Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 1 foto
  Shiten kafazat
  Kafshe shtepiake

  Shiten kafazat

  Shiten kafazat per shpez si pula zogj jan te pershtatshem si per transport edhe per mirmbatje jan ko

  Gjilan Sot, 06:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Transporter,kafaz,box
  Kafshe shtepiake

  Transporter,kafaz,box

  Shesim transportera per qen,mace,lepuj,plluma,papagalla te madhsive te vogla jan te ri pa perdor shu

  Gjilan Sot, 06:51
  13 €
 • 2 foto
  Paisje per masazh te kembeve
  Paisje per sport

  Paisje per masazh te kembeve

  Paisje per masazh te kembeve kush ka dhimbje si dhe per ngrohjen e kembeve +383_49_133356 prodhim Gj

  Gjilan Sot, 04:30
  41 €
 • 2 foto
  Shtega te biljardos
  Paisje per sport

  Shtega te biljardos

  Shtega te biljardos 2 copa 37 euro +383-49133356 transporti gratis

  Gjilan Sot, 04:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  llogaritse kohe me alarm
  Veshje / Kepuce / Ore

  llogaritse kohe me alarm

  rregullator me alarm me minuta +383-49-133356

  Gjilan Sot, 04:27
  20 €
 • 1 foto
  terrier
  Kafshe shtepiake

  terrier

  Shitet klyshi 3 muaj i perzim me terrier i mir per oborr,pulat si han,gjinia:mashkull , baj ndrrim e

  Viti Dje, 23:49
  20 €
 • 0 foto
  Qen terrier
  Kafshe shtepiake

  Qen terrier

  Terrier mosha 1 vjet i mir per gjueti

  Kamenicë Dje, 21:48
  150 €
 • 2 foto
  Husky Siberian
  Kafshe shtepiake

  Husky Siberian

  Shes qenin, gjinia femen, mosha 16 muaj, shume i dashur per femij aspak agresiv. Personat serioz dhe

  Gjilan Dje, 20:03
  185 €
 • 2 foto
  Shitet Bullica me kishk Bualli dhe Kishkajka
  Kafshe shtepiake

  Shitet Bullica me kishk Bualli dhe Kishkajka

  Shiten komplet ose edhe ndamas per arsye personale familjare Shitet Bullica e re + kishki i vet feme

  Gjilan Dje, 19:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bicikete per femije
  Paisje per sport

  Bicikete per femije

  Ne gjendje te rregullt

  Gjilan Dje, 18:20
  50 €
 • 10 foto
  PIANO - PIANINO .... PIANO - PIANINO .... PIANO ..
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PIANO - PIANINO .... PIANO - PIANINO .... PIANO ..

  Shesim piano - pianino fantastike. Transporti falas !! Cmimet e volitshme.... Gjithashtu, bejme e

  Gjilan Dje, 16:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  dynacord 15.3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord 15.3

  shiten boksat dynacord modeli corus line e gjendje te rregullt pune

  Gjilan Dje, 14:09
  550 €
 • 1 foto
  Shitet Pitbullka urgjent
  Kafshe shtepiake

  Shitet Pitbullka urgjent

  Shitet pitbullka arsyeja se spo kam koh mu mar me to oshyt e barsume qeto dita pjell te interesua

  Gjilan Dje, 14:04
  90 €
 • 0 foto
   yamaha emx5016cf
  Instrumente muzikore dhe paisje

  yamaha emx5016cf

  shitet mikseta yamaha modeli emx5016cf me fuqi 2x500watt ne gjendje te rregullt teknike dhe shum e

  Gjilan Dje, 14:03
  680 €
 • 4 foto
  Bickleta per femi
  Paisje per sport

  Bickleta per femi

  Shes dy biciklla per femi njera bicikel esht per dy persona e ardhur prej jashti ne gjendje te mir j

  Kamenicë Dje, 13:38
  30 €
 • 2 foto
  Paisje per shterngumin e eligamenteve te gjurit
  Paisje per sport

  Paisje per shterngumin e eligamenteve te gjurit

  Shterngues per gjunj nga Zvicra Shternguesi eshte per fiksimin e gjurit kur lendohen eligamentet e g

  Gjilan Dje, 11:33
  25 €
 • 5 foto
  Ghost Full Carbon - 29er
  Paisje per sport

  Ghost Full Carbon - 29er

  Ghost Full Carbon Madhësia gomav : 29er Pjesët : Shimano Deore XT Shpejtsi : 3x10 Amortizerin Rock S

  Gjilan Dje, 10:16
  900 €
 • 5 foto
  Stockli 27.5
  Paisje per sport

  Stockli 27.5

  Stockli Madhësia gomav 27.5 3x10 shpejtsi Pjesët Shimano Deore XT - SLX Amortizerta Rock Shox me ajr

  Gjilan Dje, 10:16
  850 €
 • 5 foto
  Ghost 27.5 - Full Carbon
  Paisje per sport

  Ghost 27.5 - Full Carbon

  Ghost Madhësia gomav 29er Full Carbon 3x10 shpejtsi Full Shimano Deore XT Amortizerat FOX me air me

  Gjilan Dje, 10:16
  1.000 €
 • 6 foto
  Trek  29er
  Paisje per sport

  Trek 29er

  Trek Madhësia e Gomav 29er Pjesët Shimano 3x8 speed Amortizerin me bllokad Thuajse e re Viber : +38

  Gjilan Dje, 10:16
  370 €
 • 5 foto
  Genesis 29er
  Paisje per sport

  Genesis 29er

  Genesis Madhësia e Gomav 29er Pjesët Shimano Deore 3x9speed Amortizerin me bllokad Viber : +383 45 6

  Gjilan Dje, 10:16
  330 €
 • 4 foto
  Bergamont 27.5 - Ebike
  Paisje per sport

  Bergamont 27.5 - Ebike

  Bergamont Madhësia gomav 27.5 1x10 shpejtsi Pjesët Shimano SLX Amortizerin Manitou me bllokad me air

  Gjilan Dje, 10:16
  1.100 €
 • 5 foto
  Serious 29er
  Paisje per sport

  Serious 29er

  Serious Madhësia gomav 29 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad Thuajse e re Ma

  Gjilan Dje, 10:15
  430 €
 • 5 foto
  Serious 27.5
  Paisje per sport

  Serious 27.5

  Serious Madhësia gomav 27.5 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad E re pa përdor

  Gjilan Dje, 10:15
  400 €
 • 5 foto
  Fatbike
  Paisje per sport

  Fatbike

  Fatbike 26x4.0 Pjesët t\'gjitha Shimano Frenat me vaj(glicerin) Facebook page : Besjani Bike Viber :

  Gjilan Dje, 10:15
  450 €
 • 5 foto
  Compel 29er
  Paisje per sport

  Compel 29er

  Compel Madhësia gomav 29er 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad E re pa asnje ge

  Gjilan Dje, 10:15
  400 €
 • 5 foto
  STUHRLING ORIGINAL AUTOMATIC
  Veshje / Kepuce / Ore

  STUHRLING ORIGINAL AUTOMATIC

  Shes Ore Dore Stuhrilng Original automatic Dual Time , ngjyr ari , Ora Ësht e ruajtur mir punon perf

  Gjilan Dje, 09:00
  260 €
 • 1 foto
  MAG-LITE Bateri me mbushes
  Paisje per sport

  MAG-LITE Bateri me mbushes

  Maglite bateri orgjinale +383-49133356

  Gjilan Dje, 03:07
  73 €
 • 1 foto
  qen haski
  Kafshe shtepiake

  qen haski

  shes haski shum i mirper aborr e heki eper shkak se sun pi rri gati se un ne pun spo kam vakt mu kuj

  Gjilan Dje, 00:38
  150 €
 • 5 foto
  Paisje per fitnes dhe box
  Paisje per sport

  Paisje per fitnes dhe box

  Paisje per fitnes box afer 40 maqina prodhimi i Amerikes. Mundem me ndrrim me troll

  Gjilan 10 dhjetor 23:15
  8.000 €
 • 2 foto
  korg prophecy
  Instrumente muzikore dhe paisje

  korg prophecy

  korg prophecy ne gjendje shum te rregullt

  Gjilan 10 dhjetor 18:29
  350 €
 • 2 foto
  Zagar 1 2 3 4 5 6 7 8
  Kafshe shtepiake

  Zagar 1 2 3 4 5 6 7 8

  Shitet zagari osht i mir per info n viber ose whatsap Nexhat rogoqic. +38345292055

  Gjilan 10 dhjetor 17:29
  111 €
 • 1 foto
  Bicikleta made in France
  Paisje per sport

  Bicikleta made in France

  Shitet ne gjendje te rregullt motobecane made in France 10shpejtsi shimano goma 28 qe schwalbe spezi

  Gjilan 10 dhjetor 16:09
  40 €
 • 2 foto
  DJI Mavic PRO Fly Combo
  Paisje per sport

  DJI Mavic PRO Fly Combo

  Shes Dronin e ardhur nga Zvicrra pak i perdorur ska as nje grrith osht komplet me paisjet sikur ne f

  Gjilan 10 dhjetor 14:59
  1.080 €
 • 3 foto
  Shitet bicikleta me diska
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta me diska

  Shitet bicikleta me diska dhe ne gjendje shume te mire nr tel dhe viber +383-44616249

  Viti 10 dhjetor 14:28
  280 €
 • 5 foto
  Syza RayBan 100% orginal Made in Italy
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syza RayBan 100% orginal Made in Italy

  shiter rami i Syzave Ray Ban 100% orginal Made in Italy jan per themi ose te ri nuk osht ram shum i

  Gjilan 10 dhjetor 13:28
  40 €
 • 5 foto
  Scrapper 27.5
  Paisje per sport

  Scrapper 27.5

  Scapper Madhsia gomav 27.5 Pjesët Shimano 3x8 shpejtsi Madhsia L Amortizerin me bllokad Thuajse e r

  Gjilan 10 dhjetor 10:35
  330 €
 • 5 foto
  Nakamura 27.5
  Paisje per sport

  Nakamura 27.5

  Nakamura Model 2016 Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano 3x9 shpejtsi pothuajs

  Gjilan 10 dhjetor 10:35
  330 €
 • 5 foto
  Crescent 27.5
  Paisje per sport

  Crescent 27.5

  Crescent Madhësia Gomav 27.5 Pjeset Shimano 3x9 shpejtsi Amortizerin me bllokad Viber : +383 45 685

  Gjilan 10 dhjetor 10:34
  300 €
 • 9 foto
  Pjes për biciklet
  Paisje per sport

  Pjes për biciklet

  Gurtne të reja të gjitha llojeve për bicikleta Ndrrus të shpejtsive : Shimano Deore XT , acera , ali

  Gjilan 10 dhjetor 10:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bergamont
  Paisje per sport

  Bergamont

  Bergamont Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan 10 dhjetor 10:34
  220 €
 • 2 foto
  Occano
  Paisje per sport

  Occano

  Occano Madhsia gomav 28 Frenat me disqe Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan 10 dhjetor 10:34
  200 €
 • 4 foto
  Wheeler 27.5
  Paisje per sport

  Wheeler 27.5

  Wheeler Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano pothuajse e re Viber : +383 45 68

  Gjilan 10 dhjetor 10:34
  330 €
 • 3 foto
  Trek
  Paisje per sport

  Trek

  Trek Bruiser one Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët Shimano  Viber : +383 45 685 042

  Gjilan 10 dhjetor 10:34
  200 €
 • 1 foto
  Crescent
  Paisje per sport

  Crescent

  Crescent Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët t'gjitha Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan 10 dhjetor 10:34
  200 €
 • 9 foto
  Fellne Me Disqe 26
  Paisje per sport

  Fellne Me Disqe 26

  Fellne (bandash) me disqe Madhësia 26 Të ri papërdor Kemi edhe modele tjera të ndryshme Viber : +383

  Gjilan 10 dhjetor 10:34
  200 €
 • 5 foto
  Haibike 27.5
  Paisje per sport

  Haibike 27.5

  Haibike Madhësia Gomav 27.5 Amortizerin me bllokad Pjesët Shimano Thuajse e re Viber : +383 45 685

  Gjilan 10 dhjetor 10:34
  320 €
 • 1 foto
  Mbrojtse për Biciklet
  Paisje per sport

  Mbrojtse për Biciklet

  Mbrojtse për Biciklet : para dhe mbrapa Mud guard Bikeco Të reja pa përdor Viber : +383 45 685 042

  Gjilan 10 dhjetor 10:34
  10 €
 • 4 foto
  Bandash me disqe
  Paisje per sport

  Bandash me disqe

  Fellne (bandash) me disqe Madhësia 26 Thuajse të ri Mavic 10speed Kemi edhe modele tjera të ndryshme

  Gjilan 10 dhjetor 10:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kaiser 27.5
  Paisje per sport

  Kaiser 27.5

  Kaiser Madhsia gomav 27.5 Amortizerin me bllokad 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 04

  Gjilan 10 dhjetor 10:34
  340 €