Tiranë

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  MARLBORO VINTAGE CANTE SHPINE
  Paisje per sport

  MARLBORO VINTAGE CANTE SHPINE

  MARLBORO VINTAGE CANTE SHPINE MARKE ,shume praktike dhe e forte,

  Tiranë 19 shtator 09:42
  7.000 Lek
 • 5 foto
  Scott 29 super gjendje 10 marshe ,alkol
  Paisje per sport

  Scott 29 super gjendje 10 marshe ,alkol

  Sherbiet 40 Euro te bera ne date 09.05.2019 -Marshe 10*3 -Frena alkol -Gjithcka Shimano -Mund ti ven

  Tiranë 19 shtator 09:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  USB me Kamer te fshehte
  Veshje / Kepuce / Ore

  USB me Kamer te fshehte

  ✅USB Kamer e fshehte ✅Per foto dhe video ✅ Cilesi HD ✅Me karikim ✅Perdor karte memorje per

  Tiranë 19 shtator 08:55
  2.500 Lek
 • 11 foto
  ORE FLORIRI 18KARAT
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE FLORIRI 18KARAT

  Rolex Cellini Geneve 18K Solid Gold Ore 100% Flori Shume e Paster Dhe Ne Gjendje Pune. Ora eshte P

  Tiranë 19 shtator 08:36
  1.199 €
 • 1 foto
  Biciklete Guerciotti Dura Ace road bike
  Paisje per sport

  Biciklete Guerciotti Dura Ace road bike

  Shitet Guerciotti road bike, karbon, Dura Ace, Ambrosio laser, Deda, Schwalbe Ultrema. Gjendje perfe

  Tiranë 19 shtator 07:33
  1.100 €
 • 5 foto
  Basso carbon cursi
  Paisje per sport

  Basso carbon cursi

  Basso carbon Raporte Ultegra 2*10 Frenim ultegra Masa 50-50 Pjata titan ultegra Gjendja 90% e past

  Tiranë 19 shtator 02:31
  1 €
 • 3 foto
  Scapin Full Carbon
  Paisje per sport

  Scapin Full Carbon

  Scapin Full Carbon Campagnolo 2*10 Pjata 50-34 Disqet carbon frenim carbon Goma tubolare 700-23 Gj

  Tiranë 19 shtator 02:31
  850 €
 • 4 foto
  Bros
  Paisje per sport

  Bros

  Bros Hybrid 28 3*9 xt Frena Mineral slx Bucela slx Gjendja 100% e re paperdorur masa m/l

  Tiranë 19 shtator 02:31
  550 €
 • 7 foto
  Boneti cyclocros 28
  Paisje per sport

  Boneti cyclocros 28

  Boneti cyclocros 28” Biciklete per profesioniste Fotot e ilustruara flasin vete Gjendja 90% e pa

  Tiranë 19 shtator 02:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bianchi carbon
  Paisje per sport

  Bianchi carbon

  Bianchi trup 58 carbon 2*10 shpejtesi shimano 105 Disqe carbon Pjata Fsa Goma michelin Gjendja

  Tiranë 19 shtator 02:20
  1.100 €
 • 3 foto
  Scot 26 mtb
  Paisje per sport

  Scot 26 mtb

  Scot mtb 26 Goma te reja 2*10 Sram X5 Frenim mineral Elixir 3 Amortizator Rock shok 30 mm ajer vaj

  Tiranë 19 shtator 02:18
  480 €
 • 6 foto
  Torel Carbon 29 -2019
  Paisje per sport

  Torel Carbon 29 -2019

  Torel mtb carbon 2019 Amortizator Fox 32 mm me bllokim timon Frenim Formula C1 Disqe DT Swiss Buc

  Tiranë 19 shtator 02:17
  1.400 €
 • 4 foto
  Scot 28
  Paisje per sport

  Scot 28

  Scot 28 Masa M-55 Raporte cursi 2*10 shimano ultegra Titan Frenimi shimano ultegra Timon carboni

  Tiranë 19 shtator 02:17
  480 €
 • 4 foto
  Banshee Canada 26 Rnxm
  Paisje per sport

  Banshee Canada 26 Rnxm

  Banshee Canada 26 Amortizator Eagle 36 mm Dopio Fox Pjeset Xt -XTR 3*9 shpejtesi Masa -M Gjendja

  Tiranë 19 shtator 02:16
  900 €
 • 4 foto
  Specialized carbon 2018
  Paisje per sport

  Specialized carbon 2018

  Specialized full carbon Frenim me alkol Shpejtesi 2*11 Gjendja 100% e re

  Tiranë 19 shtator 02:15
  1 €
 • 8 foto
  Merida *Full CarbOn* Full XTR
  Paisje per sport

  Merida *Full CarbOn* Full XTR

  Merida *Full CarbOn* Full XTR Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit L Materiali CarbOn Amortize

  Tiranë 19 shtator 00:18
  439 €
 • 2 foto
  Specialized Stupmjumper OKAZIONNNN
  Paisje per sport

  Specialized Stupmjumper OKAZIONNNN

  Per info whatsapp ose cel

  Tiranë 19 shtator 00:00
  400 €
 • 0 foto
  Okazionn 500€ full fox SPECIALIZED
  Paisje per sport

  Okazionn 500€ full fox SPECIALIZED

  Per me shum whatsapp ose tel cmimi diskutushem

  Tiranë 19 shtator 00:00
  500 €
 • 3 foto
  SPECIALIZED STUMPJUMPER EXPERT ‘26’ full FOX
  Paisje per sport

  SPECIALIZED STUMPJUMPER EXPERT ‘26’ full FOX

  Shitet per arsyje mosperdorimi gjendja super shum e rehatshme amortizatoret fox te 2

  Tiranë 18 shtator 23:59
  500 €
 • 2 foto
  Shitet bicikleta per femije gjendje te shkelqyer
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta per femije gjendje te shkelqyer

  Shitet bicikleta per femije ne gjendje te shkelqyer pasi nuk eshte perdorur hic. Nuk ka shenja perdo

  Tiranë 18 shtator 22:58
  6.500 Lek
 • 0 foto
  2 Bileta VIP 20/09 Capital T TimeCapsule @Truekapo
  Bileta / Udhetime

  2 Bileta VIP 20/09 Capital T TimeCapsule @Truekapo

  Sheshi nene tereza TIRANE 20 SHTATOR TIME CAPSULE KONCERTI CAPITAL T @TRUEKAPO BILETA VIP 2 / 4

  Tiranë 18 shtator 22:37
  250 €
 • 5 foto
  Biciklet stivens me bateri e ardhur nga zvicra
  Paisje per sport

  Biciklet stivens me bateri e ardhur nga zvicra

  Biciklet stivens me bateri e ardhur nga zvicra

  Tiranë 18 shtator 22:10
  1.200 €
 • 4 foto
  Biciklet nga gjermania ??????
  Paisje per sport

  Biciklet nga gjermania ??????

  Biciklet te ardhura nga gjermania ne gjendje shum te mir

  Tiranë 18 shtator 22:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklet kalkhoff e ardhur nga zvicra
  Paisje per sport

  Biciklet kalkhoff e ardhur nga zvicra

  Biciklet kalkhoff e ardhur nga zvicra shum e paster

  Tiranë 18 shtator 21:58
  600 €
 • 5 foto
  Xiaomi Mi Band 4 - Ore smart. Puls/Gjume/Hapa
  Veshje / Kepuce / Ore

  Xiaomi Mi Band 4 - Ore smart. Puls/Gjume/Hapa

  Xiaomi Mi Band 4 - Ore inteligjente. Puls/Gjume/Hapa. Ne krahasim me Mi Band 3 ka nje ekran amoled m

  Tiranë 18 shtator 21:50
  4.500 Lek
 • 3 foto
  Super biciklet
  Paisje per sport

  Super biciklet

  Super biciklet e sapo ardhur nga zvicra

  Tiranë 18 shtator 21:38
  540 €
 • 0 foto
  Shiten pajisjet e nje palestre, e kompletuar
  Paisje per sport

  Shiten pajisjet e nje palestre, e kompletuar

  Shiten pajisjet per nje palester te kompletuar. Seti i veglave perbehet nga: 3 pista vrapimi Life

  Tiranë 18 shtator 21:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Luge te ndryshme suvenir
  Koleksione

  Luge te ndryshme suvenir

  Luget jane argjend me dekore shume te vecanta. I perkasin shteteve te ndryshme. Per cdo info kontakt

  Tiranë 18 shtator 20:58
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Set per femra: Ore Spectrum & nje bylyzyk
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra: Ore Spectrum & nje bylyzyk

  Set per femra: Ore Spectrum & nje bylyzyk Ngjyre golden rose. Çmimi vetem 19.99€ Paketim ne form

  Tiranë 18 shtator 20:58
  20 €
 • 0 foto
  Shall/ rreth Dore i mëndafshët kundër mundimit.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shall/ rreth Dore i mëndafshët kundër mundimit.

  Shall/ rreth Dore i mëndafshët kundër mundimit, vjelljes dhe marramendjes qe munde te shkaktohet nga

  Tiranë 18 shtator 19:46
  8 €
 • 0 foto
  Nderrohet pushke sportive me teke +- diferenca
  Paisje per sport

  Nderrohet pushke sportive me teke +- diferenca

  Nderrohet pushke sportive me teke +- diferenca

  Tiranë 18 shtator 19:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes monedha
  Koleksione

  shes monedha

  shes monedha franceze te viteve te ndryshme nuk jan vetem kto ne foto ka dhe te tjera.

  Tiranë 18 shtator 19:17
  250 €
 • 1 foto
  Pushke uji
  Paisje per sport

  Pushke uji

  Pushke artizanale uji, e gjate 120cm 150euro e diskutueshme

  Tiranë 18 shtator 18:12
  150 €
 • 6 foto
  pomeranian
  Kafshe shtepiake

  pomeranian

  Shitet nje qenush i rracës pomeranian i shartuar me pekinez..bëhen shum te veçant..pasi marin më shu

  Tiranë 18 shtator 16:53
  150 €
 • 1 foto
  Shitet qen Mini Spizt 150 E
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen Mini Spizt 150 E

  Shitet qen Mini Spizt. I vaksinuar me te gjitha kontrollet e nevojshme. Shume i pershtateshem ne fam

  Tiranë 18 shtator 16:29
  150 €
 • 2 foto
  Tissot chronograph automatic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tissot chronograph automatic

  Ora eshte origjinale Swiss made shume e mbajtur si e re.

  Tiranë 18 shtator 16:29
  380 €
 • 4 foto
  Okazion ore Zodiac
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazion ore Zodiac

  Shitet ore Swiss made e markes Zodiac origjinale me chronograph origjinal kapak me fileto e gjitha s

  Tiranë 18 shtator 15:59
  250 €
 • 0 foto
  Ore Wyler Vetta me kurdisje
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Wyler Vetta me kurdisje

  Ora eshte Swiss made me gjendje shume te mire.

  Tiranë 18 shtator 15:57
  25 €
 • 1 foto
  Blej ora Rolex Breitling omega catier hublot zenit
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora Rolex Breitling omega catier hublot zenit

  Blej ora luksi rolex breitling cartier omega zenith jeager patek philippe Iwc panerai kontakt 06926

  Tiranë 18 shtator 15:57
  9.000 €
 • 0 foto
  Wyler Vetta
  Veshje / Kepuce / Ore

  Wyler Vetta

  Ore Swiss made me kurkisje

  Tiranë 18 shtator 15:37
  25 €
 • 4 foto
  Klarinet ceke Gjysboem
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet ceke Gjysboem

  2 Bukina Pa asnje problem !!!

  Tiranë 18 shtator 15:37
  32.000 Lek
 • 0 foto
  Kelysh husky ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Kelysh husky ne shitje

  Shiten kelysh husky rrac e paster 170 mij lek

  Tiranë 18 shtator 15:29
  170 Lek
 • 3 foto
  G-SHOCK GA-100 MILITARY SERIES NAVY
  Veshje / Kepuce / Ore

  G-SHOCK GA-100 MILITARY SERIES NAVY

  ORE SPORTIVE E ZEZE G-SHOCK

  Tiranë 18 shtator 14:29
  8.500 Lek
 • 9 foto
  Cube AIM 29er
  Paisje per sport

  Cube AIM 29er

  Shitet cube aim 29er Viti 2016 Amortizator rockshox recon Shimano deore xt full Disqet alexrims

  Tiranë 18 shtator 14:17
  450 €
 • 5 foto
  Scott 29\" XL - XT
  Paisje per sport

  Scott 29\" XL - XT

  Scott 29\" XL - XT Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XL Amortizeri RockShox 100mm me air dh

  Tiranë 18 shtator 14:12
  489 €
 • 5 foto
  KTM 29\" L
  Paisje per sport

  KTM 29\" L

  KTM 29\" L Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjese

  Tiranë 18 shtator 14:10
  379 €
 • 1 foto
  Bmx shitet nderrohet
  Paisje per sport

  Bmx shitet nderrohet

  shitet ose nderrohet per arsye mosperdorimi

  Tiranë 18 shtator 13:37
  45 Lek
 • 0 foto
  OKAZION SOT - BICIKLETE 28 CITY - ALKOL
  Paisje per sport

  OKAZION SOT - BICIKLETE 28 CITY - ALKOL

  Shitet bicikleta ne foto ne gjendje shume te mire, frenat alkol,

  Tiranë 18 shtator 13:17
  33.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten 2 Vellime Atlas te Trupit te Njeriut
  Libra / Revista

  Shiten 2 Vellime Atlas te Trupit te Njeriut

  Ne gjendje shume te mire. Atlaset jane ne gjuhen Angleze dhe Gjermane te Petra Köpf-Maier. Vellimi i

  Tiranë 18 shtator 12:09
  80 €
 • 0 foto
  Shiten 2 suba db
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 suba db

  Subat jane nga 700 wat rms , ne gjendje shum te mire pune

  Tiranë 18 shtator 11:37
  1.000.000 Lek