Sarandë

Sport & Rekreacion në shitje në Sarandë

 • 3 foto
  SHAZLLONE OKAZION!!!!!!
  Paisje per sport

  SHAZLLONE OKAZION!!!!!!

  Shiten per arsye mosperdorimi 12 cifte s...

  Sarandë 12 shtator 14:34
  50 €
 • 3 foto
  Këlyshët e bulldogut francez të disponueshëm
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e bulldogut francez të disponueshëm

  këlyshët e lezetshëm dhe të trajnuar mir...

  Sarandë 8 shtator 22:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pomeranian mini
  Kafshe shtepiake

  Pomeranian mini

  Ne kemi këlyshë pomeranez 12 javësh për ...

  Sarandë 7 shtator 14:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Piano
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano

  Piano forte ne gjendje te shkelqyer.Tast...

  Sarandë 7 shtator 13:37
  3.000 €
 • 2 foto
  Shitet biçikletë “24
  Paisje per sport

  Shitet biçikletë “24

  Shes biçiklete 24 Quazar - Universal. Gj...

  Sarandë 29 gusht 10:43
  10.000 Lek
 • 0 foto
  E kane abandonuar
  Kafshe shtepiake

  E kane abandonuar

  Ka 3 dite qe e kane abandonuar kete mash...

  Sarandë 27 gusht 13:52
  1 €
 • 1 foto
  Pjekese pulash
  Koleksione

  Pjekese pulash

  Shitet pjekese pulash 1 vite e perdorur ...

  Sarandë 26 gusht 12:36
  500 Lek
 • 5 foto
  Jepen garzoniere me qira ditore.
  Bileta / Udhetime

  Jepen garzoniere me qira ditore.

  Jepen garzoniere me qira ditore prane Uj...

  Sarandë 22 gusht 15:05
  4.000 Lek
 • 4 foto
  Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)
  Koleksione

  Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

  Shes/Blej Bono Privatizimi Edhe Librezat...

  Sarandë 2 gusht 12:33
  1 Lek
 • 3 foto
  Portofola per kamarjere
  Veshje / Kepuce / Ore

  Portofola per kamarjere

  Shiten portofola shume cilesore jo imiti...

  Sarandë 17 korrik 10:26
  22 €
 • 2 foto
  Capuchin monkeys for adoption
  Kafshe shtepiake

  Capuchin monkeys for adoption

  capuchin monkey both male and female bab...

  Sarandë 16 korrik 15:07
  600 Lek
 • 1 foto
  Dhoma Plazhi Ksamil dhe Sarande
  Bileta / Udhetime

  Dhoma Plazhi Ksamil dhe Sarande

  Dhoma Plazhi Apartamente Per Pushime Sar...

  Sarandë 10 korrik 12:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)
  Koleksione

  Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

  Shes/Blej Bono Privatizimi Edhe Librezat...

  Sarandë 7 korrik 14:31
  1 Lek
 • 1 foto
  Apartament Për Pushime
  Bileta / Udhetime

  Apartament Për Pushime

  Apartament Për Pushime Në Sarandë...

  Sarandë 6 korrik 19:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)
  Koleksione

  Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

  Shes/Blej Bono Privatizimi Edhe Librezat...

  Sarandë 6 korrik 11:58
  1 Lek
 • 0 foto
  Dhoma Plazhi Sarande & Ksamil
  Bileta / Udhetime

  Dhoma Plazhi Sarande & Ksamil

  apartamente 1+1 dhe 2+1...

  Sarandë 4 korrik 13:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofertë kredie ose investim serioz
  Koleksione

  Ofertë kredie ose investim serioz

  Miremengjes, Sa për t\'ju thënë se në ...

  Sarandë 28 maj 10:25
  200 €
 • 1 foto
  Dhoma Plazhi Ksamil & Sarande
  Bileta / Udhetime

  Dhoma Plazhi Ksamil & Sarande

  dhoma plazhi dhe apartamente super cmime...

  Sarandë 27 maj 15:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fast Food
  Bileta / Udhetime

  Fast Food

  Kerkohet Fast Food-ier me eksperienc pun...

  Sarandë 22 maj 10:49
  100.000 Lek
 • 0 foto
  Pastor gjerman
  Kafshe shtepiake

  Pastor gjerman

  Eshte Pastor Gjerman...

  Sarandë 15 maj 18:57
  170 €
 • 8 foto
  OKAZION!?SHEZLLONE&CADRA
  Bileta / Udhetime

  OKAZION!?SHEZLLONE&CADRA

  Shiten shezllone druri 3500 leke cop,Cad...

  Sarandë 13 maj 23:05
  3.500 Lek
 • 6 foto
  Kitare Klasike Fender e re (Gitare)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare Klasike Fender e re (Gitare)

  Kitare Fender e perdorur si e re, e llus...

  Sarandë 7 maj 22:36
  160 €
 • 5 foto
  kostume deti
  Paisje per sport

  kostume deti

  kam dy kostume deti 3mm njeri esht xl nd...

  Sarandë 25 prill 13:36
  100 €
 • 0 foto
  kostume detu
  Paisje per sport

  kostume detu

  kam 2 kostume deti jan akull t rinj njer...

  Sarandë 25 prill 13:31
  100 €
 • 0 foto
  Jepet ambient per kamping dhe ecoturizem
  Bileta / Udhetime

  Jepet ambient per kamping dhe ecoturizem

  Jepet me qera ambjent per kamping. Ambje...

  Sarandë 20 prill 13:21
  10.000 €
 • 3 foto
  Dennon mcx8000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dennon mcx8000

  Brand new Dennon mcx8000 controller with...

  Sarandë 16 prill 04:51
  600 €
 • 2 foto
  korg pa4x 76 keys Mg2 eddition
  Instrumente muzikore dhe paisje

  korg pa4x 76 keys Mg2 eddition

  WHATSAPP CHAT: +20(1150)628-212 për një ...

  Sarandë 6 prill 23:53
  2.000 €
 • 2 foto
  Monedha greke te vitit 1912-1992
  Koleksione

  Monedha greke te vitit 1912-1992

  Shiten 24 kg monedha greke te vitit 1912...

  Sarandë 6 prill 22:24
  200 €
 • 1 foto
  Shitet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet

  Esht ne gjendje shum te mir me Zera ritm...

  Sarandë 6 prill 20:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Gomone
  Paisje per sport

  Shitet Gomone

  Shitet Gomone në gjendje shumë të mirë m...

  Sarandë 30 mars 09:44
  10.000 €
 • 1 foto
  Pioneer ddj sx2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer ddj sx2

  Brand new pioneer ddj sx2 controller wit...

  Sarandë 30 mars 00:34
  500 €
 • 6 foto
  Fuji Jari LTD 2.1 2021
  Paisje per sport

  Fuji Jari LTD 2.1 2021

  Fuji Jari LTD 2.1 2021 -Masa L -2x10 Shi...

  Sarandë 29 mars 11:25
  520 €
 • 1 foto
  Yamaha P125 Black Digital Piano Ex Display  SHERWOOD PHOENI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha P125 Black Digital Piano Ex Display SHERWOOD PHOENI

  WHATSAPP CHAT: +44 7424 467495 për një p...

  Sarandë 24 shkurt 20:09
  350 €
 • 1 foto
  Pioneer ddj sr
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer ddj sr

  Brand new pioneer ddj sr controller with...

  Sarandë 22 shkurt 22:05
  350 €
 • 1 foto
  Pioneer ddj sx2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer ddj sx2

  Brand new pioneer ddj sx2 controller wit...

  Sarandë 13 shkurt 09:09
  500 €
 • 1 foto
  Korg PA3X arranger keyboard
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg PA3X arranger keyboard

  NA KONTAKTONI TANI!! WHAT\'SAPP CHAT: +...

  Sarandë 9 shkurt 12:33
  800 €
 • 1 foto
  Pioneer DDJ 1000 SRT DJ Controller with case
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DDJ 1000 SRT DJ Controller with case

  NA KONTAKTONI TANI!! WHAT\'SAPP CHAT: +...

  Sarandë 9 shkurt 12:24
  1.000 €
 • 1 foto
  Rlolex watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rlolex watch

  Rolex Lady - Datejust 26 champagne dial ...

  Sarandë 29 janar 13:34
  7.999 €
 • 1 foto
  Chow chow puppy
  Kafshe shtepiake

  Chow chow puppy

  Kelysha Chow chow 1 Muajsh Rraca e past...

  Sarandë 16 janar 00:44
  350 €
 • 3 foto
  Total crunch
  Paisje per sport

  Total crunch

  Shitet eshte shume e mire per te mbajte ...

  Sarandë 10 janar 18:22
  150 Lek
 • 1 foto
  PULSAR THERMION 2 XP50 - THERMAL RIFLE SCOPE - (INDOOPTICS)
  Paisje per sport

  PULSAR THERMION 2 XP50 - THERMAL RIFLE SCOPE - (INDOOPTICS)

  READY IN STOCK PRODUCT ORIGINAL AND WARR...

  Sarandë 8 dhjetor 2022 10:40
  2.854 €
 • 3 foto
  këlyshët akita Këlysh me shëndet të mirë.
  Kafshe shtepiake

  këlyshët akita Këlysh me shëndet të mirë.

  këlyshët akita Këlysh me shëndet të mirë...

  Sarandë 27 tetor 2022 20:09
  100 €
 • 0 foto
  Shiten këlyshë simpatik filxhan çaji pomeranian
  Kafshe shtepiake

  Shiten këlyshë simpatik filxhan çaji pomeranian

  Kanë mbetur 4 prej tyre. 2 meshkuj dhe 2...

  Sarandë 23 qershor 2022 14:41
  500 €
 • 2 foto
  Çadra plazhi
  Bileta / Udhetime

  Çadra plazhi

  Shiten okazion 20 çadra plazhi kashtore ...

  Sarandë 28 prill 2022 23:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkohet dogsitter
  Kafshe shtepiake

  Kerkohet dogsitter

  ...

  Sarandë 16 prill 2022 09:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KRYQ mbi 600 vjecar
  Veshje / Kepuce / Ore

  KRYQ mbi 600 vjecar

  ...

  Sarandë 22 mars 2022 20:31
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitet lope qumeshtore laramane
  Kafshe shtepiake

  Shitet lope qumeshtore laramane

  ...

  Sarandë 19 mars 2022 18:49
  1.500.000 Lek
 • 12 foto
  Shitet tastier Korg PA300 Professional Arranger
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet tastier Korg PA300 Professional Arranger

  ...

  Sarandë 27 shkurt 2022 14:40
  610 €
 • 1 foto
  Orë inteligjente Samsung Gear S3 klasike 46 mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë inteligjente Samsung Gear S3 klasike 46 mm

  ...

  Sarandë 10 shkurt 2022 12:39
  100 €
 • 3 foto
  APPLE IWATCH SERIES 6 44MM Watsapp +14406588534
  Paisje per sport

  APPLE IWATCH SERIES 6 44MM Watsapp +14406588534

  APPLE IWATCH SERIES 6 44MM Watsapp +1440...

  Sarandë 3 shkurt 2022 10:49
  250 €