Sport & Rekreacion në shitje në Skënderaj

 • 0 foto
  Zoj amroka
  Kafshe shtepiake

  Zoj amroka

  Shes zojt amroka teper te mir

  Skënderaj Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  sllev zerim dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sllev zerim dj

  sllev behringer inuke6000 6000 watt 550 euro sllev mega max 1500 1500 wat 350 euro baj ndrrim me

  Skënderaj Dje, 19:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Meshtjerr 18 muaj
  Kafshe shtepiake

  Meshtjerr 18 muaj

  Shes meshtjerren 18 muaj me pre

  Skënderaj Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gusa
  Kafshe shtepiake

  Gusa

  Shes gusa jan vetem 2 gus e gussn qmimi 45 euro

  Skënderaj 19 shtator 10:59
  45 €
 • 1 foto
  Makine sillazi
  Kafshe shtepiake

  Makine sillazi

  Shes makinen e sillazhit qmimi sipas marreveshjes, bej ndrrim edhe me dele Kontakti: 044850166 04

  Skënderaj 19 shtator 00:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  apple watch 4 44mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  apple watch 4 44mm

  shes apple watch 4 44mm ne gendje shum te mir viber +38345495969

  Skënderaj 18 shtator 20:31
  350 €
 • 3 foto
  Biljard
  Paisje per sport

  Biljard

  Shes 2 biljarda te madhesise 6 dhe 8 ,kan nevoj vetem bezi me ju ndrru, jan ne gjendje te mire. Bil

  Skënderaj 17 shtator 20:27
  300 €
 • 7 foto
  Biqiklet VOYAGER
  Paisje per sport

  Biqiklet VOYAGER

  Shes biqikleten e firmes ma te njohur boterore VOYAGER , eshte ardh nga Gjermanija kurse eshte prodh

  Skënderaj 15 shtator 23:03
  350 €
 • 6 foto
  akit akita haski hasky huksy 4 muj urxhend 30 ero
  Kafshe shtepiake

  akit akita haski hasky huksy 4 muj urxhend 30 ero

  she qenin e bukur 4 muj urxhend por ma shum viber +38344922616 ndrroj me telfon

  Skënderaj 14 shtator 17:17
  40 €
 • 6 foto
  Bicikleta e firmes Cube
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes Cube

  Shes bicikleten cube 26 Posedon: Goma te reja ; Bandashat aluminit ; Alumin ; Pjest shimano deore ;

  Skënderaj 14 shtator 15:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikleta CANYON full deore LX
  Paisje per sport

  Bicikleta CANYON full deore LX

  Per info +38344540200 Bicikleta biciklete

  Skënderaj 14 shtator 15:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta e veçant e posaardhur
  Paisje per sport

  Bicikleta e veçant e posaardhur

  Shes bicikleten e posaardhur nga gjermania Ne gjendje te rregullt alumin gomen perpara 24 ndersa m

  Skënderaj 14 shtator 15:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta e firmes BULLS sport bushta AIL
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes BULLS sport bushta AIL

  Bicikleta e firmes BULLS sport bushta AIL Posedon: Goma tmira 26 fitmes STYXXYTE ACE OF PACE Bandash

  Skënderaj 14 shtator 15:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bicikleta 28 e posaardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Bicikleta 28 e posaardhur nga gjermania

  Shes bicikleten e firmes CENTURION e posardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt me goma te reja

  Skënderaj 14 shtator 15:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Bicikleta e firmes DECATHLON CYCLE
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes DECATHLON CYCLE

  Bicikleta e firmes DECATHLON CYCLE; Posedon: Goma 26x2.0 firmes MICHELIN ; Bandasha 2 Palsh te zi f

  Skënderaj 14 shtator 15:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sende te posaardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Sende te posaardhur nga gjermania

  Autolarje , burgi statike , mbajtesin per dy bicikleta dhe Tri bicikleta etj Per info +38344540200

  Skënderaj 14 shtator 15:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mbajtesin per 2 bicikleta
  Paisje per sport

  Mbajtesin per 2 bicikleta

  Shes mbajtesin per info +38344540200

  Skënderaj 14 shtator 15:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mbajtes per 3 bicikleta qe montohet kuke veturave
  Paisje per sport

  Mbajtes per 3 bicikleta qe montohet kuke veturave

  Per info +38344540200

  Skënderaj 14 shtator 15:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrocen e posaardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Karrocen e posaardhur nga gjermania

  Shes karrocen e posaardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt per dy persona +38344540200 viber

  Skënderaj 14 shtator 15:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet bicikleta TREK
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta TREK

  Shitet bicikleta Gjendje shum te mir E ardhur nga gjermania Te gjitha pjeset Shimano Per info ne tel

  Skënderaj 13 shtator 15:42
  250 €
 • 0 foto
  Shesim hudra
  Kafshe shtepiake

  Shesim hudra

  Janë prodhime vendore inf. 044 346 746 Çmimi 2 eur kg. me shumicë

  Skënderaj 12 shtator 08:18
  2 €
 • 0 foto
  Shitet bubi 100e
  Kafshe shtepiake

  Shitet bubi 100e

  Shitet bubi arsyja spoka kush meu kujdes per ta Edhe ner 100 as mos mshkruni se se jepi

  Skënderaj 10 shtator 19:49
  100 €
 • 2 foto
  Malinois Belgian (F) urgjent
  Kafshe shtepiake

  Malinois Belgian (F) urgjent

  shitet ekstra malinois Belg 7muaj, e ngushme e dashtne per pronar,agresive per te panjohur,ni vaksin

  Skënderaj 10 shtator 00:05
  90 €
 • 3 foto
  haski hasky husky urxhed 40 ero 11 muj
  Kafshe shtepiake

  haski hasky husky urxhed 40 ero 11 muj

  shes haski tepr i dashtun pulat si ha as ni shpenz shes 40 ero me librez me vakcina kejt i ka tkryne

  Skënderaj 7 shtator 09:46
  40 €
 • 1 foto
  Shiten 2 Satalita 15 per live 100% dhe DJ
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 Satalita 15 per live 100% dhe DJ

  Shiten 2 Satalita 15 per Dj dhe per Live 100% Copa i satelitit i ka bass 500 watt RMS , E 80 Watt

  Skënderaj 5 shtator 19:23
  600 €
 • 2 foto
  shitet viqi mashkull 3 muajsh
  Kafshe shtepiake

  shitet viqi mashkull 3 muajsh

  shitet viqi 3 muajsh mashkull

  Skënderaj 4 shtator 13:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gjinka
  Kafshe shtepiake

  Gjinka

  Shes pulen me gjel si dhe 8 zoj Zojt jan te rritur siq shihen ne foto

  Skënderaj 3 shtator 18:58
  40 €
 • 2 foto
  Shitet pastor gjerman
  Kafshe shtepiake

  Shitet pastor gjerman

  shes pastor gjerman qeni osht teper i shtir kujt i hyn ne pun le tun lajmrohet ne viber +38345693

  Skënderaj 1 shtator 10:01
  90 €
 • 0 foto
  Rollera
  Paisje per sport

  Rollera

  Rollerat jan shum te rujtun , jan te ardhura nga gjermania , jan nr 43

  Skënderaj 1 shtator 07:43
  45 €
 • 1 foto
  Shitet Malinois Belg F urgjent
  Kafshe shtepiake

  Shitet Malinois Belg F urgjent

  malinois belg femen rac e paster 100% 6muaj e 3jave vaksinuar me vaksinen e pare e ngushme dhe shu

  Skënderaj 31 gusht 20:34
  90 €
 • 4 foto
  haski hasky husky 11 muj urxhed 60
  Kafshe shtepiake

  haski hasky husky 11 muj urxhed 60

  shes haski urxhent nuk i han pulat shum e mir posedon librez por ma shum viber +38344922616

  Skënderaj 31 gusht 10:11
  60 €
 • 4 foto
  Kerr i drurit i vjeter per koleksion dhe dekorim
  Koleksione

  Kerr i drurit i vjeter per koleksion dhe dekorim

  Shes kerrin e drurit per koleksion Eshte i punuar bukur siq ka qene vite me pare qe eshte perdorur.

  Skënderaj 27 gusht 14:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet
  Kafshe shtepiake

  shitet

  shitet me kilogram

  Skënderaj 27 gusht 10:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karroc per biciklet per dy fmi
  Paisje per sport

  Karroc per biciklet per dy fmi

  Per info +38344540200 Bicikleta biciklet biciklete

  Skënderaj 27 gusht 10:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bicikleta 26\" me disk
  Paisje per sport

  Bicikleta 26\" me disk

  Shitet bicikleta ne gjedje perfekte per marakli te sportit

  Skënderaj 27 gusht 04:53
  150 €
 • 1 foto
  Bubica
  Kafshe shtepiake

  Bubica

  shiten bubicat per ma shum kontaktoni ne 046175970. !viber✖️?

  Skënderaj 26 gusht 20:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Biciklet-TREEK
  Paisje per sport

  Biciklet-TREEK

  Shitet bicikleta trek 26she e ardhur nga kanada ne gjendje si e re siq shihet ne foto performancat:

  Skënderaj 25 gusht 15:12
  190 €
 • 6 foto
  Shes 30 vezë te fresketa te races Rodajlland
  Kafshe shtepiake

  Shes 30 vezë te fresketa te races Rodajlland

  Shes vetem 30 veze te fresketa per inkubim (qelje) te races Rhode Island Red (Rodajlland) 100% Origi

  Skënderaj 25 gusht 09:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellanz
  Kafshe shtepiake

  Fellanz

  Shiten 1000copa fellanza jan te reja 5mujore jan ne prodhim te vezve shiten komplet me kafaza me ais

  Skënderaj 25 gusht 00:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten apo nderrohen
  Kafshe shtepiake

  Shiten apo nderrohen

  Shiten komplet 2000 euro Lopa 900 euro Mështjerra 800 euro Viqi femen 400 euro Beje edhe ndërrim

  Skënderaj 23 gusht 08:21
  900 €
 • 1 foto
  Dj Arsi zerim profesjonal muzik : 049/ 135 - 633
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj Arsi zerim profesjonal muzik : 049/ 135 - 633

  zerim profesjonajl Tel : 049/ 135 - 633 viber : +383 (0) 49/135 - 633

  Skënderaj 22 gusht 18:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dj Arsi - zerim muzik DJ & LIVE - 049/ 135 - 633
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj Arsi - zerim muzik DJ & LIVE - 049/ 135 - 633

  Dj Arsi ju ofrojm zerim muzik dj e live Tel : 049/ 135 - 633 viber : +38

  Skënderaj 22 gusht 18:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Akitas Mashkull Dhe Femër
  Kafshe shtepiake

  Akitas Mashkull Dhe Femër

  Akitas Mashkull Dhe Femër Unë kam dy Akitas që kanë nevojë për ri-homing. Mundësisht për pronarët me

  Skënderaj 22 gusht 14:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes biciklet e ardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Shes biciklet e ardhur nga gjermania

  Shes biciklet ne gjendje te rregull e sapo ardhur nga gjermania nr viber +38349707549

  Skënderaj 22 gusht 13:09
  45 €
 • 5 foto
  Shiten qente Husky
  Kafshe shtepiake

  Shiten qente Husky

  Shiten qente origjinal Husky. Quhen Luna edhe Balto. U pelqejne shetitjet. Te dashur me femije dhe u

  Skënderaj 21 gusht 16:46
  300 €
 • 0 foto
  Shiten 5+1 Rhode Island Red (Rodajlland)
  Kafshe shtepiake

  Shiten 5+1 Rhode Island Red (Rodajlland)

  Shiten 5+1 Rhode Island Red (Rodajlland) 100% origjinale! Jane te vitit te kaluar, dmth tash i kane

  Skënderaj 21 gusht 12:16
  150 €
 • 4 foto
  Biku
  Kafshe shtepiake

  Biku

  Eshte shum kfalitet prej marsi i lshune ne natyre 100%

  Skënderaj 20 gusht 15:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes dhitë
  Kafshe shtepiake

  Shes dhitë

  Shes dhitë jane gjithsej 8 copa per ma shum kontaktojm me telefon

  Skënderaj 20 gusht 11:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes qenin shum i mir i paster 100% ndrrim
  Kafshe shtepiake

  Shes qenin shum i mir i paster 100% ndrrim

  Shes qenin shum i mir mosha 18 muj mundsi ndrrimi me najsen si me konveno Nr viber 383 44 274 501

  Skënderaj 20 gusht 10:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg

  Shes pastorin belg 6 muajsh, i vaksinuar dhe i pastruar nga parazitet.

  Skënderaj 18 gusht 15:15
  250 €