Shkodër

Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 2 foto
  Ski Atomic-Kepucet Nordica
  Paisje per sport

  Ski Atomic-Kepucet Nordica

  Shiten Ski Atomic 180 cm plus kepucet No

  Shkodër 11 shkurt 22:10
  100 €
 • 4 foto
  Pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg

  Malinoz belg mosha 50 ditesh Rrac e pa

  Shkodër 11 shkurt 21:27
  250 €
 • 5 foto
  Qen Sharri
  Kafshe shtepiake

  Qen Sharri

  Shitet qen Sharri 9 muajsh i vaksninuar,

  Shkodër 11 shkurt 13:16
  500 €
 • 3 foto
  Pastor belg klysh
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg klysh

  Pastor belg klysh malinoz belg

  Shkodër 10 shkurt 15:28
  250 €
 • 0 foto
  Maltez i vaksinuar mashkudh
  Kafshe shtepiake

  Maltez i vaksinuar mashkudh

  Maltez i vaksinuar mashkur

  Shkodër 9 shkurt 08:04
  200 €
 • 2 foto
  Klysh malinoz belg
  Kafshe shtepiake

  Klysh malinoz belg

  Klysh malinoz belg

  Shkodër 8 shkurt 19:07
  250 €
 • 1 foto
  Maltez 6 mujsh
  Kafshe shtepiake

  Maltez 6 mujsh

  Maltez

  Shkodër 8 shkurt 16:18
  200 €
 • 7 foto
  Shitet klysh malinoz belg 50 ditesh
  Kafshe shtepiake

  Shitet klysh malinoz belg 50 ditesh

  Klysh malinoz belg elle mini spitz malte

  Shkodër 7 shkurt 07:35
  1 €
 • 0 foto
  Mini spitz maltez spitz malinoz belg
  Kafshe shtepiake

  Mini spitz maltez spitz malinoz belg

  Dog shop shkoder

  Shkodër 6 shkurt 15:14
  200 €
 • 5 foto
  OKAZION! Paisje palestre
  Paisje per sport

  OKAZION! Paisje palestre

  Shiten paisje paletres PANATTA. Paisjet

  Shkodër 6 shkurt 12:28
  1.000 €
 • 1 foto
  Shitet maltez mashkull mosha 50 ditesh
  Kafshe shtepiake

  Shitet maltez mashkull mosha 50 ditesh

  Shitet maltez mashkudh mosha 50 ditesh

  Shkodër 6 shkurt 08:15
  150 €
 • 3 foto
  Or dore Breil
  Veshje / Kepuce / Ore

  Or dore Breil

  Breil Unisex e ardhun nga Italia origjin

  Shkodër 5 shkurt 09:06
  200 €
 • 4 foto
  Spitz
  Kafshe shtepiake

  Spitz

  Spitz

  Shkodër 5 shkurt 08:23
  150 €
 • 2 foto
  Portofol
  Veshje / Kepuce / Ore

  Portofol

  Shiten portofola si me foto

  Shkodër 4 shkurt 21:42
  500 Lek
 • 8 foto
  Maltez mini spitz velipojan belg
  Kafshe shtepiake

  Maltez mini spitz velipojan belg

  Dog shop shkoder do gjeni shum dhojesh q

  Shkodër 4 shkurt 11:50
  250 €
 • 2 foto
  Malinoz belg
  Kafshe shtepiake

  Malinoz belg

  Malinoz belg femen 1 e gjysem

  Shkodër 4 shkurt 08:41
  300 €
 • 7 foto
  Dog shop shkoder
  Kafshe shtepiake

  Dog shop shkoder

  Insta dog shop shkoder Malinoz belg Mi

  Shkodër 4 shkurt 08:20
  250 €
 • 1 foto
  Fizarmonike Parrot
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fizarmonike Parrot

  Fa-La---120 Bass 12 Regjistra (dora

  Shkodër 3 shkurt 04:16
  450 €
 • 3 foto
  Zagar trekolorsh
  Kafshe shtepiake

  Zagar trekolorsh

  Zagar trekolorsh i fuqishem dhe i shpejt

  Shkodër 2 shkurt 12:45
  150 €
 • 8 foto
  Mini spitz malinoz belg maltez etje
  Kafshe shtepiake

  Mini spitz malinoz belg maltez etje

  Me insta dog shop shkoder Ne fb qen ne

  Shkodër 2 shkurt 11:57
  200 €
 • 3 foto
  roki
  Kafshe shtepiake

  roki

  shite qen pitbulli 1 vjeq

  Shkodër 1 shkurt 15:58
  100 €
 • 9 foto
  Mini spitz maltez malinoz belg.dog shop shkoder insta na ndi
  Kafshe shtepiake

  Mini spitz maltez malinoz belg.dog shop shkoder insta na ndi

  Ne fb qen ne shitje Ne inst dog shop sh

  Shkodër 1 shkurt 08:15
  200 €
 • 1 foto
  Bylyzyk
  Veshje / Kepuce / Ore

  Bylyzyk

  Punim mbretror

  Shkodër 1 shkurt 01:55
  320 Lek
 • 8 foto
  Mini spitz maltez
  Kafshe shtepiake

  Mini spitz maltez

  Maltez 2 mini spitz ne gjendje Për info

  Shkodër 31 janar 12:15
  150 €
 • 5 foto
  Tek faqja dog shop shkoder ne insta do gjeni zhdolloj rrace
  Kafshe shtepiake

  Tek faqja dog shop shkoder ne insta do gjeni zhdolloj rrace

  Si mini spitz maltez etj

  Shkodër 30 janar 21:57
  150 €
 • 2 foto
  Biçikletë Scutari (Shkodër)
  Paisje per sport

  Biçikletë Scutari (Shkodër)

  Një Biçikletë mjaft e mirë, e përdorur p

  Shkodër 30 janar 10:27
  70 €
 • 7 foto
  Shpate e vjeter
  Koleksione

  Shpate e vjeter

  Një shpatë oficeri detar miniaturë e USN

  Shkodër 29 janar 15:55
  300 €
 • 1 foto
  Kafsh shtepiake
  Kafshe shtepiake

  Kafsh shtepiake

  Kelyshe belk 2muajsh

  Shkodër 28 janar 18:05
  250 €
 • 2 foto
  Doreza biciklete origjinale gjermane
  Paisje per sport

  Doreza biciklete origjinale gjermane

  Te gjera per mbeshtetje te mire komodite

  Shkodër 28 janar 17:44
  12 €
 • 2 foto
  Shiten rrobat
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten rrobat

  Shiten rrobat me shumice,te gjitha rroba

  Shkodër 26 janar 15:51
  3.900 €
 • 1 foto
  Mini spitz
  Kafshe shtepiake

  Mini spitz

  Kerkoj te blej rraca te ndryshem me qmim

  Shkodër 25 janar 21:55
  100 Lek
 • 3 foto
  Step gym
  Paisje per sport

  Step gym

  Step gym ne gjendje pune

  Shkodër 25 janar 16:58
  50 €
 • 0 foto
  Bilardo
  Paisje per sport

  Bilardo

  Salle lojnash 2 bilardo italiane me xhet

  Shkodër 24 janar 19:20
  1.000 €
 • 3 foto
  Piste vrapi mekanike
  Paisje per sport

  Piste vrapi mekanike

  Piste vrapi mekanike.

  Shkodër 24 janar 11:43
  130 €
 • 3 foto
  STEKA BILARDO
  Paisje per sport

  STEKA BILARDO

  Shiten stekat e Bilardos.Janë në gjëndje

  Shkodër 24 janar 11:01
  1.000 Lek
 • 2 foto
  Rolex gold e re akull ne qese
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rolex gold e re akull ne qese

  cmim shume i arsyshem

  Shkodër 23 janar 22:41
  40 Lek
 • 5 foto
  Maltez 8 mujsh
  Kafshe shtepiake

  Maltez 8 mujsh

  Maltez 8 mujsh me gjitha vaksinat me lib

  Shkodër 23 janar 14:45
  200 €
 • 4 foto
  Maltez mashkudh
  Kafshe shtepiake

  Maltez mashkudh

  Maltez mashkudh I vaksinuar 8 mujsh Me

  Shkodër 23 janar 08:29
  200 €
 • 3 foto
  Okazjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazjon

  Fizarmonik super gjendje dhe me cmim shu

  Shkodër 22 janar 15:05
  250 €
 • 11 foto
  Shiten kelyshe mini pinscher , pinqer pincer pinch
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelyshe mini pinscher , pinqer pincer pinch

  Kontakt ne whatsupp. Shiten ne Shkoder k

  Shkodër 20 janar 23:14
  150 €
 • 1 foto
  BLEJ VARESE KSI MODELI
  Veshje / Kepuce / Ore

  BLEJ VARESE KSI MODELI

  BLEJ ndonje varese floriri.20 gram deri

  Shkodër 20 janar 15:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mini spitz 1 e gjysem
  Kafshe shtepiake

  Mini spitz 1 e gjysem

  Mini spitz

  Shkodër 20 janar 10:18
  150 €
 • 2 foto
  Kale
  Kafshe shtepiake

  Kale

  Shitet kali mez 9 muajsh mashkull

  Shkodër 19 janar 21:55
  1 €
 • 0 foto
  Biqiklet Gjermane
  Paisje per sport

  Biqiklet Gjermane

  Buqikleta eshte ne gjendje shum te mir

  Shkodër 18 janar 15:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Smart watch - Garmin Fēnix chronos titanium
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart watch - Garmin Fēnix chronos titanium

  Ora vetëm shitet, eshte siç e shikoni në

  Shkodër 16 janar 19:49
  650 €
 • 3 foto
  Shitet biqiklet mtb
  Paisje per sport

  Shitet biqiklet mtb

  BIQIKLETE MTB GOMA 27.5 NGJYRA GRIH ME V

  Shkodër 15 janar 19:40
  450 €
 • 3 foto
  Biçikletë Lapierre
  Paisje per sport

  Biçikletë Lapierre

  Super gjendje çmimi i diskutushem

  Shkodër 15 janar 18:26
  650 €
 • 2 foto
  Shitet biçikletë Lapierre
  Paisje per sport

  Shitet biçikletë Lapierre

  Super gjendje çmimi i diskutushem Frena

  Shkodër 15 janar 16:59
  650 €
 • 3 foto
  Unaza per Meshkuj.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaza per Meshkuj.

  Unaza per Meshkuj. Masat:8 Cmimi:(1300 l

  Shkodër 15 janar 00:39
  10 €
 • 3 foto
  Unaza per Femra.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaza per Femra.

  Unaza per Femra. Transporti falas ne gji

  Shkodër 15 janar 00:39
  1 Lek