Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 1 foto
  Këlyshët e regjistruar të këlyshëve kishin të dyja
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e regjistruar të këlyshëve kishin të dyja

  Pjellë e bukur e 2 qenush të regjistruar Pug. Ata janë të dy shumë të lumtur dhe të shëndetshëm dhe

  Mirditë Sot, 10:31
  1 €
 • 1 foto
  Shitet qen sharri
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen sharri

  Shitet qen sharri 2 vjec shum i mire.cmimi i diskutueshem

  Lezhë 18 gusht 10:36
  500 €
 • 1 foto
  Shkop i palosshem per pleq
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shkop i palosshem per pleq

  Shitet shkopi me palosje

  Lezhë 17 gusht 20:49
  20 €
 • 3 foto
  Ray Ban aviator large metal Origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban aviator large metal Origjinale

  (RB 3025 AVIATOR LARGE METAL W3275 55-14 3N) Kodi i syzeve

  Lezhë 17 gusht 18:44
  100 Lek
 • 5 foto
  shitet Bilardo
  Paisje per sport

  shitet Bilardo

  cmimi ; diskutueshem Gjendja ; 10/10

  Lezhë 17 gusht 16:16
  650 Lek
 • 0 foto
  Chow Chow i Bardhe Mashkull
  Kafshe shtepiake

  Chow Chow i Bardhe Mashkull

  Shitet ose nderrohet Chow Chow i Bardhe ( white ) Mashkull Me te gjitha pashaportat ( mundesh ta mar

  Kurbin 17 gusht 12:06
  800 €
 • 5 foto
  Hoverboard 10.5 inch VIP !!!!!!!!
  Paisje per sport

  Hoverboard 10.5 inch VIP !!!!!!!!

  Shes Hoverboard 10.5 Inch VIP Opsione full !!!! Me bluetooth per te degjuar muzike nga Hoverboardi K

  Kurbin 17 gusht 12:05
  280 Lek
 • 3 foto
  Chihuahua
  Kafshe shtepiake

  Chihuahua

  Shitet qeni rac e paster Chihuahua eshte mashkull 2 Muaj e Gjys rac shum e rall dhe shum e bukur t

  Mirditë 14 gusht 14:18
  1 €
 • 2 foto
  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje Pjellë mahnitëse e 5 qenushëve Beagle 1 djalë 2 vajza u ni

  Mirditë 14 gusht 11:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Këlyshë të shquar të Pedagogut Dalmat
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të shquar të Pedagogut Dalmat

  janë 2 djem dhe 4 vajza që kërkojnë shtëpi të reja, të gjitha ato janë rritur në një shtëpi familjar

  Mirditë 13 gusht 10:57
  180 €
 • 2 foto
  Mbreti i Havalit Charles Spaniel
  Kafshe shtepiake

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel Vajza bukuroshe kalorësie ka nevojë për rihapje pa fajin e saj. Ajo

  Mirditë 8 gusht 11:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MUZIK
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MUZIK

  boks muzike teper i mir me ton shum te mir volumin e ka shum te mir...

  Kurbin 6 gusht 20:21
  30 €
 • 0 foto
  Qen Pomerania ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen Pomerania ne shitje

  Shitet qen Pomerania per arsye emigrimi. Eshte 2 vjeç mashkull. Vaksinat i ka te bera. Numri qe mun

  Kurbin 1 gusht 23:26
  300 €
 • 0 foto
  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W

  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W CMIMI: 1 MILJON E 300 MIN LEK

  Kurbin 1 gusht 23:25
  1.300.000 Lek
 • 2 foto
  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C PS76 550W 15 INC CMIMI:170 MIJE LEKE COPA NUK SHITEN TEK VETEM QIFT

  Kurbin 1 gusht 14:38
  17.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE

  SHITET DYNACORD 2 BASHKE ME 2 BASE AA CRAFT NGA 400W & 2 SATELITE JBL NGA 500W CMIMI: DY MILJON

  Kurbin 1 gusht 14:37
  250.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET AA CRAFT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET AA CRAFT

  Shiten dy base AA CRAFT nga 400W secili Cmimi: 500 mij lek.

  Kurbin 1 gusht 14:37
  500.000 Lek
 • 2 foto
  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR

  SHITEN DY BASE ELECTRO VOICE GLADIATOR 700W SECILI 18 INC TE PAPERDORURA CMIMI: 1 MILJON LEKE ME MAR

  Kurbin 1 gusht 14:36
  100.000 Lek
 • 0 foto
  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800

  SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800 360W NE 8 OHM DHE 600W NE 4 OHM TOTALI 1200W CMIMI:200 MIJ LEK

  Kurbin 1 gusht 14:34
  200 Lek
 • 0 foto
   FONI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FONI

  SHITET FONIA E KOMPLETUAR 5000W CMIMI 6500 EURO

  Kurbin 1 gusht 14:33
  6.500 €
 • 0 foto
  Shiten kasa boksesh basesh
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten kasa boksesh basesh

  Shiten kasa boksesh bass ELECTRO-VOICE Gladiator Cmimi: 450 mij lek.

  Kurbin 1 gusht 14:29
  45.000 Lek
 • 2 foto
  Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed

  Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed Pedagogjia ime e bukur Samoed Lola ka lindur 6 qenush të s

  Kurbin 31 korrik 13:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN DY BASE DUBELBASS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE DUBELBASS

  SHITEN DY BASE DUBELBASS JBL. NGA 1100W SECILI. CMIMI: 1500000 Leke

  Kurbin 30 korrik 14:25
  1.500.000 Lek
 • 0 foto
  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilë

  Mirditë 29 korrik 16:36
  16.556 €
 • 0 foto
  OFRIMI: WhatsApp: 0022997351844
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OFRIMI: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cil

  Mirditë 29 korrik 14:26
  5.455 €
 • 1 foto
  Husky Siberian
  Kafshe shtepiake

  Husky Siberian

  Shes kelysh husky siberian 2 muajsh. Disponoj 3 meshkuj dhe 2 femra. Rrace e paster 100% me pashapor

  Lezhë 28 korrik 23:54
  13.000 Lek
 • 2 foto
  BATERI E RE SHURE SB902 PËR MODELET GLX-D
  Instrumente muzikore dhe paisje

  BATERI E RE SHURE SB902 PËR MODELET GLX-D

  SHITET BATERI E RE SHURE SB902 PËR MIKROFONAT SHURE GLX-D BATERIA ËSHTË E RE NË KUTI. E PËRSHTATSHME

  Lezhë 22 korrik 23:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE

  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE Cmimi: 1 miljon e 400 mij lek

  Kurbin 22 korrik 14:05
  140.000 Lek
 • 2 foto
  OKAZION
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION

  SHITEN DY BOKSE SATELIT BEHRINGER EUROLIVE 400W SECILI CMIMI 400 MIJ LEKE

  Kurbin 22 korrik 14:03
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Qen Pechinese
  Kafshe shtepiake

  Qen Pechinese

  qen shtepie pechines i vaksinuar E shes per arsye largimi

  Lezhë 19 korrik 16:14
  50 €
 • 9 foto
  shitet Biciklete origjinale Gjermane
  Paisje per sport

  shitet Biciklete origjinale Gjermane

  shitet mos perdorimi dhe nderrohet me shezllone drurit ose alumini nr:0686662800

  Lezhë 17 korrik 07:44
  300 €
 • 1 foto
  Parachute
  Paisje per sport

  Parachute

  Shitet parachute qe terhiqet me skaf ne det

  Lezhë 16 korrik 11:57
  500 €
 • 0 foto
  Dy bukuroshe, me cilësi AKC Beagle puppies
  Kafshe shtepiake

  Dy bukuroshe, me cilësi AKC Beagle puppies

  Dy bukuroshe, me cilësi AKC Beagle puppies whatsapp: +23754340446 Pups tona të bukura Beagle sapo u

  Mirditë 15 korrik 11:12
  180 Lek
 • 3 foto
  Rrac e paster Pastor Gjerman
  Kafshe shtepiake

  Rrac e paster Pastor Gjerman

  i shes per arsye se skam ku ti lej..

  Lezhë 15 korrik 10:24
  50 €
 • 0 foto
  SHITE MIKSER DYNACORD 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITE MIKSER DYNACORD 2

  SHITET MIKSER DYNACORD 2, 10 KANALSH CMIMI: 1 MILJON LEKE

  Kurbin 13 korrik 16:57
  1.000.000 Lek
 • 1 foto
  RCF TT25A QIFT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  RCF TT25A QIFT

  Shiten qift rcf tt25a 1500W secili ne gjendje te mir pune dhe pa asnje defekt me komponent origjinal

  Kurbin 11 korrik 21:14
  2.200 €
 • 2 foto
  Chihuahua Dogs dhe Puppies për shitje
  Kafshe shtepiake

  Chihuahua Dogs dhe Puppies për shitje

  Chihuahua Dogs dhe Puppies për shitje Ne jemi 5 yje të licencuar dhe vet miratuar mbarështuesve dhe

  Mirditë 6 korrik 12:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes 3 bicikleta per femi
  Paisje per sport

  shes 3 bicikleta per femi

  Shes 3 biciklta te sapo ardhura nga gjermania ne gjendje perfekte nr +383 45 575 272 kumuna e vushtr

  Mirditë 5 korrik 10:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes bicikell e sapo ardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  shes bicikell e sapo ardhur nga gjermania

  Shes bicikleten e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte firma gjermane nr +383 45 575 272 ku

  Mirditë 5 korrik 10:21
  45 €
 • 2 foto
  Fbt Project 320BT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fbt Project 320BT

  Shiten 4 boksa lokalesh FBT Project 320Bt me dy sisteme Reflex Bass 2 \"3.5\" woofer dhe 0.5 \"twee

  Kurbin 4 korrik 16:33
  300 €
 • 4 foto
  Canta
  Veshje / Kepuce / Ore

  Canta

  Canta femrash marke ngjyre te zez edhe te bardh Markat vera pelle lekure origjinale

  Lezhë 1 korrik 10:40
  30 Lek
 • 1 foto
  Ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora

  6 Ora italiane te perdorura ne gjendje perfekte te gjitha bashke kan nje cmim

  Lezhë 30 qershor 16:25
  250 Lek
 • 4 foto
  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE

  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE MADE IN USA KONTAKT: 0692285062 OSE

  Lezhë 26 qershor 22:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  bicikleta per femij
  Paisje per sport

  bicikleta per femij

  bicikleta per femij 5000 Lek te reja

  Lezhë 25 qershor 22:20
  5.000 Lek
 • 4 foto
  PROEL ST 1000 VOLTAGE REGULATOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PROEL ST 1000 VOLTAGE REGULATOR

  SHITET PROEL ST 1000 VOLTAGE REGULATOR NË GJENDJE SI I RI 1000 WATT 8 DALJE KONTAKT: 0692285062 OSE

  Lezhë 25 qershor 08:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BEHRINGER ULTRAFEX PRO EX 3200
  Instrumente muzikore dhe paisje

  BEHRINGER ULTRAFEX PRO EX 3200

  BEHRINGER ULTRAFEX PRO MULTIBAND SOUND ENHANCEMENT PROCESSOR EX 3200 NE GJENDJE PERFEKTE. ÇMIMI 5

  Lezhë 24 qershor 00:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mace \\ kotele persiane!
  Kafshe shtepiake

  Mace \\ kotele persiane!

  rrace e paster persiane.1-2 muajshe

  Lezhë 21 qershor 16:17
  250 €
 • 5 foto
  Cift Plymouth Rock - Pule + Gjel Racet
  Kafshe shtepiake

  Cift Plymouth Rock - Pule + Gjel Racet

  Shitet cifti Plumouth Rock, pule e gjel. Jane rreth 9-10 muajsh, gjeli tek 3.5kg peshe e gjalle, pul

  Lezhë 21 qershor 13:38
  70.000 Lek
 • 3 foto
  PROÇESOR M.ONE XL TECHNOLOGY DUAL EFFECTS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PROÇESOR M.ONE XL TECHNOLOGY DUAL EFFECTS

  SHES PROÇESOR M.ONE XL TECHNOLOGY NË GJENDJE PERFEKTE. DUAL EFFECTS SIGNAL PROCESSOR KONTAKT : 0692

  Lezhë 18 qershor 16:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Chipsa per shitje.
  Paisje per sport

  Chipsa per shitje.

  Shesim chipsa. 100 b 80 mij lek Nen 100 b 100 Lek bilioni.

  Lezhë 14 qershor 09:52
  100 Lek