Tropojë

Sport & Rekreacion në shitje në Tropojë

 • 2 foto
  Puppies mbreti i kalit Charles Spaniel
  Kafshe shtepiake

  Puppies mbreti i kalit Charles Spaniel

  Gati tani një pjellë e mrekullueshme e blenheim dhe mbreti kalorësi me ngjyra Tri i dhuron këlyshët.

  Tropojë 16 tetor 11:49
  4 €
 • 0 foto
  yamaha tyros 5 unboxing
  Instrumente muzikore dhe paisje

  yamaha tyros 5 unboxing

  Yamaha tyros 5 boxing Email: [email protected] Skype: andulka.anastazie https://www.faceboo

  Tropojë 23 shtator 10:47
  800 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Tropojë 11 shtator 00:30
  50.000 €
 • 0 foto
  Yorkshire terrier biewer
  Kafshe shtepiake

  Yorkshire terrier biewer

  Qentë yorkshire terrier biewer për t’i dhënë çdo shtëpie të bukur. Na shkruani direkt përmes numri

  Tropojë 8 shtator 18:18
  135 €
 • 1 foto
  FALAS
  Libra / Revista

  FALAS

  Mirëmëngjes Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një pr

  Tropojë 8 shtator 07:36
  5.000 €
 • 2 foto
  Puppies Akita për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppies Akita për Shitje

  Kemi për shitje 2 qen të mrekullueshëm mashkull dhe femër akita. Mami dhe babi akitas të plotë. këly

  Tropojë 20 gusht 10:11
  1 €
 • 2 foto
  Shes Bulldog raca e paster agresiv
  Kafshe shtepiake

  Shes Bulldog raca e paster agresiv

  Shes qen Bulldog raca e paster esht agresiv per oborr ose pllac mosha 2 vjeqare per me shum thirr te

  Tropojë 14 gusht 12:05
  200 €
 • 3 foto
  Wilier triestina Disc 105 PRISHTINE
  Paisje per sport

  Wilier triestina Disc 105 PRISHTINE

  Shitet ne Prishtine - Wilier Triestina 105. Alux piruni Carbon. Trupi 2x54. viti prodhimit 2015. Gje

  Tropojë 27 qershor 16:05
  420 €
 • 0 foto
  i japin fund varfërisë
  Bileta / Udhetime

  i japin fund varfërisë

  partneri që plotëson nevojat financiare të kompanisë suaj ose projektet tuaja personale. Ne ofrojmë

  Tropojë 27 qershor 08:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biçiklete me ajr rezistence.( Airdyne Schwinn)
  Paisje per sport

  Biçiklete me ajr rezistence.( Airdyne Schwinn)

  Eshte sikur Biçiklete stacionare.punon duke levizur duart dhe kembet ne te njejten kohe dhe prison r

  Tropojë 25 qershor 17:51
  300 €
 • 2 foto
  Puppies Black Newfoundland Për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppies Black Newfoundland Për Shitje

  Puppies Black Newfoundland Për Shitje Ata janë 1males & 1females puppies Black Newfoundland në d

  Tropojë 25 maj 14:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  boston terrie bukur puppy
  Kafshe shtepiake

  boston terrie bukur puppy

  puppies tim janë socializuar me fëmijët dhe kafshët e tjera. do të vijë me një garanci shëndetësore

  Tropojë 25 maj 13:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ne kemi për shitje pjellë të bukur të kittens ragd
  Kafshe shtepiake

  Ne kemi për shitje pjellë të bukur të kittens ragd

  Ne kemi për shitje pjellë të bukur të kittens ragdoll. Ata janë Tica aktive të regjistruar, shfaqje

  Tropojë 20 prill 11:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  per vrapim - Buffalo
  Paisje per sport

  per vrapim - Buffalo

  Kontakt : +37745308539 Gjindemi ne Gjakove

  Tropojë 19 prill 19:29
  350 €
 • 4 foto
  Shitet Bilardo.
  Paisje per sport

  Shitet Bilardo.

  Bilardoja eshte ne gjendje te shkelqyer e kompletuar + 10 Steka te reja.cmimi e diskutushem.

  Tropojë 4 prill 04:07
  85.000 Lek
 • 5 foto
  Ex tour x 118
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ex tour x 118

  Shiten dy bassbina et tx 118 500-2000 watt 18 inch te perorura pak por si te reja me factur te bler

  Tropojë 2 prill 13:49
  1.100 €
 • 5 foto
  Kofer per amplifikator
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kofer per amplifikator

  Shes kofer per sllejv(amplifikator) me rrota

  Tropojë 2 prill 13:46
  130 €
 • 4 foto
  Dynacord power max3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord power max3

  Shiten bokset dunacord power max3 Dynacord f120 ==1x12 +driver dh2 2xF5 == 1x15 inch 2 stativa 4 k

  Tropojë 2 prill 13:46
  2.600 €
 • 3 foto
  Omega Paqe Oqeani Planet 100% autentik
  Veshje / Kepuce / Ore

  Omega Paqe Oqeani Planet 100% autentik

  Për shitje, Omega Ocean Ocean Chronograph me rrip të ri të markës omega të zezë të zezë të pajisur s

  Tropojë 2 prill 07:34
  2.175 €
 • 5 foto
  Amplivox Wireless Powered DJ Speake
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplivox Wireless Powered DJ Speake

  Amplivox Wireless Powered DJ Speaker 250W Professional 2-Way S1297

  Tropojë 1 prill 05:21
  400 €
 • 0 foto
  30 thas kallamoq 50kg 9 euro ne gjakov kosov
  Kafshe shtepiake

  30 thas kallamoq 50kg 9 euro ne gjakov kosov

  Shes 30 thas kallamoq 50kg=9 euro Kallamoqi gjindet ne gjakov kosov +386 49 114 229 viber

  Tropojë 24 shkurt 14:30
  9 €