Shtime

Sport & Rekreacion në shitje në Shtime

 • 2 foto
  shitet bubi ose ndrrohet
  Kafshe shtepiake

  shitet bubi ose ndrrohet

  shes miniken shum e mir per shpi esht e barsume qe nimuj baj edhe ndrrim me qka tem konvenon viber 3

  Shtime Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biciklet e ardhur nga jashti
  Paisje per sport

  Biciklet e ardhur nga jashti

  Shitet bicikleta e ardhur nga zvicra te interesuarit let lajmrohen ne ket nr 044 274 114 ose 048 901

  Shtime Sot, 11:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes rrakitaqki fabi viber
  Paisje per sport

  shes rrakitaqki fabi viber

  shes rrakitaqki fabi

  Shtime Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet pitbulli qmimi me marrveshje
  Kafshe shtepiake

  Shitet pitbulli qmimi me marrveshje

  Shitet pitbulli shum i mir qmimi sipas marrveshjes nr. 049203728

  Shtime Dje, 21:45
  1 €
 • 2 foto
  puppies cute male dhe femra beagle për miratimin e
  Kafshe shtepiake

  puppies cute male dhe femra beagle për miratimin e

  puppies cute male dhe femra beagle për miratimin e lirë Unë kam këto pule Sweet Male dhe Female beag

  Shtime Dje, 14:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen sharri
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri

  Shes qen sharri 1vjet shum egushme viber +37745992816

  Shtime Dje, 04:28
  65 €
 • 3 foto
  Trak vrapimi
  Paisje per sport

  Trak vrapimi

  Esht shum e rujtne pak e perdorur e ardhur prej jashtit shitet per shkak se sjam ka e perdori ma esh

  Shtime 24 maj 23:16
  480 €
 • 4 foto
  Qen Belg 10 muj
  Kafshe shtepiake

  Qen Belg 10 muj

  Shes qenin Pastor Belg gjinia mashkell i ka 10 muj shum i mir per pllace per aborr i dashun me njer

  Shtime 24 maj 19:55
  160 €
 • 2 foto
  Blete shiten 25 koshere -10 rameshe
  Kafshe shtepiake

  Blete shiten 25 koshere -10 rameshe

  shiten blet 25 koshere 10 rameshe te trajtune mir me ama te reja si dhe te trajtune per rriqna apo

  Shtime 21 maj 10:40
  120 €
 • 2 foto
  Pitbull femer
  Kafshe shtepiake

  Pitbull femer

  Shitet pitbull femer per asye se nuk po kam koh te kujdesem

  Shtime 19 maj 00:01
  45 €
 • 2 foto
  Zogj te mishit 2.5kg×1€ kg.=2.50€ zogu
  Kafshe shtepiake

  Zogj te mishit 2.5kg×1€ kg.=2.50€ zogu

  Zogj te mishit 2.5kg×1€ kg.=2.50€ zogu .I masum me kg sa kg vijn nga 1€,arsyeja e zbritjes se qmimit

  Shtime 17 maj 12:42
  2 €
 • 2 foto
  Alaskan Malamute Puppies
  Kafshe shtepiake

  Alaskan Malamute Puppies

  Alaskan Malamute Puppies Malamute Alpha e bukur 2 vjeçare e zezë dhe e bardhë sapo ka pasur një pjel

  Shtime 16 maj 18:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qen
  Kafshe shtepiake

  Qen

  shitet qeni 16 muj qen osht me garancion per mu rrok edhe per o borr ni luft ja kom baa qeni nuk

  Shtime 16 maj 12:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Der per oborr
  Kafshe shtepiake

  Der per oborr

  shitet Dera e hymjes esht 95 x 190 dera kushton 50 ero ,baj ndrrim edhe me pula

  Shtime 15 maj 20:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET 1 GUSAN +1 GUS ME 25 VEZËT E SAJ !
  Kafshe shtepiake

  SHITET 1 GUSAN +1 GUS ME 25 VEZËT E SAJ !

  SHITET 1 GUSAN +1 GUS ME 25 VEZËT E SAJ ! GUSA I KA BA 25 VEZ ,GATI ESHTE ME RA KLLUQ ! SHITEN KOMPL

  Shtime 6 maj 21:59
  50 €
 • 2 foto
  Pitbull red nose
  Kafshe shtepiake

  Pitbull red nose

  Shitet pitbull rednose mosha 2 vjeqare pronari par qe nga klysh esht me te gjitha vakasinat e kryear

  Shtime 6 maj 12:11
  120 €
 • 5 foto
  Sllev dhe mikset
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sllev dhe mikset

  Shitet sllev dhe mikset Sllev DB TECHNOLOGIES PL 900 MIKSET EXPELEC mix 002af Ne gjendje te rregull

  Shtime 3 maj 22:24
  450 €
 • 9 foto
  Urgjent Zerimi ne shitje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Urgjent Zerimi ne shitje

  Shitet zerimi komplet me kablla (shih fotot) Mixeta: Dynacord POWERMATE 1000-2, me fuqi 2 x 700W (M

  Shtime 3 maj 18:02
  2.610 €
 • 0 foto
  Pula
  Kafshe shtepiake

  Pula

  shiten 10 pula amrok te gjitha jon tu bo veze qmimi 15 euro per cope tag pula pul pule pulen pulat b

  Shtime 27 prill 15:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ping pong te ri pa perdor komplet rrjeta reketa
  Paisje per sport

  Ping pong te ri pa perdor komplet rrjeta reketa

  Shiten ping pong siq shihen ne foto te ri pa perdor. Me reketa rrjet topat komplet. 00358415695454

  Shtime 26 prill 14:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Puppies të bukura Chow Chow
  Kafshe shtepiake

  Puppies të bukura Chow Chow

  Puppies të bukura Chow Chow Ata janë zvjerdhur mbi një ushqim me cilësi të lartë të grurit, ata janë

  Shtime 13 prill 14:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Qura Gusa
  Kafshe shtepiake

  Shes Qura Gusa

  Shes 14 qura dhe dy qurana qurat jan te reja te gjitha jan tu ba veze disa prej tyre jan duke i per

  Shtime 11 prill 03:37
  22 €
 • 0 foto
  Dj per dasma
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj per dasma

  Japim zgjerim per dasma gzime etj per ma shum tel049948326 ose viber044704931 qmim sipas marrveshjes

  Shtime 5 prill 12:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   puppies pedigree boerboel
  Kafshe shtepiake

   puppies pedigree boerboel

   puppies pedigree boerboel *** Ne kemi vetëm dy femra të jashtëzakonshme nga një pjellë e bukur e

  Shtime 4 prill 11:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kjo vajzë e bukur ende është duke kërkuar për një
  Kafshe shtepiake

  kjo vajzë e bukur ende është duke kërkuar për një

  kjo vajzë e bukur ende është duke kërkuar për një shtëpi të bukur për jetën, ajo është tani 12 javë

  Shtime 4 prill 11:11
  200 €
 • 2 foto
  Trier klysha
  Kafshe shtepiake

  Trier klysha

  Trierken dhe klyshat I shes të shtir per oborr.

  Shtime 4 prill 10:49
  50 €
 • 0 foto
  bilardo nr9 plus fliper gratis
  Paisje per sport

  bilardo nr9 plus fliper gratis

  Shitet bilardo fenomenal i ri. 044201241 0038649113011 viber whatsapp

  Shtime 4 prill 09:18
  1.800 €
 • 1 foto
  Puppies Cute Bulldog anglisht
  Kafshe shtepiake

  Puppies Cute Bulldog anglisht

  Puppies Cute Bulldog anglisht Tani janë të gatshëm për shtëpitë e tyre të reja, një pjellë Cute e b

  Shtime 4 prill 08:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  zagar ballkanc
  Kafshe shtepiake

  zagar ballkanc

  shitet zagari races ballkanc mosha 2 vjet njek kaprroll dhelpen tjerat smka ra rasti arsyeka shitjes

  Shtime 4 prill 07:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Amroke 7 muajsh
  Kafshe shtepiake

  Amroke 7 muajsh

  ..

  Shtime 4 prill 07:35
  20 €
 • 1 foto
  Bilardo nr9 pikado
  Paisje per sport

  Bilardo nr9 pikado

  Shiten fliperat biliardo nr9 direkt na tutkia ne shkup nje bilardo gjendjet ne Kosove per ta shiku

  Shtime 4 prill 07:19
  1.700 €
 • 3 foto
  Biliardo bilardo nr 9 ft 9 pikado
  Paisje per sport

  Biliardo bilardo nr 9 ft 9 pikado

  Shiten biliardot nr 9 komplet me shtega llusterat topat te gjitha. 0038649113011 viber 044201241

  Shtime 4 prill 07:19
  1.700 €
 • 0 foto
  Biliardo bilardo nr9 AKSION 1650€ Made in turkey
  Paisje per sport

  Biliardo bilardo nr9 AKSION 1650€ Made in turkey

  Bilirdo nr 9 me 3pllaka professionale me 5shtega me topa me transport me muntim me bez te ri me llus

  Shtime 4 prill 00:57
  1.650 €
 • 1 foto
  Biliardo bilardo 6.5 350€
  Paisje per sport

  Biliardo bilardo 6.5 350€

  Shitet biliardo shum i rujtun asni grith se ka prefekt i mir me dy shtega topa. 350€ 0038649113011

  Shtime 4 prill 00:57
  350 €
 • 0 foto
  Shitet korg pa 50
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet korg pa 50

  Shitet sinti korg pa 50 ne gjendje shum te mir full ritma e ngjyra per mat rujten nuk munesh me gjet

  Shtime 4 prill 00:50
  400 €
 • 0 foto
  Pikado
  Paisje per sport

  Pikado

  Pikado

  Shtime 4 prill 00:50
  30 €
 • 2 foto
  Action camera
  Paisje per sport

  Action camera

  Action camera 4k esht e dedikume per sport rekreacion Shum funksionale me te gjitha paisjet percjel

  Shtime 3 prill 20:15
  70 €
 • 1 foto
  Blinker
  Paisje per sport

  Blinker

  shes blinkerin te ardhur nja Zvicrra osht i perdorur pak po oshe n gjendje shumm te mir qmimi i D

  Shtime 3 prill 19:18
  40 €
 • 1 foto
  Minike
  Kafshe shtepiake

  Minike

  Shes miniken femen shum e mir per meshum 044892159

  Shtime 3 prill 18:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes viqin 6 muaj 2.80€ kg
  Kafshe shtepiake

  Shes viqin 6 muaj 2.80€ kg

  Shes viqin

  Shtime 3 prill 17:37
  3 €
 • 1 foto
  Terier
  Kafshe shtepiake

  Terier

  Shes klyshat

  Shtime 3 prill 16:04
  30 €
 • 2 foto
  shes kpucat eskijav
  Paisje per sport

  shes kpucat eskijav

  madein italy. kpucat gjendje té rregullt shum té rujtne shum pak té pordorura ;numri ikpucav 39-40

  Shtime 3 prill 14:33
  60 €
 • 3 foto
  Snowboard profesional
  Paisje per sport

  Snowboard profesional

  Shes snowboard i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir mbi 176 cm Nr i kpucve 45.5 Nr i kepucve

  Shtime 3 prill 14:06
  80 €
 • 3 foto
  Varëse për Femra të flakeruara në Ari nga 7€ në12€
  Veshje / Kepuce / Ore

  Varëse për Femra të flakeruara në Ari nga 7€ në12€

  Varëset jane të Kualitetit të lartë dhe janë lloje të ndryshme. Për kontakt në Viber dhe WhatsApp +3

  Shtime 3 prill 13:40
  12 €
 • 2 foto
  Shitet ose nderrohet Pitbulli. Sipas marrveshjes
  Kafshe shtepiake

  Shitet ose nderrohet Pitbulli. Sipas marrveshjes

  Shitet ose nderrohet pitbulli i mirë dhe sum i ndegjushëm qmimi sipas marrveshjes. Mund te na kontak

  Shtime 3 prill 13:33
  1 €
 • 1 foto
  Klysh 4 muj i sharrit
  Kafshe shtepiake

  Klysh 4 muj i sharrit

  Shes klyshin 4 muj shum mi mir baj ndrrim me pula viber +38344416665

  Shtime 3 prill 13:23
  50 €
 • 1 foto
  Shitet klyshi 5 muj
  Kafshe shtepiake

  Shitet klyshi 5 muj

  Shitet klyshi 5mujsh per arsyje se mukan ba shum nuk.po.muj mu kujdes per ta per ma shum me shkruni

  Shtime 3 prill 11:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sllev DYNACORD shes ndrroj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sllev DYNACORD shes ndrroj

  Shes sllev dynacord model Dem 287 gjendje shum tmir kontact viber +38345467535 dhe nr ipko 0496

  Shtime 3 prill 11:32
  207 €
 • 0 foto
  Bilardo biliardo nr 9 ft 9 pikado
  Paisje per sport

  Bilardo biliardo nr 9 ft 9 pikado

  Biliardo Nr 9 : 3 pllaka mermeri 1 pal topa 4 shtega 1 mbajts te shtegave 1 shteg ndihmes 1 LLuster

  Shtime 3 prill 11:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  zagar
  Kafshe shtepiake

  zagar

  jan puntor egersin e njekin

  Shtime 3 prill 11:09
  1.000 €