Sport & Rekreacion në shitje në Suharekë

 • 3 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Biciklet e ardhur nga ch ne gjendje perfekte, gjdo gje ne rregull, pothuajse e re 044187075

  Suharekë Sot, 12:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  fotele
  Koleksione

  fotele

  fotele 3 3 2 1 1

  Suharekë Sot, 12:51
  250 €
 • 8 foto
  Vez te races se pulate Wyandotte Silver
  Kafshe shtepiake

  Vez te races se pulate Wyandotte Silver

  Shes vezë të freskëta për qelje te races Wyandotte Silver ( të pulave në foto ) . 🥚🐣 Race e rralle m

  Suharekë Sot, 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Orë dore Police
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë dore Police

  Shes orë dore Police , eshte original, e perdorur, baterit dhe rrypat duhet mi ndrru, qmimi 50€ fiks

  Suharekë Sot, 07:25
  50 €
 • 3 foto
  Bletë
  Kafshe shtepiake

  Bletë

  Shes koshare me blete, te interesuarit mund te me kontaktojne ne nr tim te tel Ju pershendes Qamil

  Suharekë Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qenin pastor gjerma
  Kafshe shtepiake

  Qenin pastor gjerma

  shes qenin pastor gjerman

  Suharekë Dje, 17:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kunguj të mrekullueshëm bulldog anglez në dispozic
  Kafshe shtepiake

  Kunguj të mrekullueshëm bulldog anglez në dispozic

  Ne patëm një pjellë të buldogut anglez të lindur më 22 maj. Kishte 2 meshkuj dhe 1 femra. Kemi 1 me

  Suharekë Dje, 14:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PAUNa Mashkull dhe Femen
  Kafshe shtepiake

  PAUNa Mashkull dhe Femen

  Shes dy pauna mashkull dhe femen per ma shum mundeni me i pa edhe fotot.

  Suharekë 24 maj 22:27
  220 €
 • 1 foto
  parfum Prada
  Veshje / Kepuce / Ore

  parfum Prada

  shes parfum PRADA i ardhur nga zvicrra original 100% 50 ml shum pak i perdoren

  Suharekë 24 maj 18:03
  40 €
 • 2 foto
  bmx profesional
  Paisje per sport

  bmx profesional

  bmx profesional goma te jashtme te brendshme lloj lloj te perdorura dhe te reja per road bike dhe mo

  Suharekë 24 maj 16:50
  330 €
 • 2 foto
  pellumba
  Kafshe shtepiake

  pellumba

  Shes pellumba me pakic dh shumic ose nderrim me pellumba tjer

  Suharekë 24 maj 13:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pikado
  Paisje per sport

  Pikado

  Shitet pikado magic dart 4,ne gjendje shum te mir,ne te cilen mund te perfshihen maksimumi deri ne 8

  Suharekë 21 maj 11:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikset
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikset

  Mikset edhe silver crest q mimi 55e

  Suharekë 13 maj 20:34
  55 €
 • 8 foto
  Qen Pekinez
  Kafshe shtepiake

  Qen Pekinez

  Shes qenin Pekinez femer 9 mujshe me pasaport dhe gjitha vaksinat .

  Suharekë 12 maj 14:24
  100 €
 • 6 foto
  Salla e re e sporteve Prizrenarena afër HibPetroll
  Paisje per sport

  Salla e re e sporteve Prizrenarena afër HibPetroll

  Salla`e re e Sporteve PrizrenArena është e ndërtuar\'standarde Europiane 50mgjatx25mgjerëx9mlartësi

  Suharekë 11 maj 13:57
  25 €
 • 8 foto
  SHITET 1 GUSAN +1 GUS ME 23 VEZËT E SAJ !
  Kafshe shtepiake

  SHITET 1 GUSAN +1 GUS ME 23 VEZËT E SAJ !

  SHITET 1 GUSAN +1 GUS ME 23 VEZËT E SAJ ! GUSA I KA BA 23 VEZ ,GATI ESHTE ME RA KLLUQ ,NATËN PO RRIN

  Suharekë 6 maj 22:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET GUSA ME GUSAN + 23 VEZË TE KSAJ GUSES
  Kafshe shtepiake

  SHITET GUSA ME GUSAN + 23 VEZË TE KSAJ GUSES

  SHITET 1 GUSAN +1 GUS ME 23 VEZËT E SAJ ! GUSA I KA BA 23 VEZ ,GATI ESHTE MECRA KLLUQ ,NATËN PO RRI

  Suharekë 6 maj 21:58
  75 €
 • 1 foto
  Shiten 25 vezë të guses ,vetëm 20 €.
  Kafshe shtepiake

  Shiten 25 vezë të guses ,vetëm 20 €.

  Shiten 25 vezë të guses ,vetëm 20 €. Gjindemine Suharekë,per qdo informat thirrni ne tel.+3834439012

  Suharekë 6 maj 21:58
  20 €
 • 1 foto
  Qen
  Kafshe shtepiake

  Qen

  Shes bubin 1 vjet asht I shtir per oborr qmimi memarrveshje

  Suharekë 29 prill 16:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biçikletë Shimano
  Paisje per sport

  Biçikletë Shimano

  E ardhur nga Danimarka

  Suharekë 28 prill 20:04
  450 €
 • 5 foto
  lop
  Kafshe shtepiake

  lop

  Shitet lopa 8 muaj bars. 24litra qumsht pas pjelljes. 049877598

  Suharekë 27 prill 19:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kosa te ardhur nga zvicrra bej ndrrim
  Kafshe shtepiake

  Kosa te ardhur nga zvicrra bej ndrrim

  Shes apo ndrroj Kosa tbarit te sapo ardhun nga zvicrra ne gjendje te shkelqyeshme pune ndrrim bej

  Suharekë 26 prill 18:50
  100 €
 • 3 foto
  Reket pingpong
  Paisje per sport

  Reket pingpong

  Reket butterfly viscaria fl carbon oregjinale kurse komat te dyat Tenergy 05 2.1 mm reketa eshte or

  Suharekë 26 prill 10:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 50 ero copa
  Paisje per sport

  Shiten 50 ero copa

  Shiten dy copa per me shum edhe be viber +38649873233

  Suharekë 25 prill 20:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Reksi 1 vjet e gjys shum i mir
  Kafshe shtepiake

  Reksi 1 vjet e gjys shum i mir

  Reksi asht shum i shtir per oborr ekstrem muni edhe me ardh me pa ne suharek bubi asht shum i shtir

  Suharekë 24 prill 20:22
  50 €
 • 3 foto
  Bina 3 muj shum e mir per oborr
  Kafshe shtepiake

  Bina 3 muj shum e mir per oborr

  Bina asht terrierk shum e mir 3 muj i ka muni me ardh me pa ne suharek 40 ero fb bardhi berisha dhe

  Suharekë 24 prill 20:14
  40 €
 • 2 foto
  Ore smart watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore smart watch

  Shes oren smart watch...lidhet me tel..permes bloutoth...i pranon thirrjet ne ore...mesazhet ne what

  Suharekë 23 prill 22:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ore samsung s4 e re ..model sm-805f
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore samsung s4 e re ..model sm-805f

  Shitet ose ndrrohet me samsung s10+ Ora asht komplet me paisje +38349351992 viber ose whats app Qmim

  Suharekë 21 prill 00:52
  310 €
 • 3 foto
  Qeni i sharrit
  Kafshe shtepiake

  Qeni i sharrit

  Shitet qeni i sharrit dhe minuki

  Suharekë 19 prill 19:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Zerimi ( per LIVE dhe per Dj )
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Zerimi ( per LIVE dhe per Dj )

  2 Basa 18\" RCF 4 Boksa Dynacord f150, 15\" 2 Boksa tjer me komponente warfedale 15\" Mikseta Dynaco

  Suharekë 16 prill 22:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  këlysh sharrit
  Kafshe shtepiake

  këlysh sharrit

  shesh gëlyshin e sharrit 2 muj teper i mirë

  Suharekë 14 prill 16:38
  300 €
 • 0 foto
  Blet ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Blet ne shitje

  Blet ne shitje me marrveshje

  Suharekë 14 prill 15:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kopshte të mira pug
  Kafshe shtepiake

  Kopshte të mira pug

  Kopshte të mira pug Ne kemi 4 puppies bukur leckë, 2 djem dhe 2 vajzë left.These puppies janë kontro

  Suharekë 13 prill 14:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  terrjer melez
  Kafshe shtepiake

  terrjer melez

  shes terrjerr melez shum i mir per oborr per lufta per bira por edhe i shtir per njerz pak

  Suharekë 13 prill 12:23
  120 €
 • 2 foto
  Orbitreg
  Paisje per sport

  Orbitreg

  Shes orbitregun pak i perdorun

  Suharekë 11 prill 03:12
  150 €
 • 1 foto
  Nike Superfly 6 ACC
  Paisje per sport

  Nike Superfly 6 ACC

  Kan ardhur prej jashtit nr 42.5.

  Suharekë 10 prill 19:05
  120 €
 • 0 foto
  Mini Pomeranian Toy
  Kafshe shtepiake

  Mini Pomeranian Toy

  Ne kemi qen e pomeranian si meshkuj ashtu edhe femra të gatshëm për të shkuar në shtëpi të bukur dhe

  Suharekë 9 prill 20:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Perforcues Zeri
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Perforcues Zeri

  Shiten Perforcues zeri \"zoshnika\" qift te sa po ardhun nga zvicrra ne gjendje te mir pune jan 8 o

  Suharekë 7 prill 22:47
  130 €
 • 3 foto
  10 javë Yorkshire Terrier meshkuj
  Kafshe shtepiake

  10 javë Yorkshire Terrier meshkuj

  Ne presim që të miratojmë dy puppy shumë për familjet përgjegjëse, ku fëmijët mund të gjejnë një ven

  Suharekë 5 prill 15:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bubi asht i mir siq e shini ne foto edhe live
  Kafshe shtepiake

  Bubi asht i mir siq e shini ne foto edhe live

  Bubin e kini tmir shum asht i mir edhe per oborr e shes per arsye ska kush e kqyr 049685032 muni me

  Suharekë 5 prill 14:48
  30 €
 • 0 foto
  Blet
  Kafshe shtepiake

  Blet

  Blet ne shitje qmimi mvaret sasia

  Suharekë 5 prill 12:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes qenin e sharrit 1vit e gjysem
  Kafshe shtepiake

  Shes qenin e sharrit 1vit e gjysem

  Shitet qeni i sharrit.

  Suharekë 4 prill 19:42
  290 €
 • 2 foto
  Qen i sharrit
  Kafshe shtepiake

  Qen i sharrit

  Qen i sharrit shumë i mirë 6 muaj Qmimi:sipas marrveshjes Fshati:Samadregjë Nr.Tel:044-159-816 Viber

  Suharekë 4 prill 18:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mahnitëse Pure Pure White Samoyed
  Kafshe shtepiake

  Mahnitëse Pure Pure White Samoyed

  Mahnitëse Pure Pure White Samoyed pjellë e bukur e Samoyed 1/4 Siberian Husky, djemtë dhe vajzat e s

  Suharekë 4 prill 11:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bukur Coton De Tulear X Puppies Havanese
  Kafshe shtepiake

  Bukur Coton De Tulear X Puppies Havanese

  Bukur Coton De Tulear X Puppies Havanese Shumë unik dhe i rrallë për të gjetur, përzierje e dy raca

  Suharekë 4 prill 11:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Haski klysh 6 muj
  Kafshe shtepiake

  Shitet Haski klysh 6 muj

  Shitet haski asht mashkull i ka 6 muj

  Suharekë 4 prill 11:13
  110 €
 • 1 foto
  qenush qimnon çokollatë
  Kafshe shtepiake

  qenush qimnon çokollatë

  qenush qimnon çokollatë Qengji çokollatë për adoptim të mirë me fëmijët dhe kafshët e tjera. Janë li

  Suharekë 4 prill 11:09
  170 €
 • 3 foto
  Shitet rraketaqki FABI
  Paisje per sport

  Shitet rraketaqki FABI

  Ne gjendje te rregullt!

  Suharekë 4 prill 10:16
  350 €
 • 3 foto
  Shitet Bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet Bicikleta

  bicikleta asht ne gjendje perfekte amortizeri par RockShox domain amorizeri mesem Fox VanR frenat Av

  Suharekë 4 prill 09:52
  666 €
 • 0 foto
  Helmeta Fullface
  Paisje per sport

  Helmeta Fullface

  Shitet helmeta per mountainbike (downhill)

  Suharekë 4 prill 06:23
  70 €