Tepelenë

Sport & Rekreacion në shitje në Tepelenë

 • 2 foto
  Bichon frize
  Kafshe shtepiake

  Bichon frize

  Këtu janë disa qenushë Bichon frize në dispozicion që janë tre muaj të vjetër, vet  kontrolluar, de

  Tepelenë 12 mars 11:18
  1 €
 • 0 foto
  Kotele Sphynx gati tani çka më interesoni në: +176
  Kafshe shtepiake

  Kotele Sphynx gati tani çka më interesoni në: +176

  Kotele Sphynx gati tani çka më interesoni në: +17606181097 Përshëndetje, ne kemi kotele të bukura, t

  Tepelenë 8 mars 02:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  chow chow
  Kafshe shtepiake

  chow chow

  Këtu janë disa qenushë chow chow në dispozicion që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i

  Tepelenë 3 mars 10:24
  1 €
 • 2 foto
   Kaketoe papegaaien
  Kafshe shtepiake

  Kaketoe papegaaien

  Schone en aanhankelijke baby's Kaketoe papegaaien nu te koop, ze zijn actueel en schieten goed op me

  Tepelenë 24 shkurt 08:31
  1 €
 • 2 foto
  këlyshë këlyshësh
  Kafshe shtepiake

  këlyshë këlyshësh

  Këtu janë disa këlyshë këlyshësh në dispozicion që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i

  Tepelenë 22 shkurt 10:02
  1 €
 • 2 foto
  Beagle, të dy gjinitë,
  Kafshe shtepiake

  Beagle, të dy gjinitë,

  Këlyshët e Beagle, të dy gjinitë, shenjat bukuroshe, janë blerë në një shtëpi familjare të dashur dh

  Tepelenë 22 shkurt 10:00
  1 €
 • 0 foto
  beagles
  Kafshe shtepiake

  beagles

  Këtu janë në dispozicion disa këlyshë tre muajsh të beagles i kontrolluar, i errët, i siguruar, i

  Tepelenë 21 shkurt 12:25
  1 €
 • 2 foto
  qenush Rotweiller
  Kafshe shtepiake

  qenush Rotweiller

  Këtu janë disa qenush Rotweiller në dispozicion që janë tre muaj të vjetër, vet  kontrolluar, dewor

  Tepelenë 18 shkurt 10:40
  1 €
 • 1 foto
  Golden Retriever
  Kafshe shtepiake

  Golden Retriever

  Këtu janë disa qenushë Golden Retriever në dispozicion që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, deworm

  Tepelenë 18 shkurt 10:35
  1 €
 • 2 foto
  Labrador retriever
  Kafshe shtepiake

  Labrador retriever

  Këtu janë disa qenush Labrador retriever në dispozicion që ata janë tre muaj të vjetër, vet  kontro

  Tepelenë 18 shkurt 10:34
  1 €
 • 2 foto
   terrenit Boston
  Kafshe shtepiake

  terrenit Boston

  Këtu mund të gjeni disa qenush të terrenit Boston që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed,

  Tepelenë 18 shkurt 10:31
  1 €
 • 2 foto
  papagallët Amazone
  Kafshe shtepiake

  papagallët Amazone

  Foshnjat e pastra dhe të dashur nga papagallët Amazone në shitje tani, ata janë aktualë në të gjitha

  Tepelenë 17 shkurt 19:44
  1 €
 • 2 foto
  këlyshë këlyshësh
  Kafshe shtepiake

  këlyshë këlyshësh

  Këtu janë disa këlyshë këlyshësh të bukur, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyra, të va

  Tepelenë 7 shkurt 08:57
  150 €
 • 2 foto
  parrots Cockatoo
  Kafshe shtepiake

  parrots Cockatoo

  Këtu janë disa parrots Cockatoo të disponueshëm të dy seksi të gatshëm për të shkuar në shtëpitë e t

  Tepelenë 7 shkurt 08:06
  150 €
 • 2 foto
  papagall Budgies
  Kafshe shtepiake

  papagall Budgies

  Këtu janë disa papagall Budgies të disponueshëm të dy seksi të gatshëm për të shkuar në shtëpitë e t

  Tepelenë 7 shkurt 08:05
  150 €
 • 2 foto
   bukura të Kufirit,
  Kafshe shtepiake

  bukura të Kufirit,

  Këtu janë disa koleksione të bukura të Kufirit, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar nga dhja

  Tepelenë 4 shkurt 09:18
  150 €
 • 1 foto
   bukur pomeranez
  Kafshe shtepiake

  bukur pomeranez

  Këtu janë disa këlyshë të bukur pomeranez, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyra, të va

  Tepelenë 4 shkurt 09:14
  150 €
 • 2 foto
   frizave Bichon,
  Kafshe shtepiake

  frizave Bichon,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur të frizave Bichon, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar nga y

  Tepelenë 4 shkurt 09:11
  150 €
 • 3 foto
  Macac Hyacinth
  Kafshe shtepiake

  Macac Hyacinth

  Këtu janë disa papagallë të Macac Hyacinth në dispozicion të të dy gjinive të gatshëm për të shkuar

  Tepelenë 3 shkurt 10:00
  200 €
 • 1 foto
   papagallë Amazone
  Kafshe shtepiake

  papagallë Amazone

  Këtu janë disa papagallë Amazone të disponueshëm të dy seksi të gatshëm për të shkuar në shtëpitë e

  Tepelenë 3 shkurt 09:16
  150 €
 • 1 foto
  francezë bulldog
  Kafshe shtepiake

  francezë bulldog

  Këtu janë disa këlyshë bukuroshe francezë bulldog, ata janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar yndyr

  Tepelenë 1 shkurt 08:33
  200 €
 • 3 foto
  chow chow,
  Kafshe shtepiake

  chow chow,

  Këtu janë disa këlyshë të bukur chow chow, ata janë 3months vjetër, yndyrë të kontrolluar, vaksinuar

  Tepelenë 1 shkurt 08:29
  200 €
 • 1 foto
  bukur puçrrash,
  Kafshe shtepiake

  bukur puçrrash,

  Këtu janë disa qenushë të bukur puçrrash, që janë 3 muajsh të vjetër, vet të kontrolluar, të vaksinu

  Tepelenë 30 janar 18:27
  150 €
 • 1 foto
  amerikanë të bulldogut,
  Kafshe shtepiake

  amerikanë të bulldogut,

  Këtu janë disa qenushë të bukur amerikanë të bulldogut, që janë 3 muajsh të vjetër, të kontrolluar n

  Tepelenë 30 janar 18:23
  200 €
 • 1 foto
  francezë bulldog,
  Kafshe shtepiake

  francezë bulldog,

  Këtu janë disa qenushë të bukur francezë bulldog, që janë 3 muaj të vjetër, të kontrolluar nga vetja

  Tepelenë 30 janar 18:15
  200 €
 • 1 foto
  Shiba inu
  Kafshe shtepiake

  Shiba inu

  Këtu janë disa qenushë të bukur Shiba inu, që janë 3 muaj të vjetër, të kontrolluar nga vetja, të va

  Tepelenë 30 janar 15:56
  200 €
 • 0 foto
   bukur të Labradorit,
  Kafshe shtepiake

  bukur të Labradorit,

  Këtu janë disa tërheqës të bukur të Labradorit, të cilët janë 3 muaj të vjetër, të kontrolluar nga v

  Tepelenë 30 janar 15:32
  200 €
 • 3 foto
   francezë bulldog
  Kafshe shtepiake

  francezë bulldog

  Këtu janë disa qenushë të bukur francezë bulldog, që janë 3 muaj të vjetër, të kontrolluar nga vetja

  Tepelenë 28 janar 07:50
  200 €
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Libra / Revista

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Tepelenë 25 janar 10:38
  100 €
 • 2 foto
  bulldogut francez
  Kafshe shtepiake

  bulldogut francez

  Këlyshi im i bukur i bulldogut francez kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedh

  Tepelenë 12 nëntor 14:17
  1 €
 • 3 foto
  Philiphe Wacth chronograph Swiss made
  Veshje / Kepuce / Ore

  Philiphe Wacth chronograph Swiss made

  Ora eshte origjinale zviceriane me xham saphire qe nuk gervishet,chronograph.

  Tepelenë 24 shtator 17:49
  70 €
 • 4 foto
  Klarinet !!
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet !!

  Klarinet gjysemboem Dru n gjendje t mire .

  Tepelenë 22 shtator 23:35
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Akitas Mashkull Dhe Femër
  Kafshe shtepiake

  Akitas Mashkull Dhe Femër

  Akitas Mashkull Dhe Femër Unë kam dy Akitas që kanë nevojë për ri-homing. Mundësisht për të pronarë

  Tepelenë 19 shtator 12:50
  150 €
 • 3 foto
  Ora origjinale Girard perragux
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora origjinale Girard perragux

  ora origjinale 36mm qmimi 1700 euro i pa diskutushem

  Tepelenë 3 shtator 10:30
  1.700 €
 • 1 foto
  Birman Kitten
  Kafshe shtepiake

  Birman Kitten

  kotele të bukura Birman për shitje Gati për t’u larguar për shtëpi të dashura Shumë e lezetshme dh

  Tepelenë 20 gusht 12:11
  1 €
 • 2 foto
  Kotele të regjistruara në Maine  
  Kafshe shtepiake

  Kotele të regjistruara në Maine  

  4 kotele të bukura të gjalla dhe të këndshme, të guximshme, kotele femra. Edhe në këtë moshë të re a

  Tepelenë 20 gusht 12:03
  1 €
 • 1 foto
  Këlyshë maltë për shitje gati tani
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë maltë për shitje gati tani

  Mbetën 3 vajza këlyshë këlyshë. Mam mund ta shihni, babi është regjistër i qenve të studjuar maltez.

  Tepelenë 20 gusht 09:51
  1 €
 • 5 foto
  Bilardo italjane
  Paisje per sport

  Bilardo italjane

  bilardo italjane jane 2 cope 1 kushton 80000 esht dhe nje me kemet e kuqe qe kushton 40000

  Tepelenë 15 gusht 14:54
  80.000 Lek
 • 1 foto
  Kavalierit Charles Spaniel Qentë dhe Këlysh
  Kafshe shtepiake

  Kavalierit Charles Spaniel Qentë dhe Këlysh

  Qeni i Kavalierit Charles Spaniel Qentë dhe Këlyshët në shitje Ne kemi në dispozicion një pjellë ma

  Tepelenë 5 gusht 14:46
  300 €
 • 1 foto
  Mbretëresha Ragdoll aktive me aktive blu
  Kafshe shtepiake

  Mbretëresha Ragdoll aktive me aktive blu

  mbretëresha aktive për shitje te personi i duhur. Ajo është një mace vërtet e lezetshme, me një pers

  Tepelenë 5 gusht 11:26
  120 €
 • 2 foto
  KATANA JAPONEZE
  Koleksione

  KATANA JAPONEZE

  shitet Katana japoneze e ber Hand Made ketu ne shqiperi me material celik prodhuar si artizanet japo

  Tepelenë 31 korrik 12:52
  220 €
 • 0 foto
  SHITEN 200 DELE
  Kafshe shtepiake

  SHITEN 200 DELE

  SHITEN NE KURVELESH, TEPELENE 200 KRERE BAGETI VENDI. 170 DELE PJELLORE, 20 DELE TE VJETRA DHE 10 DE

  Tepelenë 29 korrik 13:06
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet cant super cilsore lekure e zez.70 eu
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet cant super cilsore lekure e zez.70 eu

  Shitet canta lekure e zez.pershtatet per sup dhe per bel.lekure shum cilsore me tre hapje me zinxhir

  Tepelenë 22 korrik 22:38
  70 €
 • 3 foto
  Dj set 2x Cdj-2000 Nxs2 & Djm-900 Nxs2 +Hdj-2000 Mk2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj set 2x Cdj-2000 Nxs2 & Djm-900 Nxs2 +Hdj-2000 Mk2

  Ne jemi shumicë të mëdha. Ne jemi të specializuar në një gamë të gjerë të modeleve të reja të instru

  Tepelenë 7 janar 07:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nova usluga od 7000 do 900.000 eura
  Libra / Revista

  Nova usluga od 7000 do 900.000 eura

  Jeste li je potrebna kako bi se povećali svoju aktivnost ponuda od 5.000 do 950.000 eura za one u

  Tepelenë 19 dhjetor 13:11
  100 €