Tiranë

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  Focus 29\"
  Paisje per sport

  Focus 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M/L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset Shimano-

  Tiranë Dje, 16:06
  329 €
 • 4 foto
  Kilimanjaro 29\" XT - XL
  Paisje per sport

  Kilimanjaro 29\" XT - XL

  Madhesia e rrotave 29\" Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano-XT Frenimi me vaj

  Tiranë Dje, 16:05
  379 €
 • 5 foto
  Cube 29\" -XT-
  Paisje per sport

  Cube 29\" -XT-

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Pjeset Shimano Deore-XT Frenimi me

  Tiranë Dje, 16:05
  379 €
 • 4 foto
  Trek Women\'s Bike 29\"
  Paisje per sport

  Trek Women\'s Bike 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit 17\" Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Dje, 16:04
  329 €
 • 6 foto
  Downhill 26\" L
  Paisje per sport

  Downhill 26\" L

  Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit L Amortizerat RockShox 200mm Bomber Pjeset Shimano XT-Sai

  Tiranë Dje, 16:04
  429 €
 • 5 foto
  Cannondale Lefty 28\"
  Paisje per sport

  Cannondale Lefty 28\"

  Cannondale Lefty 28\" Madhesia e rrotave 26 Madhesia e trupit M/L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi

  Tiranë Dje, 16:04
  379 €
 • 7 foto
  Crosswave 27.5\" -XT-
  Paisje per sport

  Crosswave 27.5\" -XT-

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit XL Amortizeri RockShox me bllokad ne timon Pjeset Deore

  Tiranë Dje, 16:04
  399 €
 • 5 foto
  GT 27.5 "
  Paisje per sport

  GT 27.5 "

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset te gjith

  Tiranë Dje, 16:04
  329 €
 • 3 foto
  Vegla Palestre
  Paisje per sport

  Vegla Palestre

  Shiten paisje per stervitje pist vrapi , paralele , step , dy stola 600€ te gjitha

  Tiranë Dje, 16:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Philipe wacth chronograph Swiss made
  Veshje / Kepuce / Ore

  Philipe wacth chronograph Swiss made

  Ora eshte origjinale Swiss made me quartz xham saphire chronograph.

  Tiranë Dje, 15:43
  70 €
 • 4 foto
  Gira për krahët (me mbushje ujë / gurë / rërë)
  Paisje per sport

  Gira për krahët (me mbushje ujë / gurë / rërë)

  Gira per krahet me mbushje uje ose gure ose rere. Mese praktike dhe te rehatshme per ambient shtepie

  Tiranë Dje, 15:42
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Shkop hekur per fiskulture
  Paisje per sport

  Shkop hekur per fiskulture

  Shkop hekur per forcimin e kraheve dhe shpatullave. 1.000 lekë -> Whats’app, Viber, SMS , TEL,

  Tiranë Dje, 15:42
  1.000 Lek
 • 5 foto
  STILOGRAFE BLU. Çmim OKAZION
  Libra / Revista

  STILOGRAFE BLU. Çmim OKAZION

  STILOGRAFE CILESORE NGJYRE BLU. SHITEN PER ARSYE MBYLLJE BIZNESI. 144 COPE. 2.000 LEKE TE GJITHE. SH

  Tiranë Dje, 15:42
  2.000 Lek
 • 11 foto
  Pajisje gjimnastike komplet
  Paisje per sport

  Pajisje gjimnastike komplet

  1. Shkop hekur per forcimin e kraheve dhe shpatullave 2. Gira per krahet me mbushje uje ose gure ose

  Tiranë Dje, 15:42
  4.500 Lek
 • 2 foto
  Shitet Biciklete Gjermane
  Paisje per sport

  Shitet Biciklete Gjermane

  Ne gjendje perfekte shume pak e perdorur,prodhuar dhe blere ne Gjermani.Mund te vini ta provoni. Cmi

  Tiranë Dje, 15:21
  250 Lek
 • 0 foto
  Shiten 2 db opera 605d
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 db opera 605d

  Bokset jan ne super gjendje te mire pune.Ne cmim perfshihen dhe 2 stativa .

  Tiranë Dje, 15:13
  900.000 Lek
 • 0 foto
  AKSESORE GOPRO SET 48 COP (NEW BOX) 5000 LEK
  Paisje per sport

  AKSESORE GOPRO SET 48 COP (NEW BOX) 5000 LEK

  AKSESORE GOPRO SET 48 COP "R&R" Computer Service . Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355

  Tiranë Dje, 14:55
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Shure beta ne GJENDJE te perkryer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shure beta ne GJENDJE te perkryer

  Beta 58 ne GJENDJE te perkryer 80€ diskutohet pak

  Tiranë Dje, 14:50
  80 €
 • 4 foto
  Mixer beringer me usb
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mixer beringer me usb

  Mixer beringer me usb ne GJENDJE te perkryer pune

  Tiranë Dje, 14:49
  50 €
 • 3 foto
  Italian city bike
  Paisje per sport

  Italian city bike

  🚴‍♀️🚴‍♂️Shitet biciklet per qytet, marka Capriolo. Me marsha ne timon, prapagale, kosh.

  Tiranë Dje, 14:48
  12.000 Lek
 • 1 foto
  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR)
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR)

  APPLE WATCH 44MM BLACK&GOLD \'\'NEW BOX E PAHAPUR) \"R&R\" Computer Service. Rr Islam Alla

  Tiranë Dje, 14:48
  440 €
 • 2 foto
  DJI MAVIC PRO PLATINIUM FLY MORE COMBO 4K (I RI)
  Paisje per sport

  DJI MAVIC PRO PLATINIUM FLY MORE COMBO 4K (I RI)

  3 BATERI EXTRA KARIKUES EXTRA MAKINE 4 FLETE EXTRA CANTE ETJ \"R&R\" Computer Service. Rr Islam

  Tiranë Dje, 14:47
  990 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD Ky produkt ka 3 Muaj Garanci! \"R&R\" Computer Service .

  Tiranë Dje, 14:45
  420 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI)  300 EURO
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH SERIA 3 38MM (I RI) 300 EURO

  APPLE WATCH SERIA GPS 3 42MM GOLD NEW BOX I PAHAPUR 350 EURO APPLE WATCH SERIA 3 42 i/Sim GOLD USE

  Tiranë Dje, 14:45
  300 €
 • 0 foto
  Pajisje per fitnes
  Paisje per sport

  Pajisje per fitnes

  Shes pajisjet ne foto,AB ROCKET 5000 leke dhe susten per 1200 leke.

  Tiranë Dje, 14:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  WATCH HUAWEI GT (NEW BOX) SUPER OKAZION
  Veshje / Kepuce / Ore

  WATCH HUAWEI GT (NEW BOX) SUPER OKAZION

  OP HIGHLIGHTS 1.39\" 454 x 454 AMOLED Touchscreen Built-In GPS + GLONASS + Galileo Up to 2 Weeks of

  Tiranë Dje, 14:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ROLEX
  Veshje / Kepuce / Ore

  ROLEX

  ROLEX eshte kundra ujit ngjyra nuk i hiqet ?

  Tiranë Dje, 14:25
  40 Lek
 • 3 foto
  Giant Trance 2 Ltd 27.5 Full Suspension
  Paisje per sport

  Giant Trance 2 Ltd 27.5 Full Suspension

  Kontakt: SMS / WhatsApp / Viber: 069 3 87 87 87 https://www.giant-bicycles.com/gb/trance-27dot5-2-2

  Tiranë Dje, 14:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ndrrim cope bilardo . Cmimet te mira ne treg!!!!
  Paisje per sport

  Ndrrim cope bilardo . Cmimet te mira ne treg!!!!

  Bejm ndrrim cope bilardoje brenda dhe jasht rretheve.Per klientet riparimi i xhetoniereve falas. Sh

  Tiranë Dje, 14:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Super Bilardo Garlando Italiane
  Paisje per sport

  Super Bilardo Garlando Italiane

  Bilardo eshte ne super gjendje e pajisur me cope te re sponde te reja gur steka xhetona. Pllaka orig

  Tiranë Dje, 14:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes pajisje golfi
  Paisje per sport

  Shes pajisje golfi

  Shes pajisje golfi Cante mbajtese per shkopa golfi dhe 10 shkopa golfi. Te perdorura

  Tiranë Dje, 14:03
  100 €
 • 0 foto
  SHITEN KOMPLETE STOLASH DHE TAVOLINA PER EVENTE
  Paisje per sport

  SHITEN KOMPLETE STOLASH DHE TAVOLINA PER EVENTE

  Shiten Komplete te perbera nga 1 tavoline dhe 2 stola , material druri, skelet metalik. te pershtats

  Tiranë Dje, 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Set per femra: Ore dore & nje bylyzyk & nje unaz ç
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra: Ore dore & nje bylyzyk & nje unaz ç

  Set per femra: Ore dore & nje bylyzyk & nje unaz çeliku gratis. Çmimi i setit 20€ Paketim ne

  Tiranë Dje, 13:45
  20 €
 • 7 foto
  Blej ora rolex breitling omega longines
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora rolex breitling omega longines

  kontakt ne whats app,rolex submarine i mar me 3000euro.Shites serioz orat te jene orgjinal.

  Tiranë Dje, 13:39
  3.000 €
 • 2 foto
  Shiten Mini Spitz
  Kafshe shtepiake

  Shiten Mini Spitz

  Shiten 3 Mini spitz rrace e paster 2 muajsh.Cmimi i padiskutueshem.10.000 leke te reja.2 meshkuj dh

  Tiranë Dje, 13:35
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Set per femra: Ore dore Guci & nje bylyzyk ...
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra: Ore dore Guci & nje bylyzyk ...

  Set per femra: Ore dore Guci & nje bylyzyk & nje unaz çeliku gratis. Çmimi i setit vetem 19.

  Tiranë Dje, 13:15
  20 €
 • 3 foto
  BICIKLETA BIKE BICYCLE SHARING
  Paisje per sport

  BICIKLETA BIKE BICYCLE SHARING

  SHES 7 BICIKLETA BIKE.TE PERDORURA GJENDJE PERFEKTE.SAPO ARDHUR NGA ITALIA.CMIMI 200 MIJE LEKE TE VJ

  Tiranë Dje, 13:01
  20.000 Lek
 • 1 foto
  BICIKLETE ORIGJINALE GJERMANE OKAZION
  Paisje per sport

  BICIKLETE ORIGJINALE GJERMANE OKAZION

  Shes biciklete gjermane origjinale.sa ka ardhur.gjendje perfekte.cmimi 100 mije leke .

  Tiranë Dje, 13:00
  10.000 Lek
 • 1 foto
  BICIKLETE 26
  Paisje per sport

  BICIKLETE 26

  SHES BICIKLETE 26 GJENDJE PERFEKTE.CMIMI 70 MIJE LEKE TE VJETRA.

  Tiranë Dje, 13:00
  70 Lek
 • 0 foto
  Biciklete TREK 6300
  Paisje per sport

  Biciklete TREK 6300

  Shes biçikletete TREK 6300 (Mountain Bike)ne gjendje shum te mire.Me 10 shpejtesi shimano SLX dhe XT

  Tiranë Dje, 12:48
  390 €
 • 2 foto
  Ore Fossil OKAZION
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Fossil OKAZION

  Shitet ore fossil herrenuhr e mar ne gjermani ne gjendje shum te mire ...tel/wp

  Tiranë Dje, 12:45
  50 €
 • 7 foto
  Kafaz per Kafshe
  Kafshe shtepiake

  Kafaz per Kafshe

  Shitet kafaz per kafshe me permasa 72x52x52. Nuk ka asnje thyrje ose problem.

  Tiranë Dje, 12:22
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Fitness-Palester
  Paisje per sport

  Fitness-Palester

  Jepet me qera ambjent i Fitness, i pershtatshem per aerobi,zumba,yoga,balet etj.Aktualisht ne funksi

  Tiranë Dje, 12:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje fitness
  Paisje per sport

  paisje fitness

  shitet paisje palestre ne gje dje thoj se e re

  Tiranë Dje, 12:14
  1.100 €
 • 1 foto
  paisje fitness
  Paisje per sport

  paisje fitness

  shiten paisjet

  Tiranë Dje, 12:14
  750 €
 • 2 foto
  Okazion Biciklete 27 Alumini Vetem 100 Euro
  Paisje per sport

  Okazion Biciklete 27 Alumini Vetem 100 Euro

  Shes Biciklete 27 Alumini Trupin e ka masen L Marshet 8+3 shimano Diskofren para mbrapa me ferrote B

  Tiranë Dje, 12:07
  100 €
 • 0 foto
  BICIKLETE MTB 29 ALUMINI PJES SHIMANO VETEM SOT!
  Paisje per sport

  BICIKLETE MTB 29 ALUMINI PJES SHIMANO VETEM SOT!

  Shes Biciklete 29 Alumini te Gjith pjeset Shimano Trupin e ka masen L Marshet 8+3 shimano Diskofren

  Tiranë Dje, 12:07
  170 €
 • 7 foto
  Blej ora Orgjinale Rolex,Omega,Breitling etj...
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora Orgjinale Rolex,Omega,Breitling etj...

  Blejme ora te markave te njohura si Rolex,Omega,Breitling,Audemars Piguet,Hublot,IWC,Phatek Philippe

  Tiranë Dje, 11:52
  8.000 €
 • 5 foto
  BICIKLETA CARGO & TRIKE
  Paisje per sport

  BICIKLETA CARGO & TRIKE

  Shiten Bicikleta Cargo dhe Trike me kosh para me 3 Doma dhe 2 Goma te pershteshme per furnizim... ga

  Tiranë Dje, 11:46
  300 €
 • 3 foto
  Alkol per frena biciklete Magura Origjinal 100%
  Paisje per sport

  Alkol per frena biciklete Magura Origjinal 100%

  Shitet .Alkol per frena bicikletash Magura 100% origjinal i ardhur nga Anglia 1liter. Shitet per ars

  Tiranë Dje, 11:16
  80 €