Shkodër

Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  shitet stol per palester
  Paisje per sport

  shitet stol per palester

  shitet stol per palester

  Shkodër 29 korrik 12:18
  180 Lek
 • 5 foto
  JUSTcavalli
  Veshje / Kepuce / Ore

  JUSTcavalli

  shes oren Justcavalli.ora eshte e pa perdorur. 70 euro.

  Shkodër 28 korrik 10:13
  70 €
 • 9 foto
  Specialized fringo dyqani. Carbonium mase 52
  Paisje per sport

  Specialized fringo dyqani. Carbonium mase 52

  Specialized fringo carbonium. Mase 52 Per info dhe biçikleta te tjera mund te shikoni tek Shkodra bi

  Shkodër 25 korrik 20:31
  1.300 €
 • 6 foto
  Biçiklete
  Paisje per sport

  Biçiklete

  Biçiklete ne gjendje shume te mire,me amortizator dhe me dopjo disqe.

  Shkodër 22 korrik 16:00
  85 €
 • 1 foto
  Shes set pionier 400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes set pionier 400

  She\'s set mixer 400 . Mixer + 2 cdj plyera. Jan ne gjendje te mire pune. ..... shiten për arsyje mo

  Shkodër 22 korrik 09:14
  600 Lek
 • 3 foto
  Biciklete Cube 29
  Paisje per sport

  Biciklete Cube 29

  Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire.

  Shkodër 21 korrik 11:13
  450 €
 • 8 foto
  Btwin
  Paisje per sport

  Btwin

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 20 korrik 22:16
  13.000 Lek
 • 2 foto
  kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  shitet kotele persjane , mashkull , e mesuar ti kryej nevojat e saja ne kutin e reres, nr kontakti 0

  Shkodër 20 korrik 00:42
  200 €
 • 3 foto
  heritor
  Veshje / Kepuce / Ore

  heritor

  shitet

  Shkodër 18 korrik 19:59
  350 €
 • 5 foto
  Btwin
  Paisje per sport

  Btwin

  Biciklet e ardhur nga gjermania

  Shkodër 17 korrik 20:27
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Trumpet TAMA
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Trumpet TAMA

  Trumpet Tama ardhur nga USA e blere ne dyqaj jo ne dore Shell (druri) e persosur ne çdo drejtim ne t

  Shkodër 17 korrik 15:17
  300 Lek
 • 11 foto
  dyer dhe dritare 60euro
  Paisje per sport

  dyer dhe dritare 60euro

  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986 prodhojm dyer dhe dritare per shtepi banes

  Shkodër 17 korrik 10:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bokse Sub Mikrofon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse Sub Mikrofon

  Shiten 4 bokse Yamaha 12inc 300watt 700mij leke 1 Sub Yamaha MSR800 aktiv 450 mij leke 1 mikrofon Sh

  Shkodër 16 korrik 14:50
  1 Lek
 • 0 foto
  Shes qen sharri 2 muajsh cmimi i diskutueshem.
  Kafshe shtepiake

  Shes qen sharri 2 muajsh cmimi i diskutueshem.

  E shes se nuk kam ku ta mbaj,dhe me vjen gjynah ta hedh ne rruge.Cmimi fillestar 70 euro nen 40 euro

  Shkodër 16 korrik 12:26
  70 €
 • 2 foto
  Top futbolli origjinal BAYERN MUNCHEN
  Paisje per sport

  Top futbolli origjinal BAYERN MUNCHEN

  Marka ADIDAS original Masa 5 ka logon skuadres Bayern Munchen dhe te torneut te Champion League.Esht

  Shkodër 16 korrik 09:53
  50 €
 • 0 foto
  bulldog puppies frëngjisht whatsapp: +23754340446
  Kafshe shtepiake

  bulldog puppies frëngjisht whatsapp: +23754340446

  bulldog puppies frëngjisht whatsapp: +23754340446 Unë jam krenar për të njoftuar Bulldogs bukur e mi

  Shkodër 15 korrik 11:32
  180 €
 • 4 foto
  Kelyshe pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Kelyshe pastor belg

  Jan 45 ditsha race e paster nje femer dhe tre meshkuj Jan akoma

  Shkodër 15 korrik 09:05
  150 €
 • 0 foto
  Kuota carbon
  Paisje per sport

  Kuota carbon

  Carbon super gjendje

  Shkodër 10 korrik 13:57
  800 €
 • 1 foto
  Okazion pioneer 200 + mixer + valixhe
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion pioneer 200 + mixer + valixhe

  Okazion shes dy pioneer 200 + djm mixer 300 pioneer + valixhe jane ne gjendje shum te mir pune te pe

  Shkodër 10 korrik 11:22
  500 Lek
 • 3 foto
  Okazion Shiten Boksa + Dynacord 2x700
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion Shiten Boksa + Dynacord 2x700

  Okazion Shiten Boksa 》》 - YAMAHA - RCL + Dynacord 2x700 10 kanalsh + LEM - GENERALMUSIC + dy FB

  Shkodër 10 korrik 11:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion Set pioneer 400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion Set pioneer 400

  Okazion shiten set pioneer cdj 400 djm 400 bashke me valixhe jane ne gjendje shum te mir pothuaj se

  Shkodër 10 korrik 11:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Biqiklet nga gjermania
  Paisje per sport

  Biqiklet nga gjermania

  Biqiklet e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje super te mir

  Shkodër 9 korrik 21:08
  220 €
 • 10 foto
  Kelysh spitz
  Kafshe shtepiake

  Kelysh spitz

  Shiten spitz Mashkuj dhe femra dy muajsh Kan bere vaksinen e pare dhe mjekimin Cmimi 100 euro Cel

  Shkodër 9 korrik 20:36
  100 €
 • 1 foto
  Kostum motori VANUCCI
  Paisje per sport

  Kostum motori VANUCCI

  Kostum motorri VANUCCI i bler ne Gjermani i veshur 3-4 here .Eshte komplet i ri shitet per arsye mo

  Shkodër 9 korrik 15:50
  300 €
 • 3 foto
  Akita American
  Kafshe shtepiake

  Akita American

  Shiten akita american 3.5 muaj te vaksinuar dhe me pashaporte

  Shkodër 9 korrik 12:26
  1 €
 • 0 foto
  ore diesel origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore diesel origjinale

  ore diesel origjinale

  Shkodër 9 korrik 00:47
  30 €
 • 5 foto
  Smart Watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart Watch

  Ore smart watch Vend per karte telefoni. Lidhet me bluetooth me telefonin. Mund te besh telefonata

  Shkodër 8 korrik 21:30
  1.800 Lek
 • 2 foto
  Bokse 12” inch 300w copa 8 om gjendje e mire.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse 12” inch 300w copa 8 om gjendje e mire.

  0672677677 Cmimi pak i diskutueshem.

  Shkodër 7 korrik 17:17
  30.000 €
 • 0 foto
  Lop Daneze
  Kafshe shtepiake

  Lop Daneze

  shitet lop daneze me 20 litra qumesht. kto dit pritet te lind dhe eshte hera e dyt.

  Shkodër 7 korrik 12:43
  15 Lek
 • 3 foto
  Biciklet BTWIN
  Paisje per sport

  Biciklet BTWIN

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 7 korrik 09:43
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Biçiklet B M X e ardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Biçiklet B M X e ardhur nga gjermania

  Biçiklet e ardhur nga gjermania shume pak e perdorur . model B M X . M A X X.

  Shkodër 6 korrik 07:26
  100 €
 • 1 foto
  Ora Cilsia AAA
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Cilsia AAA

  Ora Cilesia AAA Te Pa perdorura Luxury Patek Philippe 110€ Rolex 100€

  Shkodër 4 korrik 11:15
  100 €
 • 1 foto
  Biciklete pegasus
  Paisje per sport

  Biciklete pegasus

  Biciklete pegasus ne gjendje te mir pune me amortizator para dhe mbrapa 10 000 te reja .Padiskutuesh

  Shkodër 4 korrik 05:18
  10.000 Lek
 • 8 foto
  Ski , bombul per zhytje
  Paisje per sport

  Ski , bombul per zhytje

  Disponojme dy pale ski dhe kepuce pothuajse te reja , si dhe pajisje per zhytje bombul dhe kostumin

  Shkodër 4 korrik 05:15
  500 €
 • 8 foto
  Baby. Road bike full carbonium. Disqet carbonium
  Paisje per sport

  Baby. Road bike full carbonium. Disqet carbonium

  Baby. Road bike full carbonium. Disqet carbonium super cilesi. \"Seti\" pjeset te gjitha Durace, max

  Shkodër 1 korrik 21:54
  1.399 €
 • 0 foto
  mace
  Instrumente muzikore dhe paisje

  mace

  shitet kotelja Persjane , dy muajshe femer

  Shkodër 1 korrik 18:59
  200 €
 • 0 foto
  Cante
  Veshje / Kepuce / Ore

  Cante

  Shiten zinxhir imitim I mire ora bylyzyk portofola

  Shkodër 1 korrik 12:28
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Pastor Gjermar
  Kafshe shtepiake

  Pastor Gjermar

  Shiten 2 pastor gjerman meshkuj rrac e paster.

  Shkodër 30 qershor 09:24
  150 €
 • 2 foto
  Shitet Biçiklete
  Paisje per sport

  Shitet Biçiklete

  Gjendje perfekte me frena alkoli me disk , e kompletuar , drite ndriçimi para , mbrapa , zingjir me

  Shkodër 29 qershor 20:46
  350 €
 • 4 foto
  Btwin
  Paisje per sport

  Btwin

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 28 qershor 22:06
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Qen sharri i paster
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri i paster

  Shesim qen sharri mashkull 70 euro, plus nje femer falas...

  Shkodër 27 qershor 22:50
  70 €
 • 3 foto
  Calvin Klein IN2U 100ML
  Veshje / Kepuce / Ore

  Calvin Klein IN2U 100ML

  Parfum origjinal femrash i ardhur nga jashte me kutinë e vet. Calvin Klein IN2U 100ml.

  Shkodër 27 qershor 19:46
  45 €
 • 0 foto
  kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  ne gjendje tri kotele persjane , meshkuj ne kintaktoni ne kete nr 0673682329

  Shkodër 26 qershor 17:50
  170 €
 • 2 foto
  Violino e. 1724
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violino e. 1724

  Violino e. 1724

  Shkodër 25 qershor 20:52
  200 €
 • 3 foto
  TAMA
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TAMA

  Tama bas Drum ne gjendje perfekte lekurat (filmat) te ri fare prodhimi i viteve 90 200 mij lek

  Shkodër 25 qershor 18:32
  200 Lek
 • 2 foto
  Korg. Sv. 1
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg. Sv. 1

  Korg. SV 1 piano

  Shkodër 25 qershor 18:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zildijan
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zildijan

  Pjata per Bateri (drum) Zildijan Made in USA 1-18tshe 1-20tshe 2 -14tshe Çelistoni Te gjitha bashk

  Shkodër 25 qershor 18:11
  300 €
 • 1 foto
  univega 27.5
  Paisje per sport

  univega 27.5

  shitet ne gjendje perfekte.

  Shkodër 25 qershor 11:00
  300 €
 • 2 foto
  kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  shitet kotele Persijane bluh

  Shkodër 24 qershor 01:10
  170 €
 • 0 foto
  QEN SHARRIT
  Kafshe shtepiake

  QEN SHARRIT

  KAM PER TE SHITUR NJE QEN SHARRIT 1 VJEC PER ARSYE SE KAM EDHE QEN TE TJER DHE NK MUND TA MB

  Shkodër 21 qershor 18:29
  Me Marrveshje