Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 8 foto
  Full carbon Biciklete
  Paisje per sport

  Full carbon Biciklete

  Shitet biciklete professionale Cube full carbon agree C:62. Trupi C:62 Advanced Twin Mold Technolog

  Tiranë Sot, 09:30
  970 €
 • 9 foto
  ❌❌❌ SPECIALE mountain-bike
  Paisje per sport

  ❌❌❌ SPECIALE mountain-bike

  Per arsye mos perdorimi Shes mountain-bike E blere ne zvicer me nje vlere 750 franga Me kontatoni

  Tiranë Sot, 09:27
  175 Lek
 • 1 foto
  Genesis 26\'
  Paisje per sport

  Genesis 26\'

  BICIKLETE GENESIS 26\', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system grou

  Tiranë Sot, 09:26
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Set kriket 108pjese aksesor
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Set kriket 108pjese aksesor

  Set kriket me 110cop aksesor. bej transport ne gjithe Shqiperin te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Sot, 09:24
  65 Lek
 • 1 foto
  Biciklete 28\"
  Paisje per sport

  Biciklete 28\"

  Biciklete 28 shume e lehte e bere servis total.

  Tiranë Sot, 09:14
  19.000 Lek
 • 0 foto
  Biciklete 26\"
  Paisje per sport

  Biciklete 26\"

  Cruiser me 3 marshe.

  Tiranë Sot, 09:14
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Biciklete dyshe (tandem)
  Paisje per sport

  Biciklete dyshe (tandem)

  Tandem me rrota 26\" e re

  Tiranë Sot, 09:14
  30.000 Lek
 • 10 foto
  HAIBIKE 27,5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  HAIBIKE 27,5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR

  HAIBIKE 27.5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI MAGURA SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO

  Tiranë Sot, 09:00
  1 €
 • 0 foto
  Pajisje per fitnes
  Paisje per sport

  Pajisje per fitnes

  Shes pajisjet ne foto,AB ROCKET 5000 leke dhe susten per 1200 leke.

  Tiranë Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMC 29 CARBON DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  BMC 29 CARBON DOPJO AMORTIZATOR

  BMC 29 CARBON DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI XT DEOR SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATOR FO

  Tiranë Sot, 08:59
  1 €
 • 11 foto
  CUBE 27,5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI
  Paisje per sport

  CUBE 27,5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI

  CUB YBRID 27.5 DOPJO AMORTIZATOR DHE ME BATERI FRENA ALKOLI MAGURA MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZ

  Tiranë Sot, 08:59
  1 €
 • 11 foto
  HAIBIKE 27.5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI
  Paisje per sport

  HAIBIKE 27.5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI

  HAIBIKE 27.5 ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATO

  Tiranë Sot, 08:57
  1 €
 • 11 foto
  CUBE ME BATERI 29
  Paisje per sport

  CUBE ME BATERI 29

  CUBE 29 MTB ME BATERI FRENA ALKOLI 4PISTONA MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATOR ROCK SHOX ME BLLOKIM

  Tiranë Sot, 08:56
  1 €
 • 10 foto
  CANYON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  CANYON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR

  NERVE AL CANYONN 28 DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI SHIMANO ELXER7 MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZA

  Tiranë Sot, 08:55
  1 €
 • 10 foto
  CUBE CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  CUBE CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR

  CUBE CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI XT DEOR SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZAT

  Tiranë Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SPECILAIZED 29 FSR
  Paisje per sport

  SPECILAIZED 29 FSR

  SPECILAIZED FSR 29 MTB ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO SRAM X7 AMORTIZATOR ROCK SHOX REVEL

  Tiranë Sot, 08:53
  1 €
 • 9 foto
  CUBE ME BATERI
  Paisje per sport

  CUBE ME BATERI

  CUBE 29 MTB ME BATERI FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO ALTUS AMORTIZATOR SR SUNTOUR ME BLLOKIM N

  Tiranë Sot, 08:53
  1 €
 • 10 foto
  MERIDA CARBON 27,5 MTB
  Paisje per sport

  MERIDA CARBON 27,5 MTB

  MERIDA CARBON 27.5 MTB ME FRENA ALKOLI SLX SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATOR FOX ME BLLOK

  Tiranë Sot, 08:53
  1 €
 • 6 foto
  ROSE PRO DX CROSS
  Paisje per sport

  ROSE PRO DX CROSS

  ROSE PRODX CROSS ME FRENA ALKOLI MAGURA MARSHET SHIMANO 11 KAMPANJOLI SHIMANO 105 RAPORTI LIBRIT 2X

  Tiranë Sot, 08:52
  1 €
 • 9 foto
  GHOST 26 MTB DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  GHOST 26 MTB DOPJO AMORTIZATOR

  GHOST 26 MTB DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI SHIMANO DEOR MARSHET SHIMANO DEOSHIMANOR AMORTIZATOR FOX

  Tiranë Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  RADON 28 CITY
  Paisje per sport

  RADON 28 CITY

  RADON 28 CITY ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET DEOR SHIMANO AMORTIZATOR SR SUNTOUR ME BLLOKIM NGA TI

  Tiranë Sot, 08:50
  1 €
 • 2 foto
  IDEAL 28 CITY
  Paisje per sport

  IDEAL 28 CITY

  IDEAL 28 CITY ME FRENA SHIMANO GOMIN MARSHET SHIMANO KAMPANJOLI SHIMANO ALCERA RAPORTI LIBRIT 3X7 M

  Tiranë Sot, 08:49
  1 €
 • 5 foto
  CARRERA 26 MTB
  Paisje per sport

  CARRERA 26 MTB

  CARRERA 26 MTB ME FRENA SHIMANO GOMIN MARSHET SHIMANO KAMPANJOLI SHIMANO RAPORTI LIBRIT 3X7 MASA M 9

  Tiranë Sot, 08:48
  1 €
 • 0 foto
  MTB 26 BIANCHI JAB 7700
  Paisje per sport

  MTB 26 BIANCHI JAB 7700

  .............tel 0698950444.................MTB 26 BIANCHI JAB 7700......rrotat 26.....discofrena oi

  Tiranë Sot, 08:47
  310 €
 • 6 foto
  KONA 28 CITY
  Paisje per sport

  KONA 28 CITY

  KONA 28 CITY ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO AMORTIZATOR SR SUNTOUR KAMPANJOLI SHIMANO ALTU

  Tiranë Sot, 08:47
  1 €
 • 0 foto
  MTB MERIDA 27.5 shitet 360 mij lek
  Paisje per sport

  MTB MERIDA 27.5 shitet 360 mij lek

  MTB MERIDA 27.5 shitet 360 mij lek

  Tiranë Sot, 08:47
  360.000 Lek
 • 0 foto
  MTB 26 shitet 310 mij lek
  Paisje per sport

  MTB 26 shitet 310 mij lek

  BICIKLETA shitet ne FIER dhe TIRANE ........TEL 0698950444...........MTB 26 shitet 310 mij lek......

  Tiranë Sot, 08:47
  310.000 Lek
 • 6 foto
  MUSTANIG 27,5 MTB
  Paisje per sport

  MUSTANIG 27,5 MTB

  MUSTANIG 27,5 MTB ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET DEOR SHIMANO AMORTIZATOR ROCK SHOX ME SUST KAMPANJ

  Tiranë Sot, 08:46
  1 €
 • 0 foto
  Ciklisti Karbon COLNAGO shitet 750 euro
  Paisje per sport

  Ciklisti Karbon COLNAGO shitet 750 euro

  çiklisti Karbon COLNAGO shitet 750 euro

  Tiranë Sot, 08:46
  750 €
 • 4 foto
  2 Kopertona MTB SCHWALBE SMART SAM 29 X 2.25
  Paisje per sport

  2 Kopertona MTB SCHWALBE SMART SAM 29 X 2.25

  Pak te perdorur te rinj fare ....................Shiten 60 mij lek te vjetra .................2 Kope

  Tiranë Sot, 08:46
  60.000 Lek
 • 0 foto
  MTB MERIDA 29 shitet 430 mij lek
  Paisje per sport

  MTB MERIDA 29 shitet 430 mij lek

  Viti 2017......MTB MERIDA 29 shitet 430 mij lek....GJENDJA PERFEKTE E RE FARE .....DISKOFRENA OIL MI

  Tiranë Sot, 08:46
  430.000 Lek
 • 11 foto
  Çiklisti PARKPRE shitet 450 mij lek
  Paisje per sport

  Çiklisti PARKPRE shitet 450 mij lek

  Tel ..0698950444 .......SHUME E BUKUR......Perfekte gjendja italiane Çiklisti PARKPRE shitet 450 mi

  Tiranë Sot, 08:45
  450.000 Lek
 • 0 foto
  MTB 26 OIL MINERAL shitet 300 mij lek
  Paisje per sport

  MTB 26 OIL MINERAL shitet 300 mij lek

  merni ne tel 0698950444 .....bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE..GJENDJA PERFEKTE ...CDO GJE ORIGJI

  Tiranë Sot, 08:45
  300.000 Lek
 • 3 foto
  çiklisti Karbon WHISTLE shitet 550 euro
  Paisje per sport

  çiklisti Karbon WHISTLE shitet 550 euro

  çiklisti Karbon WHISTLE shitet 550 euro

  Tiranë Sot, 08:45
  550 €
 • 0 foto
  MTB CUBE ANALOG 29 shitet 500 mij lek
  Paisje per sport

  MTB CUBE ANALOG 29 shitet 500 mij lek

  MTB CUBE ANALOG 29 shitet 500 mij lek..........

  Tiranë Sot, 08:45
  500.000 Lek
 • 7 foto
  ÇIKLISTI shitet 300 mij lek
  Paisje per sport

  ÇIKLISTI shitet 300 mij lek

  bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE ........merni ne tel 0698950444..............Fidusa gjendja per

  Tiranë Sot, 08:45
  300.000 Lek
 • 3 foto
  BICIKLETA GJERMANE 26 DHE 28
  Paisje per sport

  BICIKLETA GJERMANE 26 DHE 28

  OFERT SHITEN BICIKLETA GJERMANE 150€

  Tiranë Sot, 08:44
  1 €
 • 7 foto
  CANYON
  Paisje per sport

  CANYON

  CANYON 28 CIKOKROS ME FRENA ALKOLI SHIMANO 4 PISTONA MARSHET SORA SHIMANO DOUBLE KAMPANJOLI SORA SH

  Tiranë Sot, 08:44
  1 €
 • 11 foto
  CUBE 29 shitet 450 mij lek
  Paisje per sport

  CUBE 29 shitet 450 mij lek

  ................bicikleta shitet ne fier ose tirane .....Merni ne tel 0698950444. ...perfekte e

  Tiranë Sot, 08:44
  450.000 Lek
 • 0 foto
  520 mij lek
  Paisje per sport

  520 mij lek

  viti 2017 gjermane Full DEORE XT ..CUBE 29 shitet 520mij lek.........DISQET 29........diskofrena oil

  Tiranë Sot, 08:44
  400 €
 • 0 foto
  MTB GHOST 29 shitet 430 mij lek
  Paisje per sport

  MTB GHOST 29 shitet 430 mij lek

  MTB GHOST 29 shitet 430 mij lek

  Tiranë Sot, 08:44
  430.000 Lek
 • 7 foto
  CONWEY 29 MTB
  Paisje per sport

  CONWEY 29 MTB

  CONWEY 29 MTB ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO AMORTIZATOR SR SUNTOUR KAMPANJOLI SHIMANO ALTU

  Tiranë Sot, 08:43
  1 €
 • 7 foto
  FELT 29 MTB
  Paisje per sport

  FELT 29 MTB

  FELT 29 MTB ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO ALCERA AMORTIZATOR SR SUNTOUR KAMPANJOLI DEOR SH

  Tiranë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  700 euro çiklisti karbon WILIER TRIESTINA
  Paisje per sport

  700 euro çiklisti karbon WILIER TRIESTINA

  merni ne tel ...0698950444.....................bicikleta shitet ne fier ose tirane..................

  Tiranë Sot, 08:41
  700 €
 • 7 foto
   SPECILAIZED 28 CITY
  Paisje per sport

  SPECILAIZED 28 CITY

  SPECILAIZED 28 SITY ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET DEOR SHIMANO KAMPANJOLI DEOR SHIMANO RAPORTI LIB

  Tiranë Sot, 08:39
  1 €
 • 6 foto
  SCOTT 29 MTB
  Paisje per sport

  SCOTT 29 MTB

  SCOTT 29 MTB ME FRENATA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO ALCERA AMORTIZATOR SR SUNTOUR KAMPANJOLI DEOR

  Tiranë Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BULLS 27,5 MTB
  Paisje per sport

  BULLS 27,5 MTB

  BULLS 27,5 MTB ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO AMORTIZATOR SR SUNTOUR KAMPANJOLI SHIMANO RA

  Tiranë Sot, 08:38
  1 €
 • 7 foto
  BULLS 28 CITY
  Paisje per sport

  BULLS 28 CITY

  BULLS 28 CITY ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO AMORTIZATOR SR SUNTOUR KAMPANJOLI SHIMANO ALTU

  Tiranë Sot, 08:37
  1 €
 • 5 foto
  DAHON 26 MTB
  Paisje per sport

  DAHON 26 MTB

  DAHON 26 ME PALOSJE FRENA SRAM SHIMANO GOMIN MARSHET SRAM SHIMANO RAPORTI LIBRIT 3X6 SHUM E MIR 99

  Tiranë Sot, 08:37
  1 €
 • 1 foto
  Shitet biciklete gjitha pjeset shimano
  Paisje per sport

  Shitet biciklete gjitha pjeset shimano

  Shitet amortizatoret me regjistrim gomat mishelin te gjitha pjeset tjrera te shimanos

  Tiranë Sot, 08:05
  200 €