaj Sot, 09:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes minikin me kolibe
  Kafshe shtepiake

  Shes minikin me kolibe

  Shes minikin me gjith kolibe osht shum i mir racen nga zvicrra oshi i vakcjonua te gjitha vakcinat i

  Ferizaj Sot, 09:02
  180 €
 • 2 foto
  Shes biciklen
  Paisje per sport

  Shes biciklen

  Shes biciklen MAX

  Ferizaj Sot, 09:00
  180 €
 • 2 foto
  Urgjeent ZINXHIR I QAFËS 64 CM SËRM 30€
  Veshje / Kepuce / Ore

  Urgjeent ZINXHIR I QAFËS 64 CM SËRM 30€

  i perdorun por i rujtun shum

  Ferizaj Sot, 02:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  URGJENT ORA DARWIL ANTIK 99 VJET
  Veshje / Kepuce / Ore

  URGJENT ORA DARWIL ANTIK 99 VJET

  shitet ora antike 99 vjeqare

  Ferizaj Sot, 02:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  URGJENT ORA E VJETER 1921 DARWIL
  Kafshe shtepiake

  URGJENT ORA E VJETER 1921 DARWIL

  + 377 44 877 929 vibeeri 👈

  Ferizaj Sot, 02:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  qeni
  Kafshe shtepiake

  qeni

  klysh asht shum imir baba ivet esht shum iprapt klyshi ika 3 muj e 1jav

  Ferizaj Sot, 01:27
  200 €
 • 1 foto
  Riki
  Kafshe shtepiake

  Riki

  Rikii

  Ferizaj Sot, 00:15
  50 €
 • 1 foto
  Rrjeta te portave
  Paisje per sport

  Rrjeta te portave

  Shes Rrjeta futbolli te portave me madhesi te ndryshme. Si dhe shes rrjeta mbrojtese mbrapa portes m

  Ferizaj Sot, 00:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Thase Boksi
  Paisje per sport

  Thase Boksi

  Shes Thase Boksi 80x30cm 90x30cm 100x30cm 120x30cm 120x35cm Si dhe me Ngjyra Te Ndryshme Qmimi Nvar

  Ferizaj Sot, 00:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  \"Flipera\" Tavolina Futbolli.
  Paisje per sport

  \"Flipera\" Tavolina Futbolli.

  Shes \"Flipera\" Tavolina Futbolli Te Markes Me Te Njohur \"FABI\" Torino Nga Italia. Me Shumice Dhe

  Ferizaj Dje, 23:58
  800 €
 • 3 foto
  Malinos belg
  Kafshe shtepiake

  Malinos belg

  Shitet Qeni Raca belg malinos Mosha 10 muj Vendi ferizaj Kontakt 044740787

  Ferizaj Dje, 22:27
  250 €
 • 5 foto
  Punoj me porosi Dynacord xa2 .Cobra. dhe elemente
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Punoj me porosi Dynacord xa2 .Cobra. dhe elemente

  Shes elemente per dynacord Xa2 rrota.dorza.me nje qmim.shum.te volitshëm si dhe punoj Dynacord xa2 c

  Ferizaj Dje, 22:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DYNACORD XA2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD XA2

  ponoj me porosi Per ma shum informata Viber : +37745299744

  Ferizaj Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dynacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord

  shiten kutia te thata 4 bassa 18 inch dhe 2 Satelita 15 inch Viber +37745299744

  Ferizaj Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dynacord Cobra 2-4 Xa2 f150 f8 f5 si dhe elemente
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord Cobra 2-4 Xa2 f150 f8 f5 si dhe elemente

  punoj me.porosi Cobra4-2 Xa2 .F8 .F 150 etjera viber +37745299744

  Ferizaj Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes kalin 5vjeq
  Kafshe shtepiake

  shes kalin 5vjeq

  Shes kalin samar kerr zhag dhitet lir per arsye personale per ma shum tel viber ju mirpres

  Ferizaj Dje, 21:07
  3 €
 • 2 foto
  Tupana Elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tupana Elektrike

  Tupana Eletrike Yamaha Tp65 Shum Pak Te Perdorura Ne Gjendje Te Rregullt Per Ma Shum Info 044 379

  Ferizaj Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SCOTT
  Paisje per sport

  SCOTT

  Shes biciklen SCOTT e ardhun nga jasht Madhsia rrotav 27.5er Trupi M/L Frenimi me vaj Mineral Oil Am

  Ferizaj Dje, 20:33
  390 €
 • 6 foto
  bilardo rakitaqki friz
  Paisje per sport

  bilardo rakitaqki friz

  shesh te gjitha paisjet per bilardo qmimi sipas marveshjes nr tel 045842184

  Ferizaj Dje, 19:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Yamaha pro 9000 Sint
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha pro 9000 Sint

  yamaha pro 9000 piano elektrike ose sintizajzer dhe speaker Eurolive F1320D active 300watt kablli i

  Ferizaj Dje, 17:57
  1.000 €
 • 4 foto
  Violin elektroakustike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violin elektroakustike

  Shitet violina e ardhun nga anglia ne gjendje shum te mir,violina vjen me paisjet e veta komplet

  Ferizaj Dje, 17:38
  235 €
 • 11 foto
  Biciklet me bateri , Rrym - Technium ( Swiss )
  Paisje per sport

  Biciklet me bateri , Rrym - Technium ( Swiss )

  Shitet Bicikleta me Bateri - Rrym TECHNIUM , E ardhur nga Zvicrra , Bicikleta osht kejt komplet me a

  Ferizaj Dje, 17:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet biciklet 26
  Paisje per sport

  Shitet biciklet 26

  Shitet biciklet 26 me ram cliffhanger dhe te gjitha pjeset shimano dhe frena me glicerin. Biciklet e

  Ferizaj Dje, 16:41
  400 €
 • 9 foto
  FITNESI MODERN NE SHITJE
  Paisje per sport

  FITNESI MODERN NE SHITJE

  Shitet Qendra e Dobësimit XBODY e vetmja e keti lloji ne Kosovë Qendra shitet e kompletuar

  Ferizaj Dje, 16:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Qendra e Dobësimit e kompletuar
  Paisje per sport

  Shitet Qendra e Dobësimit e kompletuar

  Qendra e Dobesimit ne Ferizaj e vetemja e keti lloji ne Kosove shitet https://www.facebook.com/XBo

  Ferizaj Dje, 16:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve   Unë jam një Drejtor i

  Ferizaj Dje, 15:17
  636 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve   Unë jam një Drejtor i

  Shtime Dje, 15:17
  855 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Kafshe shtepiake

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve   Unë jam një Drejtor i

  Kaçanik Dje, 14:57
  2.255 €
 • 1 foto
  Zagaric ruski
  Kafshe shtepiake

  Zagaric ruski

  shitet zagarica ruski 2 vjet njek mir veq leper ndrrim nuk baj per ma shum viber +38344367206

  Shtime Dje, 14:17
  120 €
 • 6 foto
  Shitet Bicikleta BMX
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta BMX

  Shitet bicikleta BMX në gjendje shum te mir shum e ruajtur me Goma te reja,Frena dore shum te mira

  Ferizaj Dje, 14:14
  60 €
 • 2 foto
  Piknizer Pikinez
  Kafshe shtepiake

  Piknizer Pikinez

  Shes pikinezin mashkull shum i dashun per femij per me shum kontakto Viber +38344529705

  Ferizaj Dje, 13:57
  80 €
 • 1 foto
  shitet qeni raca belg i perzim mosha 1 vjet
  Kafshe shtepiake

  shitet qeni raca belg i perzim mosha 1 vjet

  shes qenin races belg i perzim mosha 1 vjet shum i ngushem rojs per aborr se slen me hi i but per pr

  Ferizaj Dje, 13:37
  20 €
 • 1 foto
  Merida 26', rock shox
  Paisje per sport

  Merida 26', rock shox

  Merida 26', rock shox E rujtne shume, gumat Bontrager, amortizerin rock shox me bllokad ne vollant,

  Ferizaj Dje, 13:11
  375 €
 • 3 foto
  Ulse druri per femi 1960
  Koleksione

  Ulse druri per femi 1960

  Ulse druri per femij vitit 1960 perdoret afer tavolines te bukes per restorente apa shtepi

  Ferizaj Dje, 12:45
  60 €
 • 1 foto
  Biçiklet per femij
  Paisje per sport

  Biçiklet per femij

  Eshte ne gjendje perfekte, eshte per femij nga mosha 4 deri 8 vjeq. Eshte e ardhun nga zvicra.

  Ferizaj Dje, 12:17
  40 €
 • 1 foto
  SMART WATCH me Kamerë SIM CARD - DZ09 PAKO NEW
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH me Kamerë SIM CARD - DZ09 PAKO NEW

  0.00 EURO TRANSPORTI PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE PER 24 H SMART WATCH BLACK e zez

  Ferizaj Dje, 11:57
  18 €
 • 1 foto
  SMART WATCH model 2017 - E RE transporti Gratis
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH model 2017 - E RE transporti Gratis

  TRANSPORTI PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE SMART WATCH BLACK e zeze EDITION - NGJTRË

  Ferizaj Dje, 11:57
  18 €
 • 3 foto
  SMART WATCH Ore me KAMERË , SIM card - PAKO NEW
  Veshje / Kepuce / Ore

  SMART WATCH Ore me KAMERË , SIM card - PAKO NEW

  SMART WATCH WHITE-BATDHË EDITION -NGJYRË E BARDHË per iphone. samsung ETJ..SIM CARD , KAMERA - E RE

  Ferizaj Dje, 11:57
  18 €
 • 1 foto
  SHITEN 120 MONEDHA ANTIKE NGA ARGJENDI DHE BRONZI
  Koleksione

  SHITEN 120 MONEDHA ANTIKE NGA ARGJENDI DHE BRONZI

  Ne shitje komplet koleksioni me 120 monedha antike nga argjendi dhe bronzi. Per me shume informacio

  Ferizaj Dje, 11:18
  12 €