Shkodër

Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 2 foto
  bukur këlyshësh,
  Kafshe shtepiake

  bukur këlyshësh,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur këlyshësh, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyra, të va

  Shkodër 4 shkurt 09:00
  150 €
 • 2 foto
  amerikanë të bulldogut,
  Kafshe shtepiake

  amerikanë të bulldogut,

  Këtu janë disa qenushë të bukur amerikanë të bulldogut, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar

  Shkodër 4 shkurt 08:59
  150 €
 • 2 foto
   francezë bulldog
  Kafshe shtepiake

  francezë bulldog

  Këtu janë disa këlyshë të bukur francezë bulldog, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyrë

  Shkodër 4 shkurt 08:35
  200 €
 • 2 foto
   parrots Cockatoo
  Kafshe shtepiake

  parrots Cockatoo

  Këtu janë disa parrots Cockatoo në dispozicion të dy seksi të gatshëm për të shkuar në shtëpitë e ty

  Shkodër 3 shkurt 09:25
  200 €
 • 2 foto
  papagall Budgies
  Kafshe shtepiake

  papagall Budgies

  Këtu janë disa papagall Budgies të disponueshëm të dy seksi të gatshëm për të shkuar në shtëpitë e t

  Shkodër 3 shkurt 09:23
  200 €
 • 2 foto
  bukur chihuahua,
  Kafshe shtepiake

  bukur chihuahua,

  Këtu janë disa qenushë të bukur chihuahua, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyrë, të

  Shkodër 1 shkurt 09:17
  150 €
 • 2 foto
   bulldogut anglezë,
  Kafshe shtepiake

  bulldogut anglezë,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur të bulldogut anglezë, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yn

  Shkodër 1 shkurt 09:10
  200 €
 • 6 foto
  Biçiklete
  Paisje per sport

  Biçiklete

  Biçiklete ne gjendje shume te mire,me amortizator dhe me dopjo disqe.

  Shkodër 24 janar 20:19
  85 €
 • 1 foto
  Këlyshë gjelbërësh të Bariut
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë gjelbërësh të Bariut

  Këlyshë gjelbërësh të Bariut Këlyshë të kullotave të pastra gjermane me cilësi të lartë për shitje

  Shkodër 21 janar 04:47
  200 €
 • 1 foto
  Yorkshire Terrier
  Kafshe shtepiake

  Yorkshire Terrier

  Pushkë kurvë e Yorkshire Terrier Bushtra jonë e ëmbël Biewer Yorkshire Terrier Julieke me ngjyrat e

  Shkodër 20 janar 08:56
  200 €
 • 1 foto
   Këlyshë franceze të bulldogut
  Kafshe shtepiake

   Këlyshë franceze të bulldogut

   Këlyshë franceze të bulldogut Këlyshë super të bukur francezë të bulldogut Këlyshë franceze të bu

  Shkodër 19 janar 11:29
  200 €
 • 2 foto
  American Staffordshire Terriers
  Kafshe shtepiake

  American Staffordshire Terriers

  Këlyshë American Staffordshire Terriers Kemi dy këlyshë prej 12 javesh të kuqërremtë, të cilët janë

  Shkodër 3 janar 11:05
  150 €
 • 3 foto
  Kotele
  Kafshe shtepiake

  Kotele

  Disponojm Kotele të Races Persian

  Shkodër 21 dhjetor 07:28
  250 €
 • 0 foto
  kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  shitet kotele e races se paster Persians

  Shkodër 13 dhjetor 18:24
  250 €
 • 2 foto
  springerit anglez
  Kafshe shtepiake

  springerit anglez

  Këlyshi im i bukur i springerit anglez ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur

  Shkodër 22 nëntor 21:50
  1 €
 • 2 foto
  bulldogut anglez
  Kafshe shtepiake

  bulldogut anglez

  Këlyshi im i bukur i bulldogut anglez ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur

  Shkodër 21 nëntor 16:43
  1 €
 • 2 foto
  siberisë siberiane
  Kafshe shtepiake

  siberisë siberiane

  Këlyshi im i bukur i siberisë siberiane ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhu

  Shkodër 16 nëntor 08:30
  1 €
 • 2 foto
  samoyed kanë
  Kafshe shtepiake

  samoyed kanë

  Këlyshi im i bukur samoyed kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Shkodër 16 nëntor 08:29
  1 €
 • 0 foto
  labradorit retriever
  Kafshe shtepiake

  labradorit retriever

  Këlyshja ime e bukur e labradorit retriever kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Z

  Shkodër 13 nëntor 08:55
  1 €
 • 0 foto
  Maleve ka pasur
  Kafshe shtepiake

  Maleve ka pasur

  Këlyshi im i bukur i Maleve ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Shkodër 13 nëntor 08:53
  1 €
 • 2 foto
  siberisë siberiane
  Kafshe shtepiake

  siberisë siberiane

  Këlyshi im i bukur i siberisë siberiane ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhu

  Shkodër 11 nëntor 12:36
  1 €
 • 0 foto
  Kellys roadbike OKAZION
  Paisje per sport

  Kellys roadbike OKAZION

  Biciklet kellys ne super gjendje dhe shum e lehte, alumini

  Shkodër 30 shtator 09:29
  260 €
 • 5 foto
  Shes ose nderroj Korg Pa 3x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes ose nderroj Korg Pa 3x

  Tastiera asht shum e mir asht pro e Madhe me ram 256 me canten e saj shitet ose nderrohet 0696958202

  Shkodër 27 shtator 11:11
  1.400 €
 • 2 foto
  Bateri Elektronike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bateri Elektronike

  Bateri elektronike professionale Alesis DM 10 E perdorur shum pak, shitet per arsye mos perdorimi Ç

  Shkodër 24 shtator 23:29
  650 €
 • 10 foto
  Bokse-Sub
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse-Sub

  Shiten 4 bokse Yamaha 12 300wat Sub aktin Yamaha MSR800 Whatsapp- 0695152069

  Shkodër 24 shtator 13:08
  100.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet kelysh Mix (Sharri + Hasky)
  Kafshe shtepiake

  Shitet kelysh Mix (Sharri + Hasky)

  Shitet kelysh sharri mix hasky. Mosha :2 muajsh Gjinia :femer Cmimi:120 euro Kontaktoni ne WhatsA

  Shkodër 22 shtator 11:18
  120 €
 • 3 foto
  Ridley ignite C XT CLX
  Paisje per sport

  Ridley ignite C XT CLX

  Biçikletë malore Ridley Ignite C XT- SLX është një biçikletë e fortë, e qëndrueshme dhe e lehtë Cros

  Shkodër 20 shtator 20:24
  1.000 €
 • 2 foto
  Fossil
  Veshje / Kepuce / Ore

  Fossil

  Fossil BQ2304 Ju mirepresim, ne shqiperi, kosove, diaspore edhe me tej .Blini online,porosia vjen n

  Shkodër 19 shtator 13:50
  75 €
 • 4 foto
  Fossil
  Veshje / Kepuce / Ore

  Fossil

  Fossil BQ2327IEP Ju mirepresim, ne shqiperi, kosove, diaspore edhe me tej .Blini online,porosia vje

  Shkodër 19 shtator 13:50
  85 €
 • 7 foto
  DOREZA BOKSI DHE KOKORE
  Paisje per sport

  DOREZA BOKSI DHE KOKORE

  SHITEN DOREZA BOKSI ORIGJINALE MATERIALI LEKUR TE VESHURA VETEM 2 HER SEPSE KAM TJERA.KOKORE MATERIA

  Shkodër 16 shtator 18:45
  80 €
 • 6 foto
  Bokse & Sub
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse & Sub

  4 bokse Yamaha 12 300watt Sub Yamaha MSR800 15 aktiv 500 wat rms Whatsapp: +355695152069

  Shkodër 13 shtator 11:34
  100 Lek
 • 2 foto
  Shiten pioneer 350
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten pioneer 350

  Shitet set pioneer 350 ne gjendje shume te mire per me shume tel 0673794296

  Shkodër 12 shtator 20:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Dynacord + Boksa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Dynacord + Boksa

  Rcf art 500 pasiv 4 cope 500 wat Woufer Rcf aktiv 1000 wat Rcl pasiv 400 wat Jbl pasiv 500 wat Fbt

  Shkodër 8 shtator 21:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Biciklet 27.5 kret e re
  Paisje per sport

  Biciklet 27.5 kret e re

  Te gjitha pjest i ka shimano

  Shkodër 8 shtator 20:07
  320 Lek
 • 3 foto
  Shitet biciklet Coppi
  Paisje per sport

  Shitet biciklet Coppi

  Biciklet e ardhur nga gjermania

  Shkodër 4 shtator 15:26
  17.000 Lek
 • 0 foto
  Qen pitbull Argjentinas
  Kafshe shtepiake

  Qen pitbull Argjentinas

  Qen i fort dhe i qendrueshem ne beteja dhe eshte mashkull

  Shkodër 3 shtator 22:54
  20.000 Lek
 • 3 foto
  peshore mbi 120 vjeqare
  Koleksione

  peshore mbi 120 vjeqare

  peshore mbi 120 vjeqare

  Shkodër 3 shtator 20:46
  100 €
 • 2 foto
  biqiklete per palester
  Paisje per sport

  biqiklete per palester

  mark gjermane ketler

  Shkodër 3 shtator 20:46
  220 €
 • 5 foto
  Biciklet Btwin me palosje
  Paisje per sport

  Biciklet Btwin me palosje

  Biciklet Btwin me palosje e ardhun nga gjermania

  Shkodër 3 shtator 18:12
  11.000 Lek
 • 4 foto
  Korg PA 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg PA 800

  Shitet Korg pa 800 ne gjendje shum te mire pune ,, 256 Ram ,, me karte mp3 te instaluar brenda dh

  Shkodër 29 gusht 14:08
  700 €
 • 4 foto
  SUB AKTIV YAMAHA MSR 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SUB AKTIV YAMAHA MSR 800

  Shitet Yamaha MSR800 Cmimi 350mije i padiskutueshem

  Shkodër 29 gusht 13:27
  35.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet kelysh Mix (Sharri + Hasky)
  Kafshe shtepiake

  Shitet kelysh Mix (Sharri + Hasky)

  Shitet kelysh sharri mix hasky Mosha :2 muajsh Gjinia :femer Cmimi:150 euro Kontaktoni ne WhatsApp

  Shkodër 28 gusht 22:23
  150 €
 • 0 foto
  Klysh
  Kafshe shtepiake

  Klysh

  Klysh 6 mujsha 2 cop mashkull femer 100 euro copa

  Shkodër 27 gusht 11:24
  100 €
 • 0 foto
  Rolex,iwc,Omega
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rolex,iwc,Omega

  Blej ora Original Rolex omega iwc Breitling hublot etj etj orat duhet me kan Original Tel 0043676

  Shkodër 25 gusht 23:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Alabai
  Kafshe shtepiake

  Alabai

  Alabai

  Shkodër 24 gusht 23:16
  300 €
 • 1 foto
  Shitet Qen Gjuetije
  Kafshe shtepiake

  Shitet Qen Gjuetije

  Qeni eshte 15 muajsh i vaksinuar. Cmimi i diskutushem.

  Shkodër 23 gusht 11:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Moution bike
  Paisje per sport

  Moution bike

  Moution bike profesonal Eshte ne gjendje 10/10 Eshte blere 750 euro Cmimi i diskutushem 069305245

  Shkodër 17 gusht 22:47
  250 €
 • 0 foto
  mace
  Kafshe shtepiake

  mace

  shitet kotele super e veçan rac persjane

  Shkodër 14 gusht 07:43
  200 €
 • 0 foto
  Shes organo wk8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes organo wk8

  Shes organo wk8 ne gjendje shum te mire per me shum kontaktoni 0673106225 cmimi I diksutueshem

  Shkodër 11 gusht 13:16
  400 €
 • 2 foto
  Opera db 715 dx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Opera db 715 dx

  Dy cope me stativa dhe fisha, 1 vere perdorim. Aktiva 700w

  Shkodër 6 gusht 10:39
  800 €