Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Shkodrës

 • 1 foto
  Ore Audemars Piguet royal oak offshore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Audemars Piguet royal oak offshore

  Ora eshte ne gjendje te mire. Asnje defekt dhe asnje gervishtje.

  Shkodër Sot, 00:34
  80 Lek
 • 0 foto
  biçiklet biachi 28
  Paisje per sport

  biçiklet biachi 28

  biçiklet bianchi origjinal

  Shkodër Dje, 20:46
  60 €
 • 9 foto
  Biçiklet me palosje
  Paisje per sport

  Biçiklet me palosje

  Biçiklet me palosje e sapo ardhur nga gjermania, super gjendje si e re, eshte model i veçante dhe sh

  Shkodër Dje, 20:19
  200 €
 • 0 foto
  Syze RayBan per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze RayBan per meshkuj

  Shiten syze RayBan per meshkuj te perdorura ne gjendje perfekte. Te blera 200$ ne SHBA. Kontakt 0676

  Shkodër Dje, 18:23
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Biciklete 26\" Zhongle
  Paisje per sport

  Biciklete 26\" Zhongle

  Shitet biciklete 26\" Zhongle me marrsha. Cmimi 200 mije lek. Kontakt 0676996786 vetem Viber/Whatsap

  Shkodër Dje, 12:24
  20.000 Lek
 • 7 foto
  Biqiklet 28 kursi
  Paisje per sport

  Biqiklet 28 kursi

  Biqiklet kursi franceze ne gjendje te mire

  Shkodër Dje, 08:16
  250 €
 • 4 foto
  Biqiklet 28 city kros
  Paisje per sport

  Biqiklet 28 city kros

  Shitet ose nderrohet biqiklet italiane e modifikuar e thjeshte e fort per stervitje raporti zingjiri

  Shkodër Dje, 08:15
  125 €
 • 0 foto
  Biqiklet qe paloset
  Paisje per sport

  Biqiklet qe paloset

  Biqiklet qe paloset per te gjitha moshat dhe gjatesit shum e leht ne ecje dhe shum e fort

  Shkodër Dje, 08:15
  100 €
 • 3 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Biciklet viteve 1913 asht 100% origjinAle ajo shitet per arsyje mos perdorimit te saj

  Shkodër Dje, 01:21
  500 €
 • 7 foto
  Biciklet Hogan
  Paisje per sport

  Biciklet Hogan

  Biciklet e ardhun nga gjermania

  Shkodër 19 tetor 20:15
  17.000 Lek
 • 3 foto
  Biciklet Coppi
  Paisje per sport

  Biciklet Coppi

  Biciklet e ardhun nga gjermania

  Shkodër 19 tetor 20:14
  17.000 Lek
 • 4 foto
  VICTORIA SECRET Noir Tease eau de parfum
  Veshje / Kepuce / Ore

  VICTORIA SECRET Noir Tease eau de parfum

  Origjinal made in USA dhe me nr serial personal marka Victoria Secret masa 100ml cmimi i padiskutues

  Shkodër 19 tetor 15:55
  50 €
 • 0 foto
  Pitbull rednose
  Kafshe shtepiake

  Pitbull rednose

  Pitbull dog super 1 vjec e gjys emri ledi kembe shkurt rednose ne foto eshte ai I kuqi pastaj shikoj

  Shkodër 19 tetor 05:34
  160 Lek
 • 1 foto
  Pjese per biçiklete
  Paisje per sport

  Pjese per biçiklete

  Pjese per biçiklete.

  Shkodër 18 tetor 22:55
  2.500 Lek
 • 9 foto
  biciklet trek s 6000
  Paisje per sport

  biciklet trek s 6000

  Seria 6000 frenat me disk alkol kurest 3x9 piruni me bllokim te gjitha pjest shimano deore

  Shkodër 16 tetor 13:14
  300 Lek
 • 2 foto
  Këlyshë Biewer Terriers
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Biewer Terriers

  Pup-et socializohen mirë dhe rriten në shtëpinë e familjes sonë me qenët dhe nipërit tanë të tjerë.

  Pukë 16 tetor 11:28
  1 €
 • 3 foto
  Mbreti i Havalit Charles Spaniel
  Kafshe shtepiake

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel Vajza bukuroshe kalorësie ka nevojë për rihapje pa ndonjë faj të s

  Pukë 11 tetor 20:34
  100 €
 • 2 foto
  mace
  Kafshe shtepiake

  mace

  kotele persjane te disponueshme

  Shkodër 6 tetor 23:38
  200 €
 • 8 foto
  Shitet biçiklete Peugeot
  Paisje per sport

  Shitet biçiklete Peugeot

  Bicikleta eshte ne gjendje perfekte

  Shkodër 6 tetor 20:01
  150 €
 • 10 foto
  Biciklet cube
  Paisje per sport

  Biciklet cube

  Cube ne gjendje shum te mir kurset i ka 3x9 piruni asht me bllokim frenat jan disco alkol

  Shkodër 4 tetor 22:57
  280 €
 • 3 foto
  Muški i ženski Akitas
  Kafshe shtepiake

  Muški i ženski Akitas

  Muški i ženski Akitas Imam dva Akita koji trebaju hitno ponovno se uputiti. Poželjno da iskusni vl

  Pukë 3 tetor 09:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Spitz
  Kafshe shtepiake

  Spitz

  Original spitz prej rusiet...2 muajsh per me teper kontaktoni tel 0699698384

  Shkodër 1 tetor 08:19
  650 €
 • 0 foto
  Kellys roadbike OKAZION
  Paisje per sport

  Kellys roadbike OKAZION

  Biciklet kellys ne super gjendje dhe shum e lehte, alumini

  Shkodër 30 shtator 09:29
  260 €
 • 3 foto
  Biciklete HERCULES 28
  Paisje per sport

  Biciklete HERCULES 28

  Shitet biciklete Hercules ardhur nga Gjermania 28 - teshe ne gjendje shum te mire teknike.Cmim i dis

  Shkodër 28 shtator 16:32
  180 €
 • 4 foto
  Cifte gjysem automat me 5 fisheke Franchi
  Paisje per sport

  Cifte gjysem automat me 5 fisheke Franchi

  Shitet cifte gjysem automatike me 6 fisheke Franchi.ne gjendje teper te mire pothuaj e pa perdorur.e

  Shkodër 28 shtator 16:31
  550 €
 • 5 foto
  Shitet thike gjuetije
  Paisje per sport

  Shitet thike gjuetije

  Shitet thike gjuetije e pa perdorur amerikane bashke me kllefin e saj origjinal. Cmim i diskutueshem

  Shkodër 28 shtator 16:30
  35 €
 • 8 foto
  Shitet cifte Franchi kaliber 12 gjysem automatike
  Paisje per sport

  Shitet cifte Franchi kaliber 12 gjysem automatike

  Shitet cifte Franchi gjysem automatike kaliber 12 ne gjendje shum te mire Nqs ju del tel i fikur der

  Shkodër 28 shtator 16:30
  550 €
 • 5 foto
  Shes ose nderroj Korg Pa 3x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes ose nderroj Korg Pa 3x

  Tastiera asht shum e mir asht pro e Madhe me ram 256 me canten e saj shitet ose nderrohet 0696958202

  Shkodër 27 shtator 11:11
  1.400 €
 • 1 foto
  Kc regjistruar çunat e Labrador Retriever
  Kafshe shtepiake

  Kc regjistruar çunat e Labrador Retriever

  Këlyshët kanë pasur rrotullimin e parë në veturë e cila shkoi mirë. Ata u kontrolluan vet, të gjitha

  Pukë 26 shtator 14:20
  200 €
 • 1 foto
  Kukulla Terrier Yorkshire për Shitje dhe Birësim
  Kafshe shtepiake

  Kukulla Terrier Yorkshire për Shitje dhe Birësim

  ** 2 Femra dhe 2 Mashkuj të Shitur ** Të gjithë të Zezë dhe Tan, ata janë të vegjël dhe të bukur. Pu

  Shkodër 25 shtator 13:29
  1 €
 • 2 foto
  Bateri Elektronike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bateri Elektronike

  Bateri elektronike professionale Alesis DM 10 E perdorur shum pak, shitet per arsye mos perdorimi Ç

  Shkodër 24 shtator 23:29
  650 €
 • 10 foto
  Bokse-Sub
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse-Sub

  Shiten 4 bokse Yamaha 12 300wat Sub aktin Yamaha MSR800 Whatsapp- 0695152069

  Shkodër 24 shtator 13:08
  100.000 Lek
 • 5 foto
  Zgara portative Gize
  Paisje per sport

  Zgara portative Gize

  Shiten Zgara Portative tashme dhe me GIZ me cilesi te garanatuar.Permasat jane te ndyshme dhe sipas

  Shkodër 23 shtator 14:17
  1 €
 • 8 foto
  biciklet 28 xl
  Paisje per sport

  biciklet 28 xl

  bicikleta asht ne super gjendje asht me dinamo ne gom te par frenat jan me alkol disk kurset 3x9

  Shkodër 22 shtator 18:05
  290 €
 • 0 foto
  Biciklet trek
  Paisje per sport

  Biciklet trek

  Te gjitha pjest i ka super cilsi

  Shkodër 22 shtator 17:33
  350 Lek
 • 0 foto
  Shitet kelysh Mix (Sharri + Hasky)
  Kafshe shtepiake

  Shitet kelysh Mix (Sharri + Hasky)

  Shitet kelysh sharri mix hasky. Mosha :2 muajsh Gjinia :femer Cmimi:120 euro Kontaktoni ne WhatsA

  Shkodër 22 shtator 11:18
  120 €
 • 3 foto
  Ridley ignite C XT CLX
  Paisje per sport

  Ridley ignite C XT CLX

  Biçikletë malore Ridley Ignite C XT- SLX është një biçikletë e fortë, e qëndrueshme dhe e lehtë Cros

  Shkodër 20 shtator 20:24
  1.000 €
 • 5 foto
  Biciklet Btwin
  Paisje per sport

  Biciklet Btwin

  Biciklet e ardhur nga gjermania

  Shkodër 20 shtator 14:32
  18.000 Lek
 • 2 foto
  Fossil
  Veshje / Kepuce / Ore

  Fossil

  Fossil BQ2304 Ju mirepresim, ne shqiperi, kosove, diaspore edhe me tej .Blini online,porosia vjen n

  Shkodër 19 shtator 13:50
  75 €
 • 4 foto
  Fossil
  Veshje / Kepuce / Ore

  Fossil

  Fossil BQ2327IEP Ju mirepresim, ne shqiperi, kosove, diaspore edhe me tej .Blini online,porosia vje

  Shkodër 19 shtator 13:50
  85 €
 • 2 foto
  Cockapoos Super Miniatura Mahnitëse të bukura
  Kafshe shtepiake

  Cockapoos Super Miniatura Mahnitëse të bukura

  Cockapoos Super Miniatura Mahnitëse të bukura Këlyshë të bukur Cockapoo në dispozicion, Nëna është K

  Pukë 19 shtator 12:42
  150 €
 • 2 foto
  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e
  Kafshe shtepiake

  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e

  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e re Të gjithë këlyshët vijnë me një qese me qenush

  Pukë 19 shtator 12:30
  170 €
 • 1 foto
  IMITUES + HINKE
  Paisje per sport

  IMITUES + HINKE

  Imitues 12V pak i perdorur ne gjendje shum te mir dhe Cileso

  Shkodër 18 shtator 11:57
  69 €
 • 3 foto
  Ora Te Ndryshme
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Te Ndryshme

  Orat Jane Nga 40 mije nje. Cmimi Eshte I Diskutueshem Per Me Teper Me Shkruani Ne Nr Tim Ne Whatsapp

  Shkodër 18 shtator 01:26
  40 Lek
 • 7 foto
  DOREZA BOKSI DHE KOKORE
  Paisje per sport

  DOREZA BOKSI DHE KOKORE

  SHITEN DOREZA BOKSI ORIGJINALE MATERIALI LEKUR TE VESHURA VETEM 2 HER SEPSE KAM TJERA.KOKORE MATERIA

  Shkodër 16 shtator 18:45
  80 €
 • 1 foto
  Kotele bukuroshe 5 muajsh e dashur
  Kafshe shtepiake

  Kotele bukuroshe 5 muajsh e dashur

  Mace dhe femra mace kotele e gjetur sot duke kërkuar për një shtëpi të re një shtëpi të kujdesshme

  Shkodër 15 shtator 21:29
  100 €
 • 2 foto
  Këlyshë blu frengjisht blu për shitje.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë blu frengjisht blu për shitje.

  Këlyshë blu frengjisht blu për shitje. Këto këlyshë janë edukuar me përgjegjësi nga prindërit e test

  Shkodër 15 shtator 12:35
  220 €
 • 6 foto
  Bokse & Sub
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse & Sub

  4 bokse Yamaha 12 300watt Sub Yamaha MSR800 15 aktiv 500 wat rms Whatsapp: +355695152069

  Shkodër 13 shtator 11:34
  100 Lek
 • 2 foto
  Shiten pioneer 350
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten pioneer 350

  Shitet set pioneer 350 ne gjendje shume te mire per me shume tel 0673794296

  Shkodër 12 shtator 20:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biqiklet hollandeze
  Paisje per sport

  Biqiklet hollandeze

  Shitet biqiklet hollandeze e markes gazelle 28 ne gjendje te mire pune

  Shkodër 11 shtator 21:22
  70 €