Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 0 foto
  Syze RayBan per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze RayBan per meshkuj

  Shiten syze RayBan per meshkuj te perdorura ne gjendje perfekte. Te blera 200$ ne SHBA. Kontakt 0676

  Shkodër Sot, 09:36
  8.000 Lek
 • 9 foto
  Biçiklet me palosje
  Paisje per sport

  Biçiklet me palosje

  Biçiklet me palosje e sapo ardhur nga gjermania, super gjendje si e re, eshte model i veçante dhe sh

  Shkodër Sot, 09:08
  200 €
 • 3 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Biciklet viteve 1913 asht 100% origjinAle ajo shitet per arsyje mos perdorimit te saj

  Shkodër Sot, 01:21
  500 €
 • 2 foto
  Biqiklet hollandeze
  Paisje per sport

  Biqiklet hollandeze

  Shitet biqiklet hollandeze e markes gazelle 28 ne gjendje te mire pune

  Shkodër Dje, 22:24
  70 €
 • 3 foto
  Biciklet peugeot 28
  Paisje per sport

  Biciklet peugeot 28

  Shitet biciklete peugeot 28 e sapo ardhur nga gjermania , pjese shimano , goma michelin. Shum e mbaj

  Shkodër Dje, 18:25
  150 €
 • 1 foto
  Biciklete fisher
  Paisje per sport

  Biciklete fisher

  Shitet biciklete fisher Cdo gje funksionale dhe shum e mbajtur e importuar nga gjermania.

  Shkodër Dje, 18:25
  12.500 Lek
 • 11 foto
  Shitet Dynacord + Boksa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Dynacord + Boksa

  Rcf art 500 pasiv 4 cope 500 wat Woufer Rcf aktiv 1000 wat Rcl pasiv 400 wat Jbl pasiv 500 wat Fbt

  Shkodër Dje, 17:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  xmass puppies chihuahua për adoptim
  Kafshe shtepiake

  xmass puppies chihuahua për adoptim

  Kam paraqitur një pule shumë të këndshme chihuahua për adoptim. Ai është shumë i mirë me fëmijë, de

  Shkodër Dje, 13:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Biciklet Coppi
  Paisje per sport

  Shitet Biciklet Coppi

  Biciklet e sapo ardhur nga gjermania.Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire.Cmimi i pa diskutushe

  Shkodër Dje, 10:23
  150 €
 • 4 foto
  Shitet Biciklet BTWIN
  Paisje per sport

  Shitet Biciklet BTWIN

  Biciklet e sapo ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shum te mire .Cmimi i pa diskutushem

  Shkodër Dje, 10:15
  150 €
 • 4 foto
  VICTORIA SECRET Noir Tease eau de parfum
  Veshje / Kepuce / Ore

  VICTORIA SECRET Noir Tease eau de parfum

  Origjinal made in USA dhe me nr serial personal marka Victoria Secret masa 100ml cmimi i padiskutues

  Shkodër Dje, 10:06
  50 €
 • 2 foto
  Top futbolli origjinal BAYERN MUNCHEN
  Paisje per sport

  Top futbolli origjinal BAYERN MUNCHEN

  Marka ADIDAS original Masa 5 ka logon skuadres Bayern Munchen dhe te torneut te Champion League.Esht

  Shkodër Dje, 10:05
  50 €
 • 0 foto
  Pitbull rednose
  Kafshe shtepiake

  Pitbull rednose

  Pitbull dog super 1 vjec e gjys emri ledi kembe shkurt rednose ne foto eshte ai I kuqi pastaj shikoj

  Shkodër Dje, 05:26
  160 Lek
 • 1 foto
  Ore Audemars Piguet royal oak offshore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Audemars Piguet royal oak offshore

  Ora eshte ne gjendje te mire. Asnje defekt dhe asnje gervishtje.

  Shkodër 21 maj 00:34
  80 Lek
 • 0 foto
  Pikture
  Koleksione

  Pikture

  Kam per te shitur nje pikture peisazh ne natyre permasa 50x60 me bojera vaji cmimi 80 milek

  Shkodër 20 maj 18:59
  80 Lek
 • 0 foto
  Akita amerikan 100% i paster
  Kafshe shtepiake

  Akita amerikan 100% i paster

  Okazion

  Shkodër 20 maj 04:13
  1 €
 • 2 foto
  syze agjentesh sigurie
  Veshje / Kepuce / Ore

  syze agjentesh sigurie

  shiten syze agjentesh sigurie te reja ne qese , ngjyre e zez fare , syzet shume cilsi e mire , jan s

  Shkodër 19 maj 17:40
  18 Lek
 • 5 foto
  Zgara portative Gize
  Paisje per sport

  Zgara portative Gize

  Shiten Zgara Portative tashme dhe me GIZ me cilesi te garanatuar.Permasat jane te ndyshme dhe sipas

  Shkodër 17 maj 21:05
  1 €
 • 9 foto
  Kayak double sit on top
  Paisje per sport

  Kayak double sit on top

  Shitet Kayak Oqeanik double sit on top 4,2m gjatesia, 0,8m gjeresia Kayaku eshte dy vendesh, shum i

  Shkodër 17 maj 19:02
  250 €
 • 8 foto
  Shitet biçiklete Peugeot
  Paisje per sport

  Shitet biçiklete Peugeot

  Bicikleta eshte ne gjendje perfekte

  Shkodër 17 maj 18:01
  150 €
 • 10 foto
  Cannondale supersix evo ultrega 2018
  Paisje per sport

  Cannondale supersix evo ultrega 2018

  Shitet biciklete cannondale supersix evo pothuajse e re. Bicikleta i ka te gjitha pjeset shimano ult

  Shkodër 17 maj 01:22
  1.800 €
 • 8 foto
   Puma Partofoli Origjinal (50 mije leke te vjetra)
  Veshje / Kepuce / Ore

  Puma Partofoli Origjinal (50 mije leke te vjetra)

  Ne gjendje te re pothuajse i paperdorur ka ngjyre te zeze dhe materiali 100% poliester.Xhepa ka 2 pe

  Shkodër 16 maj 12:09
  40 €
 • 1 foto
  Mace persjane
  Kafshe shtepiake

  Mace persjane

  kotele Persjane femer, , na kontaktoni ne nr e celularit 0673682329

  Shkodër 15 maj 19:03
  150 €
 • 8 foto
  Ski , bombul per zhytje
  Paisje per sport

  Ski , bombul per zhytje

  Disponojme dy pale ski dhe kepuce pothuajse te reja , si dhe pajisje per zhytje bombul dhe kostumin

  Shkodër 15 maj 15:08
  500 €
 • 1 foto
  Kostum motori VANUCCI
  Paisje per sport

  Kostum motori VANUCCI

  Kostum motorri VANUCCI i bler ne Gjermani i veshur 3-4 here .Eshte komplet i ri shitet per arsye mo

  Shkodër 15 maj 15:07
  300 €
 • 2 foto
  Amplifike Kitarre Vox 50w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifike Kitarre Vox 50w

  Amplifike Vox 50w + Effekte+preamps Ne kuti,4 dit e perdorur. (amplifika ka llampe -per ata qe se di

  Shkodër 12 maj 20:29
  130 €
 • 1 foto
  Okazion pioneer 200 + mixer + valixhe
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion pioneer 200 + mixer + valixhe

  Okazion shes dy pioneer 200 + djm mixer 300 pioneer + valixhe jane ne gjendje shum te mir pune te pe

  Shkodër 11 maj 09:43
  500 Lek
 • 3 foto
  Okazion Shiten Boksa + Dynacord 2x700
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion Shiten Boksa + Dynacord 2x700

  Okazion Shiten Boksa 》》 - YAMAHA - RCL + Dynacord 2x700 10 kanalsh + LEM - GENERALMUSIC + dy FB

  Shkodër 11 maj 09:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion Set pioneer 400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion Set pioneer 400

  Okazion shiten set pioneer cdj 400 djm 400 bashke me valixhe jane ne gjendje shum te mir pothuaj se

  Shkodër 11 maj 09:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bokse 12” inch 300w copa 8 om gjendje e mire.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse 12” inch 300w copa 8 om gjendje e mire.

  0672677677 Cmimi pak i diskutueshem.

  Shkodër 11 maj 09:09
  30.000 €
 • 0 foto
  HOTEL TATI ULQIN
  Bileta / Udhetime

  HOTEL TATI ULQIN

  KERKOJM PASTRUSE PER PUN SEZONALE 4 MUAJ FJETJA DHE HAJA GRATIS TE KEN PAK PERVOJ PUNU

  Shkodër 11 maj 09:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet thike gjuetije
  Paisje per sport

  Shitet thike gjuetije

  Shitet thike gjuetije e pa perdorur amerikane bashke me kllefin e saj origjinal. Cmim i diskutueshem

  Shkodër 11 maj 01:42
  35 €
 • 8 foto
  Shitet cifte Franchi kaliber 12 gjysem automatike
  Paisje per sport

  Shitet cifte Franchi kaliber 12 gjysem automatike

  Shitet cifte Franchi gjysem automatike kaliber 12 ne gjendje shum te mire Nqs ju del tel i fikur der

  Shkodër 11 maj 01:42
  550 €
 • 4 foto
  Cifte gjysem automat me 5 fisheke Franchi
  Paisje per sport

  Cifte gjysem automat me 5 fisheke Franchi

  Shitet cifte gjysem automatike me 6 fisheke Franchi.ne gjendje teper te mire pothuaj e pa perdorur.e

  Shkodër 11 maj 01:42
  550 €
 • 3 foto
  Biciklete HERCULES 28
  Paisje per sport

  Biciklete HERCULES 28

  Shitet biciklete Hercules ardhur nga Gjermania 28 - teshe ne gjendje shum te mire teknike.Cmim i dis

  Shkodër 11 maj 01:41
  180 €
 • 1 foto
  I HUMBUR
  Kafshe shtepiake

  I HUMBUR

  kundrejt nje shperblimi, eshte i paisur me microchip disponoi te gjitha dokumentacionet.

  Shkodër 10 maj 18:32
  1.000 €
 • 6 foto
  Biçiklete
  Paisje per sport

  Biçiklete

  Biçiklete ne gjendje shume te mire,me amortizator dhe me dopjo disqe.

  Shkodër 3 maj 20:24
  85 €
 • 1 foto
  Pjese per biçiklete
  Paisje per sport

  Pjese per biçiklete

  Pjese per biçiklete.

  Shkodër 3 maj 20:21
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Gjermanisht Shepherd Kc Reg Pups gati për t\'u larg
  Kafshe shtepiake

  Gjermanisht Shepherd Kc Reg Pups gati për t\'u larg

  Gjermanisht Shepherd Kc Reg Pups gati për t\'u larguar Kc regjistroi drejtpërdrejt mbështetjen e gje

  Shkodër 3 maj 13:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biçiklet B M X e ardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Biçiklet B M X e ardhur nga gjermania

  Biçiklet e ardhur nga gjermania shume pak e perdorur . model B M X . M A X X.

  Shkodër 3 maj 13:51
  100 €
 • 3 foto
  playstation
  Instrumente muzikore dhe paisje

  playstation

  Shes 1 playstation 2. + 2 playstation 3. + 1 amplifik per makin te gjitha vetem per 400 mi lek t

  Shkodër 2 maj 12:00
  40.000 Lek
 • 2 foto
  Biçikleta
  Paisje per sport

  Biçikleta

  Shes biciklet sporti mbk pjeset Campagnolo

  Shkodër 2 maj 10:20
  135 €
 • 1 foto
  Pit bull pitbul pittbull 1 2 3 4 5 6 7 8
  Kafshe shtepiake

  Pit bull pitbul pittbull 1 2 3 4 5 6 7 8

  Shiten klysh pitbull original blunos baba i tyre esht ardh pi Hungaris extra jan rac e zgjuar jan pe

  Shkodër 29 prill 16:19
  333 €
 • 3 foto
  Men Women Bluetooth Smart Watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Men Women Bluetooth Smart Watch

  Men Women Bluetooth Smart Watch Calorie Digital Sport Pedometer Wristwatch Features: • 100% brand

  Shkodër 28 prill 11:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Schneider Tops 505 M Pens Blue--30 Leke
  Libra / Revista

  Schneider Tops 505 M Pens Blue--30 Leke

  STILOLAPSA Schneider Tops 505 M Pens Blue Madein Germany O F E R T E 30 LEKE ÇMIMI nen ko

  Shkodër 28 prill 11:04
  30 Lek
 • 3 foto
  Portofola dhe cante okazioon
  Veshje / Kepuce / Ore

  Portofola dhe cante okazioon

  Shiten portofola dhe canta 5 portofolat Jane nga 300 lek 2 portofolat nga 500 lek canta 1500 lek

  Shkodër 27 prill 17:11
  1.500 Lek
 • 1 foto
  shiten super pitbulla ....vetem per pak dit
  Kafshe shtepiake

  shiten super pitbulla ....vetem per pak dit

  shiten super pitbull rrac 100% e pastert

  Shkodër 26 prill 15:21
  70 Lek
 • 2 foto
  Puppy bulldog frëngjisht për shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppy bulldog frëngjisht për shitje

  Puppy bulldog frëngjisht për shitje Shumë të shëndetshëm, qentë e bukur sytë e gatshëm për të ndarë

  Shkodër 26 prill 10:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ingersoll 1892
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ingersoll 1892

  Shitet ore Ingersoll 1892 per arsye mos perdorimi. Ora eshte origjinale me puls dore.

  Shkodër 23 prill 14:24
  200 €
 • 8 foto
  Okazion Pa2xPro si e re (e ardhur nga jashte)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion Pa2xPro si e re (e ardhur nga jashte)

  Shitet tastiera Korg Pa2xPro ne gjendje si e re (veshtire te gjeni tjeter ne kete gjendje). Eshte e

  Shkodër 20 prill 17:49
  950 €