Tiranë

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 10 foto
  Munitor potent dhum cilsore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Munitor potent dhum cilsore

  Shitet munitor (kthyes)shum potent dhe cilsore dhe shum praktit ne transport..marka verse audio..nga

  Tiranë 17 nëntor 18:49
  370 €
 • 4 foto
  Db opera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Db opera

  Shiten db opera aktive cift..set dy cope..per lokal dhe dj..shum potent..15 insh..tel watsup..069326

  Tiranë 17 nëntor 18:49
  850 €
 • 2 foto
  Pioner dj per clube
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioner dj per clube

  Pioner dj per lokalw clube etj..pioner set bashke me mixer 800..shiten 1500 euro..ose qera per sezon

  Tiranë 17 nëntor 18:45
  1.500 €
 • 1 foto
  Oferte falas,,
  Koleksione

  Oferte falas,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Tiranë 17 nëntor 14:48
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas,
  Bileta / Udhetime

  Oferte falas,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Tiranë 17 nëntor 07:28
  5.000 €
 • 2 foto
  Orë xhepi per meraklit e gjuetisë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë xhepi per meraklit e gjuetisë

  Shitet ore xhepi per te apasionuarit pas gjuetise. Ora eshte e ardhur nga Filipinet, eshte funksiona

  Tiranë 16 nëntor 15:49
  60 €
 • 1 foto
  Apple watch stainless steel 42mm
  Veshje / Kepuce / Ore

  Apple watch stainless steel 42mm

  Shitet Apple watch version celik i zi! Shoqerohet me 2 rripa. Cmimi 400 euro Tel: 0684000360

  Tiranë 16 nëntor 12:17
  400 €
 • 3 foto
  OKAZION BICIKLETE ITALIANE 170 EURO
  Paisje per sport

  OKAZION BICIKLETE ITALIANE 170 EURO

  e sapo ardhur, e pa perdorur. shitet per arsye mosperdorimi, Cmimi i diskutushem

  Tiranë 16 nëntor 09:37
  170 €
 • 1 foto
  Oferte falas,,
  Bileta / Udhetime

  Oferte falas,,

  Sponsored LinksYou May Like Black Friday & Cyber Monday Discount: 50% Off + FREE Shipping MUAMA

  Tiranë 16 nëntor 08:23
  20.000 €
 • 4 foto
  Okazion Shes Syzet Louis Vuitton
  Veshje / Kepuce / Ore

  Okazion Shes Syzet Louis Vuitton

  Okazion Shes Syzet Louis Vuitton te ardhura nga italia Akull te reja Cmimi:80 euro Cel:0682766464

  Tiranë 15 nëntor 15:12
  80 €
 • 5 foto
  Husky Siberian rracë e paster
  Kafshe shtepiake

  Husky Siberian rracë e paster

  Shiten këlysha Husky Siberian te lindur 5 Gusht. Të disponueshem 3 femra dhe 1 mashkull te gjithe me

  Tiranë 15 nëntor 13:54
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Fitbit Charge 2
  Veshje / Kepuce / Ore

  Fitbit Charge 2

  Fitbit Charge 2 shume pak i perdorur.

  Tiranë 15 nëntor 09:04
  85 €
 • 0 foto
  Luge te ndryshme suvenir
  Koleksione

  Luge te ndryshme suvenir

  Luget jane argjend me dekore shume te vecanta. I perkasin shteteve te ndryshme. Per cdo info kontakt

  Tiranë 15 nëntor 08:56
  3.000 Lek
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Koleksione

  OFERTE FALAS

  ПОМОЩЬ И ФИНАНСИРОВАНИЕ ВАШИХ ПРОЕКТОВ В 48 Описание: Вы ищете ссуду для реализации своего проек

  Tiranë 14 nëntor 12:10
  50.000 €
 • 1 foto
  oferte falas
  Koleksione

  oferte falas

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 Përshkrimi: A po kërkoni për një kredi par

  Tiranë 14 nëntor 00:26
  5.000 €
 • 0 foto
  Blej Ora Origjinale dhe flori te perdorur
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej Ora Origjinale dhe flori te perdorur

  Blej Ora Origjinale Dhe Flori te perdorur me cmim shum te arsyeshem Cel:0682766464

  Tiranë 12 nëntor 18:02
  1.200 €
 • 9 foto
  Water Sports
  Paisje per sport

  Water Sports

  produkte eksluzive per sporte ujore

  Tiranë 12 nëntor 17:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BICIKLETE 26
  Paisje per sport

  BICIKLETE 26

  SHES BICIKLETE 26 GJENDJE PERFEKTE.CMIMI 70 MIJE LEKE TE VJETRA.

  Tiranë 12 nëntor 17:45
  70 Lek
 • 5 foto
  Xiaomi Mi Band 4 - Ore smart. Puls/Gjume/Hapa
  Veshje / Kepuce / Ore

  Xiaomi Mi Band 4 - Ore smart. Puls/Gjume/Hapa

  Xiaomi Mi Band 4 - Ore inteligjente. Puls/Gjume/Hapa. Ne krahasim me Mi Band 3 ka nje ekran amoled m

  Tiranë 12 nëntor 16:31
  4.500 Lek
 • 5 foto
  Shitet pikture shum e vecant punim dore me qepje
  Koleksione

  Shitet pikture shum e vecant punim dore me qepje

  Shitet pikture shum e. Vecant punim dore me qepje edhe me bojra vaji,piktura esht bere ne vitin 2011

  Tiranë 12 nëntor 14:52
  3.500 €
 • 6 foto
  Tag heuer dhe Breitling per shitje
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tag heuer dhe Breitling per shitje

  TAG HEUER GRAND CARRERA CALIBLE 17 - Gjendje e perkryer, cmimi e re eshte 6700 euro. Shitet OKAZION

  Tiranë 12 nëntor 13:05
  3.250 €
 • 4 foto
  Tag Heuer grand carrera
  Veshje / Kepuce / Ore

  Tag Heuer grand carrera

  100% Origjinale! Mund ta kontrollojme kur te doni. OKAZION. Cmimi origjinal e re eshte 6700 euro.

  Tiranë 12 nëntor 13:05
  3.200 €
 • 12 foto
  Canada Fit Sport Store Unaza e Re
  Paisje per sport

  Canada Fit Sport Store Unaza e Re

  Canada Fit Pajisje & Aksesore Sportiv Profesionale & Perdorim vetiak Eksperience 13 vjec

  Tiranë 12 nëntor 11:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kayak Intex Explorer K2 Super Oferte 149 €
  Paisje per sport

  Kayak Intex Explorer K2 Super Oferte 149 €

  Kayak Intex Explorer K2 Super Oferte 149 €

  Tiranë 12 nëntor 10:40
  149 €
 • 8 foto
  Artikuj Sportiv
  Paisje per sport

  Artikuj Sportiv

  Artikuj Sportiv

  Tiranë 12 nëntor 10:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Sport Shop Albania - Amaris Water Sport
  Paisje per sport

  Sport Shop Albania - Amaris Water Sport

  ....

  Tiranë 12 nëntor 10:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pajisje Sportive & Aksesore Sportiv Cmime Shumice
  Paisje per sport

  Pajisje Sportive & Aksesore Sportiv Cmime Shumice

  Pajisje Sportive

  Tiranë 12 nëntor 10:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biçikletë çiklizmi ( 250 mij lek të vjetra)
  Paisje per sport

  Biçikletë çiklizmi ( 250 mij lek të vjetra)

  Biçikletë çiklizmi Raleigh, e përdorur shumë shumë pak, të gjitha pjesët e biçikletës janë origjinal

  Tiranë 11 nëntor 14:17
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Guess Clubmaster Men's Sunglasses (New)
  Veshje / Kepuce / Ore

  Guess Clubmaster Men's Sunglasses (New)

  Guess Clubmaster Men's Sunglasses Cmimi : 60 Euro Kontakt : 0697007006

  Tiranë 11 nëntor 08:57
  60 €
 • 1 foto
  Guess Men's Aviator Sunglasses (New)
  Veshje / Kepuce / Ore

  Guess Men's Aviator Sunglasses (New)

  Guess Men's Aviator Sunglasses Cmimi : 60 Euro Kontakt : 0697007006

  Tiranë 11 nëntor 08:57
  60 €
 • 3 foto
  Ore origjinale CURREN E RE NE KUTI . PERFEKTEEEEEE
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore origjinale CURREN E RE NE KUTI . PERFEKTEEEEEE

  SHES ORE CURREN TE VITIT 2019 , ORIGJINALE NE QESE DHE KUTINE E VET ORIGJINALE . KASAT ,FUSHA DHE ZI

  Tiranë 10 nëntor 18:43
  2.900 Lek
 • 6 foto
  Jaques lemans automatik
  Veshje / Kepuce / Ore

  Jaques lemans automatik

  Eta 7750. Origjinal

  Tiranë 10 nëntor 13:57
  350 €
 • 5 foto
  Okazion!!! RoadbikeEV3 ALU/karbon 380 euro
  Paisje per sport

  Okazion!!! RoadbikeEV3 ALU/karbon 380 euro

  Bianchi, alumin karbon. Trupi 52 . Campagnolo. 53/39 pjata. kapertona te rinj mischelin

  Tiranë 10 nëntor 08:25
  380 €
 • 0 foto
  Radio e vitit 1960 (funksionale)
  Koleksione

  Radio e vitit 1960 (funksionale)

  STERNRADIO ☆ SONNEBERG, eshte ne gjendje pune, shume e mirembajtur, i perket viteve 1960

  Tiranë 9 nëntor 22:21
  18.000 Lek
 • 3 foto
  Fizarmonike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fizarmonike

  80 BASS Marka Roland Whatsapp -> 0692440090 organo, klarinete, vegla muzikore, xhez bateri, pia

  Tiranë 9 nëntor 22:08
  60.000 Lek
 • 3 foto
  Triumph Ebike *Bosch* 2019
  Paisje per sport

  Triumph Ebike *Bosch* 2019

  Madhesia e rrotave 28 Madhesia e trupit L Pjeset te gjitha Shimano Frenimi vaj mineral Oil Sistem

  Tiranë 9 nëntor 18:01
  739 €
 • 6 foto
  Downhill 26\" L
  Paisje per sport

  Downhill 26\" L

  Madhesia e rrotave 26\" Madhesia e trupit L Amortizerat RockShox 200mm Bomber Pjeset Shimano XT-Sai

  Tiranë 9 nëntor 18:00
  429 €
 • 4 foto
  Klarinet ceke Gjysboem
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet ceke Gjysboem

  2 Bukina Pa asnje problem !!!

  Tiranë 9 nëntor 16:58
  32.000 Lek
 • 6 foto
  Cante Shpine Piquadro
  Veshje / Kepuce / Ore

  Cante Shpine Piquadro

  Ne gjendje te persosur estetike 99.9% e re, vend per Pc dhe Tablet

  Tiranë 9 nëntor 11:28
  140 €
 • 1 foto
  Nderrohet Biciklete KS-Cycling
  Paisje per sport

  Nderrohet Biciklete KS-Cycling

  Nderroj bicikleten per qejf se me eshte merzitur. E nderroj me ndonje biciklete me te shtrenjte. 3x

  Tiranë 9 nëntor 11:08
  1 Lek
 • 5 foto
  Biciklet 26  10000 lek
  Paisje per sport

  Biciklet 26 10000 lek

  biciklet 26 10000 lek e blere ne gjermani

  Tiranë 9 nëntor 10:53
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Seiko origjinale Flightmaster SNA411
  Veshje / Kepuce / Ore

  Seiko origjinale Flightmaster SNA411

  Seiko e blere ne Amazon para 2 muajsh 400$ Gjendja gati e re pa asnje gervishtje, Shitet 250 mij le

  Tiranë 8 nëntor 22:58
  250 Lek
 • 2 foto
  Kitare klasike Yamaha
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike Yamaha

  Kitare klasike Yamaha pothuajse e re me gjithe cante

  Tiranë 8 nëntor 12:42
  160 €
 • 3 foto
  shitet Pushke uji dhe kostum zhytje
  Paisje per sport

  shitet Pushke uji dhe kostum zhytje

  Shitet Pushke Uji profesionale me aksesoret dhe kostum i zhytjes. Te paperdorura te ardhura nga Amer

  Tiranë 7 nëntor 21:33
  500 €
 • 5 foto
  Biciklet 26 10000 ne gjendje shume te mir
  Paisje per sport

  Biciklet 26 10000 ne gjendje shume te mir

  Biciklet 26 8000 ne gjendje shume te mir E bler ne gjermani

  Tiranë 7 nëntor 21:07
  10.000 Lek
 • 11 foto
  Bicikleta të ndryshme
  Paisje per sport

  Bicikleta të ndryshme

  Kemi t’gjitha modelet e bicikletave Për më shum na ndiqni në Facebook : Besjani Bike www.facebook

  Tiranë 7 nëntor 15:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kellys 29er
  Paisje per sport

  Kellys 29er

  Kellys Madhësia gomav 29 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Amortizerin me bllokad E re e pa përdorur Bicik

  Tiranë 7 nëntor 15:54
  450 €
 • 5 foto
  Stockli 27.5
  Paisje per sport

  Stockli 27.5

  Stockli Madhësia gomav 27.5 3x10 shpejtsi Pjesët Shimano Deore XT - SLX Amortizerta Rock Shox me ajr

  Tiranë 7 nëntor 15:54
  850 €
 • 6 foto
  Centurion Full Suspension 27.5
  Paisje per sport

  Centurion Full Suspension 27.5

  Centurion Madhsia gomav 27.5 Frenat me vaj (glicerin) 3x10 shpejtsi Pjesët Shimano SLX Amortizerat m

  Tiranë 7 nëntor 15:54
  900 €
 • 5 foto
  Nakamura 27.5
  Paisje per sport

  Nakamura 27.5

  Nakamura Madhësia Gomav 27.5 Amortizerin me bllokad Pjesët Shimano Bicikleta gjendet në Kosov-Gjilan

  Tiranë 7 nëntor 15:54
  320 €