Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Pejës

 • 7 foto
  Shiten kelysht ruda rudana \"tiger\"
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht ruda rudana \"tiger\"

  Shiten kelysht ruda rudana \"tiger\" jan ne foto edhe prinderit e kelyshve 5 copa jan mashkuj per ma

  Klinë Sot, 11:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET BUBI SHUM I MIR DHE AGRESIV
  Kafshe shtepiake

  SHITET BUBI SHUM I MIR DHE AGRESIV

  Shitet Bubi shum i mir dhe agresiv Te interesuarit let lajmrohen ne tel

  Istog Sot, 11:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  4 mackie srm350 Aktiv
  Instrumente muzikore dhe paisje

  4 mackie srm350 Aktiv

  shiten 4 mackie srm 350 10 inch gjendje 100% nuk kan intervenime servisime ose zavendsime gjethqka o

  Pejë Sot, 10:49
  350 €
 • 5 foto
  Libra Arkivor 1941-1945(E verteta e Demarkacionit
  Libra / Revista

  Libra Arkivor 1941-1945(E verteta e Demarkacionit

  Shes Libra Arkivor Leksikon ,shum te vjeter te viteve 1941-1945,te ngjarëve te verteta te aso kohe n

  Pejë Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bicikleta Shimano
  Paisje per sport

  Bicikleta Shimano

  Shes bicikleten Shimano alpine me amortizera shum e rujtme shiko fotot per me shum informata info :

  Pejë Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maqin qepse Antike.✂️✴
  Koleksione

  Maqin qepse Antike.✂️✴

  Shes maqinen qepse Antike, e vjeter gati ni shekull, dhe model shum i rrall antik me punim dore qdo

  Pejë Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rrollera (rroshlla).
  Paisje per sport

  Rrollera (rroshlla).

  Shes Rrollerat apo rroshllat te reja, vetem 2 a 3 ditë te perdorura, shiko fotot, janë Nr. 39 deri 4

  Pejë Sot, 10:16
  35 €
 • 0 foto
  “Competitive” Kettlebell (girja)
  Paisje per sport

  “Competitive” Kettlebell (girja)

  Posedojme pesha te ndryshme. Peshat: 6kg, 8kg, 12kg, 16kg, 20kg, 24kg, 28kg, 32kg

  Pejë Dje, 23:54
  30 €
 • 0 foto
  Air Treadmill / Curved Treadmill
  Paisje per sport

  Air Treadmill / Curved Treadmill

  Air Treadmill / Curved Treadmill Dimenzionet: 2000 x 900 x 1500 mm Resistanca: 1-6 Running Belt: 36

  Pejë Dje, 23:54
  2.250 €
 • 0 foto
  shitet viqi 3mujsh
  Kafshe shtepiake

  shitet viqi 3mujsh

  shitet viqi 3mujsh

  Klinë Dje, 21:49
  550 €
 • 3 foto
  Bicikleta specialized 27,5
  Paisje per sport

  Bicikleta specialized 27,5

  Bicikleta specialized 27,5

  Pejë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bicikleta nakamura 29
  Paisje per sport

  Bicikleta nakamura 29

  Nakamura 29

  Pejë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bicikleta bergamont frena me mineral oil
  Paisje per sport

  Bicikleta bergamont frena me mineral oil

  Bicikleta bergamont frena me mineral oil

  Pejë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bicikleta 28 winora frena me mineral oil
  Paisje per sport

  Bicikleta 28 winora frena me mineral oil

  Bicikleta winora frena me mineral oil

  Pejë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikleta giant 26 frena me mineral oil
  Paisje per sport

  Bicikleta giant 26 frena me mineral oil

  Bicikleta giant 26 frena me mineral oil

  Pejë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikleta trek 26 frena me mineral oil
  Paisje per sport

  Bicikleta trek 26 frena me mineral oil

  Bicikleta trek 26 frena me mineral oil

  Pejë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikleta bottecchia 27,5
  Paisje per sport

  Bicikleta bottecchia 27,5

  Bicikleta bottecchia 27,5

  Pejë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikleta kross 28
  Paisje per sport

  Bicikleta kross 28

  Bicikleta kross 28

  Pejë Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bicikleta allegro 28 me diska frena me mineral oil
  Paisje per sport

  Bicikleta allegro 28 me diska frena me mineral oil

  Bicikleta allegro 28 me diska frena me mineral oil

  Pejë Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Biciklete cyti star nga germani
  Paisje per sport

  Biciklete cyti star nga germani

  Biciklete cyti star nga germani

  Pejë Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikleta gazelle
  Paisje per sport

  Bicikleta gazelle

  Gazelle 2015

  Pejë Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikleta conques nga germania
  Paisje per sport

  Bicikleta conques nga germania

  Bicikleta conques nga germania

  Pejë Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bicikleta ne shitje
  Paisje per sport

  Bicikleta ne shitje

  Ne shitje

  Pejë Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikleta california ne shitje
  Paisje per sport

  Bicikleta california ne shitje

  Ne shitje

  Pejë Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikleta kalkofh
  Paisje per sport

  Bicikleta kalkofh

  Bicikleta kalkofh

  Pejë Dje, 21:13
  1 €
 • 2 foto
  Bicikleta gazelle ne shitje
  Paisje per sport

  Bicikleta gazelle ne shitje

  Bicikleta gazelle

  Pejë Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta M3K shimano
  Paisje per sport

  Bicikleta M3K shimano

  Ne shitje

  Pejë Dje, 21:13
  1 €
 • 2 foto
  Bicikleta cube xxl
  Paisje per sport

  Bicikleta cube xxl

  Bicikleta cube xxl

  Pejë Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikleta ne shitje gazelle
  Paisje per sport

  Bicikleta ne shitje gazelle

  Bicikleta ne shitje

  Pejë Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bicikleta specialized
  Paisje per sport

  Bicikleta specialized

  Bicikleta specialized

  Pejë Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bicikleta lakes master ne shitje rrami xxl
  Paisje per sport

  Bicikleta lakes master ne shitje rrami xxl

  Bicikleta ne shitje rami xxl

  Pejë Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kangall
  Kafshe shtepiake

  Kangall

  Shes kangallin 2 vjeqar. I vakcionum shum i mir

  Klinë Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten kelysht ruda
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysht ruda

  Shiten kelysht ruda rudana 4 mashkuj jan jan ne foto edhe prinderit e kelyshve per ma shum viber +38

  Klinë Dje, 19:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi
  Paisje per sport

  AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi

  AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi Dergesa kryhet brenda 72 oreve ne gjithe teritorrin e Kosoves.

  Pejë Dje, 19:00
  750 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Libra / Revista

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Klinë Dje, 18:28
  111 €
 • 6 foto
  PAISJE FITNESI GYM CROSSFIT
  Paisje per sport

  PAISJE FITNESI GYM CROSSFIT

  Posedojme gjitha paisjet e nevoshme per Crossfit Gym ne Kosove. Tek ne mund ti gjeni te gjitha, duk

  Pejë Dje, 14:49
  1 €
 • 3 foto
  bub mashkull per oborr
  Kafshe shtepiake

  bub mashkull per oborr

  shes bubin mashkull shum i mir per oborr i ndegjushem rojtar shum imir ,i shendetshem ka afer 2 vit

  Pejë Dje, 14:48
  65 €
 • 0 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Biciklet e ardhur nga austria ne gjendje shum te mir

  Pejë Dje, 14:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Librat Antik.1941-1945-(E verteta e Demarkacionit)
  Koleksione

  Librat Antik.1941-1945-(E verteta e Demarkacionit)

  Shes Librat Leksikon shum te vjeter te viteve 1941-1945,te ngjarëve te verteta te aso kohe ne ish Ju

  Pejë Dje, 13:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  instrumente muzikore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  instrumente muzikore

  Shitet sinti yamaha pro9000 i ardhur nga Gjermania shum i rujtun,i pa perdorun,ka ritma shum tmir pe

  Istog Dje, 13:05
  470 €
 • 0 foto
  Paisje muzikore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Paisje muzikore

  Sint yamaha pro 9000,i ardhur nga gjermania shum i rujtun,i pa perdorur,ka ritma shum tmir per dasma

  Istog Dje, 13:05
  470 €
 • 11 foto
  CUBE Attention SL 29
  Paisje per sport

  CUBE Attention SL 29

  Biçikleta ëshë në gjëndje të shkëlqyer, dhe shum pak e përdorur! Me teknologji të shumta modoerne si

  Pejë Dje, 12:48
  500 €
 • 4 foto
  VELLË LUXOSE ME QERA
  Veshje / Kepuce / Ore

  VELLË LUXOSE ME QERA

  Vellë me qera, per info kontaktoni ne Viber ne: +41 78 667 61 92

  Klinë Dje, 10:22
  300 €
 • 2 foto
  shiten bilardot nu\ 9 fliperat vajber +37744194772
  Paisje per sport

  shiten bilardot nu\ 9 fliperat vajber +37744194772

  Shiten dy bilarda nu \9 dhe flipera fabi dhe pingpongi

  Klinë Dje, 09:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten bilardot 6copa
  Paisje per sport

  Shiten bilardot 6copa

  Shiten 6bilardo dhe 3 flipera

  Klinë Dje, 09:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bejm ndrrimin e bezav bilardo vajber 044194772
  Paisje per sport

  Bejm ndrrimin e bezav bilardo vajber 044194772

  bejm ndrrimin e bezav te bilardov

  Klinë Dje, 09:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet bilardi nu/7 punon 0.20 cet krym trasportin
  Paisje per sport

  shitet bilardi nu/7 punon 0.20 cet krym trasportin

  Bilardo zhtnjerka i punon me 0.20 cet bilardi i ka dy shtega topat kople trekashn trasportin dhe

  Klinë Dje, 09:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  mini pomeranian
  Kafshe shtepiake

  mini pomeranian

  mini pomeranian me dokumenta

  Pejë Dje, 09:19
  800 €
 • 2 foto
  Rraki fabi +38344194772
  Paisje per sport

  Rraki fabi +38344194772

  Rraki fabi +38344194772

  Klinë Dje, 09:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rraki fabi +38344194772
  Paisje per sport

  Rraki fabi +38344194772

  fliperi me 0.10 cet

  Klinë Dje, 09:17
  320 €