Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Pejës

 • 7 foto
  Bicikleta \"Bocas/Shimano\"originale!
  Paisje per sport

  Bicikleta \"Bocas/Shimano\"originale!

  Shes Bicikleten \"Bocas/Shimano\" originale, Made in Germany., madhesia 28sh, 7 shpejtesi, alumin 1

  Pejë Sot, 21:03
  320 €
 • 6 foto
  Bicikleta SCOTT- MTB-Shimano!
  Paisje per sport

  Bicikleta SCOTT- MTB-Shimano!

  Shes bicikleten SCOTT-MTB-SHIMANO, origjinale 26she, Shiko fotot... INFO: +38349184333.

  Pejë Sot, 18:41
  130 €
 • 5 foto
  Libra Arkivor 1941-1945(E verteta e Demarkacionit
  Libra / Revista

  Libra Arkivor 1941-1945(E verteta e Demarkacionit

  Shes Libra Arkivor Leksikon ,shum te vjeter te viteve 1941-1945,te ngjarëve te verteta te aso kohe n

  Pejë Sot, 18:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Maqin qepse Antike.✂️✴
  Koleksione

  Maqin qepse Antike.✂️✴

  Shes maqinen qepse Antike, e vjeter gati ni shekull, dhe model shum i rrall antik me punim dore qdo

  Pejë Sot, 18:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  vaga
  Kafshe shtepiake

  vaga

  vaga per gjo mate deri 1500 kg eshte e re e pa perdorne

  Pejë Sot, 17:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mulli
  Kafshe shtepiake

  Mulli

  Mulli gjendje tè rregullt punon mir

  Pejë Sot, 17:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Klysh sharri
  Kafshe shtepiake

  Klysh sharri

  Shes klysh sharri rac e paster sharr i kan 1 muj e 14 dit

  Istog Sot, 17:44
  300 €
 • 1 foto
  horne -driver rcf art 725
  Instrumente muzikore dhe paisje

  horne -driver rcf art 725

  shes horne driver apo zile per rcf art 725 origjinale made in italy

  Pejë Sot, 16:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sub woofer rcf 8003 as 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer rcf 8003 as 2

  shes dy bas bina rcf 8003 as 2 2x11oo w te ri extraaa woofera ma te mire as mos kerkoni per ma tepe

  Pejë Sot, 16:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  rcf 725 new model
  Instrumente muzikore dhe paisje

  rcf 725 new model

  shes rcf art 725 modeli me i ri boxe shum potente te cilat qdo perfomans e realizojn perfekt per ma

  Pejë Sot, 16:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sub woofer behringer 1800x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer behringer 1800x

  shes dy bas bina behringer euro power 1800x shuuum te mira dhe te ruajtura per ma teper foti viber 3

  Pejë Sot, 16:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  korg tr super aksionnnnn
  Instrumente muzikore dhe paisje

  korg tr super aksionnnnn

  shes sintin korg tr shum i rujtum si i ri per ma teper foto viber 37744970945

  Pejë Sot, 16:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ev zx5
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ev zx5

  shes dy ev zx 5 njeri nga prodhimet me te mire te tere brendit te electro voice 2x600w

  Pejë Sot, 16:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dynacord sl 2400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord sl 2400

  shes amplifikatorin e ri dynacord sl 2400 2400w perfekt send per ma teper foto viber 38344528304

  Pejë Sot, 16:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ev zx4
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ev zx4

  shes dy boxe ev zx4 extraaaa

  Pejë Sot, 16:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shure sm 58 wireless ut4
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shure sm 58 wireless ut4

  shes mikrofonin shure wireless ut4 eshte kogja potent dhe do ju plotsoj qdo kerkes te perfomanses ku

  Pejë Sot, 16:38
  250 €
 • 0 foto
  “Competitive” Kettlebell (girja)
  Paisje per sport

  “Competitive” Kettlebell (girja)

  Posedojme pesha te ndryshme. Peshat: 6kg, 8kg, 12kg, 16kg, 20kg, 24kg, 28kg, 32kg

  Pejë Dje, 22:54
  30 €
 • 0 foto
  Air Treadmill / Curved Treadmill
  Paisje per sport

  Air Treadmill / Curved Treadmill

  Air Treadmill / Curved Treadmill Dimenzionet: 2000 x 900 x 1500 mm Resistanca: 1-6 Running Belt: 36

  Pejë Dje, 22:54
  2.250 €
 • 0 foto
  AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi
  Paisje per sport

  AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi

  AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi Dergesa kryhet brenda 72 oreve ne gjithe teritorrin e Kosoves.

  Pejë Dje, 18:00
  750 €
 • 6 foto
  PAISJE FITNESI GYM CROSSFIT
  Paisje per sport

  PAISJE FITNESI GYM CROSSFIT

  Posedojme gjitha paisjet e nevoshme per Crossfit Gym ne Kosove. Tek ne mund ti gjeni te gjitha, duk

  Pejë Dje, 13:49
  1 €
 • 0 foto
  instrumente muzikore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  instrumente muzikore

  Shitet sinti yamaha pro9000 i ardhur nga Gjermania shum i rujtun,i pa perdorun,ka ritma shum tmir pe

  Istog Dje, 12:05
  470 €
 • 0 foto
  Paisje muzikore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Paisje muzikore

  Sint yamaha pro 9000,i ardhur nga gjermania shum i rujtun,i pa perdorur,ka ritma shum tmir per dasma

  Istog Dje, 12:05
  470 €
 • 4 foto
  VELLË LUXOSE ME QERA
  Veshje / Kepuce / Ore

  VELLË LUXOSE ME QERA

  Vellë me qera, per info kontaktoni ne Viber ne: +41 78 667 61 92

  Klinë Dje, 09:22
  300 €
 • 2 foto
  Gruri
  Kafshe shtepiake

  Gruri

  Gruri per shitje 50 kg 10€

  Pejë Dje, 05:25
  10 €
 • 0 foto
  Lope
  Kafshe shtepiake

  Lope

  Shiten lopet te ardhura nga Çekia, Holanda dhe Gjermania. Per me shume info na kontaktoni ne 0491500

  Pejë 10 nëntor 23:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet rottweiler femen
  Kafshe shtepiake

  Shitet rottweiler femen

  Shitet rottweiler femen,mosha 1.5 vjet,te intersuarit munden me ardh me pa dhe te kontaktojn ne vibe

  Istog 10 nëntor 19:59
  180 €
 • 0 foto
  qen
  Kafshe shtepiake

  qen

  Qen shum I Mir i mesem per njer per njer veq per Gara ska qe I del perpara

  Pejë 10 nëntor 15:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Terfoja
  Kafshe shtepiake

  Shitet Terfoja

  Shitet Terfoja rreth 400 duaj te gatshem cmimi 1.5 euro si dhe Terfoje e re rreth 2 hektar, me

  Istog 9 nëntor 19:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KTM SPORT XT - 29
  Paisje per sport

  KTM SPORT XT - 29

  SHITET BICIKLETA KTM SPORT XT MADHESIA - 29er , L PJEST - SHIMANO XT GOMAT - SWCHALBE BANDASHAT -

  Pejë 9 nëntor 12:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Frigorifer ne rrota
  Koleksione

  Frigorifer ne rrota

  Frigoriferi eshte i dedikuar per akullore si dhe ftohjen e pijeve, funksionon me rryme, vetem se ka

  Istog 8 nëntor 21:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rrota metali
  Koleksione

  Rrota metali

  Rrotat jan material metal masiv, jan rreth 100 vite te vjetra por ne gjendje shume te mire, rrotat e

  Istog 8 nëntor 21:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop per kurban
  Kafshe shtepiake

  Lop per kurban

  Shes lopen per kurban asht e re dy her asht shtu e majtne per qefi lopa pa asni behane i plotson kus

  Klinë 8 nëntor 20:11
  1.100 €
 • 5 foto
  Shiten bilardot 6copa
  Paisje per sport

  Shiten bilardot 6copa

  Shiten 6bilardo dhe 3 flipera

  Klinë 8 nëntor 00:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet fliperin fabi shum I mir
  Paisje per sport

  Shitet fliperin fabi shum I mir

  Shitet fliperin fabi

  Klinë 8 nëntor 00:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet paisja per ushtrime
  Paisje per sport

  Shitet paisja per ushtrime

  Shitet paisja per ushtrime. Paisja eshte e re. Mund te na kontaktoni ne kete numer te tel 049353053

  Pejë 7 nëntor 21:43
  150 €
 • 3 foto
  Shitet Mazujka
  Kafshe shtepiake

  Shitet Mazujka

  Shitet mazujka, +38344347762.

  Istog 7 nëntor 18:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten bilardot nu\ 9 fliperat vajber +37744194772
  Paisje per sport

  shiten bilardot nu\ 9 fliperat vajber +37744194772

  Shiten dy bilarda nu \9 dhe flipera fabi dhe pingpongi

  Klinë 7 nëntor 10:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejm rregullimin e bilardov dhe rrakataqav fabi
  Paisje per sport

  Bejm rregullimin e bilardov dhe rrakataqav fabi

  bejm rregullimin e bilardov dhe rrakataqav

  Klinë 7 nëntor 09:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rraki fabi +38344194772
  Paisje per sport

  Rraki fabi +38344194772

  fliperi me 0.10 cet

  Klinë 7 nëntor 09:23
  320 €
 • 0 foto
  Pozajmice do 500.000 eur
  Veshje / Kepuce / Ore

  Pozajmice do 500.000 eur

  Novi Pazar Oglasi Ja sam osoba koja nudi kredite po stopi od 3%. Iznos varira od 2.000€ do 800.00

  Klinë 7 nëntor 06:49
  100 €
 • 1 foto
  Bilardo dhe rrakataqa dhe servisin e tyre vajbe
  Paisje per sport

  Bilardo dhe rrakataqa dhe servisin e tyre vajbe

  bilardo dhe rrakataqa vajber 044194772

  Klinë 5 nëntor 20:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Electro Voice EV ZX3 600 Watt
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Electro Voice EV ZX3 600 Watt

  2 kutija te ruajtme te prodhuesit EV. Te ardhura nga Gjermani. Navllakat jane blere ne Kosov. Cilesi

  Pejë 5 nëntor 10:20
  1.000 €
 • 2 foto
  Spider pro new one
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Spider pro new one

  shes spider pro te ri

  Pejë 4 nëntor 17:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dynacord pm 1600-2 2x700w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord pm 1600-2 2x700w

  shes mixeten dynacord pm 1600-2 2x700w mixeta eshte ne extra gjendje qm 1250e per ma teper foto vib

  Pejë 4 nëntor 17:33
  1.250 €
 • 2 foto
  shitet bilardi nu/7 punon 0.20 cet krym trasportin
  Paisje per sport

  shitet bilardi nu/7 punon 0.20 cet krym trasportin

  Bilardo zhtnjerka i punon me 0.20 cet bilardi i ka dy shtega topat kople trekashn trasportin dhe

  Klinë 3 nëntor 23:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kc këlyshë kaltër katalonas të disponueshëm për birësim
  Kafshe shtepiake

  kc këlyshë kaltër katalonas të disponueshëm për birësim

  Kemi 1 djalë dhe 1 vajzë këlyshë maltë nga 4 vajza dhe 3 djem pjellë. Ata u kujdesën më të mirë të m

  Klinë 3 nëntor 15:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rrollera (rroshlla).
  Paisje per sport

  Rrollera (rroshlla).

  Shes Rrollerat apo rroshllat te reja, vetem 2 a 3 ditë te perdorura, shiko fotot, janë Nr. 39 deri 4

  Pejë 3 nëntor 10:54
  35 €
 • 4 foto
  Bicikleta e re qmim special
  Paisje per sport

  Bicikleta e re qmim special

  Shitet Urgjent e po ra ardhur e re

  Pejë 1 nëntor 08:51
  260 €
 • 5 foto
  Fllenëza japoneze 15 copë me kafez
  Kafshe shtepiake

  Fllenëza japoneze 15 copë me kafez

  Shiten 15 felëenza japoneze afër 50 ditëshe,tani ia fillojnë vezeve,janë shumë të shendetshme,të urt

  Istog 31 tetor 16:31
  61 €
 • 3 foto
  Ka nevojë për bukuri të Maltës Shtëpi e re
  Kafshe shtepiake

  Ka nevojë për bukuri të Maltës Shtëpi e re

  Ka nevojë për bukuri të Maltës Shtëpi e re këlyshët do të vijnë me një qese me qenush me gjellë dhe

  Istog 30 tetor 09:48
  180 €