Tiranë

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 2 foto
  Fjalor Spanjisht Shqip 1000 lek
  Libra / Revista

  Fjalor Spanjisht Shqip 1000 lek

  Fjalor Spanjisht Shqip, i perdorur. E shes per arsye mos-perdorimi. Çmimi: 1.000 lekë 069 27 93 56

  Tiranë 4 dhjetor 11:35
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Fjalor Spanjisht Spanjisht
  Libra / Revista

  Fjalor Spanjisht Spanjisht

  Fjalor Spanjisht Spanjisht sapo blere ne Spanje. I paperdorur. E shes per arsye mos-perdorimi. Çmim

  Tiranë 4 dhjetor 11:35
  10 €
 • 2 foto
  Unaze 18 karat me 7 gure diamanti .model rolex.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaze 18 karat me 7 gure diamanti .model rolex.

  Unaze per meshkuj 15 gram Flori 18karat. me 7 gure diamanti.model rolex.Çmimi 2200 euro.te interesu

  Tiranë 3 dhjetor 17:39
  2.200 €
 • 2 foto
  Super Oferte - Shes Akuarium te Madh
  Kafshe shtepiake

  Super Oferte - Shes Akuarium te Madh

  Shes akuarium te madh per arsye mos perdorimi. Permasat 115 Cm i gjate, 70 Cm i larte, 40 Cm i gjere

  Tiranë 3 dhjetor 17:31
  500 €
 • 3 foto
  Cube ltd 29her
  Paisje per sport

  Cube ltd 29her

  SHITET CUBE LTD 29HER AMORTIZATOR ROCK SHOCK ME AJER REXON ME BLLOKIM NGA TIMONI FRENAT MAGURA ME AL

  Tiranë 3 dhjetor 16:53
  450 Lek
 • 0 foto
  Pulla poste
  Koleksione

  Pulla poste

  Shitet nje koleksion me pulla poste te shteteve te ndryshem Vitet nga 1900-1970 Te perdorura Mbi 15

  Tiranë 3 dhjetor 16:23
  1 Lek
 • 0 foto
  Shiten 2 Vellime Atlas te Trupit te Njeriut
  Libra / Revista

  Shiten 2 Vellime Atlas te Trupit te Njeriut

  Ne gjendje shume te mire. Atlaset jane ne gjuhen Angleze dhe Gjermane te Petra Köpf-Maier. Vellimi i

  Tiranë 3 dhjetor 14:19
  80 €
 • 0 foto
  Papagalle Cockatoo
  Kafshe shtepiake

  Papagalle Cockatoo

  Cockatoo 11 muajsh.per info kontaktoni ne nr tel.

  Tiranë 3 dhjetor 12:58
  1 €
 • 4 foto
  Ore INVICTA (25073) Pro Diver Quartz Chronograph
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore INVICTA (25073) Pro Diver Quartz Chronograph

  Gjendja: E perdorur shume pak, sapo ardhur nga USA Model/MPN : Invicta Pro Diver /25073 Display : An

  Tiranë 3 dhjetor 10:13
  9.000 Lek
 • 0 foto
  paisje fitness
  Paisje per sport

  paisje fitness

  shitet paisje palestre ne gje dje thoj se e re

  Tiranë 2 dhjetor 18:50
  1.100 €
 • 1 foto
  Raymond weil
  Veshje / Kepuce / Ore

  Raymond weil

  SHITET ORE RAYMOND WEIL PARISFAL NE GJENDJE SUPER TE MIRE E ARDHUR NGA ANGLIA 1 milion

  Tiranë 2 dhjetor 15:18
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten paisje Dj Profesionale+ 90 giga muzik dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten paisje Dj Profesionale+ 90 giga muzik dj

  Shiten paisje dj Profesionale 2 bokse Passive fbt jolly 12inch _ 300wat copa 2 bokse Passive Gener

  Tiranë 2 dhjetor 14:47
  2.000.000 Lek
 • 4 foto
  ORE NAVIFORCE GOLD E RE NE KUTI.PERFEKTE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE NAVIFORCE GOLD E RE NE KUTI.PERFEKTE

  SHES ORE NAVIFORCE , NGJYRA GOLD DHE ME RRIPA LEKURE(GENUINE LEATHER ).PERFEKTE NE CDO ASPEKT, SUPER

  Tiranë 2 dhjetor 14:00
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Set pajisje per fitnes
  Paisje per sport

  Set pajisje per fitnes

  Shiten vegla per palester. Set komplet. Cmimi 3.500.000 lek te reja i diskutueshem. Per cdo inform

  Tiranë 2 dhjetor 13:35
  3.500.000 Lek
 • 3 foto
  ---SHES--- Mountainbike Ose nderohet
  Paisje per sport

  ---SHES--- Mountainbike Ose nderohet

  Biciklete Mountain Bike Cannondale made in USA . Cmimi 600 Euro Biciklete Sport Model Team Cannondal

  Tiranë 2 dhjetor 12:20
  450 €
 • 0 foto
  Shitet Biciklet
  Paisje per sport

  Shitet Biciklet

  Shitet Bicikleta shume e vecante orgjinale me nr shasie , pjeset te gjitha shimano . Dorezat dhe sha

  Tiranë 2 dhjetor 12:17
  300 €
 • 0 foto
  elektribe korg esx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  elektribe korg esx

  esx

  Tiranë 2 dhjetor 11:55
  25.000 Lek
 • 4 foto
  Tissot 1853
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tissot 1853

  Tissot 1853! Xhami safir, cronograph, tachimeter!

  Tiranë 1 dhjetor 21:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tissot 1853
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tissot 1853

  Tissot 1853 ne gjendje shume te mire, mekanizmi prej ari, xhami safir!

  Tiranë 1 dhjetor 21:06
  100 €
 • 0 foto
  Set per femra: Ore Spectrum & nje bylyzyk
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra: Ore Spectrum & nje bylyzyk

  Set per femra: Ore Spectrum & nje bylyzyk Ngjyre golden rose. Çmimi vetem 19.99€ Paketim ne form

  Tiranë 1 dhjetor 18:29
  20 €
 • 0 foto
  Ore hublot bigbang
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore hublot bigbang

  Shitet 200 mije leke ore hublot big bang rose gold xham zafir..ora esht imitacion 100%i origjjnalit.

  Tiranë 1 dhjetor 15:58
  200 Lek
 • 0 foto
  Super ore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Super ore

  Shitet ore technos sky diver 30 gure,vintazh,ne gjendje perfekte vizuale e funksionale,ore e rralle

  Tiranë 1 dhjetor 14:04
  959 €
 • 9 foto
  Biciklete 29
  Paisje per sport

  Biciklete 29

  Shitet biciklete 29 me frena me alkol shimano ,marshet 3-8shimano te gjitha pjeset shimano amortizat

  Tiranë 30 nëntor 22:38
  45.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten Gira
  Paisje per sport

  Shiten Gira

  Shiten dy gira pothujse te reja 5000 leke te dyja

  Tiranë 30 nëntor 12:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas,,
  Koleksione

  Oferte falas,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realiz

  Tiranë 30 nëntor 07:48
  8.000 €
 • 5 foto
  Canyon 29\" XS
  Paisje per sport

  Canyon 29\" XS

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XS Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset Shimano D

  Tiranë 29 nëntor 22:25
  439 €
 • 0 foto
  SHES ORE E DORES CITEZEN  EKO DRIVE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHES ORE E DORES CITEZEN EKO DRIVE

  SHES ORE E DORES CITEZEN EKO DRIVE xhami e ka Konograf { zafire } qe nuk krithet BATERIA EKO

  Tiranë 29 nëntor 21:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Syze Dielli Alexander McQueen AM0032 002 52-21 140
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Dielli Alexander McQueen AM0032 002 52-21 140

  Ne gjendje shume te mire estetike, gjithcka ok , shiten pa kllef

  Tiranë 29 nëntor 17:27
  130 €
 • 8 foto
  GUCCI - GG 3638 / S 75QED PELLE NERA (58-16-125 MM
  Veshje / Kepuce / Ore

  GUCCI - GG 3638 / S 75QED PELLE NERA (58-16-125 MM

  Ne gjendje shume te mire

  Tiranë 29 nëntor 17:25
  120 €
 • 8 foto
  Syze Emanuel Ungaro 452 By Persol - Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Emanuel Ungaro 452 By Persol - Vintage

  Ne gjendje spume te mire estetike, shiten pa kllef

  Tiranë 29 nëntor 17:23
  250 €
 • 2 foto
  Octane full sunspension
  Paisje per sport

  Octane full sunspension

  Shitet biciklet angleze Octane DS special edition. Pjese origjinale gjendje perfekte

  Tiranë 29 nëntor 02:25
  100 €
 • 2 foto
  Bachini 26
  Paisje per sport

  Bachini 26

  Bachini origjinale me pjese shimano origjinale

  Tiranë 29 nëntor 02:17
  90 €
 • 2 foto
  Beretta 100TRX
  Paisje per sport

  Beretta 100TRX

  Shitet biciklet Italiane me pjese origjinale shimano

  Tiranë 28 nëntor 22:45
  100 Lek
 • 2 foto
  shes monedha
  Koleksione

  shes monedha

  shes monedha franceze te viteve te ndryshme nuk jan vetem kto ne foto ka dhe te tjera.

  Tiranë 28 nëntor 00:06
  250 €
 • 5 foto
  Caucasian
  Kafshe shtepiake

  Caucasian

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake (Te Shoqerimit) !mjafton te beni porosin te leni n

  Tiranë 27 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Llabrador
  Kafshe shtepiake

  Llabrador

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake (Te Shoqerimit) !mjafton te beni porosin te leni n

  Tiranë 27 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  yorkshire terrier
  Kafshe shtepiake

  yorkshire terrier

  mart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake (Te Shoqerimit) !mjafton te beni porosin te leni nj

  Tiranë 27 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   Barboncino (Pudle)
  Kafshe shtepiake

  Barboncino (Pudle)

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake (Te Shoqerimit) !mjafton te beni porosin te leni n

  Tiranë 27 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mac British Shorthair
  Kafshe shtepiake

  Mac British Shorthair

  British Shorthair Mund ta gjeni ne Smart Pet Shop Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake

  Tiranë 27 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  French Bullodog
  Kafshe shtepiake

  French Bullodog

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake (Te Shoqerimit) !mjafton te beni porosin te leni n

  Tiranë 27 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Event.Pjata Dekor Me Qera Per Evente 0684562303
  Bileta / Udhetime

  Event.Pjata Dekor Me Qera Per Evente 0684562303

  Pjata Dekor Me Qera Per Evente Te Ndryshem.Adresa Tirane-Albania 0684562303-0682010888.

  Tiranë 27 nëntor 08:14
  1 Lek
 • 3 foto
  Violine e ardhur nga Gjermania...
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violine e ardhur nga Gjermania...

  Në gjendje shum të mirë pothuajse e re...

  Tiranë 26 nëntor 20:14
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Pajisje per Peshkim
  Paisje per sport

  Pajisje per Peshkim

  Pajisje peshkimi, e kompletuar, pushk Shark 75 me cdo perberes, syze + tub Omer, lopata 1 m Omer, th

  Tiranë 26 nëntor 16:41
  300 €
 • 7 foto
  Syze Gianni Versace Mod 384 Col 363 Vintage 1980
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Gianni Versace Mod 384 Col 363 Vintage 1980

  ne gjendje shum te mire estetike, MODEL I RRALLE

  Tiranë 26 nëntor 15:22
  450 €
 • 2 foto
  Skelet syze Benetton te reja
  Veshje / Kepuce / Ore

  Skelet syze Benetton te reja

  Te reja

  Tiranë 26 nëntor 15:21
  35 €
 • 8 foto
  Syze Gianni Versace Mod 384 - Col 870 Vintage 80
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Gianni Versace Mod 384 - Col 870 Vintage 80

  Ne gjendje te perkryer si te reja, model shum i rralle

  Tiranë 26 nëntor 15:19
  690 €
 • 2 foto
  Qen sharri 2 vjec
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri 2 vjec

  Rrace 100 % e paster. Shume i mire per roje kontakt: 0682368153

  Tiranë 26 nëntor 12:36
  800 €
 • 2 foto
  Shitet ore Omikron origjinale 60\' me kurdisje
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet ore Omikron origjinale 60\' me kurdisje

  Shitet ore Omikron (Original SWITZERLAND) origjinale 60\' me kurdisje. Mund t\'i vendoset rrip. Me f

  Tiranë 25 nëntor 18:03
  350 €
 • 3 foto
  Fjalor Rusisht - Shqip (1000 lek)
  Libra / Revista

  Fjalor Rusisht - Shqip (1000 lek)

  Fjalor Rusisht Shqip shume pak i perdorur. E shes per arsye mos-perdorimi. Çmimi: 1.000 lekë 069 2

  Tiranë 25 nëntor 15:45
  1.000 Lek
 • 4 foto
  SILVER CHAIN / ZINXHIRE ARGJENDI 925
  Veshje / Kepuce / Ore

  SILVER CHAIN / ZINXHIRE ARGJENDI 925

  USED, IN GOOD CONDITION, VERY RARE DESIGN, IN NEED OF CLEANING / I perdorur, ne gjendje te mire, mo

  Tiranë 25 nëntor 09:52
  90 €