Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 4 foto
  city 28
  Paisje per sport

  city 28

  city 28

  Tiranë Sot, 19:32
  200 €
 • 6 foto
  SHISHA N\'ARGJILE PROFESIONALE TE REJA SUPER DIZAJN
  Paisje per sport

  SHISHA N\'ARGJILE PROFESIONALE TE REJA SUPER DIZAJN

  SHES SHISHA N \'ARGJILE PROFESIONALE TE REJA SUPER TE BUKURA SHES DHE : SHIJE QYMYRA PIPA KOKA N AR

  Tiranë Sot, 19:31
  1 €
 • 4 foto
  Okazion:Old Tenorhorn (antike)..
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion:Old Tenorhorn (antike)..

  ne gjendje shum te mire ,mund te perdoret si dekor per bare,hotele etj..

  Tiranë Sot, 19:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ??Okazion:Set pikturash orgjinale
  Koleksione

  ??Okazion:Set pikturash orgjinale

  2 cope..te reja,te pershtatshme per cdo llloji ambjenti pemasat(gjeresi 45 cm(,gjatesi 75 cm)

  Tiranë Sot, 19:26
  4.000 Lek
 • 5 foto
  Biciklet 20
  Paisje per sport

  Biciklet 20

  Shitet nderrohet biciklet me disqe 20

  Tiranë Sot, 19:06
  50 Lek
 • 5 foto
  Syze Louis Vuitton Originale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Louis Vuitton Originale

  Shiten 300€ Origjinale

  Tiranë Sot, 19:02
  300 €
 • 3 foto
  librat e juridikut
  Libra / Revista

  librat e juridikut

  shiten librat e juridikut bachor dhe master ne gjendje shume te mire e dr familjare- 2000 e dr.civil

  Tiranë Sot, 19:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen
  Kafshe shtepiake

  Qen

  Shes Qen Pastor German (mashkull) i moshes 8 mujsh Eshte race e paster dhe i shendetshem,me te gji

  Tiranë Sot, 18:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ora t\'vjetra zvicerane, japoneze, ruse, gjermane
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora t\'vjetra zvicerane, japoneze, ruse, gjermane

  Shes ora tvjetra modele tndryshme, marka tndryshme nga vende te ndryshme si swiss, Germany, japan, U

  Tiranë Sot, 18:52
  40 €
 • 11 foto
  Triban 3 26çe
  Paisje per sport

  Triban 3 26çe

  B\'Twin \" Triban3 \" marke franceze Goma masa 571 650x23c ose 26çe Trupi alumin shum e lehte Piru

  Tiranë Sot, 18:49
  280 €
 • 4 foto
  Aftershave GUCCI SPORT 90ml
  Veshje / Kepuce / Ore

  Aftershave GUCCI SPORT 90ml

  Made in France, GUCCI SPORT pour homme, 90ml, Aftershave lotion, I paperdorur ne kuti

  Tiranë Sot, 18:34
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Syze dielli Model 2020 Te Reja
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze dielli Model 2020 Te Reja

  Koleksioni i ri i sapodale Mars 2020, Kundrra rrezeve ultraviolet dhe atyre te telefonit, Mbrojtja:

  Tiranë Sot, 18:33
  2.000 Lek
 • 1 foto
  biciklete qyteti
  Paisje per sport

  biciklete qyteti

  bicikleta eshte ne gjendje shume te mire me goma te reja, shale, doreza, frena parafrango te reja, f

  Tiranë Sot, 18:28
  125 €
 • 8 foto
  Syze HUGO BOSS / GUESS / Dsquared2 ? OKAZIONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze HUGO BOSS / GUESS / Dsquared2 ? OKAZIONN

  Syze origjinale padiskutim , shum pak te perdorura xhamat pa gervishtje apo probleme. Shiten nga mos

  Tiranë Sot, 18:16
  1 €
 • 1 foto
  GHOST 28 shitet 470 mij lek
  Paisje per sport

  GHOST 28 shitet 470 mij lek

  Biciklet gjermane Ghost 28........DISKOFRENA OIL MINERAL HIDRAULIKE........9 LIBRA DHE 3 PJATA = 27

  Tiranë Sot, 18:16
  470.000 Lek
 • 2 foto
  Biciklete 12000 lek
  Paisje per sport

  Biciklete 12000 lek

  Shitet biciklet masa 27.5 servise te kryera. Kapartona dhe komardare te reja . Cmimi 12000 lek te re

  Tiranë Sot, 18:15
  12.000 Lek
 • 6 foto
  Biçikletë Fuji 29
  Paisje per sport

  Biçikletë Fuji 29

  Shumë e mirëmbajtur shitet 420€

  Tiranë Sot, 18:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MTB Rock Shox
  Paisje per sport

  MTB Rock Shox

  Shitet biciklete 29 Nine Large. 500€ 3x8 shpejtesi 0698683533 whatsapp Adresa:Durres

  Tiranë Sot, 18:12
  500 €
 • 4 foto
  OKAZION CUBE 750€ carbon
  Paisje per sport

  OKAZION CUBE 750€ carbon

  cdo pjese XT 26” fox 0698683533

  Tiranë Sot, 18:12
  750 €
 • 4 foto
  SCOTT OKAZION
  Paisje per sport

  SCOTT OKAZION

  Scott aspect 930 550€ 2019 bllokom nga timoni akull e paster 0698683533 ska cmim tj

  Tiranë Sot, 18:12
  550 €
 • 5 foto
  CANNONDALE
  Paisje per sport

  CANNONDALE

  Shitet biciklete profesionale canondale. Handmade in USA. Pjeset dura-ace. 2x10 8 kg Masa:58cm Gjend

  Tiranë Sot, 18:12
  500 €
 • 4 foto
  Ciklisti
  Paisje per sport

  Ciklisti

  10x2 piruni karbon aks dhe pedale xt campagnolo sora tiagra

  Tiranë Sot, 18:12
  450 €
 • 10 foto
  Stervitje Qen???
  Kafshe shtepiake

  Stervitje Qen???

  Stervitje per qen me paisje te posaçme,ne menyre profesionale ***imperative***Më kryesorja që në mo

  Tiranë Sot, 18:10
  11.111 €
 • 11 foto
  Unaze 18K me 7 gure Diamanti.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaze 18K me 7 gure Diamanti.

  Unaze model Rolex .18 Karat me 7 gurë Diamanti... 15 Gram ar i bardhe dhe i verdhe.Çmimi 2500 euro.T

  Tiranë Sot, 18:10
  2.500 €
 • 7 foto
  Shitet biciklete Scott
  Paisje per sport

  Shitet biciklete Scott

  Pershendetje, Shitet biciklete Scott, pothuajse e re, gomat Continental te reja 100%, te gjithe pjes

  Tiranë Sot, 18:04
  400 €
 • 1 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Servis Shitje Bicikletash

  Tiranë Sot, 17:56
  285 €
 • 1 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Servis Shitje Bicikletash

  Tiranë Sot, 17:56
  205 €
 • 6 foto
  Syze cartier gold 18 karat
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze cartier gold 18 karat

  Syze cartier gold 18 karat. Cmimi i tyre po ti blesh te reja kushtojne mbi 1200 euro. Cmimi 300 euro

  Tiranë Sot, 17:56
  300 €
 • 1 foto
  Bicikleta per Femije
  Paisje per sport

  Bicikleta per Femije

  Servis Shitje Bicikletash

  Tiranë Sot, 17:56
  70 €
 • 1 foto
  Dollap per mbajtese gjerat personale 50€
  Paisje per sport

  Dollap per mbajtese gjerat personale 50€

  Dollap me 25 rafte ne gjendje shume te mir shitet per arsye mbydhje biznezi

  Tiranë Sot, 17:47
  50 €
 • 0 foto
  Shitet stol per ushtrime
  Paisje per sport

  Shitet stol per ushtrime

  Shitet stol girash ,perdoret ne 4 pozicione te ndryshme ,shume i mire per muskuj barku dhe per shtan

  Tiranë Sot, 17:47
  17.000 Lek
 • 1 foto
  Mbajtese shtangash
  Paisje per sport

  Mbajtese shtangash

  Shitet mbajtese shtangash 80000milek

  Tiranë Sot, 17:45
  6.000 €
 • 2 foto
  Ure per shume ushtrime
  Paisje per sport

  Ure per shume ushtrime

  Shitet ure per shume ushtrime e gjat 6 metra 20000milej

  Tiranë Sot, 17:45
  20.000 Lek
 • 8 foto
  Shitet OKAZION paisjet e palestres
  Paisje per sport

  Shitet OKAZION paisjet e palestres

  Shiten veglat dhe paisjet e palesteres e kompletuar okazion Cardio LIFE FITNESS 4 pista 2 stepa 2 bi

  Tiranë Sot, 17:44
  25.000 €
 • 0 foto
  Piste Vrapimi
  Paisje per sport

  Piste Vrapimi

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:13
  899 €
 • 1 foto
  Monopatinë Xiaomi Origjinale
  Paisje per sport

  Monopatinë Xiaomi Origjinale

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:12
  299 €
 • 1 foto
  Karrige Me Lëkundje
  Paisje per sport

  Karrige Me Lëkundje

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:12
  49 €
 • 1 foto
  Total Crunch me piston
  Paisje per sport

  Total Crunch me piston

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:11
  79 €
 • 1 foto
  Biçikleta Elektrike Me
  Paisje per sport

  Biçikleta Elektrike Me

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:10
  489 €
 • 1 foto
  Biçikleta Elektrike Me Bateri
  Paisje per sport

  Biçikleta Elektrike Me Bateri

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:10
  439 €
 • 1 foto
  Kombinati i Ushtrimeve
  Paisje per sport

  Kombinati i Ushtrimeve

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:09
  399 €
 • 1 foto
  Teleskop MEADE
  Paisje per sport

  Teleskop MEADE

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:09
  299 €
 • 1 foto
  Biçikleta Elektrike Me Bateri
  Paisje per sport

  Biçikleta Elektrike Me Bateri

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:09
  525 €
 • 1 foto
  Biçikleta Elektrike Me Bateri
  Paisje per sport

  Biçikleta Elektrike Me Bateri

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:09
  520 €
 • 1 foto
  Biçikleta Elektrike Me Bateri
  Paisje per sport

  Biçikleta Elektrike Me Bateri

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:09
  450 €
 • 4 foto
  Varke stervitje druri
  Paisje per sport

  Varke stervitje druri

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:09
  449 €
 • 6 foto
  Fisarmonike Weltmeister (RoyalStandart)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fisarmonike Weltmeister (RoyalStandart)

  Fizarmonike Weltmeister (RoyalStandart) 80 bass ne gjendje shume te mire si ne regjistrat melodik as

  Tiranë Sot, 17:09
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Hoverboard
  Paisje per sport

  Hoverboard

  Buzi Store

  Tiranë Sot, 17:08
  37.990 Lek
 • 3 foto
  Cante shpine sportive McKinkey Freeway 28
  Paisje per sport

  Cante shpine sportive McKinkey Freeway 28

  Shitet cante shpine McKinley Freeway28l, ideale per ecje ne natyre ose per aktivitete malore. Canta

  Tiranë Sot, 17:07
  5.000 Lek
 • 2 foto
  ore Skagen (Daneze)
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore Skagen (Daneze)

  shes ore dore Skangen shume e bukur e holle dhe e perdorur pak. cmimi real 140 euro

  Tiranë Sot, 17:04
  5.000 Lek