Shkodër

Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 0 foto
  Shiten qen rrace spik..
  Kafshe shtepiake

  Shiten qen rrace spik..

  Jan qej maldez edhe spik..

  Shkodër 19 qershor 13:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Biciklet Ciklistash
  Paisje per sport

  Biciklet Ciklistash

  Bicikleta edhe e ardhur nga gjermania

  Shkodër 18 qershor 14:26
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Stereo Lem 250w 8 om
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Stereo Lem 250w 8 om

  Gjendje si e re shume cilsore

  Shkodër 17 qershor 12:11
  50 €
 • 1 foto
  2 ora samsung
  Veshje / Kepuce / Ore

  2 ora samsung

  Pershendetje nqs jeni i interesuar per 2 ora samsung mund tme me kontaktoni ne email [email protected]

  Shkodër 11 qershor 19:20
  30 Lek
 • 3 foto
  Portofola dhe cante okazioon
  Veshje / Kepuce / Ore

  Portofola dhe cante okazioon

  Shiten portofola dhe canta 5 portofolat Jane nga 300 lek 2 portofolat nga 500 lek canta 1500 lek

  Shkodër 10 qershor 21:55
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Pedaliere RP100
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pedaliere RP100

  Pedaliere ne gjendje shum te mir dhe me nje bollek efektesh

  Shkodër 9 qershor 21:43
  50 €
 • 4 foto
  Qen pastor gjerman rrac e pastor 15 muajsh
  Kafshe shtepiake

  Qen pastor gjerman rrac e pastor 15 muajsh

  Dimmi I pa diskutueshem

  Shkodër 9 qershor 18:43
  100 €
 • 0 foto
  Mace
  Kafshe shtepiake

  Mace

  shitet maçoku Persjan , i pa kastruar ,

  Shkodër 7 qershor 23:39
  100 €
 • 4 foto
  Shitet Bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 6 qershor 09:55
  13.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet biciklet Btwin
  Paisje per sport

  Shitet biciklet Btwin

  Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania

  Shkodër 4 qershor 12:05
  13.000 Lek
 • 3 foto
  pastor belg (malinois)
  Kafshe shtepiake

  pastor belg (malinois)

  shitet pastor belg 1.5 vjeqe ,femer

  Shkodër 3 qershor 19:07
  80 Lek
 • 3 foto
  Biciklet peugeot 28
  Paisje per sport

  Biciklet peugeot 28

  Shitet biciklete peugeot 28 e sapo ardhur nga gjermania , pjese shimano , goma michelin. Shum e mbaj

  Shkodër 1 qershor 18:39
  150 €
 • 1 foto
  Biciklete fisher
  Paisje per sport

  Biciklete fisher

  Shitet biciklete fisher Cdo gje funksionale dhe shum e mbajtur e importuar nga gjermania.

  Shkodër 1 qershor 18:39
  12.500 Lek
 • 2 foto
  Schneider Tops 505 M Pens Blue--30 Leke
  Libra / Revista

  Schneider Tops 505 M Pens Blue--30 Leke

  STILOLAPSA Schneider Tops 505 M Pens Blue Madein Germany O F E R T E 30 LEKE ÇMIMI nen ko

  Shkodër 1 qershor 18:13
  30 Lek
 • 3 foto
  Men Women Bluetooth Smart Watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Men Women Bluetooth Smart Watch

  Men Women Bluetooth Smart Watch Calorie Digital Sport Pedometer Wristwatch Features: • 100% brand

  Shkodër 1 qershor 18:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Qen raca chow chow
  Kafshe shtepiake

  Qen raca chow chow

  Shitet qen raca chow chow 250 milek 1 klysh

  Shkodër 31 maj 17:07
  250 Lek
 • 1 foto
  Kotele
  Kafshe shtepiake

  Kotele

  shitet kotele persjane , mashkull

  Shkodër 30 maj 04:32
  170 €
 • 3 foto
  shes klysh dobermani rrace e paster
  Kafshe shtepiake

  shes klysh dobermani rrace e paster

  5 javesh rrace e paster per rezervime cel 0692400820. Whatsap 0696378383

  Shkodër 29 maj 17:42
  1 €
 • 2 foto
  syze agjentesh sigurie
  Veshje / Kepuce / Ore

  syze agjentesh sigurie

  shiten syze agjentesh sigurie te reja ne qese , ngjyre e zez fare , syzet shume cilsi e mire , jan s

  Shkodër 29 maj 14:05
  18 Lek
 • 1 foto
  rrakete tenisi profesionale wilson origjinale
  Paisje per sport

  rrakete tenisi profesionale wilson origjinale

  Rrakete teke wilson origjinale e blere ne angli cmimi 50€ e blere 180 £ e pa perdorur fare(cmimi me

  Shkodër 29 maj 00:18
  50 €
 • 11 foto
  Shitet qen raca chow chow
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen raca chow chow

  Shiten çift kelyshesh chow chow çmimi 250milek 1

  Shkodër 28 maj 15:58
  250 Lek
 • 3 foto
  Maltez
  Kafshe shtepiake

  Maltez

  Shitet kelysh maltez

  Shkodër 26 maj 11:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  xmass puppies chihuahua për adoptim
  Kafshe shtepiake

  xmass puppies chihuahua për adoptim

  Kam paraqitur një pule shumë të këndshme chihuahua për adoptim. Ai është shumë i mirë me fëmijë, de

  Shkodër 25 maj 13:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Biciklet Coppi
  Paisje per sport

  Shitet Biciklet Coppi

  Biciklet e sapo ardhur nga gjermania.Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire.Cmimi i pa diskutushe

  Shkodër 25 maj 10:23
  150 €
 • 4 foto
  Shitet Biciklet BTWIN
  Paisje per sport

  Shitet Biciklet BTWIN

  Biciklet e sapo ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shum te mire .Cmimi i pa diskutushem

  Shkodër 25 maj 10:15
  150 €
 • 0 foto
  Pikture
  Koleksione

  Pikture

  Kam per te shitur nje pikture peisazh ne natyre permasa 50x60 me bojera vaji cmimi 80 milek

  Shkodër 20 maj 18:59
  80 Lek
 • 0 foto
  Akita amerikan 100% i paster
  Kafshe shtepiake

  Akita amerikan 100% i paster

  Okazion

  Shkodër 20 maj 04:13
  1 €
 • 10 foto
  Cannondale supersix evo ultrega 2018
  Paisje per sport

  Cannondale supersix evo ultrega 2018

  Shitet biciklete cannondale supersix evo pothuajse e re. Bicikleta i ka te gjitha pjeset shimano ult

  Shkodër 17 maj 01:22
  1.800 €
 • 8 foto
   Puma Partofoli Origjinal (50 mije leke te vjetra)
  Veshje / Kepuce / Ore

  Puma Partofoli Origjinal (50 mije leke te vjetra)

  Ne gjendje te re pothuajse i paperdorur ka ngjyre te zeze dhe materiali 100% poliester.Xhepa ka 2 pe

  Shkodër 16 maj 12:09
  40 €
 • 1 foto
  Mace persjane
  Kafshe shtepiake

  Mace persjane

  kotele Persjane femer, , na kontaktoni ne nr e celularit 0673682329

  Shkodër 15 maj 19:03
  150 €
 • 2 foto
  Amplifike Kitarre Vox 50w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifike Kitarre Vox 50w

  Amplifike Vox 50w + Effekte+preamps Ne kuti,4 dit e perdorur. (amplifika ka llampe -per ata qe se di

  Shkodër 12 maj 20:29
  130 €
 • 0 foto
  HOTEL TATI ULQIN
  Bileta / Udhetime

  HOTEL TATI ULQIN

  KERKOJM PASTRUSE PER PUN SEZONALE 4 MUAJ FJETJA DHE HAJA GRATIS TE KEN PAK PERVOJ PUNU

  Shkodër 11 maj 09:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  I HUMBUR
  Kafshe shtepiake

  I HUMBUR

  kundrejt nje shperblimi, eshte i paisur me microchip disponoi te gjitha dokumentacionet.

  Shkodër 10 maj 18:32
  1.000 €
 • 2 foto
  Gjermanisht Shepherd Kc Reg Pups gati për t\'u larg
  Kafshe shtepiake

  Gjermanisht Shepherd Kc Reg Pups gati për t\'u larg

  Gjermanisht Shepherd Kc Reg Pups gati për t\'u larguar Kc regjistroi drejtpërdrejt mbështetjen e gje

  Shkodër 3 maj 13:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  playstation
  Instrumente muzikore dhe paisje

  playstation

  Shes 1 playstation 2. + 2 playstation 3. + 1 amplifik per makin te gjitha vetem per 400 mi lek t

  Shkodër 2 maj 12:00
  40.000 Lek
 • 2 foto
  Biçikleta
  Paisje per sport

  Biçikleta

  Shes biciklet sporti mbk pjeset Campagnolo

  Shkodër 2 maj 10:20
  135 €
 • 1 foto
  Pit bull pitbul pittbull 1 2 3 4 5 6 7 8
  Kafshe shtepiake

  Pit bull pitbul pittbull 1 2 3 4 5 6 7 8

  Shiten klysh pitbull original blunos baba i tyre esht ardh pi Hungaris extra jan rac e zgjuar jan pe

  Shkodër 29 prill 16:19
  333 €
 • 1 foto
  shiten super pitbulla ....vetem per pak dit
  Kafshe shtepiake

  shiten super pitbulla ....vetem per pak dit

  shiten super pitbull rrac 100% e pastert

  Shkodër 26 prill 15:21
  70 Lek
 • 2 foto
  Puppy bulldog frëngjisht për shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppy bulldog frëngjisht për shitje

  Puppy bulldog frëngjisht për shitje Shumë të shëndetshëm, qentë e bukur sytë e gatshëm për të ndarë

  Shkodër 26 prill 10:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ingersoll 1892
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ingersoll 1892

  Shitet ore Ingersoll 1892 per arsye mos perdorimi. Ora eshte origjinale me puls dore.

  Shkodër 23 prill 14:24
  200 €
 • 8 foto
  Okazion Pa2xPro si e re (e ardhur nga jashte)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion Pa2xPro si e re (e ardhur nga jashte)

  Shitet tastiera Korg Pa2xPro ne gjendje si e re (veshtire te gjeni tjeter ne kete gjendje). Eshte e

  Shkodër 20 prill 17:49
  950 €
 • 2 foto
  beutifull puppy pomeranian gati për të shkuar për
  Kafshe shtepiake

  beutifull puppy pomeranian gati për të shkuar për

  beutifull puppy pomeranian gati për të shkuar për një shtëpi të re 5 muaj Pomeranian është në kërkim

  Shkodër 20 prill 11:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Home Gym
  Paisje per sport

  Home Gym

  palester per shtepi nje palester ku mund te kryhen gjitha ushtrimet gjok shpin squat biceps triceps

  Shkodër 20 prill 00:36
  799 Lek
 • 1 foto
  Pioneer DDJ SX
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DDJ SX

  DDJ SX

  Shkodër 19 prill 20:15
  550 €
 • 1 foto
  Bokse
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse

  Shiten 4 bokse yamaha 12 nga 300 wat 700mij leke

  Shkodër 19 prill 20:15
  70.000 Lek
 • 0 foto
  Amplifike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifike

  Amplifike Yamaha P7000S ne gjendje shum te mir cmimi 250 mij lek i padiskutueshem

  Shkodër 19 prill 20:14
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Sub Yamaha MSR800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sub Yamaha MSR800

  Sub Yamaha MSR800 Aktiv 500 mij leke i diskutueshem

  Shkodër 19 prill 20:14
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Shure Beta 58A
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shure Beta 58A

  Mikrofon Shure Beta 58A ne gjendje perfekt si i ri cmimi 70€

  Shkodër 19 prill 20:14
  70 €
 • 1 foto
  Akita amerikan
  Kafshe shtepiake

  Akita amerikan

  Akita amerikan 2.e gjys vjec .Mashkull shum i eger per roje ambjenti e shum i dashur me njezt

  Shkodër 12 prill 01:00
  150 €
 • 0 foto
  paisje sportive
  Paisje per sport

  paisje sportive

  pro form eshte super per vithe po ashtu dhe per kembe me muskuj eshte ideale per nje trup perfekt r

  Shkodër 11 prill 15:02
  50 Lek