Tiranë

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 7 foto
  Ore Tavoline R.J.Carr - England - Argjend 925
  Koleksione

  Ore Tavoline R.J.Carr - England - Argjend 925

  NE GJENDJE TE PERKRYER, MEKANIZMI QUARZ

  Tiranë 10 dhjetor 20:17
  150 €
 • 3 foto
  Stilolaps Cross
  Koleksione

  Stilolaps Cross

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 10 dhjetor 20:16
  60 €
 • 3 foto
  Stilolaps Waterman
  Koleksione

  Stilolaps Waterman

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 10 dhjetor 20:16
  40 €
 • 3 foto
  Stilograf Parker
  Koleksione

  Stilograf Parker

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 10 dhjetor 20:16
  25 €
 • 7 foto
  Stilograf Aurora 98 Vintage 70
  Koleksione

  Stilograf Aurora 98 Vintage 70

  ne gjendje te mire estetike

  Tiranë 10 dhjetor 20:16
  85 €
 • 9 foto
  Syze Ray Ban Bausch&Lomb Wayfarer, B&L5020 Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Ray Ban Bausch&Lomb Wayfarer, B&L5020 Vintage

  ne gjendje te mire estetike

  Tiranë 10 dhjetor 20:15
  170 €
 • 3 foto
  Parker 45 Insigna gold , Vintage
  Koleksione

  Parker 45 Insigna gold , Vintage

  I ri stok

  Tiranë 10 dhjetor 20:14
  150 €
 • 8 foto
  Ore xhepi Lorenz ne argjend 925
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore xhepi Lorenz ne argjend 925

  ne gjendje te persosur, gjithcka ok

  Tiranë 10 dhjetor 20:14
  260 €
 • 4 foto
  Syze dielli Persol
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze dielli Persol

  Ne gjendje te mire estetike

  Tiranë 10 dhjetor 20:13
  60 €
 • 4 foto
  Syze Optike Gucci GG 1880 NLI
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Optike Gucci GG 1880 NLI

  Ne gjendje shum te mire estetike

  Tiranë 10 dhjetor 20:13
  110 €
 • 3 foto
  Stilolaps Waterman
  Koleksione

  Stilolaps Waterman

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 10 dhjetor 20:12
  30 €
 • 9 foto
  Ray Ban Aviator B & L Vintage - Dim. 58 = 14 - 135
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban Aviator B & L Vintage - Dim. 58 = 14 - 135

  Ray Ban Aviator B & L Vintage - Dim. 58 = 14 - 135, ne gjendje te persosur

  Tiranë 10 dhjetor 20:12
  169 €
 • 6 foto
  Syze Gianni Versace Mod.311 Col.928 54/16 Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Gianni Versace Mod.311 Col.928 54/16 Vintage

  Te reja , Stock

  Tiranë 10 dhjetor 20:11
  160 €
 • 4 foto
  Blej ora orgjinale Rolex breitling omega cartier.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora orgjinale Rolex breitling omega cartier.

  blej vec ora orgjinale diamnte monedha vetem objekte orgjinale Cel 0692693562 kontakt vetem whats ap

  Tiranë 10 dhjetor 18:44
  5.000 €
 • 0 foto
  Shitet cante Louis Vuitton
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet cante Louis Vuitton

  The Avenue Sling Bag, Louis Vuitton e paperdorur.

  Tiranë 10 dhjetor 17:52
  65 €
 • 7 foto
  Ray Ban Wings Bausch & Lomb USA - Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban Wings Bausch & Lomb USA - Vintage

  Në përgjithësi në gjendje të mirë estetike, lentet kanë disa shenja të vogla indiferente por estetik

  Tiranë 10 dhjetor 17:03
  159 €
 • 5 foto
  Syze YvesSaintLaurent
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze YvesSaintLaurent

  Jane 99.9% te reja vendosus vetem nje here

  Tiranë 10 dhjetor 17:02
  160 €
 • 6 foto
  Syze Ray Ban Vintage 1970, B&L W2851 Up As
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Ray Ban Vintage 1970, B&L W2851 Up As

  Ne gjendje te mire estetike, shiten pa kllef

  Tiranë 10 dhjetor 17:01
  130 €
 • 4 foto
  Baume & Mercier - Hampton Chronograph Swiss Made
  Veshje / Kepuce / Ore

  Baume & Mercier - Hampton Chronograph Swiss Made

  Baume & Mercier - Hampton Chronograph Swiss Made ⏱ 👉250€ #chronographwatch #luxury_watches

  Tiranë 10 dhjetor 15:16
  250 €
 • 5 foto
  STILOGRAFE BLU. Çmim OKAZION
  Libra / Revista

  STILOGRAFE BLU. Çmim OKAZION

  STILOGRAFE CILESORE NGJYRE BLU. SHITEN PER ARSYE MBYLLJE BIZNESI. 144 COPE. 2.000 LEKE TE GJITHE. SH

  Tiranë 10 dhjetor 14:54
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Mbajtese celulari ne krah 500 lek
  Paisje per sport

  Mbajtese celulari ne krah 500 lek

  Mbajtese celulari ne krah kur vrapon. Mbrojtese dhe praktike. Çmimi: 500 leke 069 27 93 560 TIRANE

  Tiranë 10 dhjetor 14:54
  500 Lek
 • 4 foto
  Biçiklete Fixed Gear
  Paisje per sport

  Biçiklete Fixed Gear

  27\"çe, Trup hekuri, Timon alumini, Frena tipi\"V\", Pesha 10kg, Prodhim Italian, Pesha Max 120kg, S

  Tiranë 10 dhjetor 13:51
  250 €
 • 7 foto
  Shitet cante Louis Vuitton travel bag 45 cm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet cante Louis Vuitton travel bag 45 cm

  Shitet cante Louis Vuitton travel bag 45 cm

  Tiranë 10 dhjetor 13:24
  390 €
 • 3 foto
  Shiten syze Louis Vuitton Evidence black and gold
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten syze Louis Vuitton Evidence black and gold

  Shiten syze Louis Vuitton Evidence black and gold

  Tiranë 10 dhjetor 13:23
  190 €
 • 5 foto
  SHITEN SYZE TE REJA GUCCI
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITEN SYZE TE REJA GUCCI

  SHITEN SYZE TE REJA GUCCIPER FEMRA E MESHKUJ,SYZET JAN ORIGJINALE TE ARDHURA NGA ITALIA

  Tiranë 10 dhjetor 13:23
  150 €
 • 5 foto
  Shiten syze Louis Vuitton Evidence
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten syze Louis Vuitton Evidence

  Shiten syze Louis Vuitton Evidence

  Tiranë 10 dhjetor 13:21
  190 €
 • 2 foto
  Shiten syze Gucci
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten syze Gucci

  Shiten syze te reja Gucci per femra

  Tiranë 10 dhjetor 13:21
  150 €
 • 6 foto
  Shitet cante dore Louis Vuitton
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet cante dore Louis Vuitton

  Canta esht cilsia me e mir lekure top quality

  Tiranë 10 dhjetor 13:21
  100 €
 • 1 foto
  Shitet unaze Cartier Panthere Gold
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet unaze Cartier Panthere Gold

  Shitet unaze Cartier Panthere Gold

  Tiranë 10 dhjetor 13:20
  2.700 €
 • 2 foto
  RADO
  Veshje / Kepuce / Ore

  RADO

  Shitet ore RADO ne gjendje shum te mir pune shum e bukur dhe praktike.Cmim i diskutueshem

  Tiranë 10 dhjetor 13:14
  200 €
 • 7 foto
  Cadra Kampingu Profesionale
  Paisje per sport

  Cadra Kampingu Profesionale

  Cadra Kampingu Profesionale Cadrad jane me te gjitha standartet e duhura sa i perket cilesise dhe k

  Tiranë 10 dhjetor 13:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pajisje Sportive
  Paisje per sport

  Pajisje Sportive

  Pajisje Sportive

  Tiranë 10 dhjetor 13:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mekanizem per supet
  Paisje per sport

  Mekanizem per supet

  Shitet mekanizem hapje per supet Panatta Line, ne gjendje te mire.

  Tiranë 10 dhjetor 13:00
  600 €
 • 1 foto
  Rndricim rrobot per party
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Rndricim rrobot per party

  Shiten 4 ndricues me led per skena me gjith valixhen e vet

  Tiranë 10 dhjetor 11:10
  250 €
 • 3 foto
  Ora GT
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora GT

  Ore per meshkuj G T Marka: Grand Turing Modeli sportiv Ngjyra: e zeze me numra te bardhe, jeshil kuq

  Tiranë 10 dhjetor 09:49
  900 Lek
 • 2 foto
  CRONOMETER ELEKTRONIC NGA ORA TAXI
  Veshje / Kepuce / Ore

  CRONOMETER ELEKTRONIC NGA ORA TAXI

  CRONOMETER ELEKTRONIK Ngjyra e zeze Funksionet: Ore, Date, Ditete javes,Cronometer, Alarm, 12/24 ore

  Tiranë 10 dhjetor 09:49
  1.300 Lek
 • 4 foto
  ELEKTRIK DORE PER GJUETI
  Veshje / Kepuce / Ore

  ELEKTRIK DORE PER GJUETI

  ELEKTRIK DORE PER GJUETI Me karikim Ngjyra blu Me shtate llampa LED per ndricim 4 Llampa per ndrici

  Tiranë 10 dhjetor 09:49
  1.500 Lek
 • 3 foto
  ORE PER MOSHEN E TRETE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE PER MOSHEN E TRETE

  Ora me zinxhire varese per moshen e trete Me bateri Ngjyra: Bronx me fushe te bardhe Kundra Ujit: 2

  Tiranë 10 dhjetor 09:49
  1.000 Lek
 • 2 foto
  Biciklet me bateri
  Paisje per sport

  Biciklet me bateri

  Bicikleta esht e sapoardhur nga Gjermania...esht gati pothuajse e re ne gjendje super te mir

  Tiranë 10 dhjetor 09:30
  800 €
 • 8 foto
  Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore

  Shesim Ora te ndryshme imitime te mira dhe origjinale!! Cmimi varion sipas Cilsise dhe mund ta shihn

  Tiranë 10 dhjetor 08:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZIONN  shiten 5 bilardo italiane
  Paisje per sport

  OKAZIONN shiten 5 bilardo italiane

  shiten 5 bilardo italiane gerlando te ardhur nga Italia ne gjendje shume te mire

  Tiranë 10 dhjetor 06:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Stilograf Watermans Vintage
  Koleksione

  Stilograf Watermans Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë 10 dhjetor 05:28
  85 €
 • 1 foto
  Stilolaps Aurora
  Koleksione

  Stilolaps Aurora

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë 10 dhjetor 05:27
  30 €
 • 4 foto
  Skulpture ne Bronz nga Cyril Zatloukal - 1930
  Koleksione

  Skulpture ne Bronz nga Cyril Zatloukal - 1930

  ne gjendje spume te mire estetike, blere ne New York per rreth 9.000 $, dim. 46 X 23 cm

  Tiranë 10 dhjetor 05:27
  3.800 €
 • 3 foto
  Stilograf Vintage Aurora
  Koleksione

  Stilograf Vintage Aurora

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 10 dhjetor 05:25
  70 €
 • 4 foto
  Stilolaps Vatican Museum
  Koleksione

  Stilolaps Vatican Museum

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 10 dhjetor 05:24
  100 €
 • 3 foto
  Stilograf Pelikan Souveran M215
  Koleksione

  Stilograf Pelikan Souveran M215

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 10 dhjetor 04:46
  150 €
 • 3 foto
  Stilograf Parker 75 Insignia Gold
  Koleksione

  Stilograf Parker 75 Insignia Gold

  Ne gjendje te persosur estetike, maja ne ar, trupi i lare ne ar

  Tiranë 10 dhjetor 04:45
  220 €
 • 0 foto
  Skulpture e viteve 800 , Konfuci
  Koleksione

  Skulpture e viteve 800 , Konfuci

  Ne gjendje shume te mire estetike, dim-21 X 5.5cm

  Tiranë 10 dhjetor 04:45
  590 €
 • 3 foto
  Bicikleta ne gjendje perfekte
  Paisje per sport

  Bicikleta ne gjendje perfekte

  Bicikleta ka ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte goma 28

  Tiranë 10 dhjetor 03:12
  30.000 Lek