Shkodër

Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  Shitet hekur per hekurosje, mbi 80 vjeçar
  Koleksione

  Shitet hekur per hekurosje, mbi 80 vjeçar

  Shitet hekur per hekurosje mbi 80 vjeçar, i ruajtun me fanatizem dhe sugjerohet per persona qe jane

  Shkodër 25 mars 20:59
  60 €
 • 1 foto
  Shitet ore dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ore dore

  Shitet ore dore Laora e vjeter, per meraklit e orave 17 Jewels Incabloc ,,water resistant

  Shkodër 25 mars 20:54
  50 €
 • 0 foto
  Akita
  Kafshe shtepiake

  Akita

  Kerkoj nje femer per çiftezim

  Shkodër 25 mars 18:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   shorthair britanik
  Kafshe shtepiake

  shorthair britanik

  Këtu janë disa shorthair britanik të disponueshëm që janë tre muajsh të vjetër, të kontrolluar nga v

  Shkodër 24 mars 16:51
  1 €
 • 2 foto
  kotele persiane
  Kafshe shtepiake

  kotele persiane

  Këtu janë disa kotele persiane të disponueshme që janë tre muajsh, të kontrolluar nga vetja, të vaks

  Shkodër 24 mars 16:47
  1 €
 • 2 foto
  palme skoceze
  Kafshe shtepiake

  palme skoceze

  Këtu janë disa kotele me palme skoceze në dispozicion që janë tre muaj të vjetër, të kontrolluar n

  Shkodër 24 mars 16:44
  1 €
 • 1 foto
  Unazë për Meshkuj.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unazë për Meshkuj.

  Unazë për Meshkuj. Material Titanium. Per porosine ne Dm ✉. Transporti Falas. WhatsApp:+3556771388

  Shkodër 24 mars 15:39
  12 €
 • 5 foto
  Shitet ora
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ora

  Ore origjinale e re

  Shkodër 22 mars 08:17
  55 €
 • 2 foto
  Shiten kelysh minispitz
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysh minispitz

  Shiten kelysh minispitz 100milek copa

  Shkodër 20 mars 20:55
  100 Lek
 • 5 foto
  Ore origjinale Festina
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore origjinale Festina

  Shitet nje ore origjinale Festina ne gjendje pothuajse te re, okazion

  Shkodër 20 mars 16:22
  60 €
 • 0 foto
  paisje dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  paisje dj

  shiten paisje dj komplet dhe te ndara per arsye mospordorimi

  Shkodër 19 mars 22:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Klysh pastor belg
  Libra / Revista

  Klysh pastor belg

  Kem per te shitur pastor

  Shkodër 19 mars 19:55
  100 €
 • 0 foto
  Shitet minispitz mashkull
  Kafshe shtepiake

  Shitet minispitz mashkull

  Minispitz mashkull mosha 1vjec 100€

  Shkodër 18 mars 21:24
  100 €
 • 2 foto
  Labrador retriever
  Kafshe shtepiake

  Labrador retriever

  Këtu janë disa qenush Labrador retriever në dispozicion që ata janë tre muaj të vjetër, vet  kontro

  Shkodër 12 mars 11:21
  1 €
 • 2 foto
   qenush dalmat
  Kafshe shtepiake

  qenush dalmat

  Këtu janë disa qenush dalmat në dispozicion që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i sigu

  Shkodër 12 mars 11:19
  1 €
 • 2 foto
  francezë bulldog
  Kafshe shtepiake

  francezë bulldog

  Këtu janë disa qenush francezë bulldog në dispozicion që janë tre muaj të vjetër, vet  kontrolluar,

  Shkodër 12 mars 11:09
  1 €
 • 0 foto
  pit bull
  Kafshe shtepiake

  pit bull

  pit bull 5 muaj i vaksinuar nr telf 0692138353

  Shkodër 9 mars 18:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biciklete 20
  Paisje per sport

  Biciklete 20

  shitet biciklet 20 për arsye mospërdorimi

  Shkodër 6 mars 20:40
  6.000 Lek
 • 3 foto
  Lokal ne velipoje
  Bileta / Udhetime

  Lokal ne velipoje

  Shitet ose jepet me qera lokali ne velipoje i kompletuar nr kont.. 0675857661

  Shkodër 5 mars 21:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   qenush maltezë
  Kafshe shtepiake

  qenush maltezë

  Këtu janë disa qenush maltezë të disponueshëm që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i si

  Shkodër 3 mars 10:37
  1 €
 • 2 foto
  Terrier të Jorkshire
  Kafshe shtepiake

  Terrier të Jorkshire

  Këtu mund të gjeni disa qenushë të Terrier të Jorkshire që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewor

  Shkodër 3 mars 10:28
  1 €
 • 2 foto
  Bichon frize
  Kafshe shtepiake

  Bichon frize

  Këtu janë disa qenushë Bichon frize në dispozicion që janë tre muaj të vjetër, vet  kontrolluar, de

  Shkodër 3 mars 10:26
  1 €
 • 2 foto
  Biçikletë palestre
  Paisje per sport

  Biçikletë palestre

  Biçikletë palestre në gjendje shumë të mirë e ardhur nga Gjermania dhe shumë pak e përdorur .

  Shkodër 2 mars 23:06
  150 €
 • 9 foto
  Bicikleta ne shitje
  Paisje per sport

  Bicikleta ne shitje

  Bicikleta eshte po thuaj si e re, eshte mbajtur shume mir, gomat sapo jane nderruar jane 100% te rej

  Shkodër 2 mars 19:00
  170 Lek
 • 2 foto
  Dupont
  Veshje / Kepuce / Ore

  Dupont

  ndrroj shkrepsen dupont dhe lapskimikun me varese ari te dores apo te qafes

  Shkodër 28 shkurt 15:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Amazone-papegaaien
  Kafshe shtepiake

  Amazone-papegaaien

  Schone en aanhankelijke baby's Amazone-papegaaien nu te koop, ze zijn actueel en schieten goed op me

  Shkodër 24 shkurt 08:30
  1 €
 • 2 foto
   francezë bulldog
  Kafshe shtepiake

  francezë bulldog

  Këtu janë disa qenush francezë bulldog në dispozicion që janë tre muaj të vjetër, vet  kontrolluar,

  Shkodër 18 shkurt 10:26
  1 €
 • 4 foto
  kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  kotele Persiane te disponueshme nga data 30 mars 2020 e prapa na kontaktoni kur do her ne watcap os

  Shkodër 17 shkurt 23:50
  230 €
 • 2 foto
  Hyacith macaws
  Kafshe shtepiake

  Hyacith macaws

  Vet të kontrolluar dhe të ëmbël në kërkim të bebeve Hyacith macaws për shitje, ato janë të mira për

  Shkodër 17 shkurt 19:42
  1 €
 • 4 foto
  mace
  Kafshe shtepiake

  mace

  kotele persjane tè disponueshme nga Prill 2020 e pra ne gjendje ,

  Shkodër 10 shkurt 14:13
  250 €
 • 6 foto
  mace
  Kafshe shtepiake

  mace

  kotele persjane te disponueshme nga muaji mars e prapa kemi ne gjendje nga kto bukuroshet me posh te

  Shkodër 9 shkurt 23:49
  250 €
 • 2 foto
   bulldogut anglezë
  Kafshe shtepiake

  bulldogut anglezë

  Këtu janë disa këlyshë të bukur të bulldogut anglezë, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar ng

  Shkodër 8 shkurt 03:41
  150 €
 • 2 foto
   bulldogut francez,
  Kafshe shtepiake

  bulldogut francez,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur të bulldogut francez, ata janë 3 muaj të vjetër, të kontrolluar ng

  Shkodër 8 shkurt 03:39
  150 €
 • 2 foto
  bukur chow chow,
  Kafshe shtepiake

  bukur chow chow,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur chow chow, ata janë 3months vjetër, vet të kontrolluar, të vaksinuar

  Shkodër 8 shkurt 03:37
  150 €
 • 1 foto
  Shiba inu,
  Kafshe shtepiake

  Shiba inu,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur Shiba inu, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyra, të va

  Shkodër 4 shkurt 09:08
  150 €
 • 2 foto
  Golden Retriever
  Kafshe shtepiake

  Golden Retriever

  Këtu janë disa Golden Retriever të bukur, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyrë, të vak

  Shkodër 4 shkurt 09:05
  150 €
 • 2 foto
  bukura të Jorkie,
  Kafshe shtepiake

  bukura të Jorkie,

  Këtu janë disa terrene të bukura të Jorkie, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyra, të v

  Shkodër 4 shkurt 09:03
  150 €
 • 2 foto
  bukur këlyshësh,
  Kafshe shtepiake

  bukur këlyshësh,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur këlyshësh, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyra, të va

  Shkodër 4 shkurt 09:00
  150 €
 • 2 foto
  amerikanë të bulldogut,
  Kafshe shtepiake

  amerikanë të bulldogut,

  Këtu janë disa qenushë të bukur amerikanë të bulldogut, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar

  Shkodër 4 shkurt 08:59
  150 €
 • 2 foto
   francezë bulldog
  Kafshe shtepiake

  francezë bulldog

  Këtu janë disa këlyshë të bukur francezë bulldog, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyrë

  Shkodër 4 shkurt 08:35
  200 €
 • 2 foto
   parrots Cockatoo
  Kafshe shtepiake

  parrots Cockatoo

  Këtu janë disa parrots Cockatoo në dispozicion të dy seksi të gatshëm për të shkuar në shtëpitë e ty

  Shkodër 3 shkurt 09:25
  200 €
 • 2 foto
  papagall Budgies
  Kafshe shtepiake

  papagall Budgies

  Këtu janë disa papagall Budgies të disponueshëm të dy seksi të gatshëm për të shkuar në shtëpitë e t

  Shkodër 3 shkurt 09:23
  200 €
 • 2 foto
  bukur chihuahua,
  Kafshe shtepiake

  bukur chihuahua,

  Këtu janë disa qenushë të bukur chihuahua, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyrë, të

  Shkodër 1 shkurt 09:17
  150 €
 • 2 foto
   bulldogut anglezë,
  Kafshe shtepiake

  bulldogut anglezë,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur të bulldogut anglezë, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yn

  Shkodër 1 shkurt 09:10
  200 €
 • 6 foto
  Biçiklete
  Paisje per sport

  Biçiklete

  Biçiklete ne gjendje shume te mire,me amortizator dhe me dopjo disqe.

  Shkodër 24 janar 20:19
  85 €
 • 1 foto
  Këlyshë gjelbërësh të Bariut
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë gjelbërësh të Bariut

  Këlyshë gjelbërësh të Bariut Këlyshë të kullotave të pastra gjermane me cilësi të lartë për shitje

  Shkodër 21 janar 04:47
  200 €
 • 1 foto
  Yorkshire Terrier
  Kafshe shtepiake

  Yorkshire Terrier

  Pushkë kurvë e Yorkshire Terrier Bushtra jonë e ëmbël Biewer Yorkshire Terrier Julieke me ngjyrat e

  Shkodër 20 janar 08:56
  200 €
 • 1 foto
   Këlyshë franceze të bulldogut
  Kafshe shtepiake

   Këlyshë franceze të bulldogut

   Këlyshë franceze të bulldogut Këlyshë super të bukur francezë të bulldogut Këlyshë franceze të bu

  Shkodër 19 janar 11:29
  200 €
 • 2 foto
  American Staffordshire Terriers
  Kafshe shtepiake

  American Staffordshire Terriers

  Këlyshë American Staffordshire Terriers Kemi dy këlyshë prej 12 javesh të kuqërremtë, të cilët janë

  Shkodër 3 janar 11:05
  150 €
 • 3 foto
  Kotele
  Kafshe shtepiake

  Kotele

  Disponojm Kotele të Races Persian

  Shkodër 21 dhjetor 07:28
  250 €