Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 6 foto
  MINIFOCUS - ORE
  Veshje / Kepuce / Ore

  MINIFOCUS - ORE

  MINI FOCUS Watch Men Brand Luxury Famous Male Clock Quartz Watch Wristwatch Quartz-watch Relogio Mas

  Prishtinë Sot, 15:10
  28 €
 • 2 foto
  Shitet Fliperi (raketaqke)
  Paisje per sport

  Shitet Fliperi (raketaqke)

  Shitet Fliperi (raketaqke), eshte ne gjendje te rregull, eshte me zhitona (100copa) Cmimi 430€ i di

  Prishtinë Sot, 14:55
  430 €
 • 0 foto
  Libra per Teknologjine Informative
  Libra / Revista

  Libra per Teknologjine Informative

  Shkolla Informatika ne Dardani Prishtine deri me tani ka botuar dhe ribotuar 29 tituj te librave per

  Prishtinë Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Qen Malino
  Kafshe shtepiake

  Qen Malino

  për këlyshë për shitje (Malino). i pastër Malino. e lindur më 7 korrik, 3muskle dhe 3 femra. copë

  Prishtinë Sot, 14:50
  110 €
 • 3 foto
  Pajisje muzikore per Dj ose lokale clube te ndrysh
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pajisje muzikore per Dj ose lokale clube te ndrysh

  Shiten pajisje muzikore 1 Slevo 1 mixer 2 zmadhues (zvuqnika) nr kontaktues 043/809-009 ose +3937114

  Prishtinë Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet klysh Belgian Malinois
  Kafshe shtepiake

  Shitet klysh Belgian Malinois

  Shitet klysh Belgian Malinois shume te mir 1 muj e15 dite 100% origjinal me garancion, pastuar vakci

  Prishtinë Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ergo -fit 3000 made by Germany
  Paisje per sport

  Ergo -fit 3000 made by Germany

  Shiten BIQIKLETA te firmes ERGO-FIT 3000 jan 2 modele nga 2biqikleta siq shihen dhe ne foto te inter

  Prishtinë Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes paisjet per bodybuilding
  Paisje per sport

  Shes paisjet per bodybuilding

  Shes paisjet per bodybuilding me mbajtesen dhe 85 kg pesha

  Prishtinë Sot, 14:42
  300 €
 • 0 foto
  Bichon Frise M
  Kafshe shtepiake

  Bichon Frise M

  Shitet Raca Bichon Frise Gjinia Mashkull Mosha 1 vjet e gjys Me dokumentatcion te rregullt Ma pass

  Prishtinë Sot, 14:38
  190 €
 • 0 foto
  tega pesha per fitnes
  Paisje per sport

  tega pesha per fitnes

  Shes peshat per tega fitnesit 5 killsh 10. 20 .25.jon profesjonale me gom tpshtjellta qmimi 1.50 per

  Prishtinë Sot, 14:37
  2 €
 • 2 foto
  Bilardo Zeki nr-9
  Paisje per sport

  Bilardo Zeki nr-9

  Shes bilardon zeki 9-ft , tavolina eshte e perdorur vetem 1 vit dhe gjendja e saj eshte thuajse e r

  Podujevë Sot, 14:36
  1.400 €
 • 0 foto
  Shes orbitrekun 2 jav i perdorun
  Paisje per sport

  Shes orbitrekun 2 jav i perdorun

  Shes orbitrekun shum i mir dhe shum pak i perdorun Orbitreku osht i firmes elite vetum 2 jav i perdo

  Prishtinë Sot, 14:33
  115 €
 • 4 foto
  Akuarium me të gjitha paisjet
  Kafshe shtepiake

  Akuarium me të gjitha paisjet

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Sot, 14:33
  90 €
 • 3 foto
  Akuarium komplet me paisje
  Kafshe shtepiake

  Akuarium komplet me paisje

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Sot, 14:33
  80 €
 • 4 foto
  Shes akuariumin komplet
  Kafshe shtepiake

  Shes akuariumin komplet

  Shes akuariumin është i ruajtur me te gjitha pajisjet si psh : pompa,nxemësi,gurë dekorues,bimë te g

  Prishtinë Sot, 14:32
  150 €
 • 0 foto
  Korg pa3x sapo ardhur nga Gjermania
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa3x sapo ardhur nga Gjermania

  Shitet Korg pa3x i sapo ardhur nga Gjermania (i pa perdorur). Eshte i kompletuar me ritme dhe ngjyra

  Prishtinë Sot, 14:31
  1 €
 • 1 foto
  Traka vrapimi
  Paisje per sport

  Traka vrapimi

  Shitet traka e vrapimit ne gjendje shum te rregull Qmimi i diskutushem

  Obiliq Sot, 14:30
  400 €
 • 2 foto
  NAVIFORCE - ORE - SILVER BROWN - Stainless Steel
  Veshje / Kepuce / Ore

  NAVIFORCE - ORE - SILVER BROWN - Stainless Steel

  NAVIFORCE - ORE - SILVER BROWN - Stainless Steel Leisure Army Military design Men\'s watch Water re

  Prishtinë Sot, 14:25
  25 €
 • 1 foto
  24mm - Black, Green, Blue, Brown - Rrypa per Ore
  Veshje / Kepuce / Ore

  24mm - Black, Green, Blue, Brown - Rrypa per Ore

  Rrypa per Ore per cope: 24mm Green Jane shit: 24mm Black 24mm Blue 24mm Brown

  Prishtinë Sot, 14:25
  8 €
 • 4 foto
  ORE NAVIFORCE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE NAVIFORCE

  ORE NAVIFORCE

  Prishtinë Sot, 14:25
  26 €
 • 5 foto
  ORE - NaviForce - ROSE GOLD
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE - NaviForce - ROSE GOLD

  ORE - NaviForce - ROSE GOLD Leisure Army Military design Men's watch Water resistant (Washing Hand)

  Prishtinë Sot, 14:25
  25 €
 • 2 foto
  LED Flashlight 1xAA Battery Waterproof Flashlights
  Paisje per sport

  LED Flashlight 1xAA Battery Waterproof Flashlights

  LED Flashlight 1xAA Battery Waterproof Flashlights Light for Emergency Lumen: 2000 Wattage: 3W ZOOM

  Prishtinë Sot, 14:24
  10 €
 • 6 foto
  QAFORE *DIESEL* ORIGJINAL
  Veshje / Kepuce / Ore

  QAFORE *DIESEL* ORIGJINAL

  SHES QAFOREN PËR MESHKUJ ORIGJINAL DIESEL QAFORE DIESEL E PËRDORNE POR E RUJTNE MIER KREJT NË RREGU

  Prishtinë Sot, 14:23
  25 €
 • 0 foto
  Ndrrohet barakusha
  Kafshe shtepiake

  Ndrrohet barakusha

  Ndrrohet barakusha me naj zagar ose zagaric vetem me barak edhe istarc nuk boj ndrrim, per me shum i

  Fushë Kosovë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,

  SHES OREN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL LEE COPER MADE IN UK ORE LEE COOPER SHUME E BUKUR DHE FAS

  Prishtinë Sot, 14:22
  70 €
 • 11 foto
  SUPER BICIKLETA nga ZVICRA
  Paisje per sport

  SUPER BICIKLETA nga ZVICRA

  NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra: Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te

  Prishtinë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆
  Veshje / Kepuce / Ore

  RRETH DORE LËKUR ORIGJINAL ☆DIESEL☆

  SHES RRETHIN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL DIESEL MADE IN ITALY RRETH DIESEL NGA MATERIALI 100% LE

  Prishtinë Sot, 14:21
  30 €
 • 5 foto
  RRYP I RI *JAGUAR*
  Veshje / Kepuce / Ore

  RRYP I RI *JAGUAR*

  SHES RRYPIN E RI PËR MESHKUJ "JAGUAR" RRYP (RRIP) I RI I LEKURES JAGUAR I GJATË 120 CM I GJERË 3.

  Prishtinë Sot, 14:21
  30 €
 • 5 foto
  SINXHIR DORE POLICE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SINXHIR DORE POLICE

  SHES SINXHIRIN E DORES ORIGJINAL POLICE MADE IN ITALY SINXHIR DORE POLICE I RI ME KESE NE KUTI MATE

  Prishtinë Sot, 14:20
  33 €
 • 7 foto
  QANT PER FEMRA''ESPRIT''
  Paisje per sport

  QANT PER FEMRA''ESPRIT''

  SHES QANTEN PER FEMRA ESPRIT QANT PER MESHKUJ APO FEMRA ESPRIT MASAT 45 X 30 X 20 CM QANT E VOGEL

  Prishtinë Sot, 14:18
  19 €
 • 4 foto
  SHKREBZ ZIPPO MERCEDES-BENZ
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHKREBZ ZIPPO MERCEDES-BENZ

  SHES SHKREBZEN ZIPPO MERCEDES BENZ ORIGJINAL MADE IN USA ZIPPO MERCEDES- BENZ E RE PA PERDOR ME KU

  Prishtinë Sot, 14:17
  45 €
 • 8 foto
  Qen Kaukaz
  Kafshe shtepiake

  Qen Kaukaz

  Shitet qeni KAUKAZ me prejardhje prej Rusis qeni tasht kambush 2 vite qeni ka passaport pedigre qip

  Prishtinë Sot, 14:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KIMIK ORIGJINAL ☆MERCEDES-BENZ☆
  Veshje / Kepuce / Ore

  KIMIK ORIGJINAL ☆MERCEDES-BENZ☆

  SHES KIMIKUN ME GURI MERCEDES BENZ ORIGJINAL MADE IN GERMANY KIMIK MERCEDES KOMPLET METAL NGJYRA E

  Prishtinë Sot, 14:15
  25 €
 • 5 foto
  KULET LËKURE PER MESHKUJ "DKNY" E RE
  Veshje / Kepuce / Ore

  KULET LËKURE PER MESHKUJ "DKNY" E RE

  SHES KULETEN PER MESHKUJ ORIGJINAL DKNY (DONA KARAN NEW YORK) E BLER NË GJERMANI KULET E LËKURES NG

  Prishtinë Sot, 14:14
  30 €
 • 3 foto
  KULET E RE .GREEN.BURRY. ORIGJINAL
  Veshje / Kepuce / Ore

  KULET E RE .GREEN.BURRY. ORIGJINAL

  SHES KULETEN E LEKURES PER MESHKUJ ORIGJINAL GREENBURRY MADE IN UK KULET E RE GREENBURRY SHUME KUA

  Prishtinë Sot, 14:13
  35 €
 • 2 foto
  Shitet AKITA
  Kafshe shtepiake

  Shitet AKITA

  shitet AKITA mashkull shum qen i bukur edhe i mir shum i dashnun apak i rrezikshem. Nr. viber +38349

  Prishtinë Sot, 14:10
  100 €
 • 2 foto
  Shes Orbitrejk elite dhe Nutribullet-i
  Paisje per sport

  Shes Orbitrejk elite dhe Nutribullet-i

  Shes Orbitrejk elite qmimi 200 euro dhe Nutribullet i paperdorur qmimi 70 euro.

  Prishtinë Sot, 14:04
  243 €
 • 10 foto
  BICIKLETA ME SUPER QMIM nga ZVICRA
  Paisje per sport

  BICIKLETA ME SUPER QMIM nga ZVICRA

  NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra: Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te

  Prishtinë Sot, 14:01
  39 €
 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma muzik Koncerte Syneti Kanagjeqe Panaire Party si dhe

  Prishtinë Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte muzik Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Fushë Kosovë Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte Panaire Muzik Party Kanagjeqe si dhe

  Obiliq Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cube Analog
  Paisje per sport

  Cube Analog

  Cube

  Podujevë Sot, 13:50
  230 €
 • 5 foto
  Shes Bitbull raca e paster agresiv
  Kafshe shtepiake

  Shes Bitbull raca e paster agresiv

  Shes qen pitbull raca e paster esht agresiv per oborr ose pllac mosha 2 vjeqare per me shum thirr te

  Prishtinë Sot, 13:41
  250 €
 • 3 foto
  TREK Powerfly 7 (Model 2019)
  Paisje per sport

  TREK Powerfly 7 (Model 2019)

  Bicikleta ka 120km te kaluara. Model i vitit 2019, ne gjendje perfekte. Pjeset e saj mund ti gjeni

  Prishtinë Sot, 13:40
  2.350 €
 • 6 foto
  SHES PULA BRAHAM JON SHUM TE MIRA
  Kafshe shtepiake

  SHES PULA BRAHAM JON SHUM TE MIRA

  Shes pula brahama ikam per shitje 10 pula edhe ni gjel. QMIMI 16 EURO PER COP

  Lipjan Sot, 13:23
  16 €
 • 1 foto
  SHES PULA TE BUTA SHUM TMIRA
  Kafshe shtepiake

  SHES PULA TE BUTA SHUM TMIRA

  Shes pula te buta ikam qe 3 muj jan tubo vez edhe tmira per mish jan te lshune ne natyr.te interesua

  Lipjan Sot, 13:23
  5 €
 • 1 foto
  Shes 2 gjela brahama origjinal + pula
  Kafshe shtepiake

  Shes 2 gjela brahama origjinal + pula

  Shes 2 gjela braham gjelat jan te sivjetit dhe jan shum shum tmir. Njani eka qmimin 50 euro Njani e

  Lipjan Sot, 13:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR
  Kafshe shtepiake

  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR

  Shes zogza amrok jan shum tmir ikam 11 copa Kush imer kompket qmimin ekan 8 euro. Ka pula ka knojsi.

  Lipjan Sot, 13:22
  8 €
 • 5 foto
  PULA TE FSHATIT JAN SHUM TMIRA
  Kafshe shtepiake

  PULA TE FSHATIT JAN SHUM TMIRA

  Shes pula te fshatit jan afer 60 copa jan shum tmira ka raca te llojllojshme ka piklajka me tuf ka a

  Lipjan Sot, 13:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES GJELA AMROK JAN SHUM TMIR
  Kafshe shtepiake

  SHES GJELA AMROK JAN SHUM TMIR

  Shes gjela amrok gjelat jan tmir shum .. Bojn edhe mi majt bojn edhe mi pre Kush ika mi pre mujna me

  Lipjan Sot, 13:21
  15 €