Shkodër

Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 1 foto
  Kelysha te vegjel
  Kafshe shtepiake

  Kelysha te vegjel

  Japim falas kelysha te vegjel

  Shkodër 2 prill 11:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rrjete peshkimi
  Paisje per sport

  Rrjete peshkimi

  Rrjete peshkimi 24 mm me trashesi 0.30 mm. 3.5 meter thellesi , 100 meter gjatesi . Me litar p

  Shkodër 2 prill 11:24
  200 €
 • 0 foto
  Ore Antike e vjeter
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Antike e vjeter

  Ore Antike e vjeter

  Shkodër 2 prill 10:58
  20 €
 • 3 foto
  Pastor German
  Kafshe shtepiake

  Pastor German

  Gjina Femer Mosha 1 vjec

  Shkodër 2 prill 10:46
  100 €
 • 1 foto
  ORE NEXXEN
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE NEXXEN

  Shitet ore per arsye mosperdorimi Ora eshte super, e pershtatshme per vajza dhe gra Ngjyra gold, e

  Shkodër 2 prill 10:31
  45 Lek
 • 3 foto
  FORSINING TOURBILLON DESIGN CLOCK MEN\'S AUTOMATIC
  Veshje / Kepuce / Ore

  FORSINING TOURBILLON DESIGN CLOCK MEN\'S AUTOMATIC

  Ora ka ardh nga Usa.ne gjendje shum te mire

  Shkodër 2 prill 10:24
  100 €
 • 0 foto
  Shes ose nderroj qen kangal turk
  Kafshe shtepiake

  Shes ose nderroj qen kangal turk

  Shes kangal turk madhkull veshet dhe bishtin e prere mashkull ose e nderroj me nje qen tjeter te

  Shkodër 2 prill 10:18
  150 €
 • 0 foto
  Spitz
  Kafshe shtepiake

  Spitz

  2 muajsh

  Shkodër 2 prill 09:05
  70 €
 • 3 foto
  ShiteN UrgjenT OkazioN
  Kafshe shtepiake

  ShiteN UrgjenT OkazioN

  ShiteN UrgjenT Jan 3 Muajsh Jan 2 Meshkuj Dhe Nje Femer Çmimi Asht I Diskutushëm Për Ç\'Do Info Con

  Shkodër 2 prill 08:47
  60 Lek
 • 1 foto
  Kelysh Race Kaukazian
  Kafshe shtepiake

  Kelysh Race Kaukazian

  Shiten kelysh rrace kaukaziane,te vaksinuar!Kelyshat jan 2 muajsh.Nr tel ose whatsp 0697573252

  Shkodër 2 prill 08:30
  200 Lek
 • 4 foto
  VOICELIVE Touch 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  VOICELIVE Touch 2

  Perdorim per kengetare ne studio ose live,,,gjithshtu perdoret dhe per Kitare.

  Shkodër 2 prill 07:59
  550 Lek
 • 0 foto
  Electro-Voice TX1152 Tour X 2-Way
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Electro-Voice TX1152 Tour X 2-Way

  Gjendja si te reja...Cmimi 600 mije lek copa. Mund te shiten edhe te ndare 2 nga 2

  Shkodër 2 prill 07:58
  1.900 €
 • 3 foto
  shes smart watch i vecante
  Veshje / Kepuce / Ore

  shes smart watch i vecante

  shes smart watch shum i vecante lidhet me android dhe me ios ka shum programe ka kamer perpara Siri

  Shkodër 2 prill 07:18
  40 €
 • 0 foto
  Belgian Malinois
  Kafshe shtepiake

  Belgian Malinois

  Shes kelysh te rraces Belgian Malinois 100% rrac e paster....Kelyshet jan 6 javesh Cmimi 150€ Kontak

  Shkodër 2 prill 06:53
  150 €
 • 6 foto
  Certina
  Veshje / Kepuce / Ore

  Certina

  nr. 5806 810 Kalibrimi: Certina 25-671 Nga viti 1972: Certina 25-681 Dimensionet mm: 36 x 40 x 11 LW

  Shkodër 2 prill 04:58
  500 €
 • 0 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  shitet biciklete si ne foto

  Shkodër 2 prill 04:13
  8.500 Lek
 • 2 foto
  Spliz
  Kafshe shtepiake

  Spliz

  Shes Kelysha te rraces Splitz 100% rrac e paster Klyshat jan 6 javesh Cmimi 150 € Tel 0675848666 Sh

  Shkodër 2 prill 03:16
  150 €
 • 5 foto
  Smart Watch 2000 lek
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart Watch 2000 lek

  Shitet ore telefon Smart watch Vetem per 20 000 lek te vjetra Te interesuarit kontakt 0692417975

  Shkodër 2 prill 02:37
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Mini spiz
  Kafshe shtepiake

  Mini spiz

  Shiten mini spiz 100 % rac e paster ..mashkull dhe femer 150 euro klyshi jan 5 javesh

  Shkodër 2 prill 01:55
  150 €
 • 2 foto
  Kelysh shih tsu race e paster
  Kafshe shtepiake

  Kelysh shih tsu race e paster

  Kemi per te shitur 4 kelysh shih tsu race e paster 2 femra dhe 2 meshkuj .Jane shume race inteligjen

  Shkodër 2 prill 01:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shpend
  Kafshe shtepiake

  Shpend

  Shitet ..korrila 200 € per me shum info kontakt ne nr e cel .sms.whatsapp..

  Shkodër 2 prill 01:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kerkoj
  Kafshe shtepiake

  kerkoj

  kerkoj pastor femer per ciftezim te interesuarit viber +38269616079

  Shkodër 1 prill 20:02
  7 €
 • 11 foto
  OKAZION !!! VEGLA PALESTRE
  Paisje per sport

  OKAZION !!! VEGLA PALESTRE

  Shiten vegla palestre .

  Shkodër 1 prill 19:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BILARDO 8-she OKAZION
  Paisje per sport

  BILARDO 8-she OKAZION

  Shes Bilardo 8 ( tetshe ) me gjitona ne gjendje te mire. Cmimi i diskutushem

  Shkodër 1 prill 19:22
  70.000 Lek
 • 7 foto
  Arme gjahu Cifte
  Paisje per sport

  Arme gjahu Cifte

  Shes arme gjahu Çifte . Pa letra. Ne gjendje te mir teknike dhe vizuale. Gryket ne forme vetikale. S

  Shkodër 1 prill 15:11
  299 Lek
 • 4 foto
  Biçiklete Cannondale Supersix
  Paisje per sport

  Biçiklete Cannondale Supersix

  Bicikleta ka pjeset e saja origjinale sram red Masa 56 Per me shum info kontaktoni numrin e cel os

  Shkodër 1 prill 13:27
  700 €
 • 4 foto
  Biçiklete Cannondale full carbon
  Paisje per sport

  Biçiklete Cannondale full carbon

  Te gjitha pjeset origjinale Ultegra Shimano nga me te mirat Masa 58 XL Full carbonn Per me shume

  Shkodër 1 prill 13:27
  1.250 €
 • 6 foto
  Biçiklete Olympia carbon
  Paisje per sport

  Biçiklete Olympia carbon

  Bicikleta ka te gjitha pjeset Ultegra Shimano Masa 56 Carbon Per me shum info kontaktoni ne nr e t

  Shkodër 1 prill 13:27
  650 €
 • 2 foto
  thike
  Paisje per sport

  thike

  thike

  Shkodër 1 prill 11:26
  10 €
 • 2 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Per arsye mos perdorimi shiten 5 bicikleta 200 mi lek tetpesta i pa diskutueshem per info ju lutem

  Shkodër 1 prill 08:44
  200 Lek
 • 7 foto
  City bike MBM 2017
  Paisje per sport

  City bike MBM 2017

  shitet city bike 28 ne gjendje sh te mire trup aluminit prodhimi 2017 me pjese shimano, pa asnje ger

  Shkodër 1 prill 06:39
  230 €
 • 1 foto
  Ore Swach
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Swach

  Swatch Origjinale Fare pak e Perdorur

  Shkodër 1 prill 03:28
  35 €
 • 3 foto
  Thik me teh gome per stervitje
  Paisje per sport

  Thik me teh gome per stervitje

  thik

  Shkodër 1 prill 01:25
  7 €
 • 1 foto
  Ray Ban Aviator 3025
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban Aviator 3025

  Ray Ban Aviator Origjinale Made In Italy , syze me lente gjami te paperdorura , lente ngjyre jeshil

  Shkodër 1 prill 00:37
  80 €
 • 0 foto
  Shitet Biciklet Origjinale
  Paisje per sport

  Shitet Biciklet Origjinale

  Shitet ose Nderrohet biciklet Origjinale e ardhur nga gjermania shitet per arsye mosperdorimi kontak

  Shkodër 1 prill 00:30
  170 Lek
 • 0 foto
  Shitet ose nderrohet pastor belg 2 vjeç
  Kafshe shtepiake

  Shitet ose nderrohet pastor belg 2 vjeç

  Shitet pastor BELG

  Shkodër 31 mars 22:20
  100 €
 • 4 foto
  Doberman boo pitbull maltezer
  Kafshe shtepiake

  Doberman boo pitbull maltezer

  Shiten doberman mashkell 16 mujsh 300 ero maltezeri mashkell 5 mujsh 250 ero pitbul klysh blunos e

  Shkodër 31 mars 20:09
  222 €
 • 0 foto
  Ore rolex gold e re
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore rolex gold e re

  Ore roleks gold 4 her e perdorun

  Shkodër 31 mars 17:51
  40 Lek
 • 1 foto
  Biciklete 26\" Phoenix (nderrohet me tel)
  Paisje per sport

  Biciklete 26\" Phoenix (nderrohet me tel)

  Shitet dhe nderrohet me tel biciklete 26\" e markes Phoenix. Ka kosh dhe samar. Cmimi 80 mije leke i

  Shkodër 31 mars 17:42
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Mikser montarbo 749 s
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikser montarbo 749 s

  Prsh shes nje mikser shum cilesor montarbo 2x220 vat shum potent dhe cilesor per live cmimi 130 euro

  Shkodër 31 mars 17:06
  120 €
 • 3 foto
  Biciklete elektrike
  Paisje per sport

  Biciklete elektrike

  Shitet bicikleta elektrike. 1. Punon me bateri me nje karikim punon kater dite 2. Shpejtesia 30-40 k

  Shkodër 24 mars 15:28
  750 €
 • 2 foto
  Shitet Bicikleta (60 mije leke)
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta (60 mije leke)

  Pershendetje/ Kam per te shitur bicikleten ne foto. Bicikleta eshte ne gjendje te mire. Cmimi 60 mij

  Shkodër 23 mars 16:29
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Ore Baume Mercier ,Zviceriane origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Baume Mercier ,Zviceriane origjinale

  Shes Ore Baume Mercier ,Zviceriane origjinale ,Ora eshte blere 1300 euro shitet per 300 euro

  Shkodër 23 mars 13:28
  300 €
 • 0 foto
  Biciklete per femije
  Paisje per sport

  Biciklete per femije

  Shitet biciklete per femije. Cmimi 30 mije lek. Kontakt 0676996786 vetem Viber/WhatsApp.

  Shkodër 22 mars 13:58
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Ore breil
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore breil

  Shes ore Breil i perdorur ne gjendje te mire

  Shkodër 21 mars 13:59
  30 €
 • 5 foto
  Akuarium
  Kafshe shtepiake

  Akuarium

  Akuarium per sallone , lokale ,etj .me permasa te medha 10 000 lek te reja

  Shkodër 20 mars 17:28
  10.000 Lek
 • 0 foto
  maçok
  Kafshe shtepiake

  maçok

  Shitet maçok Persjan , mosha7 muajh, i pa kastruar, i mesuar te kryej nevojat personale ne kutin e r

  Shkodër 20 mars 14:58
  200 €
 • 3 foto
  SITY -BIKE
  Paisje per sport

  SITY -BIKE

  Shitet biciklete Sity.Bike(qyteti) Gjitha pjeset shimano origjinale. Cmimi sipas marreveshjes. nr 06

  Shkodër 20 mars 10:28
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Ore Capital Sport korograf
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Capital Sport korograf

  Shes ore Capital Sport korograf

  Shkodër 19 mars 12:58
  115 €
 • 3 foto
  JB system italian 4 bokse+2 suba,amplifike 1.5mln
  Instrumente muzikore dhe paisje

  JB system italian 4 bokse+2 suba,amplifike 1.5mln

  Gjendje e mire 2 Basa 15” 400w rms 4 Bokse 350w copa Amplifike2x750w Veglat jane tpa hampe asnje p

  Shkodër 17 mars 22:58
  1.000 €