Tiranë

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 9 foto
  Rotwild X1 Enduro Mtb
  Paisje per sport

  Rotwild X1 Enduro Mtb

  Handcrafted in Germany. Full fox, Full Xt, Thru Axle. Amortizatori Pare Fox kashima 36 2018 boost 11

  Tiranë 21 shtator 13:07
  3.000 €
 • 1 foto
  Nderrohet Biciklete KS-Cycling
  Paisje per sport

  Nderrohet Biciklete KS-Cycling

  Nderroj bicikleten per qejf se me eshte merzitur. E nderroj me ndonje biciklete me te shtrenjte. 3x

  Tiranë 21 shtator 12:52
  1 Lek
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Bicikleta ne gjendje shum te mir pune trup alumini dobjo disje alumini originale vete sustat nk i p

  Tiranë 21 shtator 12:52
  170 Lek
 • 1 foto
  Dylbi nate
  Paisje per sport

  Dylbi nate

  Dylbi nate bresser te ardhuna nga gjermania dylbit gjenden ne prishtine

  Tiranë 21 shtator 12:30
  220 €
 • 3 foto
  Dylbi nate
  Paisje per sport

  Dylbi nate

  Dylbi nate digjitale maginom te reja te ardhuna nga gjermania dylbit munden te perdoren edhe diten k

  Tiranë 21 shtator 12:30
  280 €
 • 9 foto
  Vegla Fitnesi
  Paisje per sport

  Vegla Fitnesi

  Shiten vegla fitnesi te kompletuara 3.500.000 Leke (te reja)

  Tiranë 21 shtator 12:24
  3.500.000 Lek
 • 0 foto
  Ore Daniel Wellington
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Daniel Wellington

  Shitet ore Daniel Wellington ne gjendje shume te mire!

  Tiranë 21 shtator 12:04
  50 €
 • 0 foto
  Shitet cante Louis Vuitton
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet cante Louis Vuitton

  The Avenue Sling Bag, Louis Vuitton e paperdorur.

  Tiranë 21 shtator 11:52
  65 €
 • 3 foto
  chopper bicycle
  Paisje per sport

  chopper bicycle

  Shitet chopper bicycle American Style shume e vecante e vetme ne llojin e vet. Pjeset origjinale sis

  Tiranë 21 shtator 11:50
  250 €
 • 6 foto
  Syze Dielli DITA HEARTBREAKER Black/Gold 18k
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Dielli DITA HEARTBREAKER Black/Gold 18k

  Syze origjinale Dita Heartbreaker te zeza me gold 18k. Te reja te pa perdorura ndonjehere.

  Tiranë 21 shtator 11:49
  350 €
 • 0 foto
  Biciklete hollandeze
  Paisje per sport

  Biciklete hollandeze

  Shes bicikleten te blere ne hollande me disqe alumini dhe ne gjendje shume te mire. Arsyeja eshte mo

  Tiranë 21 shtator 11:44
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten 2 EV Zx5 aktiv
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 EV Zx5 aktiv

  Bokset jan ne gjendje shum te mire pune , te pahapur ndo1 here .

  Tiranë 21 shtator 11:42
  3.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten 2 Rcf 712 Mk2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 Rcf 712 Mk2

  Bokset jan ne gjendje shum te mire pune , nuk jane riparuar ndo1 here.Cmimi i padiskutueshem.

  Tiranë 21 shtator 11:42
  1.000.000 Lek
 • 0 foto
  Qen pastor
  Kafshe shtepiake

  Qen pastor

  Shiten pastor

  Tiranë 21 shtator 11:31
  150 Lek
 • 1 foto
  Celine origjinale viti 2018
  Veshje / Kepuce / Ore

  Celine origjinale viti 2018

  Shiten syze Celine Origjinale, cmimi i blerjes 460 euro, cmimi qe do shiten 165 euro Syzet jane te

  Tiranë 21 shtator 10:43
  165 €
 • 2 foto
  Celine Origjinale 180 mije lek
  Veshje / Kepuce / Ore

  Celine Origjinale 180 mije lek

  Shiten Syze Celine, origjinale, te zeza, kane kutine e tyre mbrojtese. Shume pak te perdorura. Model

  Tiranë 21 shtator 10:43
  18.000 Lek
 • 2 foto
  Syze Femrash OXYDO+dhurohen nje pale diesel unisex
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Femrash OXYDO+dhurohen nje pale diesel unisex

  Shiten Syze Femrash Oxydo - cmimi 8500 leke te reja. jane pothuajse te reja. Skeleti eshte ngjyre e

  Tiranë 21 shtator 10:42
  8.500 Lek
 • 1 foto
  Syze Oxydo 95 mije lek
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Oxydo 95 mije lek

  Shiten Syze Femrash Oxydo - cmimi 9500 leke te reja. jane pothuajse te reja. Skeleti eshte ngjyre e

  Tiranë 21 shtator 10:42
  9.500 Lek
 • 2 foto
  Syze versace authentic
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze versace authentic

  Shume pak te perdorura me kuti dhe katalog cmimi i blere 300 euro

  Tiranë 21 shtator 10:30
  110 €
 • 1 foto
  Zako Gri African
  Kafshe shtepiake

  Zako Gri African

  ne kemi një papagall mashkull dhe një femër që flasin papagallë Grey African Grey. ata janë riparuar

  Tiranë 21 shtator 10:11
  300 €
 • 0 foto
  Akita Inu Puppies
  Kafshe shtepiake

  Akita Inu Puppies

  Kemi në dispozicion një mashkull dhe një femër. Të dy këlyshët janë të trajnuar në shtëpi dhe janë v

  Tiranë 21 shtator 10:03
  200 €
 • 1 foto
  Siberian Husky Puppies
  Kafshe shtepiake

  Siberian Husky Puppies

  Kemi në dispozicion një mashkull dhe një femër. Të dy këlyshët janë të trajnuar në shtëpi dhe janë v

  Tiranë 21 shtator 10:03
  190 €
 • 1 foto
  Boston Terrier Pups
  Kafshe shtepiake

  Boston Terrier Pups

  Kemi në dispozicion një mashkull dhe një femër. Të dy këlyshët janë të trajnuar në shtëpi dhe janë v

  Tiranë 21 shtator 10:03
  190 €
 • 0 foto
  Pitbull Puppies
  Kafshe shtepiake

  Pitbull Puppies

  Kemi në dispozicion një mashkull dhe një femër. Të dy këlyshët janë të trajnuar në shtëpi dhe janë v

  Tiranë 21 shtator 10:03
  190 €
 • 0 foto
  Pomeranian Pups
  Kafshe shtepiake

  Pomeranian Pups

  Kemi në dispozicion një mashkull dhe një femër. Të dy këlyshët janë të trajnuar në shtëpi dhe janë v

  Tiranë 21 shtator 10:03
  180 €
 • 0 foto
  Rottweiler Puppies
  Kafshe shtepiake

  Rottweiler Puppies

  Kemi në dispozicion një mashkull dhe një femër. Të dy këlyshët janë të trajnuar në shtëpi dhe janë v

  Tiranë 21 shtator 10:03
  180 €
 • 6 foto
  Shitet cant origjinal Louis Vuitton
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet cant origjinal Louis Vuitton

  Ne gjendje te re

  Tiranë 21 shtator 09:51
  450 €
 • 0 foto
  Chow Chow Puppies
  Kafshe shtepiake

  Chow Chow Puppies

  Kemi në dispozicion një mashkull dhe një femër. Të dy këlyshët janë të trajnuar në shtëpi dhe janë v

  Tiranë 21 shtator 09:51
  180 €
 • 0 foto
  Mops Pug Puppies
  Kafshe shtepiake

  Mops Pug Puppies

  Kemi në dispozicion një mashkull dhe një femër. Të dy këlyshët janë të trajnuar në shtëpi dhe janë v

  Tiranë 21 shtator 09:51
  190 €
 • 0 foto
  Labrador Retriever Puppies
  Kafshe shtepiake

  Labrador Retriever Puppies

  Kemi në dispozicion një mashkull dhe një femër. Të dy këlyshët janë të trajnuar në shtëpi dhe janë v

  Tiranë 21 shtator 09:51
  190 €
 • 1 foto
  Yorkshire Terrier Mini Puppies
  Kafshe shtepiake

  Yorkshire Terrier Mini Puppies

  Kemi në dispozicion një mashkull dhe një femër. Të dy këlyshët janë të trajnuar në shtëpi dhe janë v

  Tiranë 21 shtator 09:51
  175 €
 • 7 foto
  Shitet cante Louis Vuitton travel bag 45 cm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet cante Louis Vuitton travel bag 45 cm

  Shitet cante Louis Vuitton travel bag 45 cm

  Tiranë 21 shtator 09:49
  390 €
 • 3 foto
  Shiten syze Louis Vuitton Evidence black and gold
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten syze Louis Vuitton Evidence black and gold

  Shiten syze Louis Vuitton Evidence black and gold

  Tiranë 21 shtator 09:48
  190 €
 • 5 foto
  Shiten syze Louis Vuitton Evidence
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten syze Louis Vuitton Evidence

  Shiten syze Louis Vuitton Evidence

  Tiranë 21 shtator 09:48
  190 €
 • 5 foto
  SHITEN SYZE TE REJA GUCCI
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITEN SYZE TE REJA GUCCI

  SHITEN SYZE TE REJA GUCCIPER FEMRA E MESHKUJ,SYZET JAN ORIGJINALE TE ARDHURA NGA ITALIA

  Tiranë 21 shtator 09:48
  150 €
 • 1 foto
  Shitet unaze Cartier Panthere Gold
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet unaze Cartier Panthere Gold

  Shitet unaze Cartier Panthere Gold

  Tiranë 21 shtator 09:46
  2.700 €
 • 2 foto
  Shiten syze Gucci
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten syze Gucci

  Shiten syze te reja Gucci per femra

  Tiranë 21 shtator 09:45
  150 €
 • 6 foto
  Shitet cante dore Louis Vuitton
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet cante dore Louis Vuitton

  Canta esht cilsia me e mir lekure top quality

  Tiranë 21 shtator 09:45
  100 €
 • 2 foto
  Kitare klasike Yamaha
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike Yamaha

  Kitare klasike Yamaha pothuajse e re me gjithe cante

  Tiranë 21 shtator 09:33
  160 €
 • 2 foto
  Kitare klasike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike

  Kitare klasike si e re me gjithe cante

  Tiranë 21 shtator 09:33
  80 €
 • 2 foto
  Kitare klasike LaManche Rubi CM
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike LaManche Rubi CM

  Kitare klasike pothuajse e re me gjithe valixhe

  Tiranë 21 shtator 09:32
  200 €
 • 10 foto
  HAIBIKE 27,5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  HAIBIKE 27,5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR

  HAIBIKE 27.5 MTB ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI MAGURA SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO

  Tiranë 21 shtator 09:28
  1 €
 • 7 foto
  GIANT KURSI CARBON
  Paisje per sport

  GIANT KURSI CARBON

  GIANT KURSI CARBON ME FRENA SHIMANO 105 MARSHET SHIMANO 105 RAPORTI LIBRIT 2X11 PJATA AKS TUB SHIM

  Tiranë 21 shtator 09:28
  1 €
 • 11 foto
  CUBE ME BATERI 29
  Paisje per sport

  CUBE ME BATERI 29

  CUBE 29 MTB ME BATERI FRENA ALKOLI 4PISTONA MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATOR ROCK SHOX ME BLLOKIM

  Tiranë 21 shtator 09:28
  1 €
 • 11 foto
  CUBE 27,5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI
  Paisje per sport

  CUBE 27,5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI

  CUB YBRID 27.5 DOPJO AMORTIZATOR DHE ME BATERI FRENA ALKOLI MAGURA MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZ

  Tiranë 21 shtator 09:28
  1 €
 • 11 foto
  BMC 29 CARBON DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  BMC 29 CARBON DOPJO AMORTIZATOR

  BMC 29 CARBON DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI XT DEOR SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATOR FO

  Tiranë 21 shtator 09:27
  1 €
 • 11 foto
  HAIBIKE 27.5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI
  Paisje per sport

  HAIBIKE 27.5 MTB DOPJO AMORTIZATOR ME BATERI

  HAIBIKE 27.5 ME BATERI DHE DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZATO

  Tiranë 21 shtator 09:27
  1 €
 • 10 foto
  CANYON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  CANYON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR

  NERVE AL CANYONN 28 DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI SHIMANO ELXER7 MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZA

  Tiranë 21 shtator 09:26
  1 €
 • 10 foto
  CUBE CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  CUBE CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR

  CUBE CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI XT DEOR SHIMANO MARSHET XT DEOR SHIMANO AMORTIZAT

  Tiranë 21 shtator 09:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SCOTT CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR
  Paisje per sport

  SCOTT CARBON 29 MTB DOPJO AMORTIZATOR

  SCOTT CARBON DOPJO AMORTIZATOR FRENA ALKOLI SLX SHIMANO DEOR MARSHET SLX DEOR SHIMANO AMORTIZATOR FO

  Tiranë 21 shtator 09:25
  1 €