Vushtrri

Sport & Rekreacion në shitje në Vushtrri

 • 0 foto
  Shiten pulat
  Kafshe shtepiake

  Shiten pulat

  Shiten pulat copa 15€

  Vushtrri Dje, 23:17
  15 €
 • 9 foto
  Paisje sportive te ardhura nga gjermanija
  Paisje per sport

  Paisje sportive te ardhura nga gjermanija

  shes paisje sportive ka shirira vrapus me rrym dhe pa rrym te ardhura nga gjermanija per informata

  Vushtrri Dje, 22:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Paisje sportive te ardhura nga Gjermanija
  Paisje per sport

  Paisje sportive te ardhura nga Gjermanija

  shes bicikleta te ardhura nga gjermanija per informata mate hollsishme kontaktoni ne numrat e telefo

  Vushtrri Dje, 22:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje sportive te ardhura nga Gjermanija
  Paisje per sport

  Paisje sportive te ardhura nga Gjermanija

  shes paisje sportive te ardhura nga gjermonija ka bicikleta per info mate hollsishme kontaktoni n

  Vushtrri Dje, 22:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  THAS TE BOKSIT
  Paisje per sport

  THAS TE BOKSIT

  Thas te boksit.

  Vushtrri Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes ulse me ajer
  Paisje per sport

  Shes ulse me ajer

  Ulse te mbushura me ajer!

  Vushtrri Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes thas te boksit
  Paisje per sport

  Shes thas te boksit

  Shes thas te boksit te lekures.

  Vushtrri Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes shorce per boks - kick boks
  Paisje per sport

  Shes shorce per boks - kick boks

  !!!

  Vushtrri Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ora Dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Dore

  SHiten orat e dores 1 cope 9$ 2 cope 15$

  Vushtrri Dje, 20:31
  9 €
 • 0 foto
  Shes 5 pula dhe nje gjel kendim gjate
  Kafshe shtepiake

  Shes 5 pula dhe nje gjel kendim gjate

  Shes 5 pula dhe nje gjel kendim gjate, rac shum e paster,1 vjeqare jan mundeni edhe ne youtube mi pa

  Vushtrri Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bileta Aranzhmane SONI TOURS Vushtrri
  Bileta / Udhetime

  Bileta Aranzhmane SONI TOURS Vushtrri

  Bileta Aeroplani Autobusi ne gjithe Boten si dhe Aranzhmane per Turqi Bullgari etj kemi oferta speci

  Vushtrri Dje, 11:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet bicikleta e re ende e pardorur 28 nr
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta e re ende e pardorur 28 nr

  BICIKLETA ESHT E RE E PA PERDORUR ENDE NE PAKET ESHT KJO ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA I KA TE GJITHA

  Vushtrri Dje, 11:14
  270 €
 • 2 foto
  kafsh
  Kafshe shtepiake

  kafsh

  qen minak qen rojs shum i shtir per obor per me shum telefononi

  Vushtrri Dje, 03:59
  100 €
 • 4 foto
  Shes orbitrekun
  Paisje per sport

  Shes orbitrekun

  Shes orbitrekun i pa perdorun

  Vushtrri 19 nëntor 23:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Puma per basketbol
  Paisje per sport

  Puma per basketbol

  Shes Pumas per basket bolljan origjinal nga gjermonia

  Vushtrri 19 nëntor 23:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofert unike 2+1 gratis. Blej 2 mere te 3ten gratis
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofert unike 2+1 gratis. Blej 2 mere te 3ten gratis

  Ofert unike 2+1 gratis. Bleje dy mere te 3ten gratis. Byzylyk rolex nga çeliku. Çmimi vetem 9.99€ Pr

  Vushtrri 19 nëntor 23:10
  10 €
 • 2 foto
  Biciklet 26 alumin Import Zvicrra
  Paisje per sport

  Biciklet 26 alumin Import Zvicrra

  Shes Bicikleten 26 importuar nga zvicrra ne gjendje te rregullt gjithqka amortizer para , me goma te

  Vushtrri 19 nëntor 21:56
  65 €
 • 6 foto
  Qen Malinos
  Kafshe shtepiake

  Qen Malinos

  Shitet Qeni i races Malinos 5 muajsh femer Per info me te hollesishme kontaktoni ne telefon +386 49

  Vushtrri 19 nëntor 12:51
  1 €
 • 0 foto
  Set per femra: Ore dore Q&Q & nje bykyzyk dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra: Ore dore Q&Q & nje bykyzyk dore

  Set per femra: Ore dore Q&Q & nje bykyzyk dore dhurate. Materiali çelik. Rezistente ndaj uji

  Vushtrri 18 nëntor 22:17
  27 €
 • 3 foto
  BMX
  Paisje per sport

  BMX

  Shes BMX Pilot ne gjendje te rregullt dhe shum stabile Vollanin e ka me mundsi khimi ne 360 shkall

  Vushtrri 18 nëntor 08:43
  95 €
 • 3 foto
  Orbitreg Profesional
  Paisje per sport

  Orbitreg Profesional

  Shes Orbitregun profesional shum te mir qmimi sipas marveshjes Arsyja e shitjes osht vetem qe se per

  Vushtrri 17 nëntor 07:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ore per femra Modeli magnetik 2019
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore per femra Modeli magnetik 2019

  Ore per femra Modeli magnetik 2019 • Ngjyre rozë (pink) • Materiali çelik • Diametri i ores 34

  Vushtrri 10 nëntor 19:54
  12 €
 • 0 foto
  Orë origjinale Q&Q & nje bylyzyk dore dhuratë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë origjinale Q&Q & nje bylyzyk dore dhuratë

  Orë origjinale Q&Q & nje bylyzyk dore dhuratë • Ngjyrë silver me nunca te vogla ne gold e

  Vushtrri 6 nëntor 22:08
  27 €
 • 2 foto
  Shes bicikleten gjerman
  Paisje per sport

  Shes bicikleten gjerman

  Shes bicikleten e sapo ardhur nga gjermonia ne gjendje te rregullt nr i viberit +38349699163

  Vushtrri 2 nëntor 19:54
  55 €
 • 1 foto
  Shes goma 28 te reja thuaje
  Paisje per sport

  Shes goma 28 te reja thuaje

  She goma 28 thuje te reja te ardhur nga gjermania nr viber +38349707549

  Vushtrri 2 nëntor 19:53
  11 €
 • 2 foto
  Shes bicikleten bicikleta osht esa po ardhur nga
  Paisje per sport

  Shes bicikleten bicikleta osht esa po ardhur nga

  Gjrmanija bicikleta osht ne gjedje te rregullt nr viber +38349313739

  Vushtrri 2 nëntor 19:52
  55 €
 • 0 foto
  Set per femra: Ore dore MK & dy bylyzyk dore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra: Ore dore MK & dy bylyzyk dore

  Set per femra: Ore dore MK & dy bylyzyk dore dhurate. Çmimi nga 20€ tani vetem 17€ Paketim ne fo

  Vushtrri 31 tetor 14:44
  17 €
 • 4 foto
  Haski
  Kafshe shtepiake

  Haski

  per me shume kontaktoni ne viber nr +38345649661

  Vushtrri 21 tetor 19:14
  59 €
 • 4 foto
  Shitet haski
  Kafshe shtepiake

  Shitet haski

  per me shume kontaktoni ne viber nr +38345649661

  Vushtrri 21 tetor 19:14
  59 €
 • 1 foto
  Syze sportive
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze sportive

  Shes Syzat te reja tpa perdorura shum t pershtatshme per biciklista per skijim viber : +38349564814

  Vushtrri 15 tetor 09:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qante
  Paisje per sport

  Qante

  Shes qanten collector item shum pak e perdort thuj se e re e pershtatshme per qdo lloj aktiviteti pe

  Vushtrri 11 tetor 09:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Qurat e kuqe 2+2
  Kafshe shtepiake

  Shiten Qurat e kuqe 2+2

  Shiten qurat rreth 6 mujsh janë , janë rritë vetëm bio, janë dy qifte, shiten komplet dhe ndahen në

  Vushtrri 10 tetor 11:03
  65 €
 • 9 foto
  Bulls 29\"
  Paisje per sport

  Bulls 29\"

  Bicikleta BULLS nr 29 ne gjendje shume te mire Cube, hercules, trek, scott

  Vushtrri 4 tetor 10:42
  320 €
 • 8 foto
  Biciklete Bianchi sl life alloy e sapoardhur
  Paisje per sport

  Biciklete Bianchi sl life alloy e sapoardhur

  Bickleta eshte carbon, ulesen e ka lekur

  Vushtrri 3 tetor 09:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kapel Mbrojtes per bicikleta
  Paisje per sport

  Kapel Mbrojtes per bicikleta

  Eshte e re pa perdor

  Vushtrri 2 tetor 09:26
  15 €
 • 0 foto
  Shes belg
  Kafshe shtepiake

  Shes belg

  Shes belgicen shum emir per oborr 2 vjet ika Tag belg bub pula qeni paster gjerman vuqjak paster bel

  Vushtrri 2 tetor 07:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Set per femra: Ore dore Guci & nje bylyzyk &
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra: Ore dore Guci & nje bylyzyk &

  Set per femra: Ore dore Guci & nje bylyzyk & nje unaz çeliku gratis. Çmimi i setit vetem 19.

  Vushtrri 30 shtator 15:34
  20 €
 • 1 foto
  Shes bicikleten e gjermanis per femi porfekte
  Paisje per sport

  Shes bicikleten e gjermanis per femi porfekte

  Me qdo sen osht

  Vushtrri 30 shtator 14:02
  35 €
 • 1 foto
  Belgian
  Kafshe shtepiake

  Belgian

  Ne shitje klysh te races Malinois belgian,race e paster . Te interesuarit \"serioz\" te lajmrohen di

  Vushtrri 29 shtator 12:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes zagar per derr
  Kafshe shtepiake

  Shes zagar per derr

  Shite zagari per derr mosha 4 vjet per 5 ndrim.i mundur me zagar te leprit po te jet i shpejt ky os

  Vushtrri 28 shtator 09:40
  500 €
 • 1 foto
  Korg T3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg T3

  Shitet Korg T3 ne gjendje te rregullt.

  Vushtrri 27 shtator 17:37
  130 €
 • 0 foto
  Ofert: Blej parfum Brown Orchid dhe fito deo grati
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofert: Blej parfum Brown Orchid dhe fito deo grati

  Ofert: Blej parfum Brown Orchid dhe fito deo gratis. Paketim me pamje luksoze. E mban aromen gjate.

  Vushtrri 27 shtator 15:40
  15 €
 • 1 foto
  Shitet Galaxy Watch 46mm seria e fundit
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet Galaxy Watch 46mm seria e fundit

  Shitet Galaxy watch seria e fundit vetem e hapur shum pak e perdorur me garancion te vetin

  Vushtrri 27 shtator 10:05
  230 €
 • 1 foto
  Këlyshë Chihuahua për Shitje.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Chihuahua për Shitje.

  Ata do të jenë mikrociprarë, krimba dhe do të vijnë me letra kc. Ata janë çunë të dashur shumë të sh

  Vushtrri 26 shtator 16:57
  200 €
 • 1 foto
  Viqi
  Kafshe shtepiake

  Viqi

  Shitet viqi femer 2 muaj e 10 dite. Cmimi fiks 370 euro. Per blerje me kontakoni ne numrin tim te te

  Vushtrri 26 shtator 10:17
  370 €
 • 3 foto
  Qen shtepiak
  Kafshe shtepiake

  Qen shtepiak

  Qen shtepiak 1 vjet e gjysem

  Vushtrri 25 shtator 19:34
  75 €
 • 2 foto
  Shes ndroj zhujn 2 vjet leper dhelpen me garanc
  Kafshe shtepiake

  Shes ndroj zhujn 2 vjet leper dhelpen me garanc

  Shes apo e ndroj zhujn me garanc per leper dhepen i rij afro dy vjen .per me qift zagari osht shim

  Vushtrri 24 shtator 20:42
  300 €
 • 2 foto
  Shota
  Kafshe shtepiake

  Shota

  Shiten shotat jon 15 copa shum t mira te gjitha llojet viber 383 45 661 995 ndrrim i mundshem me naj

  Vushtrri 24 shtator 17:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  bicikletat e sapo ardhura
  Paisje per sport

  bicikletat e sapo ardhura

  shume te mira

  Vushtrri 22 shtator 20:37
  65 €
 • 2 foto
  Zerim Tenda dhe karrike me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda dhe karrike me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Vushtrri 21 shtator 10:36
  Me Marrveshje