Sport & Rekreacion në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  Biciklete Gjermane FOCUS
  Paisje per sport

  Biciklete Gjermane FOCUS

  ⚡Super Bike Focus 29⚡ 🚴‍♂️Biciklete Gjermane 👍Trup Alumini 🕹Marshe 9×3 🌟Amortizator perp

  Tiranë Sot, 13:03
  300 €
 • 4 foto
  Dynakord 1400wat 4bokse
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynakord 1400wat 4bokse

  Dynakord 1400 wat 4 bokse SHUM E fuqishme shitet komplet 25000 e diskutushem plus 2stativa DHE fish

  Tiranë Sot, 12:32
  25.000 Lek
 • 4 foto
  MIKSER PËR DJ VESTAX PCV-180
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MIKSER PËR DJ VESTAX PCV-180

  SHITET MIKSER PËR DJ ME 3 KANALE VESTAX PCV-180 NË GJENDJE SHUMË TË MIRË KONTAKT: 0692285062 OSE WH

  Lezhë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ÇIFT PIONEER CDJ-400 NË GJENDJE PERFEKTE SI TË RIN
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ÇIFT PIONEER CDJ-400 NË GJENDJE PERFEKTE SI TË RIN

  SHITEN DY CD PLAYERA PIONEER CDJ-400 NË GJENDJE PERFEKTE SI TË REJA PA ASNJË SHENJË PËRDORIMI. KONTA

  Lezhë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TL AUDIO MONO VALVE PREAMP & COMPRESSOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TL AUDIO MONO VALVE PREAMP & COMPRESSOR

  SHITET TL AUDIO MONO VALVE PREAMP & COMPRESSOR NË GJENDJE SI I RI KONTAKT: 0692285062 OSE WHATSA

  Lezhë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MIKSER MACKIE VLZ
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MIKSER MACKIE VLZ

  SHITET MIKSER MACKIE MICRO SERIES VLZ 1402 NË GJENDJE PERFEKTE 14 KANALE PHANTOM POWER KONTAKT: 06

  Lezhë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE

  SHITET SHURE PSM200 TRANSMIXER NË GJENDJE PERFEKTE MADE IN USA KONTAKT: 0692285062 OSE

  Lezhë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SET PIONEER CDJ-400 PLUS MIKSER VESTAX DHE VALIXHE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SET PIONEER CDJ-400 PLUS MIKSER VESTAX DHE VALIXHE

  SHITET SET PIONEER CDJ-400 PLUS MIKSER VESTAX PCV-180 DHE VALIXHE NË GJENDJE PERFEKTE KONTAKT: 06922

  Lezhë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PROEL ST 1000 VOLTAGE REGULATOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  PROEL ST 1000 VOLTAGE REGULATOR

  SHITET PROEL ST 1000 VOLTAGE REGULATOR NË GJENDJE SI I RI 1000 WATT 8 DALJE KONTAKT: 0692285062 OSE

  Lezhë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BATERI E RE SHURE SB902 PËR MODELET GLX-D
  Instrumente muzikore dhe paisje

  BATERI E RE SHURE SB902 PËR MODELET GLX-D

  SHITET BATERI E RE SHURE SB902 PËR MIKROFONAT SHURE GLX-D BATERIA ËSHTË E RE NË KUTI. E PËRSHTATSHME

  Lezhë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten bicikleta te ardhura nga gjermania????
  Paisje per sport

  Shiten bicikleta te ardhura nga gjermania????

  Shiten bicikleta te llojeve te ndryshme per te gjitha moshat.cmime te ndryshme flm

  Elbasan Sot, 09:46
  70 €
 • 0 foto
  Syze RayBan per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze RayBan per meshkuj

  Shiten syze RayBan per meshkuj te perdorura ne gjendje perfekte. Te blera 200$ ne SHBA. Kontakt 0676

  Shkodër Sot, 09:36
  8.000 Lek
 • 8 foto
  Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore

  Shesim Ora te ndryshme imitime te mira dhe origjinale!! Cmimi varion sipas Cilsise dhe mund ta shihn

  Tiranë Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklete elektrike FLIPPER by Italwin
  Paisje per sport

  Biciklete elektrike FLIPPER by Italwin

  Shitet si ne foto biciklete e zmontushme x cdo lloj moshe fliper me celsin e vet me bateri te kariku

  Tiranë Sot, 09:36
  400 €
 • 3 foto
  OKAZION BICIKLETE E PAPERDORUR FARE 26 AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  OKAZION BICIKLETE E PAPERDORUR FARE 26 AMORTIZATOR

  Biciklete 26 e paperdorur fare e sapo montuar nga kutia gjendje perfekte me amortizator ne mes marsh

  Tiranë Sot, 09:32
  18.000 Lek
 • 2 foto
  Sport
  Paisje per sport

  Sport

  Mban 2 ore karikimin shpejtesin 25km/h E sapo arrdhur nga Franca eshte e pa perdorune

  Tiranë Sot, 09:28
  450 €
 • 0 foto
  Montblanc
  Veshje / Kepuce / Ore

  Montblanc

  Stilolaps,laps,stilograf MONTBLANC

  Tiranë Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten orat
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten orat

  Shiten orat Dolce Gabana, Citizen, Ingersoll, Revue, Nautica, Zeno

  Tiranë Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DYNAKORD 1400wat 4BOKSE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNAKORD 1400wat 4BOKSE

  FONI DYNAKORD 1400WAT 4BOKSE BERINGERA NGA 800WAT COPA PULTI ESHT I PA RIPARUAR AS NJEHERE MUND TA K

  Durrës Sot, 09:27
  3 Lek
 • 0 foto
  Sektor
  Veshje / Kepuce / Ore

  Sektor

  Gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 09:26
  120 €
 • 0 foto
  Silohuette
  Veshje / Kepuce / Ore

  Silohuette

  Te reja

  Tiranë Sot, 09:26
  150 Lek
 • 6 foto
  Ore antike 1000 Euro
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore antike 1000 Euro

  Ore antike ne gjendje shume te mir . Punon shum mir. Me melodi . Kur vete ora fiks ben melodi te gj

  Tiranë Sot, 09:25
  1.000 €
 • 2 foto
  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane
  Paisje per sport

  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane

  Shiten dy Bilardo consulGarilando ne gjendje shume te mire te sapo erdhura

  Tiranë Sot, 09:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Genesis 26\'
  Paisje per sport

  Genesis 26\'

  BICIKLETE GENESIS 26\', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system grou

  Tiranë Sot, 09:19
  20.000 Lek
 • 3 foto
  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN
  Veshje / Kepuce / Ore

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI /NDERRIMI OKAZJONN

  AP /AUDEMARS / PIGUET / MUNDESI NDERRIMI ME VARSE ose BYRZYLYK / OSE UNAZE FLORI 14 OSE 18 k e

  Elbasan Sot, 09:19
  600 €
 • 1 foto
  Volpino
  Kafshe shtepiake

  Volpino

  Shes klysh 2 mujsh rrace volpino Femra

  Elbasan Sot, 09:15
  180 €
 • 8 foto
  Scatto fisso
  Paisje per sport

  Scatto fisso

  Shitet biciklete 28 sportive.disqe alumini e sapo ardhur nga italia.cmimi 100 euro

  Durrës Sot, 09:15
  100 €
 • 5 foto
  Adriatica 26
  Paisje per sport

  Adriatica 26

  Shitet biciklete italiane adriatica 26 e perkryer sidomos per femra.per me shume kontaktoni 06827309

  Durrës Sot, 09:14
  100 €
 • 8 foto
  Hard rock 26
  Paisje per sport

  Hard rock 26

  Shitet biciklete montain bike 26 e markes specialized .bicikleta eshte ne gjendje shume te mirecdo p

  Durrës Sot, 09:14
  100 €
 • 9 foto
  Biçiklet me palosje
  Paisje per sport

  Biçiklet me palosje

  Biçiklet me palosje e sapo ardhur nga gjermania, super gjendje si e re, eshte model i veçante dhe sh

  Shkodër Sot, 09:08
  200 €
 • 6 foto
  Basso Devil Xenon .... OKAZION
  Paisje per sport

  Basso Devil Xenon .... OKAZION

  Ne gjendje te persosur i gatshem per cfaredolloj prove shitet per arsye emigrimi. Cmimi i padiskutue

  Tiranë Sot, 09:08
  65.000 Lek
 • 5 foto
  Streetcoach “28”
  Paisje per sport

  Streetcoach “28”

  Shitet nje biçiklete alumini e markes Streetcoach “28” ne super gjendje prodhuar ne Gjermani. Li

  Tiranë Sot, 09:07
  20.000 Lek
 • 6 foto
  Cresta “28”
  Paisje per sport

  Cresta “28”

  Shitet nje biçiklete alumini e markes Cresta “28” ne super gjendje prodhuar ne Zvicerjan. Libra

  Tiranë Sot, 09:07
  20.000 Lek
 • 2 foto
  B-twin “28”
  Paisje per sport

  B-twin “28”

  Shitet nje biçiklete e markes B-twin “28” ne super gjendje.

  Tiranë Sot, 09:07
  17.000 Lek
 • 0 foto
  Leopard “26”
  Paisje per sport

  Leopard “26”

  Shitet nje biçiklete e marked Leopard “26”. Biçikleta eshte ne gjendje perfekte.

  Tiranë Sot, 09:07
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Biçiklete “28”
  Paisje per sport

  Biçiklete “28”

  Shitet nje biçiklete 28. Biçikleta eshte ne gjendje perfekte

  Tiranë Sot, 09:07
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Galaxy Watch,46mm, e re, 300 euro
  Veshje / Kepuce / Ore

  Galaxy Watch,46mm, e re, 300 euro

  E Re

  Tiranë Sot, 09:02
  300 €
 • 3 foto
  çiklisti Karbon WHISTLE shitet 550 euro
  Paisje per sport

  çiklisti Karbon WHISTLE shitet 550 euro

  çiklisti Karbon WHISTLE shitet 550 euro

  Tiranë Sot, 08:59
  550 €
 • 6 foto
  OKAZION BICIKLET ORBEA PROFESIONAL CARBON
  Paisje per sport

  OKAZION BICIKLET ORBEA PROFESIONAL CARBON

  Piruni carbon trupi alumin esht sh e leht, Thujse e re nuk ka nevoje per asnje sherbim. Nuk ka cmim

  Fier Sot, 08:59
  299 €
 • 11 foto
  CUBE 29 shitet 450 mij lek
  Paisje per sport

  CUBE 29 shitet 450 mij lek

  ................bicikleta shitet ne fier ose tirane .....Merni ne tel 0698950444. ...perfekte e

  Tiranë Sot, 08:58
  450.000 Lek
 • 0 foto
  520 mij lek
  Paisje per sport

  520 mij lek

  viti 2017 gjermane Full DEORE XT ..CUBE 29 shitet 520mij lek.........DISQET 29........diskofrena oil

  Tiranë Sot, 08:58
  400 €
 • 0 foto
  MTB CUBE ANALOG 29 shitet 500 mij lek
  Paisje per sport

  MTB CUBE ANALOG 29 shitet 500 mij lek

  MTB CUBE ANALOG 29 shitet 500 mij lek..........

  Tiranë Sot, 08:58
  500.000 Lek
 • 0 foto
  MTB GHOST 29 shitet 430 mij lek
  Paisje per sport

  MTB GHOST 29 shitet 430 mij lek

  MTB GHOST 29 shitet 430 mij lek

  Tiranë Sot, 08:58
  430.000 Lek
 • 11 foto
  MTB SCOTT 29 shitet 450 mij lek
  Paisje per sport

  MTB SCOTT 29 shitet 450 mij lek

  ..MTB 29 SCOTT ......shitet 450 mij lek te vjetra....ne fier dhe tirane.... .... ....diskofrena AV

  Tiranë Sot, 08:58
  450.000 Lek
 • 11 foto
  Çiklisti PARKPRE shitet 450 mij lek
  Paisje per sport

  Çiklisti PARKPRE shitet 450 mij lek

  Tel ..0698950444 .......SHUME E BUKUR......Perfekte gjendja italiane Çiklisti PARKPRE shitet 450 mi

  Tiranë Sot, 08:57
  450.000 Lek
 • 0 foto
  MTB 26 OIL MINERAL shitet 300 mij lek
  Paisje per sport

  MTB 26 OIL MINERAL shitet 300 mij lek

  merni ne tel 0698950444 .....bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE..GJENDJA PERFEKTE ...CDO GJE ORIGJI

  Tiranë Sot, 08:57
  300.000 Lek
 • 0 foto
  MTB GIANT 26
  Paisje per sport

  MTB GIANT 26

  MTB GIANT 26

  Tiranë Sot, 08:57
  200.000 Lek
 • 7 foto
  ÇIKLISTI shitet 300 mij lek
  Paisje per sport

  ÇIKLISTI shitet 300 mij lek

  bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE ........merni ne tel 0698950444..............Fidusa gjendja per

  Tiranë Sot, 08:57
  300.000 Lek
 • 8 foto
  bianchi shitet 500 mij lek te vjetra
  Paisje per sport

  bianchi shitet 500 mij lek te vjetra

  .. .........tel ......0698950444........................bicikleta shitet ne tirane dhe fier........

  Tiranë Sot, 08:57
  500.000 Lek
 • 4 foto
  2 Kopertona MTB SCHWALBE SMART SAM 29 X 2.25
  Paisje per sport

  2 Kopertona MTB SCHWALBE SMART SAM 29 X 2.25

  Pak te perdorur te rinj fare ....................Shiten 60 mij lek te vjetra .................2 Kope

  Tiranë Sot, 08:56
  60.000 Lek