Suharekë

Sport & Rekreacion në shitje në Suharekë

 • 2 foto
  pellumba
  Kafshe shtepiake

  pellumba

  Shes pellumba me pakic dh shumic ose nderrim me pellumba tjer

  Suharekë 17 nëntor 12:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Basat 18\'\'
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten Basat 18\'\'

  Shiten basat 18\'\' original RCF 049/490-790

  Suharekë 16 nëntor 11:38
  500 €
 • 2 foto
  Mikrofona ajror Shure Original
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofona ajror Shure Original

  Shure PG58 2kanal 2 mikrofona ajror 1 pilot mikrofon me transmiter ajror Komplet me adapter me recei

  Suharekë 16 nëntor 11:26
  300 €
 • 1 foto
  Shiten boksat 15\"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten boksat 15\"

  Shiten boksat 15\" me komponente warfedal ne gjendje shum te mir 049490790

  Suharekë 16 nëntor 11:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Numark Mixtrack Pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Numark Mixtrack Pro

  Shitet paisja per dj e perdorur shum pak Numark mixtrack pro 049490790

  Suharekë 16 nëntor 11:22
  100 €
 • 0 foto
  shiten Mikrofonat shure PG58 Original 2 kanal
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shiten Mikrofonat shure PG58 Original 2 kanal

  2 Mikrofona 1 Pilot me transmiter te veqant 1 Receiver per pranimin e zerit 1 mbushes i baterive Ori

  Suharekë 16 nëntor 11:22
  300 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS.
  Libra / Revista

  OFERTE FALAS.

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Suharekë 18 tetor 02:16
  50.000 €
 • 4 foto
  Shitet bicikleta 26she 18 shpejtesi
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta 26she 18 shpejtesi

  Shitet bicikleta 26she me 18 shpejtesi ne gjendje te rregullt e ardhur nga jasht , posedon paisjet

  Suharekë 16 tetor 21:49
  65 €
 • 5 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Shes bicikleten ne gjendje te rregullt. Shpejtësit 7x3 Tel : 044 991 116 Viber: +383 49 227 622

  Suharekë 4 tetor 17:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet terrier
  Kafshe shtepiake

  Shitet terrier

  Qeni eshte 6 muajsh, eshte roje i mir per shtepi, nuk ngacmon pulat dhe eshte i vaksionuar. Per me s

  Suharekë 25 shtator 17:42
  40 €
 • 5 foto
  Shes nje breshk kush asht intersun let me lajmrojn
  Kafshe shtepiake

  Shes nje breshk kush asht intersun let me lajmrojn

  Sgitet breshka per arsyje se ekam vetem qata e tjeter skam kusha intersun letem lajmrojn ju lutem bl

  Suharekë 24 shtator 17:01
  20 €
 • 8 foto
  Vetem 1 euro
  Koleksione

  Vetem 1 euro

  Likujdim i mallit 0.60cent ose komplet me marr me marrveshje

  Suharekë 24 shtator 14:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Shën Bernard
  Kafshe shtepiake

  Puppies Shën Bernard

  Puppies Shën Bernard Kam 4 këlyshë femra për shitje, të dy prindërit janë kafshë shtëpiake të familj

  Suharekë 24 shtator 12:00
  180 €
 • 2 foto
  Qentë dhe qentë Yorkshire Terrier dhe qenush për s
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe qentë Yorkshire Terrier dhe qenush për s

  Qentë dhe qentë Yorkshire Terrier dhe qenush për shitje 2 vajza dhe 1 djalë i një pjellë prej 5 të g

  Suharekë 24 shtator 11:48
  160 €
 • 2 foto
  Cavapoochons për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Cavapoochons për Shitje

  Cavapoochons për Shitje LITTORI I DYQSISH PM I PUBPIKEVE CAVAPOO - duke pritur shtëpi të reja !!!! L

  Suharekë 24 shtator 11:48
  170 €
 • 0 foto
  Gorgeous Kc Smoothcoat
  Kafshe shtepiake

  Gorgeous Kc Smoothcoat

  KC registrovana vakcinisana zapanjujuća krema devojka, prelepa kratka njuška tačna tipa, ugriz

  Suharekë 21 shtator 06:13
  10 €
 • 2 foto
  Pupa bukuroshe të Samoyed Testuar plotësisht shënd
  Kafshe shtepiake

  Pupa bukuroshe të Samoyed Testuar plotësisht shënd

  Pupa bukuroshe të Samoyed Testuar plotësisht shëndetin Ne kemi pjellën më të adhurueshme të koneve S

  Suharekë 19 shtator 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Këlyshë dhe dashnorë të dashur 3 muajsh që mund të
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë dhe dashnorë të dashur 3 muajsh që mund të

  Këlyshë dhe dashnorë të dashur 5 muajsh që mund të ofrojnë kujdes Këlyshë bukuroshe Puppies këlyshë

  Suharekë 18 shtator 05:59
  10 €
 • 1 foto
  Shtrat per fizioterapi dhe masazhe
  Paisje per sport

  Shtrat per fizioterapi dhe masazhe

  Prodhim gjerman,shtrat alumini , lekure e zeze i perdorur shum pak shum i lehte dhe praktik ,palo

  Suharekë 16 shtator 21:53
  120 €
 • 2 foto
  Puppies adorable Newfoundland
  Kafshe shtepiake

  Puppies adorable Newfoundland

  Puppies adorable Newfoundland Ne jemi të kënaqur të njoftojmë që kemi 6 bebe të bukura që kërkojnë s

  Suharekë 15 shtator 15:52
  150 €
 • 0 foto
  shitet sllevi TA2400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shitet sllevi TA2400

  Shitet Sllevi ne gjendje shum te mir pune i pa servisuar asnjeher lloji TA2400

  Suharekë 13 shtator 19:35
  300 €
 • 1 foto
  Shiten 2 pula brama e nje gjel ithjesht
  Kafshe shtepiake

  Shiten 2 pula brama e nje gjel ithjesht

  Shiten 2pula brama e nje gjel ithjesht

  Suharekë 9 shtator 23:05
  30 €
 • 0 foto
  Bileta kosova qekia 3 cop ne jug 75€
  Paisje per sport

  Bileta kosova qekia 3 cop ne jug 75€

  Jugu 3 cop 75€

  Suharekë 7 shtator 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bileta KOSOVE-QEKI ne lindje
  Paisje per sport

  Bileta KOSOVE-QEKI ne lindje

  Bileta kosove qeki

  Suharekë 7 shtator 10:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bileta KOSOVË-qeki në LINDJE DHE JUG
  Paisje per sport

  Bileta KOSOVË-qeki në LINDJE DHE JUG

  Biletat gjenden ne lindje dhe ne juf

  Suharekë 7 shtator 10:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bileta kosova qekia..gjenden ne LINDJE DHE JUG
  Paisje per sport

  Bileta kosova qekia..gjenden ne LINDJE DHE JUG

  Gjenden ne lindje dhe jug

  Suharekë 7 shtator 10:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kosova Qekia biletat gjenden ne lindje dhe jug
  Paisje per sport

  Kosova Qekia biletat gjenden ne lindje dhe jug

  Jug dhe lindje..kontakt telefon

  Suharekë 7 shtator 10:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bileta kosov qeki, gjenden ne jug dhe lindje
  Paisje per sport

  Bileta kosov qeki, gjenden ne jug dhe lindje

  Bileta kosov qeki

  Suharekë 7 shtator 10:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bileta KOSOVE qeki ne JUG
  Paisje per sport

  Bileta KOSOVE qeki ne JUG

  Biletat gjenden ne jug

  Suharekë 7 shtator 10:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Këlyshë të bukur me qira siberiane
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur me qira siberiane

  Këlyshë të bukur me qira siberiane Ne jemi të kënaqur që ndajmë pjellën e parë të këlyshave të Junau

  Suharekë 5 shtator 11:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dy pula e 1 knus
  Kafshe shtepiake

  Shiten dy pula e 1 knus

  Shiten 2 pula e 1 gjel pulat jan brama e gjeli si perzin

  Suharekë 4 shtator 19:29
  30 €
 • 0 foto
  Bileta KOSOVE- Qeki në lindje 3 cop = 110€
  Paisje per sport

  Bileta KOSOVE- Qeki në lindje 3 cop = 110€

  Bileta gjenden ne lindje

  Suharekë 3 shtator 18:36
  110 €
 • 0 foto
  Bileta kosovë qeki, 3 copa në jug 75€
  Paisje per sport

  Bileta kosovë qeki, 3 copa në jug 75€

  3 bileta në jug = 75€

  Suharekë 3 shtator 18:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Libra
  Libra / Revista

  Libra

  Klases 1,2,3,4,5,6,7,8,9 te gjita librat Ja te gjitha te perdorura por te reja

  Suharekë 2 shtator 15:26
  2 €
 • 6 foto
  lopen
  Kafshe shtepiake

  lopen

  shes lopen bars shum e mir per tamel 1pjellje t kryme

  Suharekë 1 shtator 21:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bilardo ( karamboll ) edhe Pikado
  Paisje per sport

  Bilardo ( karamboll ) edhe Pikado

  Bilardo eshte ne gjendje te mire eshte e markes se njohur Zeki Bilard, qmimi eshte 600 euro, poashtu

  Suharekë 31 gusht 22:55
  1.000 €
 • 0 foto
  lopa me viq
  Kafshe shtepiake

  lopa me viq

  shes lopen me viq qmimi shum i lir per arsyje jam duke shkuar ne gjermani

  Suharekë 31 gusht 10:16
  650 €
 • 0 foto
  Bileta KOSOVË- çeki
  Paisje per sport

  Bileta KOSOVË- çeki

  Bileta jan L4 L 1 dhe J1 L4 de L 1 = 40€ J1 = 30€

  Suharekë 30 gusht 01:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bileta KOSOVE- QEKI (biletat gjenden ne jug)
  Paisje per sport

  Bileta KOSOVE- QEKI (biletat gjenden ne jug)

  Biletat gjenden në jug

  Suharekë 30 gusht 01:11
  25 €
 • 2 foto
  Mountain bike ne gjendje te rujtem
  Paisje per sport

  Mountain bike ne gjendje te rujtem

  Shes Mountainbike sa ka ardhur nga zvicrra cmimi i ri ishte mbi 2500 franga Ne gjendje te rujtem M

  Suharekë 27 gusht 21:35
  350 €
 • 4 foto
  Shes Bass yamaha rbx 374
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes Bass yamaha rbx 374

  Shes Bass yamaha rbx 374 shum pak i perdorur ne gjendje perfekte

  Suharekë 27 gusht 16:25
  200 €
 • 1 foto
  shitet kangalli
  Kafshe shtepiake

  shitet kangalli

  shitet kangalli original klysh femer 4 mujsh shitet arsyja se skam koh mu mirr me to prindrit ju qoj

  Suharekë 27 gusht 12:43
  70 €
 • 3 foto
  Shes zekanin
  Kafshe shtepiake

  Shes zekanin

  Shes Zekanin 4 vjet ne fshatin Maqitev komuna Therandes

  Suharekë 25 gusht 21:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  volvo .v 50
  Instrumente muzikore dhe paisje

  volvo .v 50

  ndrrohet ose shitet mepare varet se qkampelqen per ndrri volvo asht mbi turbo 2006

  Suharekë 24 gusht 00:23
  5.500 €
 • 2 foto
  Kofer i ri per sint 76 key i gjat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kofer i ri per sint 76 key i gjat

  shitet kofer per sint 76 taste (key) i gjat i pa perdorur.

  Suharekë 23 gusht 18:01
  90 €
 • 3 foto
  Shitet terrieri 3 muajsh
  Kafshe shtepiake

  Shitet terrieri 3 muajsh

  Shitet vetem njeri prej tyre, per arsye qe nuk me duhen 3, jane te mire dhe nuk ngacmojne pulat e sh

  Suharekë 22 gusht 11:01
  80 €
 • 0 foto
  2018 Trek Fuel EX 9.9 29 19.5in, DVO Sapphire, Fox
  Paisje per sport

  2018 Trek Fuel EX 9.9 29 19.5in, DVO Sapphire, Fox

  2018 Trek Karburanti EX 9.9 29 19.5in, DVO Sapphire, Fabrika Fox përmes boshtit, GX Eagle Çmimi im:

  Suharekë 20 gusht 06:13
  2.228 €
 • 0 foto
  Specialized S-Works Epic Medium 29”
  Paisje per sport

  Specialized S-Works Epic Medium 29”

  Specializuar S-Works Epic Medium 29 \" im Çmimi: US $ 4,300.00 SPECIFIKIMET TEKNIKE ZINXHIA Shima

  Suharekë 20 gusht 06:05
  3.832 €
 • 2 foto
  Qeni sharrit
  Kafshe shtepiake

  Qeni sharrit

  Shitet qeni shum i mir 1 vjet ika e shes lir arsya spo kan koh mu kujdes per ta naj ndrrim me ps3

  Suharekë 19 gusht 20:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ore diezel 2 copa200 ero
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore diezel 2 copa200 ero

  dy ora diezel original w200 ero. njera ore e ka pak te. grrithen gjamin me ni skej siq. shihet ne

  Suharekë 19 gusht 01:13
  200 €