Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 6 foto
  ORAT DHE UNAZAT
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORAT DHE UNAZAT

  ORA E ZEZ KUNDER UJIT - 20 EURO Smartwatch i bardh - 25 euro Rolex - 25 euro Oriflame - 10 euro

  Gjilan Sot, 10:11
  10 €
 • 5 foto
  Crescent 27.5
  Paisje per sport

  Crescent 27.5

  Crescent Madhësia Gomav 27.5 Pjeset Shimano 3x9 shpejtsi Amortizerin me bllokad Viber : +383 45 685

  Gjilan Sot, 09:25
  300 €
 • 5 foto
  Scrapper 27.5
  Paisje per sport

  Scrapper 27.5

  Scapper Madhsia gomav 27.5 Pjesët Shimano 3x8 shpejtsi Madhsia L Amortizerin me bllokad Thuajse e r

  Gjilan Sot, 09:25
  330 €
 • 5 foto
  Nakamura 27.5
  Paisje per sport

  Nakamura 27.5

  Nakamura Model 2016 Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano 3x9 shpejtsi pothuajs

  Gjilan Sot, 09:25
  330 €
 • 3 foto
  Trek
  Paisje per sport

  Trek

  Trek Bruiser one Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët Shimano  Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 09:25
  200 €
 • 1 foto
  Crescent
  Paisje per sport

  Crescent

  Crescent Madhsia gomav 26 Frenat me disqe Pjesët t'gjitha Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 09:25
  200 €
 • 5 foto
  Haibike 27.5
  Paisje per sport

  Haibike 27.5

  Haibike Madhësia Gomav 27.5 Amortizerin me bllokad Pjesët Shimano Thuajse e re Viber : +383 45 685

  Gjilan Sot, 09:25
  320 €
 • 5 foto
  Kaiser 27.5
  Paisje per sport

  Kaiser 27.5

  Kaiser Madhsia gomav 27.5 Amortizerin me bllokad 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 04

  Gjilan Sot, 09:25
  340 €
 • 4 foto
  Mondia
  Paisje per sport

  Mondia

  Mondia Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët t\'gjitha Shimano Amortizerat me bllokad V

  Gjilan Sot, 09:25
  700 €
 • 4 foto
  Cannondale
  Paisje per sport

  Cannondale

  Cannondale Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Deore Shum pak e përdorur Viber

  Gjilan Sot, 09:25
  250 €
 • 9 foto
  Pjes për biciklet
  Paisje per sport

  Pjes për biciklet

  Gurtne të reja të gjitha llojeve për bicikleta Ndrrus të shpejtsive : Shimano Deore XT , acera , ali

  Gjilan Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bergamont
  Paisje per sport

  Bergamont

  Bergamont Madhsia gomav 26 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 09:24
  220 €
 • 2 foto
  Occano
  Paisje per sport

  Occano

  Occano Madhsia gomav 28 Frenat me disqe Pjesët Shimano Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 09:24
  200 €
 • 4 foto
  Wheeler 27.5
  Paisje per sport

  Wheeler 27.5

  Wheeler Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) Pjesët Shimano pothuajse e re Viber : +383 45 68

  Gjilan Sot, 09:24
  330 €
 • 9 foto
  Fellne Me Disqe 26
  Paisje per sport

  Fellne Me Disqe 26

  Fellne (bandash) me disqe Madhësia 26 Të ri papërdor Kemi edhe modele tjera të ndryshme Viber : +383

  Gjilan Sot, 09:24
  200 €
 • 1 foto
  Mbrojtse për Biciklet
  Paisje per sport

  Mbrojtse për Biciklet

  Mbrojtse për Biciklet : para dhe mbrapa Mud guard Bikeco Të reja pa përdor Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 09:24
  10 €
 • 4 foto
  Bandash me disqe
  Paisje per sport

  Bandash me disqe

  Fellne (bandash) me disqe Madhësia 26 Thuajse të ri Mavic 10speed Kemi edhe modele tjera të ndryshme

  Gjilan Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Scott Usa
  Paisje per sport

  Scott Usa

  Scott Madhsia gomav 26 Frenat me vai (glicerin) Pjesët t\'gjitha Shimano  Viber : +383 45 685 042

  Gjilan Sot, 09:24
  220 €
 • 7 foto
  Scott 29
  Paisje per sport

  Scott 29

  Scott 29\" Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset

  Gjilan Sot, 08:10
  400 €
 • 1 foto
  terrier
  Kafshe shtepiake

  terrier

  Shitet klyshi 3 muaj i perzim me terrier i mir per oborr,pulat si han,gjinia:mashkull , baj ndrrim e

  Viti Sot, 00:50
  20 €
 • 0 foto
  Qen terrier
  Kafshe shtepiake

  Qen terrier

  Terrier mosha 1 vjet i mir per gjueti

  Kamenicë Dje, 22:48
  150 €
 • 1 foto
  Sintizajzer Korg X3 i pershtatshem per nxenes
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sintizajzer Korg X3 i pershtatshem per nxenes

  Shitet Korg X3 ne gjendje perfekte i pershtatshem per nxenes te shkolles muzikes ,poashtu edhe Bass

  Gjilan Dje, 21:46
  220 €
 • 3 foto
  Shes oren e dores Tissot.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes oren e dores Tissot.

  Shes oren Tissot orgjinale me garancion.

  Gjilan Dje, 20:18
  265 €
 • 1 foto
  Peshore  ANALITIKE
  Koleksione

  Peshore ANALITIKE

  Shitet peshorja analitike ne gjendje te rregullt me -peshoja te vetat.PerdorimI>per barnatore , l

  Gjilan Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Orë Antike me kurdisje e vitit 1970
  Koleksione

  Orë Antike me kurdisje e vitit 1970

  Shitet ora antike e vitit 70 prodhimit Gjerman me kurdisje,ka nevoje per servisim sepse nuk po kurdi

  Gjilan Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet ora e murit e viteve 70/ ta
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ora e murit e viteve 70/ ta

  Shitet ora antike e markes JUNGHANS e vitit 70 prodhim gjerman,ka nevoj per sevisim sepse nuk po kur

  Gjilan Dje, 19:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje per shterngumin e eligamenteve te gjurit
  Paisje per sport

  Paisje per shterngumin e eligamenteve te gjurit

  Shterngues per gjunj nga Zvicra Shternguesi eshte per fiksimin e gjurit kur lendohen eligamentet e g

  Gjilan Dje, 19:02
  25 €
 • 5 foto
  Ghost Full Carbon - 29er
  Paisje per sport

  Ghost Full Carbon - 29er

  Ghost Full Carbon Madhësia gomav : 29er Pjesët : Shimano Deore XT Shpejtsi : 3x10 Amortizerin Rock S

  Gjilan Dje, 17:48
  900 €
 • 5 foto
  Serious 29er
  Paisje per sport

  Serious 29er

  Serious Madhësia gomav 29 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad Thuajse e re Ma

  Gjilan Dje, 17:48
  430 €
 • 5 foto
  Stockli 27.5
  Paisje per sport

  Stockli 27.5

  Stockli Madhësia gomav 27.5 3x10 shpejtsi Pjesët Shimano Deore XT - SLX Amortizerta Rock Shox me ajr

  Gjilan Dje, 17:48
  850 €
 • 5 foto
  Serious 27.5
  Paisje per sport

  Serious 27.5

  Serious Madhësia gomav 27.5 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad E re pa përdor

  Gjilan Dje, 17:48
  400 €
 • 5 foto
  Fatbike
  Paisje per sport

  Fatbike

  Fatbike 26x4.0 Pjesët t\'gjitha Shimano Frenat me vaj(glicerin) Facebook page : Besjani Bike Viber :

  Gjilan Dje, 17:48
  450 €
 • 5 foto
  Compel 29er
  Paisje per sport

  Compel 29er

  Compel Madhësia gomav 29er 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad E re pa asnje ge

  Gjilan Dje, 17:48
  400 €
 • 5 foto
  Ghost 27.5 - Full Carbon
  Paisje per sport

  Ghost 27.5 - Full Carbon

  Ghost Madhësia gomav 29er Full Carbon 3x10 shpejtsi Full Shimano Deore XT Amortizerat FOX me air me

  Gjilan Dje, 17:48
  1.000 €
 • 6 foto
  Trek  29er
  Paisje per sport

  Trek 29er

  Trek Madhësia e Gomav 29er Pjesët Shimano 3x8 speed Amortizerin me bllokad Thuajse e re Viber : +38

  Gjilan Dje, 17:48
  370 €
 • 5 foto
  Genesis 29er
  Paisje per sport

  Genesis 29er

  Genesis Madhësia e Gomav 29er Pjesët Shimano Deore 3x9speed Amortizerin me bllokad Viber : +383 45 6

  Gjilan Dje, 17:48
  330 €
 • 4 foto
  Bergamont 27.5 - Ebike
  Paisje per sport

  Bergamont 27.5 - Ebike

  Bergamont Madhësia gomav 27.5 1x10 shpejtsi Pjesët Shimano SLX Amortizerin Manitou me bllokad me air

  Gjilan Dje, 17:48
  1.100 €
 • 4 foto
  mikrofon senheiser
  Instrumente muzikore dhe paisje

  mikrofon senheiser

  shitet mikrofoni info 044176797 dhe 046107327 z mobile

  Gjilan Dje, 17:02
  250 €
 • 3 foto
  dynacord 15.3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord 15.3

  shiten boksat dynacord modeli corus line e gjendje te rregullt pune

  Gjilan Dje, 17:00
  550 €
 • 0 foto
   yamaha emx5016cf
  Instrumente muzikore dhe paisje

  yamaha emx5016cf

  shitet mikseta yamaha modeli emx5016cf me fuqi 2x500watt ne gjendje te rregullt teknike dhe shum e

  Gjilan Dje, 16:59
  680 €
 • 4 foto
  Bickleta per femi
  Paisje per sport

  Bickleta per femi

  Shes dy biciklla per femi njera bicikel esht per dy persona e ardhur prej jashti ne gjendje te mir j

  Kamenicë Dje, 15:57
  30 €
 • 0 foto
  HUGO BOSS Rafale Quarz Chronograph Or (Ora)
  Veshje / Kepuce / Ore

  HUGO BOSS Rafale Quarz Chronograph Or (Ora)

  HUGO BOSS Rafale Quarz Chronograph Or (Ora) ora osht thuj se e re ka edhe 16 muj garancion thuj se

  Gjilan Dje, 13:56
  200 €
 • 5 foto
  Syza RayBan 100% orginal Made in Italy
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syza RayBan 100% orginal Made in Italy

  shiter rami i Syzave Ray Ban 100% orginal Made in Italy jan per themi ose te ri nuk osht ram shum i

  Gjilan Dje, 13:56
  40 €
 • 4 foto
  GOPRO HERO 7 WHITE (ACTION CAMERA)
  Paisje per sport

  GOPRO HERO 7 WHITE (ACTION CAMERA)

  GOPRO HERO 7 WHITE (ACTION CAMERA) pak e perdor ne gjendje te mir per info te tjera n viber +383496

  Gjilan Dje, 13:54
  250 €
 • 0 foto
  Bulls WildCard 2
  Paisje per sport

  Bulls WildCard 2

  Shes bicikleten Bulls WildCard 2 Madhesia e rrotave: 26 Tipi i ramit: MTB Materiali i ramit: Alu

  Gjilan Dje, 12:18
  330 €
 • 4 foto
  Ore JAGUAR
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore JAGUAR

  Shitet ore JAGUAR ne gjendje perfekte me garancion, e blere para 6 muajve me vlere 800euro, shitet u

  Gjilan Dje, 09:24
  400 €
 • 9 foto
  CalvinKlein CK - ore dhe zinxhir dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  CalvinKlein CK - ore dhe zinxhir dore

  Shiten ora dhe zinxhiri i dores CalvinKlein (CK) vetem sebashku. Ora e dores eshte e perdorur, per

  Gjilan 17 tetor 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikleta MGI 26”
  Paisje per sport

  Bicikleta MGI 26”

  Shitet bicikleta ne gjendje te rregullt teknike dhe vizuele.

  Gjilan 17 tetor 21:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikleta FORCE 10
  Paisje per sport

  Bicikleta FORCE 10

  Shitet bicikleta FORCE 10 ne gjendje te rregullt teknike dhe vizuele. E preferuar per femra.

  Gjilan 17 tetor 21:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Orë e mençur,(Smart watch)
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë e mençur,(Smart watch)

  Shitet smart watch nëgjendje perfekte pa asnjë gërvishtje. Çmimi 12 euro. Posedon kamerë për foto .

  Gjilan 17 tetor 18:33
  12 €