Sport & Rekreacion në shitje në Skënderaj

 • 1 foto
  Meshtjerr 18 muaj
  Kafshe shtepiake

  Meshtjerr 18 muaj

  Shes meshtjerren 18 muaj me pre

  Skënderaj Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Qifti i Terrierave Jaan Shum Te Mir Urgjent
  Kafshe shtepiake

  Shitet Qifti i Terrierave Jaan Shum Te Mir Urgjent

  Shiten urgjent qifti i terrierave jan shum te mir jan shum rojs dhe shum te sjellshem me pronarin dh

  Skënderaj Sot, 12:24
  130 €
 • 1 foto
  Gjela
  Kafshe shtepiake

  Gjela

  Gjela te fshatit 100% bio

  Skënderaj Sot, 11:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Klysh 1.muj e 2 jav fm rac e paster
  Kafshe shtepiake

  Klysh 1.muj e 2 jav fm rac e paster

  Shes haski hasky husky e vakiconume 044861732 v

  Skënderaj Dje, 22:16
  40 €
 • 2 foto
  Puma 10 €
  Kafshe shtepiake

  Puma 10 €

  She\'s pula te shendosha ka 10 € copa

  Skënderaj Dje, 17:28
  10 €
 • 2 foto
  Shes klysh haski fm 1muj 2 jav
  Kafshe shtepiake

  Shes klysh haski fm 1muj 2 jav

  Shes jet klysh haski vetm ky mka met Orginal e vakcionume per ma shum viber +38344861732

  Skënderaj 27 mars 13:28
  40 €
 • 1 foto
  SHES BICIKLETA SCOTT QMIMI ME MARVESHJE
  Paisje per sport

  SHES BICIKLETA SCOTT QMIMI ME MARVESHJE

  PER ME SHUM INFO VIBER +38344710370

  Skënderaj 27 mars 06:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bass
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bass

  Toxic bass Nertz bass

  Skënderaj 26 mars 23:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes 4+1 Rodajlland orgjinal
  Kafshe shtepiake

  Shes 4+1 Rodajlland orgjinal

  Shes 4pula dhe 1 gjel orgjinal rodajlland Duke bere vezë Te interesuarit ne viber +38344681184

  Skënderaj 26 mars 22:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Belge
  Kafshe shtepiake

  Belge

  Shes ose ndrroj osht belge 1vit e gjys teper e ngushme e mir arsya sjam nshpi

  Skënderaj 26 mars 19:58
  100 €
 • 7 foto
  Gusana&Qurana
  Kafshe shtepiake

  Gusana&Qurana

  Shiten Gusanat dhe Quranat Ndrrim i mundshem me pula Braham

  Skënderaj 26 mars 00:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   Gusana&Qurana
  Kafshe shtepiake

  Gusana&Qurana

  Shiten Gusanat dhe Quranat. Ndrrim i mundshem edhe me pula Braham

  Skënderaj 25 mars 18:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gusana&Qurana
  Kafshe shtepiake

  Gusana&Qurana

  Shiten Gusanat dhe Quranat Ndrrim i mundshem me pula Braham

  Skënderaj 25 mars 17:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Belgian Malinois
  Kafshe shtepiake

  Shitet Belgian Malinois

  Shitet Belgi mashkull 1vjet e 3 muj .Mundsi ndrrimi me najsen qe mkuvenon

  Skënderaj 25 mars 16:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Bikat- Viqat
  Kafshe shtepiake

  Shes Bikat- Viqat

  Shes Bika-viqa jane te ushqyer krejt bio i shes me garancion qmimi sipas marrveshjes! per me shum ko

  Skënderaj 25 mars 08:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pastor malinois belg
  Kafshe shtepiake

  Pastor malinois belg

  Shitet malinois belg femer 1 vit, shum agresive per oborr me te gjitha vakcinat e kryera, per me shu

  Skënderaj 24 mars 22:30
  130 €
 • 0 foto
  SHES BICIKLETA SCOTT QMIMI I VOLITSHEM
  Paisje per sport

  SHES BICIKLETA SCOTT QMIMI I VOLITSHEM

  PER ME SHUM VIBER +38344710370

  Skënderaj 24 mars 22:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Korg Oasys 76 Keys Music Open Architecture Synthes
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Oasys 76 Keys Music Open Architecture Synthes

  Korg Oasys 76 Keys Music Open Architecture Synthesizer

  Skënderaj 21 mars 12:28
  900 €
 • 6 foto
  Bicikleta e veçant e posaardhur
  Paisje per sport

  Bicikleta e veçant e posaardhur

  Shes bicikleten e posaardhur nga gjermania Ne gjendje te rregullt alumin gomen perpara 24 ndersa m

  Skënderaj 21 mars 11:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta e firmes BULLS sport bushta AIL
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes BULLS sport bushta AIL

  Bicikleta e firmes BULLS sport bushta AIL Posedon: Goma tmira 26 fitmes STYXXYTE ACE OF PACE Bandash

  Skënderaj 21 mars 11:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta e firmes Cube
  Paisje per sport

  Bicikleta e firmes Cube

  Shes bicikleten cube 26 Posedon: Goma te reja ; Bandashat aluminit ; Alumin ; Pjest shimano deore ;

  Skënderaj 21 mars 11:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikleta CANYON full deore LX
  Paisje per sport

  Bicikleta CANYON full deore LX

  Per info +38344540200 Bicikleta biciklete

  Skënderaj 21 mars 10:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sende te posaardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Sende te posaardhur nga gjermania

  Autolarje , burgi statike , mbajtesin per dy bicikleta dhe Tri bicikleta etj Per info +38344540200

  Skënderaj 21 mars 10:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrocen e posaardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Karrocen e posaardhur nga gjermania

  Shes karrocen e posaardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt per dy persona +38344540200 viber

  Skënderaj 21 mars 10:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mbajtes per 3 bicikleta qe montohet kuke veturave
  Paisje per sport

  Mbajtes per 3 bicikleta qe montohet kuke veturave

  Per info +38344540200

  Skënderaj 21 mars 10:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mbajtesin per 2 bicikleta
  Paisje per sport

  Mbajtesin per 2 bicikleta

  Shes mbajtesin per info +38344540200

  Skënderaj 21 mars 10:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bicikleta 28 e posaardhur nga gjermania
  Paisje per sport

  Bicikleta 28 e posaardhur nga gjermania

  Shes bicikleten e firmes CENTURION e posardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt me goma te reja

  Skënderaj 21 mars 10:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qentë dhe këlyshët e Bulldogut në anglisht për shi
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe këlyshët e Bulldogut në anglisht për shi

  Qentë dhe këlyshët e Bulldogut në anglisht për shitje Kemi një qenush të bukur Bulldog English përgj

  Skënderaj 20 mars 14:12
  130 €
 • 5 foto
  Trotinet
  Paisje per sport

  Trotinet

  Shes trotinetin i cili eshte per femije dhe te rritur pasi qe i zgjatwt timoni, tritineti eshte alum

  Skënderaj 20 mars 14:00
  40 €
 • 0 foto
  Gusa
  Kafshe shtepiake

  Gusa

  Shes 30 gusa

  Skënderaj 19 mars 22:06
  23 €
 • 3 foto
  SHES GJELA AYAM CEMANI
  Kafshe shtepiake

  SHES GJELA AYAM CEMANI

  shiten gjelat ayam cemani per me shum info kontakto ne viber +38345693208

  Skënderaj 19 mars 21:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet ose ndrrohet me qa tem konvenon
  Kafshe shtepiake

  shitet ose ndrrohet me qa tem konvenon

  shitet qeni 3 vjet ose ndrrohet me qa tem konvenon qeni a shum i mir per marakli 3 vvjet ika

  Skënderaj 19 mars 09:07
  200 €
 • 3 foto
  Shiten
  Kafshe shtepiake

  Shiten

  Shitet lopa dhe mushtjerra.Per me shum informata na kontaktoni ne 044383155

  Skënderaj 18 mars 16:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Kafshe shtepiake

  Shiten

  Shitet lopa dhe mushtjerra.Per me shum informata na kontaktoni ne 044383155

  Skënderaj 18 mars 16:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pula fshati
  Kafshe shtepiake

  Shes pula fshati

  Pula fshati edhe per mish i pregatitum vet

  Skënderaj 18 mars 13:18
  12 €
 • 1 foto
  Haski original 40
  Kafshe shtepiake

  Haski original 40

  She\'s haski hasky husky original per ma shum Viber 044861732

  Skënderaj 18 mars 11:37
  40 €
 • 3 foto
  Dolqe Gabana
  Veshje / Kepuce / Ore

  Dolqe Gabana

  Shes oren e firmes DOLQE GABANA e cila ka ardhur nga gjermanija, ora eshte origjinale , I mungojn r

  Skënderaj 17 mars 21:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Breil
  Veshje / Kepuce / Ore

  Breil

  ore dore

  Skënderaj 17 mars 16:39
  85 €
 • 1 foto
  Shiten Zagar dhe Zagaric
  Kafshe shtepiake

  Shiten Zagar dhe Zagaric

  Shiten zagar dhe zagaric qift.ndjekin leper dhelpen

  Skënderaj 16 mars 21:36
  150 €
 • 4 foto
  Sint Korg pa3x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sint Korg pa3x

  Shes Sintin Korg Pa3x Ne Gjendje te Rregullt Me Liber i Ri Xix Shum Pak i Perdorur Full Ritme Dhe Ng

  Skënderaj 15 mars 13:47
  1.500 €
 • 2 foto
  Shes viqin 2 jave
  Kafshe shtepiake

  Shes viqin 2 jave

  Shes viqin tash i ka 2 jav

  Skënderaj 15 mars 00:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pastor Gjerman
  Kafshe shtepiake

  Pastor Gjerman

  Shitet Pastori Gjerman i gjinis femer, rac e paster e ndegjushme i merr te gjitha komandat, vetem s

  Skënderaj 13 mars 20:59
  200 €
 • 4 foto
  She\'s 20,ari ser sistem pikpik
  Kafshe shtepiake

  She\'s 20,ari ser sistem pikpik

  She\'s seren 20ari me sistem pikpik ne gjendje fenomenale vetem llastikin eka demtu era baj ndrrim

  Skënderaj 12 mars 10:13
  8.000 €
 • 2 foto
  Shiten Kupaqka nga Austria
  Paisje per sport

  Shiten Kupaqka nga Austria

  Shiten Kupaqka nga Austria Adiddas F50 te perdorura vetëm një herë .

  Skënderaj 11 mars 22:09
  25 €
 • 4 foto
  Shes 8 bicikleta sapo e ardhur nga gjermania nr
  Paisje per sport

  Shes 8 bicikleta sapo e ardhur nga gjermania nr

  Shes bicikleta te ndryshme te reja te ardhura nga gjermania ne gjendje te rregull nr viber +38349707

  Skënderaj 10 mars 11:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ore digitale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore digitale

  Ora digitale me shume funksione e ardhur nga gjermania

  Skënderaj 7 mars 20:58
  20 €
 • 2 foto
  Sharr e vjeter
  Koleksione

  Sharr e vjeter

  shes sharren e vjeter e cila eshte shume vjeter, kush do qe ka deshire ne sendet e vjetra per dekori

  Skënderaj 7 mars 14:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vez per inkubim
  Kafshe shtepiake

  Vez per inkubim

  Vez te pulave te races origjinale amrok

  Skënderaj 6 mars 21:00
  1 €
 • 4 foto
  Pitbull
  Kafshe shtepiake

  Pitbull

  Shes pitbull fm mosha 2 vjet tash e ka vaktin mu barsu shes per arsye spo muj mu kujdes , garantoj n

  Skënderaj 6 mars 16:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Paisje per ulje te armeve
  Paisje per sport

  Paisje per ulje te armeve

  Shes kete bidon te vogel e cila sherben per mbajtjen e uljes se armeve. Preferohet per ata qe mbajn

  Skënderaj 5 mars 17:56
  Me Marrveshje