Shkodër

Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  Ore e vjeter ruse Vostok
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore e vjeter ruse Vostok

  Ore e vjeter ruse e vitit 1978. Ora eshte me kurdisje. Punon perfekt. Pranohen nderrime.

  Shkodër 10 prill 15:25
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Kelysh maltez
  Kafshe shtepiake

  Kelysh maltez

  Shitet kelysh maltez.2 mujsh.

  Shkodër 9 prill 12:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklete 26\" Phoenix
  Paisje per sport

  Biciklete 26\" Phoenix

  Shitet biciklete 26\" e markes Phoenix. Ka kosh dhe samar. Cmimi 80 mije leke i padiskutueshem. Kont

  Shkodër 8 prill 20:15
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Pioneer SX
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer SX

  Pioneer DDJ SX ne gjendje shum te mir Cmimi 550€ i padskutueshem

  Shkodër 8 prill 19:47
  550 €
 • 0 foto
  Yamaha MSR800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha MSR800

  Sub Yamaha MSR800 aktiv Cmimi 500 mij leke i diskutueshem

  Shkodër 8 prill 19:47
  500 Lek
 • 2 foto
  Yamaha P7000S
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha P7000S

  Amplifike Yamaha P7000S Cmimi 350 mij leke i diskutueshem

  Shkodër 8 prill 19:47
  350 Lek
 • 2 foto
  Bokse Yamaha
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse Yamaha

  Shiten 4 bokse yamaha 12 300wat

  Shkodër 8 prill 19:47
  700 Lek
 • 7 foto
  Biciklete Kona
  Paisje per sport

  Biciklete Kona

  Shitet bicikleta Kona e ardhur nga italia pa dallim nga e reja shum pak e perdorur .. ne gjendje te

  Shkodër 7 prill 16:48
  300 €
 • 7 foto
  Dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj

  4 Bokse Yamaha 12 300watt _ 700 mij lek Sub Yamaha MSR800 aktiv _ 500 mij lek Amplifik Yamaha P7000S

  Shkodër 6 prill 15:14
  1 €
 • 10 foto
  Shiten kelysha maltez
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelysha maltez

  Shiten 2 kelysha maltez.

  Shkodër 6 prill 15:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pastor malinos
  Kafshe shtepiake

  Pastor malinos

  Shiten pastor belg malinos, 2 femra 1 mashkull,

  Shkodër 4 prill 13:26
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Pastor malinos
  Kafshe shtepiake

  Pastor malinos

  2 fermra 1 mashkull

  Shkodër 4 prill 12:53
  200 Lek
 • 2 foto
  SHITET Korg Pa 2x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET Korg Pa 2x

  Tastiera asht shum pak e perdorur . Pothuajse e re shitet per arsye mos perdorimi

  Shkodër 4 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Original Orieni.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Original Orieni.

  Rast mjaft i mir për te pasur ne doren tuaj 1 sahat origjinal nga fabrika Orieni, i persosur ne gjen

  Shkodër 4 prill 10:30
  45.000 Lek
 • 1 foto
  dylbi 10x50
  Paisje per sport

  dylbi 10x50

  Dylbit kan ardh nga Italia dhe jan shum te pasterta

  Shkodër 4 prill 10:15
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Fizarmonika
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fizarmonika

  Per te apasionuarit e muzikes 😃😃

  Shkodër 4 prill 10:11
  250 Lek
 • 4 foto
  Klarinet JUPITER
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet JUPITER

  Klarinet Jupiter ne gjendje shume te mire .

  Shkodër 4 prill 10:10
  20.000 Lek
 • 3 foto
  ((( PER MBARSHTIM ))) GSD 100%
  Kafshe shtepiake

  ((( PER MBARSHTIM ))) GSD 100%

  Pastor gjerman GSD 100% i ardhur nga Serbia kerkoj femer rrac e paster per mbarshtim

  Shkodër 4 prill 09:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  biqiklet sportive
  Paisje per sport

  biqiklet sportive

  Biqiklet sportive e ardhur nga italia

  Shkodër 4 prill 09:40
  400 €
 • 1 foto
  SHITET APPLE WATCH SERIA 2 ORIGJINALE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITET APPLE WATCH SERIA 2 ORIGJINALE

  E ardhur nga shba me karikues origjinal por e bllokuar me icloud. Si e re, lidhet me iphonat.

  Shkodër 4 prill 09:18
  80 €
 • 2 foto
  Watches
  Veshje / Kepuce / Ore

  Watches

  Ora te pa perdorura te ardhura nga Italia me cmim si asnje here nxitoni sasia eshte e limituar

  Shkodër 4 prill 09:16
  25 €
 • 2 foto
  Miditech keyboard music 49 key
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Miditech keyboard music 49 key

  Shitet tastier Midi 4 octave e re per arsye mosperdorimi

  Shkodër 4 prill 08:01
  100 €
 • 2 foto
  Btwin rockrider mase L 26
  Paisje per sport

  Btwin rockrider mase L 26

  Btwin mase L 26 ne gjendje shume te mire per trupa te larte me gjatesi 1.75 e siper..

  Shkodër 4 prill 08:01
  170 €
 • 5 foto
  biciklet 24
  Paisje per sport

  biciklet 24

  masa 24 kurse 3x7 ka dhe dinamo ne gome te par

  Shkodër 4 prill 06:46
  130 Lek
 • 1 foto
  Boks DJ 1200watt
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Boks DJ 1200watt

  Shes boks DJ 1200watt.Shitet per arsye mos perdorimi.Boksi eshte boks me nje fuqi zeri teper te lart

  Shkodër 4 prill 06:22
  300 €
 • 9 foto
  Ora te reja me cmime te lira.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora te reja me cmime te lira.

  Ora te reja me cmime te lira. Pagesa \"kesh\". Dergesa me takim vtm neper shkoder Cmimi per secilen

  Shkodër 4 prill 05:56
  7 Lek
 • 1 foto
  ORË ROLEX me vetkordisje... 50 mij lek te vjetra
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORË ROLEX me vetkordisje... 50 mij lek te vjetra

  Ore rolex 50 mij lek te vjetra me kordisje ne gjendje shum te mir

  Shkodër 4 prill 05:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Korg pa 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 800

  shitet korg pa 800+stativ spider pro+bateri ne gjendje perfekte shum shum pak e perdorur thuajse e r

  Shkodër 4 prill 05:13
  1.300 €
 • 3 foto
  Audemars Piguet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Audemars Piguet

  Shiten orat te tipit Audemars Piguet. Cilesi e dyte Cmimi 5000 LEK. Dergesa ne te gjithe qytetet bre

  Shkodër 4 prill 05:08
  35 €
 • 3 foto
  Carraro alumin
  Paisje per sport

  Carraro alumin

  mtb carraro 27.5 ,ne gjendje si e re ,e ardhur nga italia,kam edhe modele te tjera ,cmimi i padiskut

  Shkodër 4 prill 04:45
  90 €
 • 5 foto
  Paisje per zhytje nenujore....
  Paisje per sport

  Paisje per zhytje nenujore....

  Kam per te shitur nje set zhtjeje per arsye mosperdorimi... Ne te perfshihet 1 bombul oksigjeni 10L

  Shkodër 4 prill 04:41
  1.000 €
 • 2 foto
  Hoveboard special
  Paisje per sport

  Hoveboard special

  Hoveboard i ri , i gatshem per qdo prove ,arsyja e shitjes mos perdorimi ,i punon cdo opsion si prsh

  Shkodër 4 prill 04:16
  400 Lek
 • 4 foto
  Korg trinity plus
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg trinity plus

  Ne gjendje perfect

  Shkodër 4 prill 04:03
  400 Lek
 • 0 foto
  Shes biciklet scott
  Paisje per sport

  Shes biciklet scott

  Shes biciklet Scott e ardhun nga germania ne gjendje shum te mire pjeset shimano dopjo diske trup al

  Shkodër 4 prill 04:03
  250 €
 • 2 foto
  Shadow
  Paisje per sport

  Shadow

  Shes biçiklete Shadow me trup alumin disqe alumin pjese shimano me tre kurse me marrsha gjendje supe

  Shkodër 4 prill 03:42
  130 €
 • 2 foto
  Husky
  Kafshe shtepiake

  Husky

  180€ 1 vjec e gjys

  Shkodër 4 prill 02:45
  180 €
 • 3 foto
  Libra anglisht dhe gjermanisht
  Libra / Revista

  Libra anglisht dhe gjermanisht

  Libra anglishteje \"Solution\" origjinale 30% te perdorur Elementary ( jeshil ) 750 lek libri 500 l

  Shkodër 4 prill 01:49
  1 Lek
 • 6 foto
  SHES 2 BOKSA te amplifikuar 750wat copa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHES 2 BOKSA te amplifikuar 750wat copa

  Shes 2 boksa te amplifikuar 750wat copa ne gjendje shum te mire... Boksat kan stereo RCF ND650 + qaf

  Shkodër 4 prill 01:28
  700 €
 • 0 foto
  Huskey
  Kafshe shtepiake

  Huskey

  Shitet huskey 6 muajsh.

  Shkodër 4 prill 01:23
  80 €
 • 0 foto
  Biçikletë Garry Fisher sportive 26.
  Paisje per sport

  Biçikletë Garry Fisher sportive 26.

  Eshte ne gjendje shumë të mirë.

  Shkodër 4 prill 00:22
  150 Lek
 • 1 foto
  shigjeta per llastika...
  Paisje per sport

  shigjeta per llastika...

  shigjeta per llastika... perdoren per peshkim... 5 mije lek copa

  Shkodër 4 prill 00:06
  4 €
 • 0 foto
  Malinoz belg
  Kafshe shtepiake

  Malinoz belg

  Femer 3muajshe e vaksinuar shum e zgjuar.cmimi 200 euro

  Shkodër 4 prill 00:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  akita japoneze
  Kafshe shtepiake

  akita japoneze

  kelysh akite 1 muajsh (meshkuj 3 cope)

  Shkodër 3 prill 22:53
  350 €
 • 1 foto
  Kelysh akite
  Kafshe shtepiake

  Kelysh akite

  kelysh Akita inu

  Shkodër 3 prill 22:53
  300 €
 • 3 foto
  Biçiklete çiklistash
  Paisje per sport

  Biçiklete çiklistash

  Biçiklete profesionale ne gjendje shume te mire

  Shkodër 3 prill 20:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet tufa e dhive
  Kafshe shtepiake

  Shitet tufa e dhive

  Shitet tufa e dhive rrace gereke 80 krere 75 dhi 5 scjepe tegjitha ne prodhime .shumica 2 deri

  Shkodër 3 prill 20:22
  7.500 €
 • 5 foto
  paintball guns
  Paisje per sport

  paintball guns

  10 arme paintball me gjith uniforma e skafanda cmimi 2500 euro i disk

  Shkodër 3 prill 19:28
  2.500 €
 • 8 foto
  Syze dielli reyban aviator origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze dielli reyban aviator origjinale

  shes syze unisex , reyban aviator large metal, kodi i syzeve: 001/51 58[]14 135 2n syzet jan shum p

  Shkodër 3 prill 19:28
  4.000 Lek
 • 1 foto
  akita
  Kafshe shtepiake

  akita

  mashkull 1 muajsh japonez

  Shkodër 3 prill 18:37
  350 €
 • 0 foto
  Teoria e Riskut - Prof. ORFEA DHUCI
  Libra / Revista

  Teoria e Riskut - Prof. ORFEA DHUCI

  Teoria e Riskut OBJEKTIVI NË KUSHTET E PADIJES DHE TË RISKUT Cmimi i Tregut:2000L Cmimi i Shitjes:1

  Shkodër 3 prill 18:36
  1.000 Lek