Viti

Sport & Rekreacion në shitje në Viti

 • 3 foto
  Dynacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord

  Dynacord Vawe System ..Ne gjendje shum te mire,,ne set perfshihen 4 basa v-17..

  Viti 8 prill 21:49
  1 €
 • 1 foto
  Shes shotat e mishit
  Kafshe shtepiake

  Shes shotat e mishit

  She\'s shotat e mishit vo Jan tu bo 1 shotan e 2 shota 30 euro te trijat Permashum ne numrin 045452

  Viti 8 prill 21:43
  30 €
 • 2 foto
  Shiten shotat tu ba vez
  Kafshe shtepiake

  Shiten shotat tu ba vez

  Shiten shotat shum tmira 3 shota 1 shota dmth 4 viber +38344997389

  Viti 7 prill 22:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Faunen Mashkell
  Kafshe shtepiake

  Shes Faunen Mashkell

  Shes Faunen Mashkell Qmimi 90,euro

  Viti 6 prill 23:55
  90 €
 • 1 foto
  Veze te Qures dhe te pules
  Kafshe shtepiake

  Veze te Qures dhe te pules

  Veze te qures gjindemi ne viti ne fshatin Begunce Vezt e qures 2 ero copa Te pules 30 copa 5 Euro ja

  Viti 6 prill 15:54
  2 €
 • 1 foto
  Shitet terrieri
  Kafshe shtepiake

  Shitet terrieri

  Shitet terrieri 8 muj mashkell ipet me garancion pulat si ha e hjeki per shkak sun po kujdesna per t

  Viti 6 prill 15:20
  20 €
 • 1 foto
  terrierk original
  Kafshe shtepiake

  terrierk original

  shes terierken e trent ne gjueti shumm rac e mir teper agresiv ne te huaj naten ndrrim i mundshem

  Viti 5 prill 12:44
  40 €
 • 2 foto
  TimeWorks
  Paisje per sport

  TimeWorks

  Shitet Timeworks ne gjendje te rregullt Mundsi ndrrimi me telefon Viber +38344551962

  Viti 4 prill 15:54
  110 €
 • 3 foto
  Pure White Tea Cup pomeranez Për shitje
  Kafshe shtepiake

  Pure White Tea Cup pomeranez Për shitje

  Pure White Tea Cup pomeranez Për shitje Djalë të vogël të pastër të bardhë dhe vajzë të pastër të b

  Viti 4 prill 11:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kineze e bukur kreshtë
  Kafshe shtepiake

  Kineze e bukur kreshtë

  Kineze e bukur kreshtë Kineze e kreshtë 3/4 e lindur 1 djalë i zi pa flokë, 1 vajzë e zezë dhe e ze

  Viti 4 prill 11:30
  100 €
 • 3 foto
  Roki
  Kafshe shtepiake

  Roki

  Shes bubin urgjent osht shum i mir rojs per oborr per maca,mi per shka dush

  Viti 4 prill 11:18
  50 €
 • 3 foto
  Aeroplan i luftes dyte botrore
  Koleksione

  Aeroplan i luftes dyte botrore

  Aeroplan i modifikuar, i pershtatshem per koleksion para restoraneve dhe objekteve tjera.Gjate eres

  Viti 4 prill 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lulja fokus
  Koleksione

  Lulja fokus

  Shitet lulja fokus e gjate rreth tri metra e shendosh

  Viti 4 prill 09:28
  100 €
 • 0 foto
  Ping pong
  Paisje per sport

  Ping pong

  Shitet ping pongu ne gjendje shume te mire. Kontakt: 044967753

  Viti 4 prill 08:50
  160 €
 • 3 foto
  Shiten dy orë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten dy orë

  Orë dore origjinal të firmes Diesel të ardhura nga Zvicra. Qmimi vlen për një copë 250 euro. Tel. 04

  Viti 4 prill 06:25
  250 €
 • 1 foto
  Qen terriere
  Kafshe shtepiake

  Qen terriere

  Shes urgjent qenin terrriere eshte shum e mir 9 mujsh

  Viti 4 prill 00:10
  50 €
 • 3 foto
  Bicikel
  Paisje per sport

  Bicikel

  Shes biciklen shum pak e perdort e ardhur nga ch esht tip top

  Viti 3 prill 23:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Libra te mjeksise me cmim shume te volitshem
  Libra / Revista

  Libra te mjeksise me cmim shume te volitshem

  Jane tri libra te mjeksise te papurodura dhe kane nje cmim minimal,vetem me 100 euro!Cmimi i padisku

  Viti 3 prill 23:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHES BILARDO NR 7 NE GJENDJE SHUM TE MIR
  Paisje per sport

  SHES BILARDO NR 7 NE GJENDJE SHUM TE MIR

  Shes bilardon ngjendje shum tmir me bez t ri spunat e mira , me to vin 3 shtega edhe topat per ma sh

  Viti 3 prill 23:16
  260 €
 • 1 foto
  Shitet bickleta 55 euro
  Paisje per sport

  Shitet bickleta 55 euro

  Shitet bicikleta e ardhun nga zvicra ne gjendje shum te mir gomat e reja me pes shpejtsi shitet per

  Viti 3 prill 22:46
  55 €
 • 10 foto
  Smart Watch RoHS
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart Watch RoHS

  Shitet Smart Watch (siq shihet në foto) -Eshte Sistem --Android-- -Bën Foto, Video -Mbushet me kabe

  Viti 3 prill 20:07
  30 €
 • 0 foto
  SHES PIKTURËN PERMBAJTJE E \"LIDHJES SË PRIZRENIT\"
  Koleksione

  SHES PIKTURËN PERMBAJTJE E \"LIDHJES SË PRIZRENIT\"

  Shitet Piktura e \"Lidhjes së Prizrenit\" e punuar me Vaj në pëlhur. -Bëjmë edhe porosi (piktura) tj

  Viti 3 prill 19:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  San
  Kafshe shtepiake

  San

  Shitet sana shum.e mir qmimi me marrveshje

  Viti 3 prill 16:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet zagari
  Kafshe shtepiake

  Shitet zagari

  Pasavc i paster, mosha 2 vjet. Ndjek leper, dhelper. Sllatine e Eperme - Viti.

  Viti 3 prill 16:53
  150 €
 • 0 foto
  G-Chock Ore profesionale
  Veshje / Kepuce / Ore

  G-Chock Ore profesionale

  G-chock ore profesionale Per me shum vizitoni ket link : https://zakwatch.ch/en/g-shock-gw-9400-3

  Viti 3 prill 16:36
  290 €
 • 1 foto
  Qura-Qurana
  Kafshe shtepiake

  Qura-Qurana

  Shesim qura-qurana me marreveshje. Shesim me shumice.

  Viti 3 prill 15:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skia nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Skia nga Zvicrra

  Shes skia per te rritur dhe fmij sapo erdhen sot nga zvicrra Gjatsia prej 1 meter 1.10 1.20 .1.30

  Viti 3 prill 13:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Skija shume te mira (Austria) zinxhirt 15-16
  Paisje per sport

  Skija shume te mira (Austria) zinxhirt 15-16

  shiten skija kan mbet vetem 1 pale ne gjendje te shkelqyer firma HEAD shiten zingjirt shume te mir

  Viti 3 prill 12:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zagar
  Kafshe shtepiake

  Zagar

  Mund te ne shkruni ne viber

  Viti 3 prill 12:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qurana
  Kafshe shtepiake

  Qurana

  Qurana Bio kohen e fundit jane ushqyer vetem me miser

  Viti 3 prill 12:02
  50 €
 • 1 foto
  shota
  Kafshe shtepiake

  shota

  Shiten shotat qmimi sipas marrveshjes

  Viti 3 prill 11:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten edhe ndaras
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten edhe ndaras

  2 satelita 12 eminenc bassi 350 wat rms 700wat driveri mistuba200wat dhe pllaka 2 satelita 15 em

  Viti 3 prill 11:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bejm terjen e mishit shpejt dhe ngadal qyshdonijuu
  Kafshe shtepiake

  Bejm terjen e mishit shpejt dhe ngadal qyshdonijuu

  Kemi furr per terjen e mishit ndesh me nxetesi patym dhe me tym qysh te donit ju . Pra ka dy mundesi

  Viti 3 prill 10:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kopaqka zvicrrane adidas
  Paisje per sport

  Kopaqka zvicrrane adidas

  Shes kopaqkat dhe mbrojteset e kemvece Adidas nr 42 shum pak te perdorura

  Viti 3 prill 09:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qura
  Kafshe shtepiake

  Qura

  Shes qurat jan shum te mira Te katunit 045886700

  Viti 3 prill 09:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes bubin
  Kafshe shtepiake

  Shes bubin

  Shes bubin 100euro. +383046178072 viber

  Viti 3 prill 09:28
  100 €
 • 2 foto
  Shes plluma
  Kafshe shtepiake

  Shes plluma

  Shes plluma letaq jon shum te mir por ma shum ne te ose ne viber +383 45205907 keta

  Viti 3 prill 08:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kudr e sharrit
  Kafshe shtepiake

  Kudr e sharrit

  Shitet kudra e sharrit me thoi te ujkit asht rojse shum e mir per Oborr

  Viti 3 prill 05:25
  70 €
 • 0 foto
  Kafaz per 200 copa pula
  Kafshe shtepiake

  Kafaz per 200 copa pula

  Kemi kafaz per pula qe montohen shpej dheleht,kush ka interes ne te lajmrohet i bojm cmim te volitsh

  Viti 30 mars 22:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Patika futbolli
  Paisje per sport

  Patika futbolli

  Patika futbolli ( kopaqka) , ORIGINAL MERCURIAL me qaf Jane te pa perdorura dmth krejtesisht te rej

  Viti 30 mars 18:19
  65 €
 • 0 foto
  Qentt pinik
  Kafshe shtepiake

  Qentt pinik

  Shes qenin bubi ose baj ndrrim me pula

  Viti 24 mars 23:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Amrok
  Kafshe shtepiake

  Amrok

  Shitet amroki

  Viti 24 mars 20:48
  40 €
 • 1 foto
  Pioneer DDJ-SX2 4-Channel Serato DJ MIDI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DDJ-SX2 4-Channel Serato DJ MIDI

  Pioneer DDJ-SX2 4-Channel Serato DJ MIDI Controller Skype: andulka.anastazie

  Viti 23 mars 18:18
  460 €
 • 0 foto
  Shes kudren belge 11mujshe rac e paster
  Kafshe shtepiake

  Shes kudren belge 11mujshe rac e paster

  5 prill i bon 12 muj

  Viti 22 mars 14:48
  300 €
 • 1 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  Shes bicikleten profesionale Ketler Qmimi 130 Viber 044461250

  Viti 20 mars 19:18
  130 €
 • 0 foto
  She's qenin
  Kafshe shtepiake

  She's qenin

  Shes terrierin me garancion edhe ne bira edhe ne gjueti Per ma shum nr

  Viti 18 mars 20:18
  100 €
 • 2 foto
  Cane Crose italian
  Kafshe shtepiake

  Cane Crose italian

  Shes klyshin Cane Crose I ka 6muaj gjinia femrore Intelegjent per oborr eshte e mire Nr kontaktues 0

  Viti 17 mars 09:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pinikin
  Kafshe shtepiake

  Shes pinikin

  Shes qenini i dashur per femi por edhe rojs per oborr dhe i shtir per maca etj

  Viti 16 mars 16:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kopaqka nike mercurial
  Paisje per sport

  Kopaqka nike mercurial

  Jan te dores se par dhe shum pak te perdorura 44nr

  Viti 16 mars 15:48
  55 €
 • 1 foto
  Kopaqka Nike mercurial
  Paisje per sport

  Kopaqka Nike mercurial

  Jan te dores se par dhe te pa perdorur nr 44

  Viti 16 mars 15:48
  55 €