Tiranë

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 5 foto
  Haibike 27.5
  Paisje per sport

  Haibike 27.5

  Haibike Madhësia Gomav 27.5 Amortizerin me bllokad Pjesët Shimano Thuajse e re Bicikleta gjendet në

  Tiranë 7 nëntor 15:54
  320 €
 • 5 foto
  Ghost Full Carbon 29er
  Paisje per sport

  Ghost Full Carbon 29er

  Ghost Full Carbon Madhësia gomav : 29er Pjesët : Shimano Deore XT Shpejtsi : 3x10 Amortizerin Rock S

  Tiranë 7 nëntor 15:54
  900 €
 • 5 foto
  Serios 29er
  Paisje per sport

  Serios 29er

  Serious Madhësia gomav 29 3x9 shpejtsi Pjesët Shimano Deore Amortizerin me bllokad Thuajse e re Mad

  Tiranë 7 nëntor 15:54
  420 €
 • 5 foto
  Scrapper 27.5
  Paisje per sport

  Scrapper 27.5

  Scapper Madhsia gomav 27.5 Pjesët Shimano 3x8 shpejtsi Madhsia L Amortizerin me bllokad Thuajse e r

  Tiranë 7 nëntor 15:53
  330 €
 • 5 foto
  Kaiser 27.5
  Paisje per sport

  Kaiser 27.5

  Kaiser Madhsia gomav 27.5 Amortizerin me bllokad 3x0 shpejtsi Pjesët Shimano Bicikleta gjendet në K

  Tiranë 7 nëntor 15:53
  340 €
 • 6 foto
  Kolibe per qen te medhenj 50 mij lek copa
  Kafshe shtepiake

  Kolibe per qen te medhenj 50 mij lek copa

  komplet derrase te lyera kundra kalbezimit lageshtires permasat 100x70 50 mij lek te vjetra flm 0683

  Tiranë 7 nëntor 15:15
  2.500 Lek
 • 14 foto
  Vegla Palestre
  Paisje per sport

  Vegla Palestre

  PAJISJE DHE AKSESORE SPORTIV PROFESIONALE DHE PERDORIM SHTEPIAK ,TAVOLINA PROFESIONALE KALCETO ME XH

  Tiranë 7 nëntor 11:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION 16.000 leke e diskutueshme
  Paisje per sport

  OKAZION 16.000 leke e diskutueshme

  Shtitet biçikleta, 26-çe, sportive, italiane, shume pak e perdorur.

  Tiranë 7 nëntor 11:22
  16.000 Lek
 • 2 foto
  Peshore e vjeter 2000
  Koleksione

  Peshore e vjeter 2000

  Peshore e vjeter 2000

  Tiranë 7 nëntor 08:51
  2.000 Lek
 • 6 foto
  Ore antike 1000 Euro
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore antike 1000 Euro

  Ore antike ne gjendje shume te mir . Punon shum mir. Me melodi . Kur vete ora fiks ben melodi te gj

  Tiranë 7 nëntor 08:38
  1.000 €
 • 2 foto
  KEPUC PER PATINZHE
  Paisje per sport

  KEPUC PER PATINZHE

  KEPUC PER PATINZHE 2000 LEKE JANE TE REJA numr 30 https://www.google.com/maps/place/Internetpoint+

  Tiranë 7 nëntor 08:34
  2.000 Lek
 • 10 foto
  Biciklet 20. 5000 lek
  Paisje per sport

  Biciklet 20. 5000 lek

  Biciklet 20 ne gjendje te mir Jan 3 modele

  Tiranë 7 nëntor 08:10
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Thikë ne Karte Krediti
  Veshje / Kepuce / Ore

  Thikë ne Karte Krediti

  Shes Thike-karte krediti . Super e bukur dhe funksionale . Per femra dhe meshkuj . Materiali plastik

  Tiranë 6 nëntor 16:31
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Shitet pioneer ddj sx3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet pioneer ddj sx3

  Shitet pioneer ddj sx3

  Tiranë 6 nëntor 14:32
  1.050 €
 • 2 foto
  Biçak multifuksional
  Paisje per sport

  Biçak multifuksional

  Bicak me shume fuksione. kam 2 cop nga 1900 lek,

  Tiranë 6 nëntor 11:58
  1.900 Lek
 • 0 foto
  Shes Colnago Titan
  Paisje per sport

  Shes Colnago Titan

  Colnago, trup titanium, set Campagnolo Record+Veloce

  Tiranë 6 nëntor 09:50
  400 €
 • 6 foto
  Colnago C40
  Paisje per sport

  Colnago C40

  Colnago C 40, Dura Ace 7800, 56 cm

  Tiranë 6 nëntor 09:50
  1 €
 • 3 foto
  Atala - Biçikletë italiane vintage
  Paisje per sport

  Atala - Biçikletë italiane vintage

  Shes biçikletë kursi italiane, historike, vintage, e rikonstruktuar, pajisur me Shimano DuraAce blac

  Tiranë 6 nëntor 09:49
  245 €
 • 1 foto
  Bicikleta kursi
  Paisje per sport

  Bicikleta kursi

  Shiten bicikleta kursi me pirun karboni. Masa 52 54. Ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 5 nëntor 20:49
  250 €
 • 1 foto
  Set golfi lluksi Renzo Romagnoli
  Paisje per sport

  Set golfi lluksi Renzo Romagnoli

  I ri pa perdorur

  Tiranë 5 nëntor 17:56
  300 €
 • 0 foto
  Ore vívoactive® 3 Music Garmin
  Paisje per sport

  Ore vívoactive® 3 Music Garmin

  Ore vívoactive® 3 Music nga Garmin - aksesor i nje cilesie mjaft te larte. Karakteristikat : - Shka

  Tiranë 5 nëntor 14:59
  36.657 Lek
 • 0 foto
  Ore vívomove® HR Rose Gold-White
  Paisje per sport

  Ore vívomove® HR Rose Gold-White

  Ore Garmin vívomove® HR Black-Black - aksesori me i pelqyer per momentin. Karakteristikat : - Derg

  Tiranë 5 nëntor 14:49
  24.397 Lek
 • 1 foto
  Okazionnn!!!! Bilardo Garlando Italiane !!!!
  Paisje per sport

  Okazionnn!!!! Bilardo Garlando Italiane !!!!

  Bilardo esht ne super gjendje e kompletuar me cope te re gur steka dhe xhetona. Pllaka origjinale gr

  Tiranë 5 nëntor 09:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas
  Koleksione

  oferte falas

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 4 nëntor 23:19
  5.000 €
 • 7 foto
  SYZE EA EMPORIO ARMANI Emporio Armani EA 4058Dark
  Veshje / Kepuce / Ore

  SYZE EA EMPORIO ARMANI Emporio Armani EA 4058Dark

  Syze dielli empori armani Me lente pasqyr dhe polarizim.details RODUCT DETAILS Gender:MenShape:Geome

  Tiranë 4 nëntor 19:20
  170 €
 • 3 foto
  Amplifikator
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifikator

  Amplifikator per instrument teli, shiko foton, 2 kanal, gain,volume,bas,treble,midle,level equalizer

  Tiranë 4 nëntor 08:33
  10 €
 • 0 foto
  Biciklete Kreidler
  Paisje per sport

  Biciklete Kreidler

  Shitet biciklete Kreidler me te gjitha pjeset origjinale. Shume pak e perdorur thuajse e re.

  Tiranë 3 nëntor 13:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Gira
  Paisje per sport

  Shiten Gira

  Shiten dy gira te reja nga 5,5 kg secila

  Tiranë 3 nëntor 12:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fabula per femije me ilustrime poezi perralla Gjithcka
  Libra / Revista

  Fabula per femije me ilustrime poezi perralla Gjithcka

  Fabula te mira per femije me ilustrime te pershtatshme per cdo kategori femijesh

  Tiranë 2 nëntor 12:39
  3 €
 • 0 foto
  Shiten 2 Rcf 712 Mk2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 Rcf 712 Mk2

  Bokset jan ne gjendje shum te mire pune , nuk jane riparuar ndo1 here.Cmimi i padiskutueshem.

  Tiranë 2 nëntor 00:42
  1.000.000 Lek
 • 0 foto
  Giant Advanced Obsess 1
  Paisje per sport

  Giant Advanced Obsess 1

  Shitet ose derrohet Giant, 100% karbon. Vlera e re $3600. E perdorur 7 muaj. Te gjitha pjeset Sram.

  Tiranë 1 nëntor 18:30
  1.200 €
 • 4 foto
  Melodica Soprano Hohner
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Melodica Soprano Hohner

  Ne gjendje te persosur estetike si è re

  Tiranë 1 nëntor 18:01
  80 €
 • 7 foto
  XIAOMI MI BAND2 NE \"ORA TAXI\"
  Veshje / Kepuce / Ore

  XIAOMI MI BAND2 NE \"ORA TAXI\"

  Ore SMART XIAOMI MI BAND 2 Ngjyrat - E zeze, boje qiell Me prekje Funksionet - Monitorues Gjumi -Ma

  Tiranë 1 nëntor 08:56
  3.500 Lek
 • 9 foto
  SHITEN DY SMARTWATCH GIDI
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHITEN DY SMARTWATCH GIDI

  SHITEN DY SMARTWATCH GIDI ME KARTA SIM DHE MEMORIE,NGJYRE TE ZEZE DHE ROZE JANE SHUME PAK TE PERDORU

  Tiranë 31 tetor 20:33
  100 €
 • 2 foto
  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane
  Paisje per sport

  Super Bilardo 2 cop Garilando Italiane

  Shiten dy Bilardo consulGarilando ne gjendje shume te mire te sapo erdhura

  Tiranë 31 tetor 16:20
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  ARTIKUJ SPORTIV
  Paisje per sport

  ARTIKUJ SPORTIV

  ARTIKUJ SPORTIV

  Tiranë 31 tetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  G-SHOCK GA-100 MILITARY SERIES NAVY
  Veshje / Kepuce / Ore

  G-SHOCK GA-100 MILITARY SERIES NAVY

  ORE SPORTIVE E ZEZE G-SHOCK

  Tiranë 31 tetor 12:40
  8.500 Lek
 • 2 foto
  Kitare klasike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike

  Kitare klasike si e re me gjithe cante

  Tiranë 31 tetor 12:18
  80 €
 • 1 foto
  oferte falas,
  Kafshe shtepiake

  oferte falas,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 31 tetor 06:28
  50.000 €
 • 7 foto
  Pitbull american
  Kafshe shtepiake

  Pitbull american

  Pitbull amerikan i kelysh nga florida me vaksina eshte rrace e paster dhe shum e bukur

  Tiranë 27 tetor 01:43
  150 €
 • 1 foto
  ofertë falas për të gjithe;
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ofertë falas për të gjithe;

  Ndihmoni dhe FINANCIMIN N 48 48 orë Procesi i shpejtë dhe i lehtë i huasë që ju lejon të çliroheni

  Tiranë 26 tetor 14:28
  50.000 €
 • 0 foto
  MTB 26 BIANCHI JAB 7700
  Paisje per sport

  MTB 26 BIANCHI JAB 7700

  .............tel 0698950444.................MTB 26 BIANCHI JAB 7700......rrotat 26.....discofrena oi

  Tiranë 22 tetor 06:08
  310 €
 • 0 foto
  MTB MERIDA 27.5 shitet 360 mij lek
  Paisje per sport

  MTB MERIDA 27.5 shitet 360 mij lek

  MTB MERIDA 27.5 shitet 360 mij lek

  Tiranë 22 tetor 06:08
  360.000 Lek
 • 0 foto
  Ciklisti Karbon COLNAGO shitet 750 euro
  Paisje per sport

  Ciklisti Karbon COLNAGO shitet 750 euro

  çiklisti Karbon COLNAGO shitet 750 euro

  Tiranë 22 tetor 06:08
  750 €
 • 0 foto
  MTB 26 shitet 310 mij lek
  Paisje per sport

  MTB 26 shitet 310 mij lek

  BICIKLETA shitet ne FIER dhe TIRANE ........TEL 0698950444...........MTB 26 shitet 310 mij lek......

  Tiranë 22 tetor 06:08
  310.000 Lek
 • 0 foto
  MTB 26 OIL MINERAL shitet 300 mij lek
  Paisje per sport

  MTB 26 OIL MINERAL shitet 300 mij lek

  merni ne tel 0698950444 .....bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE..GJENDJA PERFEKTE ...CDO GJE ORIGJI

  Tiranë 22 tetor 06:07
  300.000 Lek
 • 3 foto
  çiklisti Karbon WHISTLE shitet 550 euro
  Paisje per sport

  çiklisti Karbon WHISTLE shitet 550 euro

  çiklisti Karbon WHISTLE shitet 550 euro

  Tiranë 22 tetor 06:07
  550 €
 • 7 foto
  ÇIKLISTI shitet 300 mij lek
  Paisje per sport

  ÇIKLISTI shitet 300 mij lek

  bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE ........merni ne tel 0698950444..............Fidusa gjendja per

  Tiranë 22 tetor 06:07
  300.000 Lek
 • 11 foto
  CUBE 29 shitet 450 mij lek
  Paisje per sport

  CUBE 29 shitet 450 mij lek

  ................bicikleta shitet ne fier ose tirane .....Merni ne tel 0698950444. ...perfekte e

  Tiranë 22 tetor 06:06
  450.000 Lek
 • 0 foto
  520 mij lek
  Paisje per sport

  520 mij lek

  viti 2017 gjermane Full DEORE XT ..CUBE 29 shitet 520mij lek.........DISQET 29........diskofrena oil

  Tiranë 22 tetor 06:06
  400 €