Tiranë

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 4 foto
  Disqe Campagnolo Delta
  Paisje per sport

  Disqe Campagnolo Delta

  Disqe 28 (700c) Campagnolo Delta, bucela dhe libër Campagnolo Mirage, 8 shpejtësi. Në gjendje shumë

  Tiranë Sot, 14:47
  140 €
 • 6 foto
  Bianchi 605
  Paisje per sport

  Bianchi 605

  Bianchi 605, fillim i viteve 90, Full Campagnolo Avanti, në gjendje të mirë,

  Tiranë Sot, 14:47
  345 €
 • 9 foto
  Peugeot PH12, 1982
  Paisje per sport

  Peugeot PH12, 1982

  Peugeot PH12, e vitit 1982, prodhuar për 100 vjetorin e Firmēs. Në kushte origjinale, shumë e pastë

  Tiranë Sot, 14:46
  240 €
 • 2 foto
  2020 Bosch Performance Line cx PowerTube 625WH XT
  Paisje per sport

  2020 Bosch Performance Line cx PowerTube 625WH XT

  Cube E-Bike 2020 Bateria Bosch PowerTube 625WH Adapteri Bosch 4A Shpejtsi Shimano Deore XT 1x11 Fre

  Tiranë Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet cannondale 29 , viti 2020
  Paisje per sport

  Shitet cannondale 29 , viti 2020

  Shitet cannondale 29 , e vitit 2020 bicikleta eshte e re ne super gjendje .

  Tiranë Sot, 14:24
  550 €
 • 8 foto
  Shitet Fitnesi
  Paisje per sport

  Shitet Fitnesi

  Shitet komplet biznesi fitness center per 300m katror me pajisje me klima me shank me te gjitha gjer

  Tiranë Sot, 14:23
  10.000 €
 • 1 foto
  Shitet llastik per ushtrime te ndryshme
  Paisje per sport

  Shitet llastik per ushtrime te ndryshme

  Shitet llastik per ushtrime te ndryshme gjimnastikore stervitje. 400 leke .

  Tiranë Sot, 14:08
  400 Lek
 • 1 foto
  Stol per muskuj barku
  Paisje per sport

  Stol per muskuj barku

  Shitet stol per muskujt e barkut. Perdoret ne pozicione te ndryshme

  Tiranë Sot, 14:07
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Okazion biciklete 24 inch me 3 marshe
  Paisje per sport

  Okazion biciklete 24 inch me 3 marshe

  Shitet biciklete 24 inch me 3 marshe, Ne gjendje shume te mire, Shitet 15 mije leke te reja, Shiko

  Tiranë Sot, 14:07
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Tavoline Ping pongu
  Paisje per sport

  Tavoline Ping pongu

  OKAZION!! Tavoline Ping-Pongu 33.000 leke E paketuar + Set Raketash + Rrjetën Me Stativa Mbajtës

  Tiranë Sot, 14:07
  33.000 Lek
 • 3 foto
  Byzyluk per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Byzyluk per meshkuj

  Marka Chrome Heart 100% argjenti Origjinal / çmimi ne dyqan 1600 euros

  Tiranë Sot, 14:04
  1.200 €
 • 1 foto
  Cube stereo race 28
  Paisje per sport

  Cube stereo race 28

  Cube stereo race 28 te gjitha pjeset origjinale sh pak e perdorur ne gjendje perfekte . Cmimi 1150€

  Tiranë Sot, 14:04
  1.150 €
 • 3 foto
  Radiomarrese super oferte
  Paisje per sport

  Radiomarrese super oferte

  super oferte radiomarrese baofeng Distanca e komunikimif midis 2 radiove deri ne 5km. Oferohen 2 co

  Tiranë Sot, 13:54
  3.500 Lek
 • 6 foto
  Aksesor dore ar
  Veshje / Kepuce / Ore

  Aksesor dore ar

  Byzylyk floriri 585

  Tiranë Sot, 13:53
  990 €
 • 2 foto
  Shes orë Xiaomi MI BAND 4 te re 4500 mijë lekë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes orë Xiaomi MI BAND 4 te re 4500 mijë lekë

  Shes orë Xiaomi Mi Band 4 te re të pa hapur nga kutia origjinale. Çmimi 45 mijë lekë të vjetra. Ngjy

  Tiranë Sot, 13:32
  4.500 Lek
 • 1 foto
  ➡️ DJI MAVIC MINI (NEW BOX SASI E LIMITUAR) SUPER
  Paisje per sport

  ➡️ DJI MAVIC MINI (NEW BOX SASI E LIMITUAR) SUPER

  R&R COMPUTER SERVICES

  Tiranë Sot, 13:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AKSESORE GOPRO SET 48 COP (NEW BOX) 5000 LEK
  Paisje per sport

  AKSESORE GOPRO SET 48 COP (NEW BOX) 5000 LEK

  AKSESORE GOPRO SET 48 COP "R&R" Computer Service . Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355

  Tiranë Sot, 13:17
  5.000 Lek
 • 1 foto
  DRON DjI MAVIC MINI FLY MORE COMBO (NEW BOX)
  Paisje per sport

  DRON DjI MAVIC MINI FLY MORE COMBO (NEW BOX)

  R&R COMPUTER SERVICES

  Tiranë Sot, 13:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Faqore per Pije Alkoolike super dizajn Set Komplet
  Paisje per sport

  Faqore per Pije Alkoolike super dizajn Set Komplet

  Faqore per Pije Alkoolike super dizajn Set Komplet

  Tiranë Sot, 13:13
  1 €
 • 1 foto
  N\'ARGJILE ME 1 TUB 45 CM GJATESIA SUPER DIZAJN
  Paisje per sport

  N\'ARGJILE ME 1 TUB 45 CM GJATESIA SUPER DIZAJN

  N\'ARGJILE ME 1 TUB 45 CM GJATESIA SUPER DIZAJN

  Tiranë Sot, 13:13
  1 Lek
 • 2 foto
  XIAOMI NINEBOT BLACK & WHITE SASI E LIMITUAR!
  Paisje per sport

  XIAOMI NINEBOT BLACK & WHITE SASI E LIMITUAR!

  R&R COMPUTER SERVICES

  Tiranë Sot, 13:13
  36.000 Lek
 • 8 foto
  Super Viagra
  Paisje per sport

  Super Viagra

  Reaksion i Forte Super I Gjate Te Penisit. Super Energji Me Koncentrim Te Forte Rrite Xhirot Seksual

  Tiranë Sot, 13:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NEW NEW NEW SHISHA N ARGJILE MODELE TE REJA ???
  Paisje per sport

  NEW NEW NEW SHISHA N ARGJILE MODELE TE REJA ???

  NEW NEW NEW SHISHA N ARGJILE MODELE TE REJA 👌👌👌

  Tiranë Sot, 13:12
  1 Lek
 • 1 foto
  SHES SHISHA N \' ARGJILE SUPER DIZAJNE 1,2,3 TUBA
  Paisje per sport

  SHES SHISHA N \' ARGJILE SUPER DIZAJNE 1,2,3 TUBA

  SHES SHISHA N \' ARGJILE SUPER DIZAJNE 1,2,3 TUBA , kam dhe modele te tjera kontakto te nr i shfaq

  Tiranë Sot, 13:12
  1 Lek
 • 0 foto
  Biciklet elektrike Kalkhoff
  Paisje per sport

  Biciklet elektrike Kalkhoff

  Shitet biciklet elektrike Kalkhoff e sapo ardhur nga Gjermani a.Gjendja super si e re 300 klm.

  Tiranë Sot, 13:04
  1.299 €
 • 1 foto
  PISTOLETE CAKMAK BERETTA
  Paisje per sport

  PISTOLETE CAKMAK BERETTA

  PISTOLETE CAKMAK BERETTA

  Tiranë Sot, 13:03
  1 €
 • 3 foto
  TIMON BICIKLETE (Shes ose nderroj)
  Paisje per sport

  TIMON BICIKLETE (Shes ose nderroj)

  Timon profesional 760mm e shes ose e nderroj me timon 700-720mm te zi. Whatsapp: +355 69 256 4929

  Tiranë Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Biciklete BMC Teamelite 03 Deore-SLX 29\" trupi M
  Paisje per sport

  Biciklete BMC Teamelite 03 Deore-SLX 29\" trupi M

  -Shitet ose nderrohet me full suspension plus diferencen nga ana ime. -Shifters: (2x10) Rear: Shim

  Tiranë Sot, 12:44
  650 €
 • 1 foto
  Shitet bicikleta Okazion sot 26 me sherbime tbome
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta Okazion sot 26 me sherbime tbome

  Shitet biciklete 26 m goma komerdare te reja Gomina frenash te reja Kamza pedale te reja ,,,,, s

  Tiranë Sot, 12:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SCOTT 29
  Paisje per sport

  SCOTT 29

  BICIKLETA SHITET NE FIER EDHE TIRANE SCOTT 29 10 LIBRA .. 3PJATA = 30 MARRSHA Diskofrena OIL MINERA

  Tiranë Sot, 12:33
  470.000 Lek
 • 0 foto
  TREK 29
  Paisje per sport

  TREK 29

  Trek 29

  Tiranë Sot, 12:33
  700 €
 • 1 foto
  REZISTENCE PER NDEZJEN E QYMYRAVE TE SHISHAVE
  Paisje per sport

  REZISTENCE PER NDEZJEN E QYMYRAVE TE SHISHAVE

  REZISTENCE PER NDEZJEN E QYMYRAVE TE SHISHAVE N ‘ARGJILE 👌👌👌

  Tiranë Sot, 12:23
  1 €
 • 1 foto
  SHISHA N ‘ ARGJILE SUPER E VECANTE ME 3 TUBA
  Paisje per sport

  SHISHA N ‘ ARGJILE SUPER E VECANTE ME 3 TUBA

  SHISHA N ‘ ARGJILE SUPER E VECANTE ME 3 TUBA KOKE KAFKE

  Tiranë Sot, 12:19
  1 €
 • 4 foto
  Biciklet Mountain Bike STEVENS 2019
  Paisje per sport

  Biciklet Mountain Bike STEVENS 2019

  Dopio amortizator. Cmimin ne treg e ka 3200 euro . Cmimi aktual 1500 euro .

  Tiranë Sot, 12:04
  1.500 €
 • 1 foto
  Biciklete LAND ROVER
  Paisje per sport

  Biciklete LAND ROVER

  this bicycle has disc break front and rear that brings more safety for riders. The folding option of

  Tiranë Sot, 11:58
  250 €
 • 2 foto
  Shitet Thike per Gjueti ose Peshkim
  Paisje per sport

  Shitet Thike per Gjueti ose Peshkim

  Thika eshte ne gjendje shume te mire, perfekte per gjueti ose peshkim.Gjatesi 26cm, Stainless Steel.

  Tiranë Sot, 11:57
  50 Lek
 • 3 foto
  Komplet per Stervitje futbolli + Top ( Te Reja)
  Paisje per sport

  Komplet per Stervitje futbolli + Top ( Te Reja)

  Shitet Komplet per Stervitje futbolli Urban Flick, 1 Top futbolli Forza masa 4 dhe 1 shishe uji 750m

  Tiranë Sot, 11:56
  8.000 Lek
 • 12 foto
  ??City Bike Gjermane??
  Paisje per sport

  ??City Bike Gjermane??

  Shitet biciklet trekking active sport , city e ardhur nga gjermania 🔹️ALUMINI 🔹️frena goma te s

  Tiranë Sot, 11:53
  35.000 Lek
 • 5 foto
  Bmx per femije
  Paisje per sport

  Bmx per femije

  shitet bmx per femije deri ne 14 vjec per freestyle me disqe te forta dhe shum e lehte ne perdorim m

  Tiranë Sot, 11:53
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Biciklete kursi CARBON Specialized
  Paisje per sport

  Biciklete kursi CARBON Specialized

  Cmim i diskutushem.

  Tiranë Sot, 11:52
  750 €
 • 2 foto
  Biciklete ne Shitje
  Paisje per sport

  Biciklete ne Shitje

  Shes biciklete marka Scott Mountain Bike, me amortizator para ,masa 26, ne gjendje te mire.

  Tiranë Sot, 11:52
  170 €
 • 1 foto
  Iqos 20 euro
  Veshje / Kepuce / Ore

  Iqos 20 euro

  Shitet cigare elektrike Iqos origjinale,super gjendje me kuti dhe aksesore, thuajse e paperdorur, cm

  Tiranë Sot, 11:44
  20 €
 • 4 foto
  Biciklete Scott 28 Medium size
  Paisje per sport

  Biciklete Scott 28 Medium size

  Shitet biciklete scott 28 Marka : Scott ✅ Masa : 28 ✅ Masa trupit : M Amortizatori : SR Sontour

  Tiranë Sot, 11:44
  349 €
 • 6 foto
  Biciklete Grenzburg City
  Paisje per sport

  Biciklete Grenzburg City

  Gjendje perfekte dhe totalisht funksionale,te gjitha pjeset origjinale.Cmimi 20000 leke. Kontaktoni

  Tiranë Sot, 11:39
  20.000 Lek
 • 5 foto
  !!!!!!!!!!!!!!OKAZION CITY BIKE !!!!!!!!!!!!!!!!
  Paisje per sport

  !!!!!!!!!!!!!!OKAZION CITY BIKE !!!!!!!!!!!!!!!!

  Shitet biciklete Pegasus City 28\'\' cdo pjese origjinale e brandit te saj,logo,timon marsha ,kopert

  Tiranë Sot, 11:38
  18.000 Lek
 • 4 foto
  Bateri SHIMANO BT-E6010
  Paisje per sport

  Bateri SHIMANO BT-E6010

  Shitet Bateri Origjinake SHIMANO BT- E6010 36volt 11.6 Ah 418 Wh puthuajse e re . 300 euro.

  Tiranë Sot, 11:23
  300 €
 • 5 foto
  ⛔ Samsung Galaxy Watch Gold 42mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  ⛔ Samsung Galaxy Watch Gold 42mm

  Shitet Samsung Galaxy Watch Gold 42mm. Ne gjendje perfekte, pa asnje shenje perdorimi, si i ri. Vete

  Tiranë Sot, 11:16
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Servis Shitje Bicikletash

  Tiranë Sot, 11:11
  295 €
 • 1 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Servis Shitje Bicikletash

  Tiranë Sot, 11:10
  65 €
 • 1 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Servis Shitje Bicikletash

  Tiranë Sot, 11:10
  105 €