Sarandë

Sport & Rekreacion në shitje në Sarandë

 • 2 foto
  labradorit retriever
  Kafshe shtepiake

  labradorit retriever

  Këlyshja ime e bukur e labradorit retriever kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Z

  Sarandë Dje, 08:14
  1 €
 • 2 foto
  Akitas Mashkull Dhe Femër
  Kafshe shtepiake

  Akitas Mashkull Dhe Femër

  Akitas Mashkull Dhe Femër Unë kam dy Akitas që kanë nevojë për ri-homing. Mundësisht për të pronar

  Sarandë 15 tetor 11:56
  160 €
 • 3 foto
  Bulldog francez në dispozicion për shitje
  Kafshe shtepiake

  Bulldog francez në dispozicion për shitje

  Bulldog francez në dispozicion për shitje Kemi një pjellë bukuroshe prej 7 bulldogësh francezë Blue

  Sarandë 15 tetor 11:54
  200 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS .
  Kafshe shtepiake

  OFERTE FALAS .

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Sarandë 14 tetor 14:22
  300.000 €
 • 3 foto
  Cockapoos Super Miniatura Mahnitëse të bukura
  Kafshe shtepiake

  Cockapoos Super Miniatura Mahnitëse të bukura

  Cockapoos Super Miniatura Mahnitëse të bukura Këlyshë të bukur Cockapoo në dispozicion, Nëna është

  Sarandë 11 tetor 20:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Prekrasan muški Chow Chow treba novi dom
  Kafshe shtepiake

  Prekrasan muški Chow Chow treba novi dom

  Prekrasan muški Chow Chow treba novi dom Sve štence dolaze s štenećom vrećicom s dobrima i hranom.

  Sarandë 3 tetor 10:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Behringer X32 Digital Mixing
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Behringer X32 Digital Mixing

  our company products are brand new, factory sealed in the original box with complete accessories. C

  Sarandë 18 shtator 23:38
  1.050 €
 • 1 foto
  Lexoni 100%
  Koleksione

  Lexoni 100%

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Sarandë 8 shtator 12:18
  500.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Bileta / Udhetime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Përshëndetje Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projek

  Sarandë 2 shtator 11:56
  5.000 €
 • 5 foto
  Shes hotel
  Bileta / Udhetime

  Shes hotel

  Shes Hotel ne Sarande 1.5 km nga qendra 50 m nga deti 20 m nga rruga Butrint -Sarande ne pozicion pe

  Sarandë 26 gusht 01:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pioneer ddj sx2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  pioneer ddj sx2

  We sell new electronic products such as guitars, keyboards, saxophones, electronic drums, mixers, mi

  Sarandë 20 gusht 12:11
  495 €
 • 2 foto
  Kotele e bukur Siameze për shitje dhe birësim
  Kafshe shtepiake

  Kotele e bukur Siameze për shitje dhe birësim

  e vogla siat çokollatë e dashur siameze dhe babai është një pikë e sigurt besnike e lojërave dhe e b

  Sarandë 20 gusht 12:11
  1 €
 • 1 foto
  Kupa Mashkull dhe Femra Basset Hound Shitje
  Kafshe shtepiake

  Kupa Mashkull dhe Femra Basset Hound Shitje

  ata janë vaksinuar në mënyrë miqësore dhe mikrociprarë dhe do të vijnë me 4 javë sigurim falas dhe n

  Sarandë 20 gusht 10:23
  1 €
 • 0 foto
  Këlyshë anglisht Bulldogs
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë anglisht Bulldogs

  Më e shëndetshme nga një çift i klasit të parë. Nëna jeton me të vegjlit me ne dhe mund të vizitohet

  Sarandë 13 gusht 13:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Këlyshë të bukur Yorkshire Terrier Puppies për sh
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur Yorkshire Terrier Puppies për sh

  Të gjithë këlyshët kanë pasur vaksinën e tyre të parë, janë bërë mikrochip dhe janë kontrolluar për

  Sarandë 13 gusht 10:45
  180 €
 • 1 foto
  Kerkohet 3 puntore në Zvicerr
  Bileta / Udhetime

  Kerkohet 3 puntore në Zvicerr

  Pershendetje, Për lokalin ton kërkojm 3 puntore shqiptare nga shqiperia mosha 18-30 vjec si (vallta

  Sarandë 10 gusht 18:12
  400 €
 • 2 foto
  Cockapoos Super Miniatura Mahnitëse të bukura
  Kafshe shtepiake

  Cockapoos Super Miniatura Mahnitëse të bukura

  Cockapoos Super Miniatura Mahnitëse të bukura Këlyshë të bukur Cockapoo në dispozicion, Mami është S

  Sarandë 8 gusht 12:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Shën Bernard
  Kafshe shtepiake

  Puppies Shën Bernard

  Puppies Shën Bernard Kam 4 këlyshë femra për shitje, të dy prindërit janë kafshë shtëpiake të familj

  Sarandë 8 gusht 11:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Parrot Femra Macaw Blu Dhe Ari
  Kafshe shtepiake

  Parrot Femra Macaw Blu Dhe Ari

  Vajza e vogël vajzë bukuroshe papagall blu dhe ari do të ishte e mirë për mbarështimin ajo është 10

  Sarandë 5 gusht 15:55
  250 €
 • 2 foto
  Pupa të bukura me rrathë begjesh Pra qartë
  Kafshe shtepiake

  Pupa të bukura me rrathë begjesh Pra qartë

  Pupa të bukura me rrathë begjesh Pra qartë djalë mahnitës i beagles në shitje ai është një djalë fan

  Sarandë 1 gusht 23:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Kitesurf 13 metra i ri kite surd
  Paisje per sport

  Kitesurf 13 metra i ri kite surd

  Shes kitesurf ultimate kiteboarding v2 i ri me tavulen e surfit ultimate kiteboarding (mark italiane

  Sarandë 20 korrik 14:03
  950 €
 • 4 foto
  Sarande Hotel Shitje (For Sale) Ksamil
  Bileta / Udhetime

  Sarande Hotel Shitje (For Sale) Ksamil

  Ne ksamil te Sarandes shitet Hotel me siperfaqe toke prej 1.500m2, siperfaqe trualli 500m2, Objekt 3

  Sarandë 4 korrik 19:15
  700.000 €
 • 2 foto
  Kelysh rraca Pekingese
  Kafshe shtepiake

  Kelysh rraca Pekingese

  2 muajsh , rraca e paster shum I bukur!!

  Sarandë 5 qershor 22:52
  120 €
 • 4 foto
  Bicikleta (MTB 26 Focus Whistler 1.0 2014)
  Paisje per sport

  Bicikleta (MTB 26 Focus Whistler 1.0 2014)

  Trupi 26, masa (L). Pedalet, kamanjoli, marshat (Shimano). 27 marsha (9×3). Disqet, timoni, ulsja (C

  Sarandë 28 maj 15:22
  500.000 Lek
 • 0 foto
  Arsie te ndrishme
  Kafshe shtepiake

  Arsie te ndrishme

  Arsie te ndrishme .

  Sarandë 6 maj 09:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kittens Persian
  Kafshe shtepiake

  Kittens Persian

  Kittens Persian Unë kam 4 xhaketa të bukura dhe të bukur x xhungla blu rus për shitje. Ka sjellë rre

  Sarandë 26 prill 08:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ragdoll  kotele
  Kafshe shtepiake

  Ragdoll  kotele

  Ragdoll Kittens, 1 mashkull 2 femra në dispozicion, kotele dashurojnë duke luajtur me njëri-tjetrin,

  Sarandë 26 prill 08:39
  150 €
 • 2 foto
  Cilësia Regjistruar britanik i gjatë kotele gati p
  Kafshe shtepiake

  Cilësia Regjistruar britanik i gjatë kotele gati p

  Cilësia Regjistruar britanik i gjatë kotele gati për adoptionI kam qenë edukate dhe duke treguar bri

  Sarandë 20 prill 11:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Siberian Cats dhe Kittens për shitje
  Kafshe shtepiake

  Siberian Cats dhe Kittens për shitje

  Siberian Cats dhe Kittens për shitje Ne do të kemi disa kotele të rrahura siberiane Gccf të regjistr

  Sarandë 20 prill 11:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kafshët e bukur Cavalier King Charles Spaniel në d
  Kafshe shtepiake

  Kafshët e bukur Cavalier King Charles Spaniel në d

  Kafshët e bukur Cavalier King Charles Spaniel në dispozicion Këta puppy pak janë aq bukur. Ata janë

  Sarandë 19 prill 20:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bicycle Lady
  Paisje per sport

  Bicycle Lady

  I\'m selling my wifes bicycle. Ideal. Aluminiumframe. 28\", Shimano brakes and gears. Located in Sa

  Sarandë 12 prill 17:25
  200 €
 • 0 foto
  Parfume
  Veshje / Kepuce / Ore

  Parfume

  Parfume te kompanis 100%origjinale LR KAROLINA KURKOVA ne cmim ne ulje 39 euro

  Sarandë 4 prill 09:45
  39 €
 • 1 foto
  Qen pekinez anglez
  Kafshe shtepiake

  Qen pekinez anglez

  1 vjeq kontakto : 0697232267

  Sarandë 3 prill 20:42
  200 €
 • 0 foto
  Atlete okazion
  Kafshe shtepiake

  Atlete okazion

  Shiten atlete puma qe ta rras ke suma okazion shiten bashke me stolin cmimi 300euro te dyja cmimi i

  Sarandë 3 prill 18:24
  300 €
 • 0 foto
  Shiten bicikleta okazione
  Paisje per sport

  Shiten bicikleta okazione

  Shiten bicikleta 20 bmx 26 me marsha shiten edhe pjes per bicikleta

  Sarandë 3 prill 16:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Biciklet kursi
  Paisje per sport

  Biciklet kursi

  Full karbon

  Sarandë 3 prill 12:39
  700 €
 • 4 foto
  Rolex DateJust Mirëmbahet dhe vjen me letra dhe nj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rolex DateJust Mirëmbahet dhe vjen me letra dhe nj

  Një orë e bukur klasike. Mirëmban dhe vjen me letra dhe një kuti. Ju nuk keni kohë wasters.

  Sarandë 2 prill 07:19
  3.200 €
 • 0 foto
  Shitet Organo/Sintetizator
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Organo/Sintetizator

  Kjo pajisje muzukore eshte blere ne Greqi 1000 Euro, e perdorur, po per shkak se personi qe e perdor

  Sarandë 1 prill 19:08
  50.000 Lek
 • 2 foto
  tespi shumë te vjetra
  Koleksione

  tespi shumë te vjetra

  Tespi shume te vecanta. Me zara mermeri dhe zinxhir argjendi . Shumë te vjetra. Me nje cmim fantasti

  Sarandë 3 shkurt 17:58
  100 €
 • 2 foto
  Tespi shume te vecanta
  Koleksione

  Tespi shume te vecanta

  Tespi shume te vecanta. Me zara mermeri dhe zinxhir argjendi . Shumë te vjetra. Me nje cmim fantasti

  Sarandë 2 shkurt 15:28
  100 €
 • 9 foto
  Anije Punim Druri Artizanal e Vecante
  Koleksione

  Anije Punim Druri Artizanal e Vecante

  Anije druri punim dore , e vetme ne llojin e saj ,punim i vecante 1 nga 1

  Sarandë 2 janar 13:58
  150 €
 • 2 foto
  Mahnitëse Pug pupies
  Kafshe shtepiake

  Mahnitëse Pug pupies

  Pjellë mahnitëse e puppies edukuar mirë, të kontrolluara vet dhe miratuar këshilli profesional breed

  Sarandë 16 prill 14:05
  300 €