Shkodër

Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 2 foto
  Biciklete per femra
  Paisje per sport

  Biciklete per femra

  Biciklete me palosje per femra e ardhur nga italia

  Shkodër 3 prill 18:19
  110 €
 • 1 foto
  tastjer BONTEPI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  tastjer BONTEPI

  Tastjer

  Shkodër 3 prill 17:44
  150 Lek
 • 3 foto
  kelyshe
  Kafshe shtepiake

  kelyshe

  shiten kelyshe alabai me kangal rrace e paster 100 % jane shume te dashur me njerezit e shtepise

  Shkodër 3 prill 17:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  biciklete
  Paisje per sport

  biciklete

  Shes biciklete 26 me amortizator

  Shkodër 3 prill 16:57
  79 €
 • 8 foto
  Pastor german
  Kafshe shtepiake

  Pastor german

  Pastor german 1muajsh e 3 javesh Vaksin te bere te paren Parazit te bere Prinderit 100%paster Marr

  Shkodër 3 prill 16:56
  1 €
 • 7 foto
  Chow chow
  Kafshe shtepiake

  Chow chow

  Chow chow mashkull 3vjec Shum i dashur me njerzit Okazion 100€

  Shkodër 3 prill 16:56
  100 €
 • 3 foto
  Shitet Mountain Bike 26\'\' Apollo Kanyon
  Paisje per sport

  Shitet Mountain Bike 26\'\' Apollo Kanyon

  Shitet Apollo Kanyon Mountain Bike,Full Suspension,21 speed ,Para Shimano FD-TZ20 , Mrapa Shimano R

  Shkodër 3 prill 16:46
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Bilete udhetimi Alpar vajtje-ardhje Stambol
  Bileta / Udhetime

  Shitet Bilete udhetimi Alpar vajtje-ardhje Stambol

  Shes bilete udhetimi te kompanise Alpar per vajtje- ardhje ne Stamboll ne daten qe ju deshironi.Bile

  Shkodër 3 prill 16:43
  30 €
 • 1 foto
  SHitet Pitbull,Shum i fuqishem
  Kafshe shtepiake

  SHitet Pitbull,Shum i fuqishem

  Cmimi150 euro

  Shkodër 3 prill 16:31
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Vegjel muzikore
  Koleksione

  Vegjel muzikore

  Paisje muzikore e vitit 1942.Unike ne Shqiperi,dhe e radhe ne vendet e origjines.Vlera e kesaj vegle

  Shkodër 3 prill 16:31
  1.200 €
 • 2 foto
  Biciklet sportive
  Paisje per sport

  Biciklet sportive

  Biciklet sportive e ardhur nga jasht ne gjendje shum te mire. Nr tel +355698341944

  Shkodër 3 prill 16:18
  350 €
 • 1 foto
  Paisje palestre
  Paisje per sport

  Paisje palestre

  Paisje palestre per tonifikim ne zonen e barkut dhe vitheve ..eshte ideal per gra mbas lindjes ..e g

  Shkodër 3 prill 14:33
  70 Lek
 • 0 foto
  Shes bilete udhetimi me autobuz Alpar super cmim
  Bileta / Udhetime

  Shes bilete udhetimi me autobuz Alpar super cmim

  Shes bilete udhetimi per ne Stamboll,bileta eshte vajtje ardhje dhe vajtja eshte e papercaktuar pra

  Shkodër 3 prill 14:27
  40 €
 • 2 foto
  Stereo b&c speakers de 16-8 60watt 8 om
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Stereo b&c speakers de 16-8 60watt 8 om

  Te reja!

  Shkodër 3 prill 13:37
  17.000 Lek
 • 0 foto
  Puppies adhurueshëm pug gati
  Kafshe shtepiake

  Puppies adhurueshëm pug gati

  Vetëm 4 puppy super cute baby pugies mbetur! , të shtëna të para dhe deworming gati për të shkuar!

  Shkodër 3 prill 13:32
  250 €
 • 3 foto
  Akita inu
  Kafshe shtepiake

  Akita inu

  kelysh 2 mujsh mashkull japonez....me vaksina te bera

  Shkodër 3 prill 13:06
  450 €
 • 11 foto
  OKAZION deri me dt.20 Shtator per VETEM 6500 euro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION deri me dt.20 Shtator per VETEM 6500 euro

  SHITEN KOMPLET ZERIMI NE GJENDJE EXTRA TE MIRE....per me shume tel & viber +383 44 884 800e me

  Shkodër 3 prill 12:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   mace race persiane Shkoder
  Kafshe shtepiake

  mace race persiane Shkoder

  disponojmè kotele persjane , po ashtu edhe kotele te races Angora te bardha , mund ta rezervoni kurd

  Shkodër 3 prill 12:21
  200 €
 • 0 foto
  Korg pa 2x pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 2x pro

  Ne gjendje perfect

  Shkodër 3 prill 12:07
  1.000 €
 • 0 foto
  Touch per korg
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Touch per korg

  Touch per korg pa

  Shkodër 3 prill 12:07
  35 €
 • 0 foto
  Ram 128
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ram 128

  Shiten ram 128 per korg

  Shkodër 3 prill 12:07
  50 €
 • 4 foto
  Ore Casio Beside origjinale 50bar
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Casio Beside origjinale 50bar

  Super rezistent ndaj ujit deri ne thellsi 50 bar ..shitet per arsye sepse nuk e perdori me ngaqe z

  Shkodër 3 prill 11:56
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Blej bulldog anglez
  Kafshe shtepiake

  Blej bulldog anglez

  Te jete te pakten deri 2,3 muaj max kerkoj ta blej kush ka te shese te me konktaktoje tek numri posh

  Shkodër 3 prill 11:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pushke ajrore me thumba KRAL 5.5
  Paisje per sport

  Pushke ajrore me thumba KRAL 5.5

  Ne gjendje te mire ,kaliber 5.5 mm, e perdorur.

  Shkodër 3 prill 11:23
  65 €
 • 8 foto
  Shitet biciklet elektrike me bateri
  Paisje per sport

  Shitet biciklet elektrike me bateri

  Bicikleta eshte e re me pjeset e saja origjinale me karikusin e bateris me çelsin e saj Eshte me 3

  Shkodër 3 prill 11:05
  800 €
 • 2 foto
  Qen Shari
  Kafshe shtepiake

  Qen Shari

  SHITET Qen Shari , kelysh 1 muajsh ,nena Shari 100% ajo ne foto ,babai Kangal ,cmimi i pa diskutues

  Shkodër 3 prill 10:50
  150 Lek
 • 4 foto
  Qenushat
  Kafshe shtepiake

  Qenushat

  Shiten qenushat qe jane vetem nje muajsh. Jane 3 femra dhe 1 mashkull. Per me shume info na kontakto

  Shkodër 3 prill 10:50
  70 €
 • 0 foto
  Audemars Piguet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Audemars Piguet

  Ora eshte cilesi shum e mir

  Shkodër 3 prill 10:27
  90 €
 • 3 foto
  Penelope
  Veshje / Kepuce / Ore

  Penelope

  Penelope water resistant 5atm.cmimi 200 euro

  Shkodër 3 prill 10:19
  200 €
 • 0 foto
  xhama syzesh origjinale Vogue per femra
  Veshje / Kepuce / Ore

  xhama syzesh origjinale Vogue per femra

  xhama syzesh

  Shkodër 3 prill 09:53
  15 €
 • 0 foto
  Rockrider dechatlon
  Paisje per sport

  Rockrider dechatlon

  Biçikleta e sapoardhur nga zvicra, shitet per arsye mos perdorimi.

  Shkodër 3 prill 09:36
  200 €
 • 5 foto
  SAHAT TISSOT SEASTAR 1000 AUTOMATIC CHRONOGRAPH
  Veshje / Kepuce / Ore

  SAHAT TISSOT SEASTAR 1000 AUTOMATIC CHRONOGRAPH

  Pershendetje. Kam per te shitur Sahat per Meshkuj i ardhur nga USA. sahati eshte i ri ne kuti , i pa

  Shkodër 3 prill 09:28
  399 €
 • 7 foto
  pellumba
  Kafshe shtepiake

  pellumba

  shes plluma rraca te ndryshme

  Shkodër 3 prill 09:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gjerdan floriri
  Veshje / Kepuce / Ore

  Gjerdan floriri

  Gjerdan floriri ... shitet ose nderrohet

  Shkodër 3 prill 09:13
  600 €
 • 0 foto
  kotele/ mace
  Kafshe shtepiake

  kotele/ mace

  disponojm kotele rac e paster Persjane , na kontaktoni kurdoher ne ju mirpresim

  Shkodër 3 prill 08:27
  200 €
 • 3 foto
  Vegel muzikore e vjeter,dhe shum e mirmbajtur
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Vegel muzikore e vjeter,dhe shum e mirmbajtur

  Cmimet rreale shkojn deri ne 5000 euro SHitet 1000 euro E vitit 1942,dhe ne Shqiperi nuk besoj qe ka

  Shkodër 3 prill 08:11
  1.000 €
 • 0 foto
  OkazioN ShiteN UrgjenT
  Kafshe shtepiake

  OkazioN ShiteN UrgjenT

  ShiteN UrgjenT Jan 2 Muajsh Jan 2 Meshkuj Dhe Nje Femer Çmimi Asht I Diskutushëm Për Ç\'Do Info Con

  Shkodër 3 prill 08:09
  100 Lek
 • 5 foto
  Ore MontBlanc per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore MontBlanc per meshkuj

  Ore MontBlanc ne gjendje shum te mire... cmimi i padiskutueshem

  Shkodër 3 prill 07:53
  100 €
 • 5 foto
  Bike ne shitje
  Paisje per sport

  Bike ne shitje

  Shitet bike dahon quest komplet inoksi me palosje per te gjitha moshat.

  Shkodër 3 prill 07:33
  110 €
 • 2 foto
  Kelysh falas
  Kafshe shtepiake

  Kelysh falas

  Kemi 3 kelysh femra ,kelyshet jepen FALAS, mosha 1 muajsh e gjysem te mbajtur shum mire dhe jan shu

  Shkodër 3 prill 07:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklete gjermane 28
  Paisje per sport

  Biciklete gjermane 28

  shes bicikleten gjermane 28tshe me marshe , ne gjendje shume te mire te gjitha pjeset origjinale ,

  Shkodër 3 prill 07:14
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Ora cartier
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora cartier

  Shiten dy ora Cartier per femra ne gjendje te mir 1mij e 500€ te dyja se bashku Per info dhe foto m

  Shkodër 2 prill 15:24
  1.500 €
 • 1 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  shitet biciklete e ardhur nga franca. Ne super gjendje gjitha pjeset origjinale shimano. shitet220€

  Shkodër 2 prill 15:24
  220 €
 • 2 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Cous e ardhun nga zvicrra.nr20 Gjendja 10/10

  Shkodër 2 prill 15:18
  180 €
 • 0 foto
  Ore Dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Dore

  Ore dore Unisex Calvin Klein k9423107 Cmimi i diskutushem

  Shkodër 2 prill 15:11
  150 €
 • 0 foto
  ROYAL STANDART
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ROYAL STANDART

  Fizarmonik Royal Standart ngjyre e zeze ne gjendje te mir cmimi i diskutushem

  Shkodër 2 prill 14:34
  200 Lek
 • 4 foto
  Kitarë antike, melodioz.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitarë antike, melodioz.

  Tela pak te vjetruar por ne gjendje perdorimi dhe me tingull mjaft te lezetshe. Nuk disponoj kellef

  Shkodër 2 prill 14:00
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Mace
  Kafshe shtepiake

  Mace

  Kotele race persjane , mashkull , 2 muajsh me prinder te çertefikuar , ne foto jan edhe prindrit e k

  Shkodër 2 prill 14:00
  200 €
 • 7 foto
  Rotweiler
  Kafshe shtepiake

  Rotweiler

  Shitet qen rottweiller.rrac e paster 100%.me te gjitha vaksinat e bera.esht i dashtun me te zotin dh

  Shkodër 2 prill 13:13
  1 €
 • 2 foto
  biçiklete ne gjendhe te mir e ardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  biçiklete ne gjendhe te mir e ardhur nga gjermania

  shitet scoti origjinale e ardhur nga gjermania shitet per arsyje mos perdorimi Cmimi i diskutueshem

  Shkodër 2 prill 12:01
  220 €