Shkodër

Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  Këlysh pomeranez
  Kafshe shtepiake

  Këlysh pomeranez

  Këlysh pomeranez Pom Candy im i bukur lindi dy qenush të bukur. 2 djem. Nëna dhe këlyshët po bëjnë

  Shkodër 23 qershor 08:55
  1 €
 • 4 foto
  Disqe originale
  Paisje per sport

  Disqe originale

  Shiten ose nderohen 2 disqe komplet origjinal bontrager Profesionale

  Shkodër 22 qershor 22:21
  110 €
 • 6 foto
  Shitet ose ndrrohet korg Pa 3x 1100€
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet ose ndrrohet korg Pa 3x 1100€

  Shitet tastiera korg pa 3x ngjendje pune

  Shkodër 22 qershor 18:07
  1.100 €
 • 4 foto
  Shitet mace e races Turkish Van
  Kafshe shtepiake

  Shitet mace e races Turkish Van

  Shkoder Shitet mace e races Turkish Van. 100% race e paster 1 vjece Femer Shume e qete dhe miqes

  Shkodër 22 qershor 13:27
  300 €
 • 0 foto
  Shitet Biqiklete Btwin ne Shkoder
  Paisje per sport

  Shitet Biqiklete Btwin ne Shkoder

  Shitet nje biqiklete btwin modeli rock rider ne gjendje te mire pak e perdorur Shitet per arsye mosp

  Shkodër 18 qershor 14:03
  300.000 Lek
 • 0 foto
  Titulli qe nk e kam menu ala
  Paisje per sport

  Titulli qe nk e kam menu ala

  blabla

  Shkodër 18 qershor 00:01
  100 Lek
 • 6 foto
  Korg M3 Moduli Okazion !!!!
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg M3 Moduli Okazion !!!!

  Shitet Korg M3 vetem moduli per arsye se kam marre vegel tjeter. Gjendja eshte fantastike. Disponoj

  Shkodër 17 qershor 21:49
  450 €
 • 5 foto
  Qenusha
  Kafshe shtepiake

  Qenusha

  Shitet qen

  Shkodër 17 qershor 20:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  blej maurice
  Veshje / Kepuce / Ore

  blej maurice

  blej maurice lacroix

  Shkodër 17 qershor 15:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dupont
  Veshje / Kepuce / Ore

  Dupont

  ndrroj shkrepsen dupont dhe lapskimikun me varese ari te dores apo te qafes

  Shkodër 17 qershor 15:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tyros 5 / 61 taste / 1Gb Ram / Hardcase / Wifi Usb
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tyros 5 / 61 taste / 1Gb Ram / Hardcase / Wifi Usb

  Shitet Yamaha Tyros 5 në gjendje të shkelqyer. Tastiera disponon të gjitha opsionet e mundshme nga f

  Shkodër 16 qershor 14:54
  2.200 €
 • 11 foto
  Volpino Spitzz
  Kafshe shtepiake

  Volpino Spitzz

  Shiten 3 volpino spitzz ne shkoder. Qmimi i diskutueshem. 150 euro. Rrac e paster. +355693955545 . 2

  Shkodër 15 qershor 22:35
  150 €
 • 1 foto
  ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp 0022997351844
  Koleksione

  ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp 0022997351844

  ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp 0022997351844 kredi 2000 deri në 5 milion euro më lejoni t\'ju in

  Shkodër 15 qershor 18:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Specialized Full Carbon
  Paisje per sport

  Specialized Full Carbon

  Specialized carbon

  Shkodër 15 qershor 16:43
  500 €
 • 4 foto
  Shiten syze optike JastCavalli
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten syze optike JastCavalli

  Shes Syze Optike te Markes JastCavalli origjinale me numer qetesues per syrin,jan shum pak te perdor

  Shkodër 15 qershor 14:29
  40 €
 • 4 foto
  Motorr Piacio Si i ardhur nga italia
  Paisje per sport

  Motorr Piacio Si i ardhur nga italia

  shitet motorr piacio si ne gjendje shum te mire pune i ardhur nga italija ka 6 muaj per me shum info

  Shkodër 14 qershor 10:15
  550 €
 • 5 foto
  Biciklete sportive CARRARO
  Paisje per sport

  Biciklete sportive CARRARO

  .....

  Shkodër 12 qershor 21:14
  330 €
 • 1 foto
  Absolutně roztomilé .těně Cavapoo
  Kafshe shtepiake

  Absolutně roztomilé .těně Cavapoo

  Absolutně roztomilé .těně Cavapoo Naprosto roztomilá .těňátka k adopci. Mají vaše fotografie, odčer

  Shkodër 12 qershor 13:40
  350 €
 • 0 foto
  Shitet kelysh Mix (Sharri + Hasky)
  Kafshe shtepiake

  Shitet kelysh Mix (Sharri + Hasky)

  Shitet kelysh sharri mix hasky. Mosha :2 muajsh Gjinia :femer Cmimi:120 euro Kontaktoni ne WhatsA

  Shkodër 12 qershor 10:48
  120 €
 • 8 foto
  Shitet cifte Franchi kaliber 12 gjysem automatike
  Paisje per sport

  Shitet cifte Franchi kaliber 12 gjysem automatike

  Shitet cifte Franchi gjysem automatike kaliber 12 ne gjendje shum te mire Nqs ju del tel i fikur der

  Shkodër 12 qershor 00:29
  550 €
 • 4 foto
  Cifte gjysem automat me 5 fisheke Franchi
  Paisje per sport

  Cifte gjysem automat me 5 fisheke Franchi

  Shitet cifte gjysem automatike me 6 fisheke Franchi.ne gjendje teper te mire pothuaj e pa perdorur.e

  Shkodër 12 qershor 00:29
  550 €
 • 3 foto
  Biciklete HERCULES 28
  Paisje per sport

  Biciklete HERCULES 28

  Shitet biciklete Hercules ardhur nga Gjermania 28 - teshe ne gjendje shum te mire teknike.Cmim i dis

  Shkodër 12 qershor 00:28
  180 €
 • 3 foto
  Portuguese water dog ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Portuguese water dog ne shitje

  Shesim kelyshe te races portugeze i blere ne Mal te zi. 1 muajsh Shum te miqsor me femije . Nuk i b

  Shkodër 11 qershor 15:33
  250 €
 • 1 foto
  qen Beagle
  Kafshe shtepiake

  qen Beagle

  Qen Bealgle i blere ne Angli 600 pound...

  Shkodër 10 qershor 14:43
  300 €
 • 0 foto
  Qen sharrit , Pastor gjerman
  Kafshe shtepiake

  Qen sharrit , Pastor gjerman

  Te diskutueshem

  Shkodër 9 qershor 21:11
  1 €
 • 1 foto
  Dylbi gjermane
  Koleksione

  Dylbi gjermane

  Shes dylbi gjermane

  Shkodër 9 qershor 10:21
  70 €
 • 3 foto
  thike gjahu
  Paisje per sport

  thike gjahu

  thike gjahu e re

  Shkodër 9 qershor 07:54
  25 €
 • 2 foto
  Gear s3 frontier
  Veshje / Kepuce / Ore

  Gear s3 frontier

  Shitet galaxy watch s3 frontier gjendje perfekte per arsye mosperdorimi .

  Shkodër 8 qershor 23:51
  20.000 Lek
 • 11 foto
  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim
  Bileta / Udhetime

  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim

  Udhetim ne 🌳🌻Lepush - Vuthaj - Plave - Guci🌻🌳 ➤Akomodimi ne hotel Vuthaj Eko Katun - Vusanje ne Vi

  Shkodër 7 qershor 15:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim
  Bileta / Udhetime

  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim

  Udhetim ne 🌳🌻Lepush - Vuthaj - Plave - Guci🌻🌳 ➤Akomodimi ne hotel Vuthaj Eko Katun - Vusanje ne Vi

  Shkodër 7 qershor 15:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim
  Bileta / Udhetime

  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim

  Udhetim ne 🌳🌻Lepush - Vuthaj - Plave - Guci🌻🌳 ➤Akomodimi ne hotel Vuthaj Eko Katun - Vusanje ne Vi

  Shkodër 7 qershor 15:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim
  Bileta / Udhetime

  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim

  Udhetim ne 🌳🌻Lepush - Vuthaj - Plave - Guci🌻🌳 ➤Akomodimi ne hotel Vuthaj Eko Katun - Vusanje ne Vi

  Shkodër 7 qershor 15:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim
  Bileta / Udhetime

  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim

  Udhetim ne 🌳🌻Lepush - Vuthaj - Plave - Guci🌻🌳 ➤Akomodimi ne hotel Vuthaj Eko Katun - Vusanje ne Vi

  Shkodër 7 qershor 15:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim
  Bileta / Udhetime

  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim

  Udhetim ne 🌳🌻Lepush - Vuthaj - Plave - Guci🌻🌳 ➤Akomodimi ne hotel Vuthaj Eko Katun - Vusanje ne Vi

  Shkodër 7 qershor 15:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim
  Bileta / Udhetime

  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim

  Udhetim ne 🌳🌻Lepush - Vuthaj - Plave - Guci🌻🌳 ➤Akomodimi ne hotel Vuthaj Eko Katun - Vusanje ne Vi

  Shkodër 7 qershor 15:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim
  Bileta / Udhetime

  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim

  Udhetim ne 🌳🌻Lepush - Vuthaj - Plave - Guci🌻🌳 ➤Akomodimi ne hotel Vuthaj Eko Katun - Vusanje ne Vi

  Shkodër 7 qershor 15:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim
  Bileta / Udhetime

  Udhetim ne Lepush-Vuthaj Plave E Guci-Akomodim

  Udhetim ne 🌳🌻Lepush - Vuthaj - Plave - Guci🌻🌳 ➤Akomodimi ne hotel Vuthaj Eko Katun - Vusanje ne Vi

  Shkodër 7 qershor 14:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten set dj komplet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten set dj komplet

  Shiten set dj komplet me te gjitha paisjet Dj Ibiza me USB & CD ( mund te lidhet dhe me PC me n

  Shkodër 7 qershor 01:56
  1.000 €
 • 1 foto
  SUPER OKAZION! Stepa AEROBIE!
  Paisje per sport

  SUPER OKAZION! Stepa AEROBIE!

  Shiten stepa aerobie. Gjendje teper te mire. Gjithsej 15 cope. Kontakto per me teper informacion!

  Shkodër 6 qershor 13:58
  1 Lek
 • 5 foto
  Pastor bleg cift
  Kafshe shtepiake

  Pastor bleg cift

  Shiten cift malinos belg Femra 8 muajshe mashkulli 1vjeq e 8muajsh

  Shkodër 4 qershor 17:58
  1 Lek
 • 2 foto
  Shes mjete per vetmbrojtje
  Paisje per sport

  Shes mjete per vetmbrojtje

  Shkop tresh ( gjatesia 65 cm ) per vetem 22 mije leke. Elektroshok per vetem 18 mije leke.

  Shkodër 4 qershor 16:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  okazion apple watch series 3
  Paisje per sport

  okazion apple watch series 3

  shes apple watch series 3 42mm me karikues origjinal gjendja pothuajse i ri cmimi 230 pak i diskutu

  Shkodër 4 qershor 15:40
  230 €
 • 4 foto
  Drums I personalizuar
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Drums I personalizuar

  Shitet Drums i Personalizuar Bas Tama Trumpet Pearl Pjatat Zildjian Tamburet ballore Mapex Bater

  Shkodër 3 qershor 18:10
  900 €
 • 4 foto
  omikron
  Veshje / Kepuce / Ore

  omikron

  shitet ora omikron gjendje pune ecen shum mir kasa gjendje tmir

  Shkodër 3 qershor 14:41
  100 €
 • 3 foto
  CUBE ACID 27,5
  Paisje per sport

  CUBE ACID 27,5

  Biçikletë Cube Acid 27,5. Me të gjitha pjesët origjinale të fabrikës. Gjendje super. 3x10 deor XT. A

  Shkodër 3 qershor 13:49
  430 €
 • 6 foto
  Ihagee Exa Dresden Original Camera!!!
  Koleksione

  Ihagee Exa Dresden Original Camera!!!

  Eshte ne gjendje perfekte! Per merakli ose koleksionist!!!! Per kontakt sms ne whatsapp ose viber +3

  Shkodër 1 qershor 20:02
  100 €
 • 0 foto
  Biqiklet qe paloset
  Paisje per sport

  Biqiklet qe paloset

  Biqiklet qe paloset per te gjitha moshat dhe gjatesit shum e leht ne ecje dhe shum e fort

  Shkodër 1 qershor 19:24
  100 €
 • 5 foto
  Shtepi Pushimi
  Bileta / Udhetime

  Shtepi Pushimi

  Hyrje 1+1 dhe 2+1 e mobiluar me te gjitha kushtet Wi-fi Internet Ajer i kondicionuar Tv Lavatrice N

  Shkodër 31 maj 19:58
  25 €
 • 3 foto
  Mushtjerra per mbar
  Kafshe shtepiake

  Mushtjerra per mbar

  Shiten mushtjerra per mbar rraca holshtain cmimi i arsyeshem

  Shkodër 31 maj 09:28
  1 Lek
 • 2 foto
  okazion shiten atlete per kalqeto
  Paisje per sport

  okazion shiten atlete per kalqeto

  shiten atlete te reja te ardhura nga suedia shiten per arsye se jam nr i vogel 40 50 mije lek pak

  Shkodër 30 maj 09:29
  5.000 Lek