Tiranë

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 2 foto
  Olmo cursi
  Paisje per sport

  Olmo cursi

  Olmo cursi 2*10 shpejtesi campagnolo masa 53 cm gjendja 90% Cmimi i diskutueshem ne momentin e bler

  Tiranë 24 nëntor 23:26
  400 €
 • 4 foto
  Banshee Canada 26 Rnxm
  Paisje per sport

  Banshee Canada 26 Rnxm

  Banshee Canada 26 Amortizator Eagle 36 mm Dopio Fox Pjeset Xt -XTR 3*9 shpejtesi Masa -M Gjendja

  Tiranë 24 nëntor 23:23
  900 €
 • 4 foto
  Specialized carbon 2018
  Paisje per sport

  Specialized carbon 2018

  Specialized full carbon Frenim me alkol Shpejtesi 2*11 Gjendja 100% e re

  Tiranë 24 nëntor 23:23
  1 €
 • 6 foto
  Torel Carbon 29 -2019
  Paisje per sport

  Torel Carbon 29 -2019

  Torel mtb carbon 2019 Amortizator Fox 32 mm me bllokim timon Frenim Formula C1 Disqe DT Swiss Buc

  Tiranë 24 nëntor 23:22
  1.400 €
 • 5 foto
  Bianchi carbon
  Paisje per sport

  Bianchi carbon

  Bianchi trup 58 carbon 2*10 shpejtesi shimano 105 Disqe carbon Pjata Fsa Goma michelin Gjendja

  Tiranë 24 nëntor 23:21
  1.100 €
 • 6 foto
  Bokse aktiv db opera 510
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse aktiv db opera 510

  Db opera aktiv 510.dx made in italy..shiten 280 ero copa..shiten cift per bar lounge dhe evente cfar

  Tiranë 24 nëntor 00:13
  280 €
 • 8 foto
  Sistem foni dhe ndricim per bar loungeclub etj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sistem foni dhe ndricim per bar loungeclub etj

  Sisteme fonie audio dhe ndricim me kosto konkuruese bashke me suport teknik dhe montim sipas deshire

  Tiranë 24 nëntor 00:13
  250 €
 • 4 foto
  Bokse jbl aktiv
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse jbl aktiv

  Set bolse jbl eon 315..made in usa..aktiv gati per pune me fisha kablla..tel watsup..0693262490

  Tiranë 24 nëntor 00:13
  550 €
 • 8 foto
  Transition BottleRocket Hope
  Paisje per sport

  Transition BottleRocket Hope

  Transition BottleRocket Hope Madhesia e rrotave 26er Madhesia e trupit M Amortizeri Marzocchi Bomb

  Tiranë 23 nëntor 15:27
  839 €
 • 1 foto
  Biciklete 26\"
  Paisje per sport

  Biciklete 26\"

  Biciklete e rehatshme me 21 marshe me kosh, zgare dhe mbrojtese nga shiu.

  Tiranë 23 nëntor 11:30
  22.000 Lek
 • 3 foto
  Biciklete dyshe (tandem)
  Paisje per sport

  Biciklete dyshe (tandem)

  Tandem me rrota 26\" e re

  Tiranë 23 nëntor 11:30
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Biciklete 28\"
  Paisje per sport

  Biciklete 28\"

  Biciklete 28 shume e lehte e bere servis total.

  Tiranë 23 nëntor 11:29
  19.000 Lek
 • 0 foto
  Biciklete 26\"
  Paisje per sport

  Biciklete 26\"

  Cruiser me 3 marshe.

  Tiranë 23 nëntor 11:29
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Cargo bike
  Paisje per sport

  Cargo bike

  Biciklete per transport mallrash per biznese dhe individe.

  Tiranë 23 nëntor 11:29
  38.000 Lek
 • 2 foto
  Citzien Eco drive
  Veshje / Kepuce / Ore

  Citzien Eco drive

  Ora perfekte gati e re, me rripat origjianale, Nuk ka nevoj per bateri pasi eshte eco drive pra kar

  Tiranë 22 nëntor 21:36
  170 €
 • 4 foto
  Cante e vogel dore lekure 1000 lek
  Veshje / Kepuce / Ore

  Cante e vogel dore lekure 1000 lek

  Cante e vogel dore prej lekure. Per te mbajtur dokumente ose gjera te tjera. E perdorur. Lekure orig

  Tiranë 22 nëntor 11:38
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Scot 26 mtb
  Paisje per sport

  Scot 26 mtb

  Scot mtb 26 Goma te reja 2*10 Sram X5 Frenim mineral Elixir 3 Amortizator Rock shok 30 mm ajer vaj

  Tiranë 21 nëntor 22:38
  480 €
 • 4 foto
  Scot 28
  Paisje per sport

  Scot 28

  Scot 28 Masa M-55 Raporte cursi 2*10 shimano ultegra Titan Frenimi shimano ultegra Timon carboni

  Tiranë 21 nëntor 22:37
  480 €
 • 6 foto
  CIOCC italian masterpiece cycling
  Paisje per sport

  CIOCC italian masterpiece cycling

  ciclo CÏOCC, 56,5 cm. Shimano 600 groupeset. Brake Modolo original paint and decals, leather handleb

  Tiranë 21 nëntor 20:23
  200 €
 • 8 foto
  Road bike G LeMond 52 cm
  Paisje per sport

  Road bike G LeMond 52 cm

  Greg LeMond, american winner of Tour de France 1991. Shimano RSX groupset, original paint and decals

  Tiranë 21 nëntor 20:23
  200 €
 • 0 foto
  Okazionn 500€ full fox SPECIALIZED
  Paisje per sport

  Okazionn 500€ full fox SPECIALIZED

  Per me shum whatsapp ose tel cmimi diskutushem

  Tiranë 21 nëntor 20:15
  500 €
 • 2 foto
  Kokore Tripple Eight Invader
  Paisje per sport

  Kokore Tripple Eight Invader

  Shitet Kokore Tripple Eight Invader, blerë në New York. për moto, bicikleta, aktivitete në natyrë. D

  Tiranë 21 nëntor 17:50
  200 €
 • 1 foto
  oferte falas;
  Bileta / Udhetime

  oferte falas;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Tiranë 21 nëntor 16:23
  30.000 €
 • 0 foto
  Shiten kanerina gardelina
  Kafshe shtepiake

  Shiten kanerina gardelina

  Shes gardelina dhe kanerina meshkuj 3000 lek secili.femra 1000 lek secila.kanerina cifte me veze 500

  Tiranë 21 nëntor 15:23
  1.000 Lek
 • 6 foto
   Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem
  Paisje per sport

  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte, si e re. Eshte blere 220$ . .

  Tiranë 21 nëntor 14:45
  10.000 Lek
 • 4 foto
  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem
  Paisje per sport

  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte,si e re. . . . . . . Acer Sony

  Tiranë 21 nëntor 14:45
  7.000 Lek
 • 6 foto
   Rock climbing kit per alpinizem.
  Paisje per sport

  Rock climbing kit per alpinizem.

  Rock climbing kit per alpinizem ne gjendje perfekte, okazion. Petzl rock climbing harness Clog BELAY

  Tiranë 21 nëntor 14:45
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem
  Paisje per sport

  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

  Marmot mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte, si e re. Eshte blere 220$ . .

  Tiranë 21 nëntor 14:45
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Rock climbing kit per alpinizem.
  Paisje per sport

  Rock climbing kit per alpinizem.

  Rock climbing kit per alpinizem ne gjendje perfekte, okazion. Petzl rock climbing harness Clog BELAY

  Tiranë 21 nëntor 14:45
  12.000 Lek
 • 2 foto
  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem
  Paisje per sport

  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem

  MAMMUT mummy sleeping bag per kamping, alpinizem ne gjendje perfekte,si e re. . . . . . . Acer Sony

  Tiranë 21 nëntor 14:45
  8.000 Lek
 • 7 foto
  Ore antike Ruse marks Poljot made in USSR
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore antike Ruse marks Poljot made in USSR

  Shes ore antike Ruse me 17 Gura nr gjendje super do vetem nje pastries shitet me marveshje 069221132

  Tiranë 21 nëntor 12:08
  55 Lek
 • 8 foto
  Shitet smart watch femrash MichaelKors
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet smart watch femrash MichaelKors

  Shitet smart watch per femra MichaelKors ! E ardhur nga Gjermania ! E re ne kuti e pa perdorur!

  Tiranë 21 nëntor 00:22
  160 €
 • 5 foto
  Shitet smart watch meshkujsh SKAGEN!
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet smart watch meshkujsh SKAGEN!

  Shitet smart watch meshkujsh marka SKAGEN ! E sapo ardhur nga Gjermania ! E re ne kuti e pa perdorur

  Tiranë 21 nëntor 00:21
  130 €
 • 7 foto
  BTWIN Rockrider 520
  Paisje per sport

  BTWIN Rockrider 520

  Shitet BTWIN rockrider 520. Masa 27.5 Large, Gjendje shume te mire, sistem frenimi shimano mineral o

  Tiranë 20 nëntor 17:25
  330 €
 • 1 foto
  oferte falas;
  Veshje / Kepuce / Ore

  oferte falas;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Tiranë 20 nëntor 14:30
  30.000 €
 • 10 foto
  Papagaj te ndryshem
  Kafshe shtepiake

  Papagaj te ndryshem

  Shes papagaj te ndryshem te bute me porosi Afrikan grey,Amazon , indian ringeck, etj keto ne foto j

  Tiranë 20 nëntor 08:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DJI MAVIC PRO PLATINIUM FLY MORE COMBO 4K (I RI)
  Paisje per sport

  DJI MAVIC PRO PLATINIUM FLY MORE COMBO 4K (I RI)

  3 BATERI EXTRA KARIKUES EXTRA MAKINE 4 FLETE EXTRA CANTE ETJ \"R&R\" Computer Service. Rr Islam

  Tiranë 19 nëntor 20:36
  990 €
 • 3 foto
  SAB FULL CARBON
  Paisje per sport

  SAB FULL CARBON

  Shitet biciklete SAB full carbon ne gjendje perfekte.

  Tiranë 18 nëntor 23:37
  950 €
 • 2 foto
  ⌚LUMINOR PANERAI. Auto + kurdisje
  Veshje / Kepuce / Ore

  ⌚LUMINOR PANERAI. Auto + kurdisje

  Gjendje e mire. Nuk e perdor. Ore dore relativisht e madhe. 3 mini-fushat aktive. Dite jave, date, o

  Tiranë 18 nëntor 12:39
  40 €
 • 1 foto
  ⌚ Longines origjinal. Conquest i viteve 90 quartz
  Veshje / Kepuce / Ore

  ⌚ Longines origjinal. Conquest i viteve 90 quartz

  Cmimi ne kohen e qepes mbi 1700usd. Xham safiri i pagervishtshem (normalisht 😀…). Eshte perdorur e

  Tiranë 18 nëntor 12:39
  40 €
 • 4 foto
  Gira për krahët (me mbushje ujë / gurë / rërë)
  Paisje per sport

  Gira për krahët (me mbushje ujë / gurë / rërë)

  Gira per krahet me mbushje uje ose gure ose rere. Mese praktike dhe te rehatshme per ambient shtepie

  Tiranë 18 nëntor 11:58
  1.000 Lek
 • 4 foto
  kolibe per qen te vegjel 25 mij lek
  Kafshe shtepiake

  kolibe per qen te vegjel 25 mij lek

  te lyera kundra kalbezimit lageshtires permasat 50x55 25 mij lek te vjetra flm 0683317790

  Tiranë 18 nëntor 11:39
  2.500 Lek
 • 3 foto
  Papagaj te ushqyer me dore ( zbutur )
  Kafshe shtepiake

  Papagaj te ushqyer me dore ( zbutur )

  Shes papagaj te ndryshem te bute me porosi Afrikan grey,Amazon , indian ringeck,GreenCheek etj keto

  Tiranë 18 nëntor 11:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Samsung Gear S3 Frontier 46mm⌚️
  Veshje / Kepuce / Ore

  Samsung Gear S3 Frontier 46mm⌚️

  Samsung Gear S3 Frontier 46mm⌚️ 📦With Box & Original Charger 📦 Color : Silver ✔️ 👉 235€

  Tiranë 18 nëntor 09:24
  235 €
 • 0 foto
  Apple Watch Series 3 42mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Apple Watch Series 3 42mm

   Apple Watch Series 3 42mm ⌚️ 📦With Box & Original Charger 📦 Color : Black & Silve

  Tiranë 18 nëntor 09:24
  265 €
 • 1 foto
  Burberry Aviator Men's Sunglasses - BE3084 (New)
  Veshje / Kepuce / Ore

  Burberry Aviator Men's Sunglasses - BE3084 (New)

  Burberry Aviator Men's Sunglasses - BE3084 Cmimi : 170 Euro Kontakt : 0697007006

  Tiranë 18 nëntor 09:17
  170 €
 • 1 foto
  oferte falas,
  Libra / Revista

  oferte falas,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Tiranë 18 nëntor 06:29
  50.000 €
 • 6 foto
  ((OKAZJON)) GIANT dopio amortizim Sram X
  Paisje per sport

  ((OKAZJON)) GIANT dopio amortizim Sram X

  Shitet mtb GIANT “26 dopio amortizim desing carbon ,frenim me vaj mineral,pjes SRAM X cmimi okazjo

  Tiranë 17 nëntor 19:31
  299 €
 • 5 foto
  E-bike Kalkhof city elektrike
  Paisje per sport

  E-bike Kalkhof city elektrike

  Shitet E-bike Kalkhof “28 citybike dopio amortizim ne pirunin e pare dhe ne shale,ndricim led, tre

  Tiranë 17 nëntor 19:31
  550 €
 • 3 foto
  ((Okazjon))Citybike "28 alumin
  Paisje per sport

  ((Okazjon))Citybike "28 alumin

  Shitet city bike "28 alumin frenim me vaj mineral dopio disqe,amortizatore rock shock,pjese shimano

  Tiranë 17 nëntor 19:31
  260 €