Tiranë
Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Set Librash Fakulteti
  Libra / Revista

  Set Librash Fakulteti

  10 libra per studente \"Fakulteti i Shkencave Mjeksore Teknike\" (FSHMT). Te gjithe me ulje mbi 50

  Tiranë Sot, 03:24
  4.900 Lek
 • 6 foto
  Kalceto Oferte nga 750 € 650 €
  Paisje per sport

  Kalceto Oferte nga 750 € 650 €

  Tavolina kalceto Profesinale me Xhetona te reja ne kuti Me garanci dhe transport falas ne te gjithe

  Tiranë Sot, 02:38
  650 €
 • 1 foto
  Biciklet cube
  Paisje per sport

  Biciklet cube

  Biciklet cube .. eshte vjedhur te shtune me dt 13 ne rr peter bogdani.. kush e ka ose ka informacion

  Tiranë Sot, 00:21
  100 €
 • 0 foto
  Radio e vitit 1960 (funksionale)
  Koleksione

  Radio e vitit 1960 (funksionale)

  STERNRADIO ☆ SONNEBERG, eshte ne gjendje pune, shume e mirembajtur, i perket viteve 1960

  Tiranë Sot, 00:18
  18.000 Lek
 • 2 foto
  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane
  Paisje per sport

  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane

  Shiten dy Bilardo consulGarilando ne gjendje shume te mire te sapo erdhura

  Tiranë Dje, 23:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Piste per palester
  Paisje per sport

  Piste per palester

  Shiten pista professionale vrapimi po thoj se te reja dy vite ne perdorim. Motor 4,5 hp peshta max e

  Tiranë Dje, 23:39
  1.750 €
 • 6 foto
  Basso Devil Xenon .... OKAZION
  Paisje per sport

  Basso Devil Xenon .... OKAZION

  Ne gjendje te persosur i gatshem per cfaredolloj prove shitet per arsye emigrimi. Cmimi i padiskutue

  Tiranë Dje, 23:32
  65.000 Lek
 • 0 foto
  Sekreti
  Libra / Revista

  Sekreti

  bestselleri boteror -40 % gjendja : i ri

  Tiranë Dje, 23:31
  700 Lek
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI)  300 EURO
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI) 300 EURO

  APPLE WATCH SERIA GPS 3 42MM GOLD NEW BOX I PAHAPUR 350 EURO APPLE WATCH SERIA 3 42 i/Sim GOLD USE

  Tiranë Dje, 23:24
  300 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR)
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR)

  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR) \"R&R\" Computer Service. Rr Islam Alla

  Tiranë Dje, 23:24
  440 €
 • 11 foto
  Bicikleta WINORA CB2, 26\"Hibride model 2014
  Paisje per sport

  Bicikleta WINORA CB2, 26\"Hibride model 2014

  Shitet ; Biciklet Winora cb2 Hibride model 2014 ne gjendje shume te mire pothuajse e re sistemi elek

  Tiranë Dje, 23:23
  1.100 €
 • 3 foto
  Alkol per frena biciklete Magura Origjinal 100%
  Paisje per sport

  Alkol per frena biciklete Magura Origjinal 100%

  Shitet .Alkol per frena bicikletash Magura 100% origjinal i ardhur nga Anglia 1liter. Shitet per ars

  Tiranë Dje, 23:22
  80 €
 • 7 foto
  JBL & EV
  Instrumente muzikore dhe paisje

  JBL & EV

  Shiten dy bokse JBL eon 300w 8 OM nje amplifikator interM R500 gjithsej jan perdorur 3 here pothuaj

  Tiranë Dje, 23:00
  1.300 Lek
 • 2 foto
  DJI MAVIC PRO PLATINIUM FLY MORE COMBO 4K (I RI)
  Paisje per sport

  DJI MAVIC PRO PLATINIUM FLY MORE COMBO 4K (I RI)

  3 BATERI EXTRA KARIKUES EXTRA MAKINE 4 FLETE EXTRA CANTE ETJ \"R&R\" Computer Service. Rr Islam

  Tiranë Dje, 22:55
  990 €
 • 0 foto
  AKSESORE GOPRO SET 48 COP (NEW BOX) 5000 LEK
  Paisje per sport

  AKSESORE GOPRO SET 48 COP (NEW BOX) 5000 LEK

  AKSESORE GOPRO SET 48 COP "R&R" Computer Service . Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355

  Tiranë Dje, 22:55
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Giant “28”
  Paisje per sport

  Giant “28”

  Shitet nje biçiklete e markes Giant “28” alumini ne gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 22:51
  14.000 Lek
 • 3 foto
  Carrera “28”
  Paisje per sport

  Carrera “28”

  Shitet nje biçiklete e markes Carrera “28” alumini ne gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 22:51
  17.000 Lek
 • 6 foto
  Shale Ergon sm 30
  Paisje per sport

  Shale Ergon sm 30

  Shitet shale + tub (bashke ose veç) e markes Ergon sm 30 ne super gjendje si e re. 4000 leke shale+t

  Tiranë Dje, 22:51
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Biçiklete “28”
  Paisje per sport

  Biçiklete “28”

  Shitet nje biçiklete “28” ne gjendje te mire.

  Tiranë Dje, 22:51
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Mckenzie “26”
  Paisje per sport

  Mckenzie “26”

  Shitet nje biçiklete gjermane e markes Mckenzie “26” alumini ne gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 22:50
  16.000 Lek
 • 3 foto
  Giant “28”
  Paisje per sport

  Giant “28”

  Shitet nje biçiklete e markes Giant “28” ne gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 22:50
  12.000 Lek
 • 3 foto
  Pegasus “26”
  Paisje per sport

  Pegasus “26”

  Shitet nje biçiklete gjermane e markes Pegasus “26” ne gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 22:50
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Bellini “24”
  Paisje per sport

  Bellini “24”

  Shitet nje biçiklete gjermane e markes Bellini “24” alumini ne gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 22:50
  14.000 Lek
 • 3 foto
  Strato “26”
  Paisje per sport

  Strato “26”

  Shitet nje biçiklete gjermane e markes Strato “26” alumini ne gjendje perfekte.

  Tiranë Dje, 22:50
  12.000 Lek
 • 6 foto
  Bulls 29\" Ebike *Bosch*
  Paisje per sport

  Bulls 29\" Ebike *Bosch*

  Bulls 29\" Ebike *Bosch* Madhesia e rrotave 29 Madhesia e trupit L Pjeset Shimano-Deore Frenimi va

  Tiranë Dje, 22:37
  889 €
 • 8 foto
  Transition BottleRocket Hope
  Paisje per sport

  Transition BottleRocket Hope

  Transition BottleRocket Hope Madhesia e rrotave 26er Madhesia e trupit M Amortizeri Marzocchi Bomb

  Tiranë Dje, 22:37
  839 €
 • 7 foto
  GT SLX 27.5 \"
  Paisje per sport

  GT SLX 27.5 \"

  GT SLX 27.5 \" Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit L Amortizeri RockShox me air bllokade ne

  Tiranë Dje, 22:36
  429 €
 • 5 foto
  KTM 27.5\" XL
  Paisje per sport

  KTM 27.5\" XL

  KTM 27.5\" XL Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano-De

  Tiranë Dje, 22:36
  329 €
 • 4 foto
  Bulls  29\"  XL
  Paisje per sport

  Bulls 29\" XL

  Bulls 29\" XL Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit 56cm XL Amortizeri SrSuntour me bllokad

  Tiranë Dje, 22:36
  399 €
 • 4 foto
  Conway 27.5 \"
  Paisje per sport

  Conway 27.5 \"

  Conway 27.5 \" Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha

  Tiranë Dje, 22:36
  329 €
 • 8 foto
  Merida FoX 29\"
  Paisje per sport

  Merida FoX 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri Fox evolution me air dhe bllokad ne timon Pj

  Tiranë Dje, 22:34
  579 €
 • 7 foto
  Trek Fully FoX *X0-XT*
  Paisje per sport

  Trek Fully FoX *X0-XT*

  Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit M Amortizeri FoX 160 me air dhe bllokad Amortizeri2 Fox Fl

  Tiranë Dje, 22:34
  539 €
 • 3 foto
  Focus 29\"
  Paisje per sport

  Focus 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M/L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset Shimano-

  Tiranë Dje, 22:34
  329 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD Ky produkt ka 3 Muaj Garanci! \"R&R\" Computer Service .

  Tiranë Dje, 22:34
  420 €
 • 4 foto
  Kilimanjaro 29\" XT - XL
  Paisje per sport

  Kilimanjaro 29\" XT - XL

  Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano-XT Frenimi me vaj

  Tiranë Dje, 22:31
  379 €
 • 5 foto
  Cube 29\" -XT-
  Paisje per sport

  Cube 29\" -XT-

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Pjeset Shimano Deore-XT Frenimi me

  Tiranë Dje, 22:31
  379 €
 • 4 foto
  Trek Women\'s Bike 29\"
  Paisje per sport

  Trek Women\'s Bike 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit 17\" Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Dje, 22:30
  329 €
 • 6 foto
  Downhill 26\" L
  Paisje per sport

  Downhill 26\" L

  Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit L Amortizerat RockShox 200mm Bomber Pjeset Shimano XT-Sai

  Tiranë Dje, 22:30
  429 €
 • 5 foto
  Cannondale Lefty 28\"
  Paisje per sport

  Cannondale Lefty 28\"

  Cannondale Lefty 28\" Madhesia e rrotave 26 Madhesia e trupit M/L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi

  Tiranë Dje, 22:30
  379 €
 • 7 foto
  Crosswave 27.5\" -XT-
  Paisje per sport

  Crosswave 27.5\" -XT-

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit XL Amortizeri RockShox me bllokad ne timon Pjeset Deore

  Tiranë Dje, 22:30
  399 €
 • 5 foto
  GT 27.5 "
  Paisje per sport

  GT 27.5 "

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset te gjith

  Tiranë Dje, 22:30
  329 €
 • 3 foto
  UNIFORMA GJUETIE
  Paisje per sport

  UNIFORMA GJUETIE

  Shiten uniforma gjuetie te reja dhe te perdorura ne gjendje te mire xhup dhe pantallona shiu kambale

  Tiranë Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PAISJE PER ALPINIZEM
  Paisje per sport

  PAISJE PER ALPINIZEM

  Shitet litar kolektiv, litar personal,çelesa 8,çelesa D,dylbi origjinale, pagure plastike + gavete u

  Tiranë Dje, 22:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  POLICE STEAK
  Koleksione

  POLICE STEAK

  Shitet shufer metalike me tre pjese qe hapen dhe mbyllen POLICE STEAK per vetmbrojtje ose koleksion.

  Tiranë Dje, 22:02
  30 €
 • 5 foto
  Blej ora rolex, breitlin ,omega ,hublot ,cartier.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora rolex, breitlin ,omega ,hublot ,cartier.

  kontakt ne whats app rolex submariner i blej me 3200€ vetem shites serioz rolex daytona e blej me 50

  Tiranë Dje, 21:45
  4.500 €
 • 0 foto
  Monedha te ndryshme shqiptare dhe te huaja
  Koleksione

  Monedha te ndryshme shqiptare dhe te huaja

  Disponoj monedha te vjetra shqiptare dhe te huaja te ndryshme 2000 lek te reja copa.(disa jane argje

  Tiranë Dje, 21:43
  2.000 Lek
 • 5 foto
  Long Range Gold Detector OKM BIONIC x 4
  Paisje per sport

  Long Range Gold Detector OKM BIONIC x 4

  OKM Bionic X4 long range gold detector. Okazion ne gjendje perfekte, ne valixhen origjinale me te g

  Tiranë Dje, 21:43
  6.990 €
 • 1 foto
  Pianoforte Murale
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pianoforte Murale

  Shitet pianoforte murale e prodhuar e gjitha me dore super e mirembajtur. E perdorur vetem 2 vjet ne

  Tiranë Dje, 21:38
  1.700 €
 • 3 foto
  Super Bilardo Garlando Italiane
  Paisje per sport

  Super Bilardo Garlando Italiane

  Bilardo eshte ne super gjendje e pajisur me cope te re sponde te reja gur steka xhetona. Pllaka orig

  Tiranë Dje, 21:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ndrrim cope bilardo . Cmimet te mira ne treg!!!!
  Paisje per sport

  Ndrrim cope bilardo . Cmimet te mira ne treg!!!!

  Bejm ndrrim cope bilardoje brenda dhe jasht rretheve.Per klientet riparimi i xhetoniereve falas. Sh

  Tiranë Dje, 21:31
  Me Marrveshje