Viti

Sport & Rekreacion në shitje në Viti

 • 2 foto
  Bicikll
  Paisje per sport

  Bicikll

  Shes biciklen ne xhendje te regull per fmij eshe e ardhur nga jasht eshte ne rregull numri i gomav e

  Viti 5 maj 03:40
  66 €
 • 5 foto
  HASKI
  Kafshe shtepiake

  HASKI

  Haski shum i mir i dashun me fmi i pastert dy syt e kaltert i ka 1 vjet gjinia mashkull i vakcinum e

  Viti 4 maj 21:03
  80 €
 • 2 foto
  Piknizer
  Kafshe shtepiake

  Piknizer

  Shes qenin Piknizer asht shum i mir pulat si han baj ndrrim edhe me pula

  Viti 4 maj 20:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet qeni pastor gjerman
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni pastor gjerman

  Shitet pastori gjerman osht shum i ngushem Arsyja e shitjes spo ka kush me kshyr

  Viti 4 maj 13:21
  50 €
 • 1 foto
  Franchise bulldog
  Kafshe shtepiake

  Franchise bulldog

  Franchise bulldog Këlysh i qenit të trajnuar 80% Vaksinuar plotësisht dhe shëndetësia kontrolloi të

  Viti 3 maj 11:32
  200 €
 • 1 foto
  Këlyshë terri Yorkshire
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë terri Yorkshire

  Këlyshë terri Yorkshire këlyshë engjëjsh të vockël yorkie për shitjeBan të bukur dhe djalë dhe vajz

  Viti 3 maj 10:19
  200 €
 • 1 foto
  Këlyshë këlyshë Malajzia në ShitjeKëlyshë
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë këlyshë Malajzia në ShitjeKëlyshë

  Këlyshë këlyshë Malajzia në ShitjeKëlyshë maltë, 1 mashkull dhe 1 femër gati për të shkuar tani. Do

  Viti 3 maj 09:59
  250 €
 • 3 foto
  Shes viqin shyt
  Kafshe shtepiake

  Shes viqin shyt

  Shes viqin shyt i ka 2 muj e gjys esht i races se mir pres blers serioz +38344244560

  Viti 2 maj 20:58
  1 €
 • 5 foto
  Ndegjuse
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ndegjuse

  Ndegjuse Airore me blutoth te ardhura nga Zvicrra original as nje her nuk jan perdorur kan edhe meny

  Viti 2 maj 02:41
  65 €
 • 3 foto
  Shiten dhit
  Kafshe shtepiake

  Shiten dhit

  Shiten dhit jan me edha afer 80 copa qmimi sipas marrveshjes

  Viti 1 maj 16:32
  1 €
 • 1 foto
  Zoj
  Kafshe shtepiake

  Zoj

  Shiten zojt 3 Raca amroka qka knojn gjat edhe 3 ngjyrsh

  Viti 30 prill 19:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten dhi me edha
  Kafshe shtepiake

  shiten dhi me edha

  2 dhi e 3 edha rac e kuqe e eger

  Viti 30 prill 13:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bicikell prej Gjermanie
  Paisje per sport

  Bicikell prej Gjermanie

  biciklla ne gjendje rregullt te gjitha opsionet i bajn

  Viti 29 prill 23:50
  80 €
 • 5 foto
  Pastor gjerman
  Kafshe shtepiake

  Pastor gjerman

  Viber: +381640039715

  Viti 28 prill 10:24
  50 €
 • 7 foto
  Orë Dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë Dore

  Shes orë dore JACQUES LEMANS dhe FOSSIL,ne gjendje shum te mir pa vrejtje : Qmimi : JACQUES LEMANS

  Viti 27 prill 23:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zoj
  Kafshe shtepiake

  Zoj

  Shes zoj jan t mir 1muj e gjys

  Viti 25 prill 20:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj Dogo Argentino
  Kafshe shtepiake

  Kerkoj Dogo Argentino

  Kerkoj dogo argentino me te ri se 1 vjeq ose klysh, kush do qe ka le te lajmrohet ne 045613600(viber

  Viti 25 prill 17:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biciklla gjendje rregullt
  Paisje per sport

  Biciklla gjendje rregullt

  Ne gjendje Rregullt

  Viti 25 prill 11:52
  100 €
 • 1 foto
  Koqak
  Kafshe shtepiake

  Koqak

  Shes 2 koqak shum t mir per pula zoj

  Viti 24 prill 19:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MALINOIS
  Kafshe shtepiake

  MALINOIS

  Shitet qeni i races Malinois(mashkull, 3vjeq), qeni osht ne gjendje te shkelqeyshme shendetsore te g

  Viti 23 prill 16:20
  380 €
 • 2 foto
  Shitet viqi 4 muajsh itamlit
  Kafshe shtepiake

  Shitet viqi 4 muajsh itamlit

  Xxx

  Viti 22 prill 16:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zoj
  Kafshe shtepiake

  Zoj

  Shes 15 zoj brahm 2jav

  Viti 22 prill 12:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Amrok
  Kafshe shtepiake

  Amrok

  Shes gjelin amrok shum i mir qmimi 35 ero

  Viti 21 prill 12:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Terrier
  Kafshe shtepiake

  Terrier

  100 % Original

  Viti 21 prill 02:21
  120 €
 • 2 foto
  Akuarjum 1 meter
  Kafshe shtepiake

  Akuarjum 1 meter

  shes akuarjumin 1m me 30cm gjersi srredh as 1 pik kerkun 40€ Poashtu kom edhe njo ma te vogel 40 c

  Viti 20 prill 10:59
  40 €
 • 8 foto
  Mounten Bike Fuji
  Paisje per sport

  Mounten Bike Fuji

  Shes Biçikleten Mounten Bike Fuji- 29 Zoll e ardhur nga Gjermania, e perdorun shum pak, ne gjendje s

  Viti 19 prill 13:51
  399 €
 • 2 foto
  Biciklet 26 qmimi shum i volitshëm
  Paisje per sport

  Biciklet 26 qmimi shum i volitshëm

  Shitet bicikleta n gjendje perfekte 2q shpejtsi madhsia e bicikletes 26 per ma shum info kontakto n

  Viti 17 prill 23:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Santa Cruz Tallboy CC X01 Eagle 2020 upgraded carbon 29 trail bike mtb
  Paisje per sport

  Santa Cruz Tallboy CC X01 Eagle 2020 upgraded carbon 29 trail bike mtb

  Santa Cruz Tallboy CC X01 Eagle 2020 azhurnuar karboni 29 shteg biçikletë mtb Pricemimi im: 3,750

  Viti 17 prill 15:11
  3.422 €
 • 1 foto
  Niner RLT 9 Steel 4-Star Bike 2020 GREY 53CM
  Paisje per sport

  Niner RLT 9 Steel 4-Star Bike 2020 GREY 53CM

  Biçikletë Niner RLT 9 Steel 4-Star 2020 GRY 53CM Specifikat e artikullit Gjendja: Të tjera të

  Viti 17 prill 15:01
  1.825 €
 • 1 foto
  Shes viqin viqi dut me peshu 400 deri 450 kg
  Kafshe shtepiake

  Shes viqin viqi dut me peshu 400 deri 450 kg

  Viqin esht shum imir me ushqim bio

  Viti 16 prill 17:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet viqi 4mujsh i tamlit
  Kafshe shtepiake

  Shitet viqi 4mujsh i tamlit

  Qmimi sipas marrveshjes

  Viti 16 prill 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet viqi 4 mujsh i tamlit
  Kafshe shtepiake

  Shitet viqi 4 mujsh i tamlit

  Qmimi sipas marrveshjes

  Viti 16 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zoj
  Kafshe shtepiake

  Zoj

  Shes zoj brahm shum t mir jan 20 copa ikan 25 ditt

  Viti 15 prill 17:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet misri
  Kafshe shtepiake

  Shitet misri

  Shitet misri me marreveshje

  Viti 14 prill 20:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  qura 4+1
  Kafshe shtepiake

  qura 4+1

  shiten qurat 4+1 tu bo vez jon

  Viti 11 prill 23:07
  1 €
 • 1 foto
  Haski
  Kafshe shtepiake

  Haski

  Haski shum i ngushem me te gjitha vaksinat me syt e kaltert i ka 1 vjet gjinia mashkull

  Viti 10 prill 11:36
  55 €
 • 2 foto
  Haski
  Kafshe shtepiake

  Haski

  Shum i ngushem me te gjitha vakcinat i ka dy syt e kaltert ika 1 vjet gjinia mashkull

  Viti 9 prill 13:07
  60 €
 • 1 foto
  2.50
  Kafshe shtepiake

  2.50

  Shes knusin brahm 30 ero

  Viti 8 prill 21:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Piknizer
  Kafshe shtepiake

  Piknizer

  Shesh Qenin PIknizer shum i mir baj ndrrim edhe me pula naj sen qe mkonvenon..

  Viti 31 mars 12:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ore zvicrane
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore zvicrane

  Shitet ora zvicrane mercedes benz tel 045448831

  Viti 24 mars 22:50
  50 €
 • 3 foto
  Ore ne shitje
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore ne shitje

  Shitet ora mercedess benz e ardhur prej zvicrres shume pak e perdorut per me shume kontaktoni ne tel

  Viti 24 mars 22:46
  50 €
 • 1 foto
  Shes pitbullken
  Kafshe shtepiake

  Shes pitbullken

  Shes pitbullken femen esht e rritur ne banes esht edhe e ngushme per ma shum info

  Viti 24 mars 18:29
  1 €
 • 1 foto
  Bik {viq}
  Kafshe shtepiake

  Bik {viq}

  Shes bikin 700 kg

  Viti 23 mars 21:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes kikireska me kafez
  Kafshe shtepiake

  shes kikireska me kafez

  shes kikireska me kikirez edhe me kafez per ma shum info

  Viti 23 mars 15:46
  25 €
 • 1 foto
  Shes zoj amrok 2 mujsh
  Kafshe shtepiake

  Shes zoj amrok 2 mujsh

  Shiten zojt amrok 2 mujsh per ma shum ntel 045607970

  Viti 23 mars 14:45
  6 €
 • 0 foto
  Shes terrierin (urgjent)
  Kafshe shtepiake

  Shes terrierin (urgjent)

  Shes qenin terrier per oborr per mu rrok ju garantoj boj edhe ndrrime me qka me konvenom per ma shum

  Viti 22 mars 08:27
  1 €
 • 9 foto
  Paisje Fitnesii
  Paisje per sport

  Paisje Fitnesii

  Shiten paisjet per fitness ne gjendje perfekte te ardhura nga Gjermania

  Viti 20 mars 13:31
  1 €
 • 3 foto
  Hoverboard
  Paisje per sport

  Hoverboard

  Shitet hoverboard 6.5 inch me Bluetooth dhe drita led Adapteri dhe qelsi eshte falas GRATIS Superqm

  Viti 18 mars 22:00
  60 €
 • 2 foto
  Viq mashkull
  Kafshe shtepiake

  Viq mashkull

  Shes viqin mashkull

  Viti 17 mars 17:27
  2 €
 • 2 foto
  21
  Kafshe shtepiake

  21

  Shes viqin mashkull

  Viti 17 mars 17:27
  2 €