Shkodër

Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 3 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Biciklet viteve 1913 asht 100% origjinAle ajo shitet per arsyje mos perdorimit te saj

  Shkodër Sot, 00:21
  500 €
 • 1 foto
  Album me monedha te vjetra
  Koleksione

  Album me monedha te vjetra

  Monedha te vjetra

  Shkodër Sot, 00:20
  130 €
 • 2 foto
  Kayak... kanoe
  Paisje per sport

  Kayak... kanoe

  kajak kanoe ...e re... shume pak e perdorur... futen brenda ne makin

  Shkodër Sot, 00:20
  140 €
 • 5 foto
  Zgara portative Gize
  Paisje per sport

  Zgara portative Gize

  Shiten Zgara Portative tashme dhe me GIZ me cilesi te garanatuar.Permasat jane te ndyshme dhe sipas

  Shkodër Dje, 21:47
  1 €
 • 1 foto
  Ore per Meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore per Meshkuj

  Ore per meshkuj me dy lloje ngjyrash beni porosine tuaj ne nr kontaktit:+355673797469

  Shkodër Dje, 18:08
  8 €
 • 2 foto
  Dupont
  Veshje / Kepuce / Ore

  Dupont

  ndrroj shkrepsen dupont dhe lapskimikun me varese ari te dores apo te qafes

  Shkodër Dje, 15:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  varese ari
  Veshje / Kepuce / Ore

  varese ari

  blej varese ari te perdorur me qmim te arsyeshem

  Shkodër Dje, 15:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biqiklet qe paloset
  Paisje per sport

  Biqiklet qe paloset

  Biqiklet qe paloset per te gjitha moshat dhe gjatesit shum e leht ne ecje dhe shum e fort

  Shkodër Dje, 13:51
  100 €
 • 4 foto
  Biqiklet 28 city kros
  Paisje per sport

  Biqiklet 28 city kros

  Shitet ose nderrohet biqiklet italiane e modifikuar e thjeshte e fort per stervitje raporti zingjiri

  Shkodër Dje, 13:50
  125 €
 • 7 foto
  Biqiklet 28 kursi
  Paisje per sport

  Biqiklet 28 kursi

  Biqiklet kursi franceze ne gjendje te mire

  Shkodër Dje, 13:50
  250 €
 • 0 foto
  Pitbull rednose
  Kafshe shtepiake

  Pitbull rednose

  Pitbull dog super 1 vjec e gjys emri ledi kembe shkurt rednose ne foto eshte ai I kuqi pastaj shikoj

  Shkodër Dje, 04:28
  160 Lek
 • 4 foto
  VICTORIA SECRET Noir Tease eau de parfum
  Veshje / Kepuce / Ore

  VICTORIA SECRET Noir Tease eau de parfum

  Origjinal made in USA dhe me nr serial personal marka Victoria Secret masa 100ml cmimi i padiskutues

  Shkodër 27 shkurt 10:31
  50 €
 • 1 foto
  Ore Audemars Piguet royal oak offshore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Audemars Piguet royal oak offshore

  Ora eshte ne gjendje te mire. Asnje defekt dhe asnje gervishtje.

  Shkodër 26 shkurt 23:34
  80 Lek
 • 0 foto
  Biciklete 26\" Zhongle
  Paisje per sport

  Biciklete 26\" Zhongle

  Shitet biciklete 26\" Zhongle me marrsha. Cmimi 200 mije lek. Kontakt 0676996786 vetem Viber/Whatsap

  Shkodër 26 shkurt 09:57
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Amazone-papegaaien
  Kafshe shtepiake

  Amazone-papegaaien

  Schone en aanhankelijke baby's Amazone-papegaaien nu te koop, ze zijn actueel en schieten goed op me

  Shkodër 24 shkurt 08:30
  1 €
 • 9 foto
  biciklet trek s 6000
  Paisje per sport

  biciklet trek s 6000

  Seria 6000 frenat me disk alkol kurest 3x9 piruni me bllokim te gjitha pjest shimano deore

  Shkodër 22 shkurt 22:12
  300 Lek
 • 0 foto
  Syze RayBan per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze RayBan per meshkuj

  Shiten syze RayBan per meshkuj te perdorura ne gjendje perfekte. Te blera 200$ ne SHBA. Kontakt 0676

  Shkodër 21 shkurt 17:48
  8.000 Lek
 • 2 foto
   francezë bulldog
  Kafshe shtepiake

  francezë bulldog

  Këtu janë disa qenush francezë bulldog në dispozicion që janë tre muaj të vjetër, vet  kontrolluar,

  Shkodër 18 shkurt 10:26
  1 €
 • 4 foto
  kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  kotele Persiane te disponueshme nga data 30 mars 2020 e prapa na kontaktoni kur do her ne watcap os

  Shkodër 17 shkurt 23:50
  230 €
 • 2 foto
  Hyacith macaws
  Kafshe shtepiake

  Hyacith macaws

  Vet të kontrolluar dhe të ëmbël në kërkim të bebeve Hyacith macaws për shitje, ato janë të mira për

  Shkodër 17 shkurt 19:42
  1 €
 • 4 foto
  mace
  Kafshe shtepiake

  mace

  kotele persjane tè disponueshme nga Prill 2020 e pra ne gjendje ,

  Shkodër 10 shkurt 14:13
  250 €
 • 6 foto
  mace
  Kafshe shtepiake

  mace

  kotele persjane te disponueshme nga muaji mars e prapa kemi ne gjendje nga kto bukuroshet me posh te

  Shkodër 9 shkurt 23:49
  250 €
 • 2 foto
   bulldogut anglezë,
  Kafshe shtepiake

  bulldogut anglezë,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur të bulldogut anglezë, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar ng

  Shkodër 9 shkurt 10:18
  150 €
 • 2 foto
   bulldogut anglezë
  Kafshe shtepiake

  bulldogut anglezë

  Këtu janë disa këlyshë të bukur të bulldogut anglezë, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar ng

  Shkodër 8 shkurt 03:41
  150 €
 • 2 foto
   bulldogut francez,
  Kafshe shtepiake

  bulldogut francez,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur të bulldogut francez, ata janë 3 muaj të vjetër, të kontrolluar ng

  Shkodër 8 shkurt 03:39
  150 €
 • 2 foto
  bukur chow chow,
  Kafshe shtepiake

  bukur chow chow,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur chow chow, ata janë 3months vjetër, vet të kontrolluar, të vaksinuar

  Shkodër 8 shkurt 03:37
  150 €
 • 1 foto
  Shiba inu,
  Kafshe shtepiake

  Shiba inu,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur Shiba inu, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyra, të va

  Shkodër 4 shkurt 09:08
  150 €
 • 2 foto
  Golden Retriever
  Kafshe shtepiake

  Golden Retriever

  Këtu janë disa Golden Retriever të bukur, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyrë, të vak

  Shkodër 4 shkurt 09:05
  150 €
 • 2 foto
  bukura të Jorkie,
  Kafshe shtepiake

  bukura të Jorkie,

  Këtu janë disa terrene të bukura të Jorkie, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyra, të v

  Shkodër 4 shkurt 09:03
  150 €
 • 2 foto
  bukur këlyshësh,
  Kafshe shtepiake

  bukur këlyshësh,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur këlyshësh, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyra, të va

  Shkodër 4 shkurt 09:00
  150 €
 • 2 foto
  amerikanë të bulldogut,
  Kafshe shtepiake

  amerikanë të bulldogut,

  Këtu janë disa qenushë të bukur amerikanë të bulldogut, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar

  Shkodër 4 shkurt 08:59
  150 €
 • 2 foto
   francezë bulldog
  Kafshe shtepiake

  francezë bulldog

  Këtu janë disa këlyshë të bukur francezë bulldog, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyrë

  Shkodër 4 shkurt 08:35
  200 €
 • 2 foto
   parrots Cockatoo
  Kafshe shtepiake

  parrots Cockatoo

  Këtu janë disa parrots Cockatoo në dispozicion të dy seksi të gatshëm për të shkuar në shtëpitë e ty

  Shkodër 3 shkurt 09:25
  200 €
 • 2 foto
  papagall Budgies
  Kafshe shtepiake

  papagall Budgies

  Këtu janë disa papagall Budgies të disponueshëm të dy seksi të gatshëm për të shkuar në shtëpitë e t

  Shkodër 3 shkurt 09:23
  200 €
 • 2 foto
  bukur chihuahua,
  Kafshe shtepiake

  bukur chihuahua,

  Këtu janë disa qenushë të bukur chihuahua, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyrë, të

  Shkodër 1 shkurt 09:17
  150 €
 • 2 foto
   bulldogut anglezë,
  Kafshe shtepiake

  bulldogut anglezë,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur të bulldogut anglezë, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yn

  Shkodër 1 shkurt 09:10
  200 €
 • 1 foto
  bukur maltë
  Kafshe shtepiake

  bukur maltë

  Këtu janë disa qenushë të bukur maltë, të cilët janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar nga vetja, t

  Shkodër 30 janar 15:10
  200 €
 • 1 foto
  Këtu janë disa qenushë të bukur chow chow
  Kafshe shtepiake

  Këtu janë disa qenushë të bukur chow chow

  Këtu janë disa qenushë të bukur chow chow, thay janë 3months vjetër, vet kontrolluar, vaksinuar, dew

  Shkodër 30 janar 14:51
  300 €
 • 8 foto
  Shitet cifte Franchi kaliber 12 gjysem automatike
  Paisje per sport

  Shitet cifte Franchi kaliber 12 gjysem automatike

  Shitet cifte Franchi gjysem automatike kaliber 12 ne gjendje shum te mire Nqs ju del tel i fikur der

  Shkodër 30 janar 05:11
  550 €
 • 4 foto
  Cifte gjysem automat me 5 fisheke Franchi
  Paisje per sport

  Cifte gjysem automat me 5 fisheke Franchi

  Shitet cifte gjysem automatike me 6 fisheke Franchi.ne gjendje teper te mire pothuaj e pa perdorur.e

  Shkodër 30 janar 05:11
  550 €
 • 3 foto
  Biciklete HERCULES 28
  Paisje per sport

  Biciklete HERCULES 28

  Shitet biciklete Hercules ardhur nga Gjermania 28 - teshe ne gjendje shum te mire teknike.Cmim i dis

  Shkodër 30 janar 05:09
  180 €
 • 5 foto
  Shitet thike gjuetije
  Paisje per sport

  Shitet thike gjuetije

  Shitet thike gjuetije e pa perdorur amerikane bashke me kllefin e saj origjinal. Cmim i diskutueshem

  Shkodër 30 janar 05:08
  35 €
 • 2 foto
  bukur Rotweiller,
  Kafshe shtepiake

  bukur Rotweiller,

  Këtu janë disa qenushë të bukur Rotweiller, të cilët janë 3 muaj të vjetër, të kontrolluar nga vetja

  Shkodër 28 janar 08:23
  200 €
 • 6 foto
  Biçiklete
  Paisje per sport

  Biçiklete

  Biçiklete ne gjendje shume te mire,me amortizator dhe me dopjo disqe.

  Shkodër 24 janar 20:19
  85 €
 • 1 foto
  Pjese per biçiklete
  Paisje per sport

  Pjese per biçiklete

  Pjese per biçiklete.

  Shkodër 24 janar 20:12
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Këlyshë gjelbërësh të Bariut
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë gjelbërësh të Bariut

  Këlyshë gjelbërësh të Bariut Këlyshë të kullotave të pastra gjermane me cilësi të lartë për shitje

  Shkodër 21 janar 04:47
  200 €
 • 1 foto
  Yorkshire Terrier
  Kafshe shtepiake

  Yorkshire Terrier

  Pushkë kurvë e Yorkshire Terrier Bushtra jonë e ëmbël Biewer Yorkshire Terrier Julieke me ngjyrat e

  Shkodër 20 janar 08:56
  200 €
 • 1 foto
   Këlyshë franceze të bulldogut
  Kafshe shtepiake

   Këlyshë franceze të bulldogut

   Këlyshë franceze të bulldogut Këlyshë super të bukur francezë të bulldogut Këlyshë franceze të bu

  Shkodër 19 janar 11:29
  200 €
 • 0 foto
  pranga
  Paisje per sport

  pranga

  pranga

  Shkodër 15 janar 21:14
  40 €
 • 2 foto
  American Staffordshire Terriers
  Kafshe shtepiake

  American Staffordshire Terriers

  Këlyshë American Staffordshire Terriers Kemi dy këlyshë prej 12 javesh të kuqërremtë, të cilët janë

  Shkodër 3 janar 11:05
  150 €