Shqipëri

Sport & Rekreacion në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  ?TRE PAISJE PALESTRE TE REJA!!!!!⛔OKAZION⛔
  Paisje per sport

  ?TRE PAISJE PALESTRE TE REJA!!!!!⛔OKAZION⛔

  TRE PAISJE PALESTRE TE REJA OKAZION... TE TREJA.. VEÇ KANE ÇMIM TJETER... 069 87 93 743 DURRES.

  Durrës Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mozaik i Realizmit Socialist !
  Koleksione

  Mozaik i Realizmit Socialist !

  Mozaik me vlera te rralla kulturore i Realizmit Socialist . Kryevepra ështe përfunduar ne vitin 1970

  Durrës Sot, 10:53
  15.000 €
 • 0 foto
  yamaha tyros 5 unboxing
  Instrumente muzikore dhe paisje

  yamaha tyros 5 unboxing

  Yamaha tyros 5 boxing Email: [email protected] Skype: andulka.anastazie https://www.faceboo

  Tropojë Sot, 10:47
  800 €
 • 2 foto
  Steke Mikrofoni PROEL Origjinal 5000 Leke
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Steke Mikrofoni PROEL Origjinal 5000 Leke

  Steke Mikrofoni PROEL Steke Mikrofoni PROEL Materiali eshte metal. Shoqerohet bashke me Canten mba

  Elbasan Sot, 10:45
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Pista vrapi
  Paisje per sport

  Pista vrapi

  Shiten 3 pista vrapi me cmim ne gjendje te mire pune

  Elbasan Sot, 10:44
  1 €
 • 2 foto
  Smart Watch Monitor për iOS & Android 1500 Leke
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart Watch Monitor për iOS & Android 1500 Leke

  Smart Watch Monitor për Matjen e Presionit të Gjakut për iOS Android Specifikimet: Emri: Byzylyk i

  Elbasan Sot, 10:43
  1.500 Lek
 • 5 foto
  BICIKLETA CARGO & TRIKE
  Paisje per sport

  BICIKLETA CARGO & TRIKE

  Shiten Bicikleta Cargo dhe Trike me kosh para me 3 Doma dhe 2 Goma te pershteshme per furnizim... ga

  Tiranë Sot, 10:28
  300 €
 • 6 foto
  Basso Devil Xenon .... OKAZION
  Paisje per sport

  Basso Devil Xenon .... OKAZION

  Ne gjendje te persosur i gatshem per cfaredolloj prove shitet per arsye emigrimi. Cmimi i padiskutue

  Tiranë Sot, 10:18
  65.000 Lek
 • 1 foto
  BICIKLETE ORIGJINALE GJERMANE OKAZION
  Paisje per sport

  BICIKLETE ORIGJINALE GJERMANE OKAZION

  Shes biciklete gjermane origjinale.sa ka ardhur.gjendje perfekte.cmimi 100 mije leke .

  Tiranë Sot, 10:15
  10.000 Lek
 • 1 foto
  BICIKLETE 26
  Paisje per sport

  BICIKLETE 26

  SHES BICIKLETE 26 GJENDJE PERFEKTE.CMIMI 70 MIJE LEKE TE VJETRA.

  Tiranë Sot, 10:15
  70 Lek
 • 3 foto
  BICIKLETA BIKE BICYCLE SHARING
  Paisje per sport

  BICIKLETA BIKE BICYCLE SHARING

  SHES 7 BICIKLETA BIKE.TE PERDORURA GJENDJE PERFEKTE.SAPO ARDHUR NGA ITALIA.CMIMI 200 MIJE LEKE TE VJ

  Tiranë Sot, 10:15
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Native Instruments Traktor Kontrol S5 DJ Controlle
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Native Instruments Traktor Kontrol S5 DJ Controlle

  Native Instruments Traktor Kontrol S5 DJ Controller with Carry Bag Email: [email protected]

  Tiranë Sot, 10:15
  500 €
 • 6 foto
   Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem
  Paisje per sport

  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte, si e re. Eshte blere 220$ . .

  Tiranë Sot, 10:15
  10.000 Lek
 • 4 foto
  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem
  Paisje per sport

  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte,si e re. . . . . . . Acer Sony

  Tiranë Sot, 10:15
  7.000 Lek
 • 6 foto
   Rock climbing kit per alpinizem.
  Paisje per sport

  Rock climbing kit per alpinizem.

  Rock climbing kit per alpinizem ne gjendje perfekte, okazion. Petzl rock climbing harness Clog BELAY

  Tiranë Sot, 10:15
  10.000 Lek
 • 0 foto
  AKSESORE GOPRO SET 48 COP (NEW BOX) 5000 LEK
  Paisje per sport

  AKSESORE GOPRO SET 48 COP (NEW BOX) 5000 LEK

  AKSESORE GOPRO SET 48 COP "R&R" Computer Service . Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355

  Tiranë Sot, 10:15
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem
  Paisje per sport

  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte, si e re. Eshte blere 220$ . .

  Tiranë Sot, 10:15
  10.000 Lek
 • 2 foto
  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem
  Paisje per sport

  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte,si e re. . . . . . . Acer Sony

  Tiranë Sot, 10:15
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten kanerina gardelina
  Kafshe shtepiake

  Shiten kanerina gardelina

  Shes gardelina dhe kanerina meshkuj 3000 lek secili.femra 1000 lek secila.kanerina cifte me veze 500

  Tiranë Sot, 10:13
  1.000 Lek
 • 2 foto
  Rock climbing kit per alpinizem.
  Paisje per sport

  Rock climbing kit per alpinizem.

  Rock climbing kit per alpinizem ne gjendje perfekte, okazion. Petzl rock climbing harness Clog BELAY

  Tiranë Sot, 10:08
  12.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET FONIA E KOMPLETUAR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET FONIA E KOMPLETUAR

  Shitet fonia e kompletuar 4 base + 4 satelita me pult dynacord dyshi 2x700W + rraku i kompletuar me

  Kurbin Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR

  SHITEN DY BASE ELECTRO VOICE GLADIATOR 700W SECILI 18 INC TE PAPERDORURA CMIMI: 1 MILJON LEKE ME MAR

  Kurbin Sot, 10:02
  100.000 Lek
 • 2 foto
  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane
  Paisje per sport

  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane

  Shiten dy Bilardo consulGarilando ne gjendje shume te mire te sapo erdhura

  Tiranë Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET AA CRAFT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET AA CRAFT

  Shiten dy base AA CRAFT nga 400W secili Cmimi: 500 mij lek.

  Kurbin Sot, 10:01
  500.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten kasa boksesh basesh
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten kasa boksesh basesh

  Shiten kasa boksesh bass ELECTRO-VOICE Gladiator Cmimi: 450 mij lek.

  Kurbin Sot, 10:00
  45.000 Lek
 • 2 foto
  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C PS76 550W 15 INC CMIMI:170 MIJE LEKE COPA NUK SHITEN TEK VETEM QIFT

  Kurbin Sot, 10:00
  17.000 Lek
 • 0 foto
  SHITEN DY BASE DUBELBASS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE DUBELBASS

  SHITEN DY BASE DUBELBASS JBL. NGA 1100W SECILI. CMIMI: 1500000 Leke

  Kurbin Sot, 09:59
  1.500.000 Lek
 • 0 foto
  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800

  SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800 360W NE 8 OHM DHE 600W NE 4 OHM TOTALI 1200W CMIMI:200 MIJ LEK

  Kurbin Sot, 09:59
  200 Lek
 • 2 foto
  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE

  SHITET DYNACORD 2 BASHKE ME 2 BASE AA CRAFT NGA 400W & 2 SATELITE JBL NGA 500W CMIMI: DY MILJON

  Kurbin Sot, 09:59
  250.000 Lek
 • 0 foto
  Smoke G-Priv2
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smoke G-Priv2

  ose nderrohet me Iqos

  Tiranë Sot, 09:52
  50 €
 • 11 foto
  CUBE CARBON CIKOKEOSS
  Paisje per sport

  CUBE CARBON CIKOKEOSS

  CUBE CARBON CIKOKROSS ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO KAMPANJOLI ULTEGRA SHIMANO RAPORTI L

  Tiranë Sot, 09:52
  1 €
 • 10 foto
  SCOTT 28 ME BATERI
  Paisje per sport

  SCOTT 28 ME BATERI

  SCOTT 28 CITY ME BATERI FRENA MINERAL OIL SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO KAMPANJOLI XT DEOR SHIMANO

  Tiranë Sot, 09:52
  1 €
 • 9 foto
  MOUSTACHE 28 ME BATERI
  Paisje per sport

  MOUSTACHE 28 ME BATERI

  MOUSTACHE 28 ME BATERI FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET DEOR SHIMANO AMORTIZATOR SR SUNTOUR KAMPANJOLI

  Tiranë Sot, 09:52
  1 €
 • 10 foto
  HAIBIKE 27,5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  HAIBIKE 27,5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR

  HAIBIKE 27.5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI MAGURA SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO

  Tiranë Sot, 09:51
  1 €
 • 11 foto
  CUBE ME BATERI 29
  Paisje per sport

  CUBE ME BATERI 29

  CUBE 29 MTB ME BATERI FRENA ALKOLI 4PISTONA MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATOR ROCK SHOX ME BLLOKIM

  Tiranë Sot, 09:51
  1 €
 • 11 foto
  CUBE 27,5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI
  Paisje per sport

  CUBE 27,5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI

  CUB YBRID 27.5 DOPJO AMORTIZATOR DHE ME BATERI FRENA ALKOLI MAGURA MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZ

  Tiranë Sot, 09:51
  1 €
 • 5 foto
  BICIKLET 28
  Paisje per sport

  BICIKLET 28

  BIÇIKLET 28 CITY ME FRENA SHIMANO GOMIN MARSHET SHIMANO KAMPANJOLI SHIMANO RAPORTI E 1X7 MASA M 100%

  Tiranë Sot, 09:51
  1 €
 • 7 foto
  GIANT KURSI CARBON
  Paisje per sport

  GIANT KURSI CARBON

  GIANT KURSI CARBON ME FRENA SHIMANO 105 MARSHET SHIMANO 105 RAPORTI LIBRIT 2X11 PJATA AKS TUB SHIM

  Tiranë Sot, 09:50
  1 €
 • 1 foto
  Nderrohet Biciklete KS-Cycling
  Paisje per sport

  Nderrohet Biciklete KS-Cycling

  Nderroj bicikleten per qejf se me eshte merzitur. E nderroj me ndonje biciklete me te shtrenjte. 3x

  Tiranë Sot, 09:50
  1 Lek
 • 11 foto
  BMC 29 CARBON DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  BMC 29 CARBON DOPJO AMORTIZATOR

  BMC 29 CARBON DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI XT DEOR SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATOR FO

  Tiranë Sot, 09:49
  1 €
 • 10 foto
  CUBE CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  CUBE CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR

  CUBE CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI XT DEOR SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZAT

  Tiranë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HAIBIKE 27.5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI
  Paisje per sport

  HAIBIKE 27.5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI

  HAIBIKE 27.5 ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATO

  Tiranë Sot, 09:49
  1 €
 • 8 foto
  RIVERSIDE CITY 28
  Paisje per sport

  RIVERSIDE CITY 28

  RIVERSIDE CITY 28 ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET DEOR SHIMANO AMORTIZATOR SR SUNTOUR KAMPANJOLI XT

  Tiranë Sot, 09:48
  1 €
 • 10 foto
  CANYON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  CANYON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR

  NERVE AL CANYONN 28 DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI SHIMANO ELXER7 MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZA

  Tiranë Sot, 09:47
  1 €
 • 10 foto
  SCOTT CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  SCOTT CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR

  SCOTT CARBON DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI SLX SHIMANO DEOR MARSHET SLX DEOR SHIMANO AMORTIZATOR FO

  Tiranë Sot, 09:46
  1 €
 • 9 foto
  SPECILAIZED 29 FSR
  Paisje per sport

  SPECILAIZED 29 FSR

  SPECILAIZED FSR 29 MTB ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO SRAM X7 AMORTIZATOR ROCK SHOX REVEL

  Tiranë Sot, 09:44
  1 €
 • 10 foto
  MERIDA CARBON 27,5 MTB
  Paisje per sport

  MERIDA CARBON 27,5 MTB

  MERIDA CARBON 27.5 MTB ME FRENA ALKOLI SLX SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATOR FOX ME BLLOK

  Tiranë Sot, 09:44
  1 €
 • 5 foto
  DAHON 26 MTB
  Paisje per sport

  DAHON 26 MTB

  DAHON 26 ME PALOSJE FRENA SRAM SHIMANO GOMIN MARSHET SRAM SHIMANO RAPORTI LIBRIT 3X6 SHUM E MIR 99

  Tiranë Sot, 09:43
  1 €
 • 3 foto
  Biciklete dyshe (tandem)
  Paisje per sport

  Biciklete dyshe (tandem)

  Tandem me rrota 26\" e re

  Tiranë Sot, 09:42
  30.000 Lek
 • 6 foto
  BULLS 27,5 MTB
  Paisje per sport

  BULLS 27,5 MTB

  BULLS 27,5 MTB ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO AMORTIZATOR SR SUNTOUR KAMPANJOLI SHIMANO RA

  Tiranë Sot, 09:42
  1 €