Shkodër

Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 0 foto
  Rose Imitues Gjueti
  Paisje per sport

  Rose Imitues Gjueti

  Imitues Fare Pak I perdorur Me Telekomand Bateria 9V Per Gjueti Roset Ka Dhe Shkopin Mbajtes qe Mo

  Shkodër 15 shkurt 09:58
  75 €
 • 0 foto
  Skifter per zbukurim
  Koleksione

  Skifter per zbukurim

  shitet skifter per zbukurim ambjentesh.70 mij leke te vjetra

  Shkodër 14 shkurt 23:28
  70 Lek
 • 1 foto
  ore xhepi
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore xhepi

  shitet ore xhepi shume e veqante ne ngjyra ushtarake e markes baraka.cmimi 100 euro

  Shkodër 14 shkurt 23:28
  100 €
 • 1 foto
  Ore fossil
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore fossil

  shitet Ore Fossil ne gjendje te mire.eshte shume cilesor.Çmimi 5000 leke te reja.

  Shkodër 14 shkurt 23:28
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Qen Rrace te paster (Spitz)
  Kafshe shtepiake

  Qen Rrace te paster (Spitz)

  Shes qenin tim shtepiak per arsye emigrimi. Mosha 2 vjec . Te gjitha vaksinat e nevojshme jane te be

  Shkodër 14 shkurt 20:58
  200 €
 • 2 foto
   Biciklet ciklizmi torpado
  Paisje per sport

  Biciklet ciklizmi torpado

  shitet biciklet ciklistash torpado e blere ne itali vit 2013 perberja e bicikletes alumin. shum pak

  Shkodër 14 shkurt 17:28
  180 €
 • 2 foto
  kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  shiten kotele persjane nje mashkull bluh me te bardh , ajo bezh si kafe femer, na kontaktoni ne ket

  Shkodër 12 shkurt 23:58
  200 €
 • 2 foto
  deltari ilir shitet ose nderrohet me pastor bleg
  Kafshe shtepiake

  deltari ilir shitet ose nderrohet me pastor bleg

  shitet ose nderrohet me pastor belg deltari ilir eshte 1,5 vjeq mashkull

  Shkodër 12 shkurt 22:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Album me monedha te vjetra
  Koleksione

  Album me monedha te vjetra

  Monedha te vjetra

  Shkodër 11 shkurt 21:58
  130 €
 • 0 foto
  Lastiqe
  Paisje per sport

  Lastiqe

  lastiqe

  Shkodër 11 shkurt 21:58
  10 €
 • 2 foto
  varese per femra me usb
  Veshje / Kepuce / Ore

  varese per femra me usb

  varese per femra me usb

  Shkodër 11 shkurt 21:58
  7 €
 • 1 foto
  Firzamonikë
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Firzamonikë

  Firzamonikë në gjëndje mjaft të mirë, marka weltmister gjermane, 80 base. E gatshme për çdo provë.

  Shkodër 11 shkurt 12:58
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Bilardo
  Paisje per sport

  Bilardo

  Bilardo

  Shkodër 10 shkurt 11:28
  250 €
 • 2 foto
  SHES ORE ROLEX 30 MIJ LEKE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHES ORE ROLEX 30 MIJ LEKE

  gjendja e mire

  Shkodër 7 shkurt 10:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bateri e perdorur
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bateri e perdorur

  Bateri ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mosperdorimi. Marka AltoRitmo. Transporti me marre

  Shkodër 6 shkurt 20:28
  180 €
 • 3 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Bicikleta GJERMANE 2 nga 50€ 1 eshte 50 LEK

  Shkodër 5 shkurt 14:58
  50 €
 • 3 foto
  Shitet Ore smatwatch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Ore smatwatch

  Shitet ore smatwatch(1jav e perdorur) (Alarm,Messaging,Call logs,Dialer,Settings,Calendar,Phonebook,

  Shkodër 5 shkurt 14:58
  16 €
 • 3 foto
  Btwin Rocraider
  Paisje per sport

  Btwin Rocraider

  Bicikleta krejt e re..e sa po ardhun pri gjerm

  Shkodër 4 shkurt 19:58
  170 €
 • 3 foto
  Super oferte
  Paisje per sport

  Super oferte

  Biciklet e ardhur nga italia challenge flex marke shume e radh per vetem 180 euro cmimi i diskutushe

  Shkodër 3 shkurt 17:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Orë Rolex Cilësia Aaa
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë Rolex Cilësia Aaa

  ORA ROLEX ESHTE E PERDORUR 2 JAV JO ME SHUME ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE 10/10 MUND TE KONTAKTONI NE N

  Shkodër 2 shkurt 16:28
  45 Lek
 • 2 foto
  Juzi Sound
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Juzi Sound

  Juzi sound super gjendje!

  Shkodër 1 shkurt 21:28
  420 €
 • 2 foto
  Dylbi gjermane
  Koleksione

  Dylbi gjermane

  Dylbi opticus gjermane, 16x50. Viti 1940. Dylbite jan te pajisura me canten

  Shkodër 1 shkurt 20:58
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Portofola
  Veshje / Kepuce / Ore

  Portofola

  Shiten portofola

  Shkodër 30 janar 14:28
  400 Lek
 • 2 foto
  Shes Biciklete
  Paisje per sport

  Shes Biciklete

  Shitet biciklete Hercules ne gjendje shume te mire, me amortizator para ne piru, dinamo ne bucele pa

  Shkodër 29 janar 14:00
  17.500 Lek
 • 0 foto
  Bilardo
  Paisje per sport

  Bilardo

  Shitet bilardo e vogel

  Shkodër 28 janar 20:58
  130 €
 • 4 foto
  Korg pa 2 x pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 2 x pro

  Korg pa 2 x pro hd mp3

  Shkodër 28 janar 20:58
  950 €
 • 0 foto
  Shitet
  Paisje per sport

  Shitet

  Per info thirrni ne tel

  Shkodër 28 janar 19:28
  220 Lek
 • 3 foto
  Pushke sportive
  Paisje per sport

  Pushke sportive

  Shes pushke sportive 5.5 pothuajse e re e perdorur shum pak arsyeja per mos perdorim per me shum in

  Shkodër 28 janar 13:58
  220 Lek
 • 1 foto
  Shiten okazion
  Paisje per sport

  Shiten okazion

  Shiten 2 bicikleta okazion 120 mi lek ne gjendje te mire

  Shkodër 26 janar 19:58
  120 Lek
 • 6 foto
  Football tables
  Paisje per sport

  Football tables

  Shitet loje si ne foto me permasat lartesi 80cm ndersa fusha eshte 60x120 cm, loja nuk eshte perdoru

  Shkodër 23 janar 18:58
  350 €
 • 1 foto
  Ore per Meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore per Meshkuj

  Ore per meshkuj me dy lloje ngjyrash beni porosine tuaj ne nr kontaktit:+355673797469

  Shkodër 22 janar 17:28
  10 €
 • 6 foto
  Pioneer DDJ-SX3 Controller = €550, Pioneer DDJ-1000 Controller = €550 Pioneer XDJ-RX2 = €800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DDJ-SX3 Controller = €550, Pioneer DDJ-1000 Controller = €550 Pioneer XDJ-RX2 = €800

  Contact us via: EMAIL: [email protected] , EMAIL: [email protected] , W

  Shkodër 22 janar 08:33
  550 €
 • 0 foto
  Smartwatch Y5 beni porosine tuaj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smartwatch Y5 beni porosine tuaj

  ?Plotësisht i pajtueshem me smartphone të ndryshëm (Android dhe IOS)? ?Përcaktoni: hapat, distancën,

  Shkodër 21 janar 22:58
  25 €
 • 1 foto
  Shiten
  Paisje per sport

  Shiten

  Shiten Piaggio Ciao ne super gjendje dhe shume i veqante.Biciklete GT full alumin ,me frena alkol ne

  Shkodër 20 janar 18:58
  500 €
 • 3 foto
  Eterna
  Veshje / Kepuce / Ore

  Eterna

  'Eterna' whatch

  Shkodër 20 janar 18:28
  240 €
 • 6 foto
  kelysha maltez
  Kafshe shtepiake

  kelysha maltez

  Shiten kelysha maltez

  Shkodër 19 janar 08:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ore per Femra OLEVS
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore per Femra OLEVS

  Ore per Femra OLEVS Rezistent ndaj ujit beni porosine tuaj ne kete numer tel:+355673797469

  Shkodër 17 janar 20:58
  25 €
 • 0 foto
  Qen Pitbull (Kelysh)
  Kafshe shtepiake

  Qen Pitbull (Kelysh)

  Mosha : 2 muajsh Gjinia : femer Rrace : Pitbull Cmimi : 15.000 Te

  Shkodër 16 janar 10:58
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Qen pitbull (kelysh)
  Kafshe shtepiake

  Qen pitbull (kelysh)

  Gjinia : femer Mosha : 2 muajsh

  Shkodër 16 janar 10:58
  130 €
 • 3 foto
  Kayak... kanoe
  Paisje per sport

  Kayak... kanoe

  kajak kanoe ...e re... shume pak e perdorur... futen brenda ne makin

  Shkodër 15 janar 20:28
  150 €
 • 4 foto
  Klarinet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet

  Shitet Klarinet Ne gjendje te mire Pune Cmimi 200 mij leke te Vjetra I Arsyeshem Kontakt:06746

  Shkodër 15 janar 19:58
  200 Lek
 • 5 foto
  Ski
  Paisje per sport

  Ski

  Shes Ski te ardhur nga gjermania

  Shkodër 13 janar 02:58
  45 Lek
 • 0 foto
  Pit bull
  Kafshe shtepiake

  Pit bull

  Pit bull shum i bukur Rrac e paster Vaksina te bera Shum i dashur Asht i ri

  Shkodër 12 janar 15:58
  100 €
 • 6 foto
  ore dore
  Koleksione

  ore dore

  shiten ora ne gjendje pune

  Shkodër 11 janar 23:28
  20 €
 • 0 foto
  Ore dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore

  Ore Vendoux

  Shkodër 10 janar 11:58
  50 €
 • 2 foto
  spitz 2.5 muajsh
  Kafshe shtepiake

  spitz 2.5 muajsh

  spitz 2.5 muajsh . meshkuj te dy

  Shkodër 7 janar 10:28
  80 €
 • 1 foto
  thik
  Paisje per sport

  thik

  thik gjahu

  Shkodër 4 janar 20:58
  15 €
 • 0 foto
  Pedal per kitare
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pedal per kitare

  Pedal per kitare Line 6 Floor Pod Plus.

  Shkodër 3 janar 18:58
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Bicikleta te ndryshme te sapoardhura nga Gjermania
  Paisje per sport

  Bicikleta te ndryshme te sapoardhura nga Gjermania

  Biçikleta te sapoardhura nga Gjermania ne gjendje perfekte dhe te kolauduara gati per rruge. Kontakt

  Shkodër 1 janar 17:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ROLEX
  Veshje / Kepuce / Ore

  ROLEX

  shes rolex, eshte i zi dhe ka rrypa lekure te trashe, nuk osht origjinale, e kom bler vet ne faqe in

  Shkodër 8 prill 19:24
  20 €