Vushtrri

Sport & Rekreacion në shitje në Vushtrri

 • 5 foto
  SHITET BICIKLETA ME RRYM
  Paisje per sport

  SHITET BICIKLETA ME RRYM

  SHITET BICIKLETA ME RRYM NGA ZVICRA

  Vushtrri Sot, 19:15
  450 €
 • 2 foto
  Smart Watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Smart Watch

  Smart Watch . Është në gjendje te rregullt eshte me paket .

  Vushtrri Sot, 18:52
  10 €
 • 11 foto
  Biciklet 26
  Paisje per sport

  Biciklet 26

  Shitet bicikleta e po as ardhur nga zvicrra gjitha pjeset i ka orgjinal te vetat shimano 21 shpejtsi

  Vushtrri Sot, 18:10
  81 €
 • 6 foto
  Biciklet 26
  Paisje per sport

  Biciklet 26

  Shitet bicikleta e po as ardhur nga zvicrra gjitha pjeset i ka orgjinal te vetat shimanoSRAM 21 shpj

  Vushtrri Sot, 18:10
  100 €
 • 6 foto
  Biciklet 24
  Paisje per sport

  Biciklet 24

  Shitet bicikleta e po sa ardhur nga zvicrra esht ne gjendje te re perfekt me drita me guma me shal m

  Vushtrri Sot, 18:10
  95 €
 • 8 foto
  Biciklet 26 shum e rujtne
  Paisje per sport

  Biciklet 26 shum e rujtne

  Shitet bicikleta e po as ardhur nga zvicrra gjitha pjeset i ka orgjinal te vetat shimano 21 shpejtsi

  Vushtrri Sot, 18:09
  95 €
 • 8 foto
  Biciklet GT 26
  Paisje per sport

  Biciklet GT 26

  Shitet bicikleta e po as ardhur nga zvicrra gjitha pjeset i ka orgjinal te vetat shimano 21 shpejtsi

  Vushtrri Sot, 18:08
  99 €
 • 11 foto
  Shiten bigat
  Kafshe shtepiake

  Shiten bigat

  Shiten bigat shum t mir shum t shnosh bojn edhe per kurban

  Vushtrri Sot, 17:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet bicikleta Scott
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta Scott

  Shitet bicikleta

  Vushtrri Sot, 16:59
  709 €
 • 2 foto
  Shitet bicikleta
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta

  Shitet bicikleta ne gjendje te rregull frenat me vaj amortizerin e perparem me ajer

  Vushtrri Sot, 16:58
  850 €
 • 5 foto
  Shitet Gitarja e ardhne nga Gjermania
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Gitarja e ardhne nga Gjermania

  Shitet Gitarja 350 € ësht e re e ardhne prej gjermanie vetem pak o perdor ësht e re findo Per më shu

  Vushtrri Sot, 15:42
  350 €
 • 2 foto
  Shitet qante Armani i kualitetit te larte
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet qante Armani i kualitetit te larte

  Shitet qante Armani e kualitetit te larte me qmim te volitshen

  Vushtrri Sot, 13:12
  15 €
 • 4 foto
  Shes
  Kafshe shtepiake

  Shes

  Shes vezë të pulave Amrock Origjinal. Vezët shiten me shumicë dhe pakicë shes vezë për konsumim, pë

  Vushtrri Sot, 11:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes lop simental mshtjerr spari
  Kafshe shtepiake

  Shes lop simental mshtjerr spari

  Shitet lopa simentall mahtjerr spari pa viq 15 litra qumsht Per ma shum tel 045608209

  Vushtrri Dje, 22:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Biciklet per femi
  Paisje per sport

  Biciklet per femi

  Shitet bicikleta e ardhur nga zvicrra Esht e vogel per femi te shoshes 4-8 vjet Esht krejt ne gjendj

  Vushtrri Dje, 21:39
  75 €
 • 4 foto
  biciklet
  Paisje per sport

  biciklet

  shitet Biçikleta në gjendje super të rregullt

  Vushtrri Dje, 20:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim

  Përshëndetje nga Dj Noti nëse ju nevoitet : zërim profesional për live, dj ,tupan , pad , tarabuk ,

  Vushtrri Dje, 17:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bileta Aranzhmane SONI TOURS Vushtrri
  Bileta / Udhetime

  Bileta Aranzhmane SONI TOURS Vushtrri

  Bileta Aeroplani Autobusi ne gjithe Boten si dhe Aranzhmane per Turqi Bullgari etj kemi oferta speci

  Vushtrri Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lepuj
  Kafshe shtepiake

  Lepuj

  Shiten dy lepujt çmimi me marrveshje

  Vushtrri Dje, 17:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lepuj
  Kafshe shtepiake

  Lepuj

  Shiten dy lepujt çmimi me marrveshje

  Vushtrri Dje, 16:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ciap
  Kafshe shtepiake

  Ciap

  Shum i mir

  Vushtrri Dje, 15:20
  150 €
 • 4 foto
  Belg
  Kafshe shtepiake

  Belg

  belg malinois 100% rac e paster Është i vaksinuar i pastruar nga parazitet posedon pasaporten Gjin

  Vushtrri Dje, 14:51
  190 €
 • 6 foto
  Qen Malinos
  Kafshe shtepiake

  Qen Malinos

  Shitet Qeni i races Malinos 5 muajsh femer Per info me te hollesishme kontaktoni ne telefon +386 49

  Vushtrri Dje, 13:51
  1 €
 • 10 foto
  Bicikleta 5 copa
  Paisje per sport

  Bicikleta 5 copa

  Shiten 5 biciklet timportune nga gjermonia Tperdorura nga pak ,ngjendje trregullt 100 deri120 Konta

  Vushtrri Dje, 13:39
  100 €
 • 1 foto
  Lopa ne shitje eshte shterp
  Kafshe shtepiake

  Lopa ne shitje eshte shterp

  lopa ende mjelet 6-7 litra ne dite por eshte mbetur shterp

  Vushtrri Dje, 12:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bicikleta 8 copa
  Paisje per sport

  Bicikleta 8 copa

  Shiten bicikleta me disa pa diska me amortizera qmime 70 deri 100 euro Kontakt 38344929957

  Vushtrri Dje, 12:11
  70 €
 • 1 foto
  Shitet bicikleta nga Zvicra
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta nga Zvicra

  Shitet bicikleta ALUMIN WHEELER BICIKLETA ka 21 shpejtesi E sapo ardhur nga Zvicra Ne gjendje perfek

  Vushtrri 2 gusht 22:48
  115 €
 • 3 foto
  Zagar lepri.me garanc
  Kafshe shtepiake

  Zagar lepri.me garanc

  Shes zagarin per leper me garanc nuk osht i shpejt i mesum .per leper shum i mir .dhelpne veten nuk

  Vushtrri 2 gusht 18:53
  400 €
 • 3 foto
  Gjeli Braham
  Kafshe shtepiake

  Gjeli Braham

  Per marakli

  Vushtrri 2 gusht 16:25
  45 €
 • 1 foto
  THAS TE BOKSIT
  Paisje per sport

  THAS TE BOKSIT

  Thas te boksit.

  Vushtrri 2 gusht 15:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes ulse me ajer
  Paisje per sport

  Shes ulse me ajer

  Ulse te mbushura me ajer!

  Vushtrri 2 gusht 15:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes paisje per boks , kikboks
  Paisje per sport

  Shes paisje per boks , kikboks

  ..

  Vushtrri 2 gusht 15:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET KOSHI I BASKETIT ME RRJET DHE SHTRAFA
  Paisje per sport

  SHITET KOSHI I BASKETIT ME RRJET DHE SHTRAFA

  SHITET KOSHI I BASKETIT ME RRJET DHE SHTRAFA

  Vushtrri 2 gusht 15:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN TOPAT E BASKETIT
  Paisje per sport

  SHITEN TOPAT E BASKETIT

  SHITEN TOPAT E BASKETIT

  Vushtrri 2 gusht 15:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN LITARET PER STERVITJE
  Paisje per sport

  SHITEN LITARET PER STERVITJE

  SHITEN LITARET PER STERVITJE

  Vushtrri 2 gusht 15:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes thas te boksit
  Paisje per sport

  Shes thas te boksit

  Shes thas te boksit te lekures.

  Vushtrri 2 gusht 15:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES DORZA PER FITNES
  Paisje per sport

  SHES DORZA PER FITNES

  VIBER +38344198323

  Vushtrri 2 gusht 15:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES THAS TE BOKSIT PER FEMIJ
  Paisje per sport

  SHES THAS TE BOKSIT PER FEMIJ

  SHES THAS TE BOKSIT KOMPLET ME DORZA PER FEMIJ! VIBER+38344198323

  Vushtrri 2 gusht 15:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHES TE GJITHA PAISJET PER PESHKIM
  Paisje per sport

  SHES TE GJITHA PAISJET PER PESHKIM

  Kemi te gjitha paisjet per peshkim! viber +38344198323

  Vushtrri 2 gusht 15:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES DOMINA
  Paisje per sport

  SHES DOMINA

  SHES DOMINA VIBER +38344198323

  Vushtrri 2 gusht 15:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes shorce per boks - kick boks
  Paisje per sport

  Shes shorce per boks - kick boks

  !!!

  Vushtrri 2 gusht 15:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes qant per kamping gjyeti peshkim etj
  Paisje per sport

  Shes qant per kamping gjyeti peshkim etj

  Shes qant per kamping gjyeti peshkim etj

  Vushtrri 2 gusht 15:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES MBROJTSE PER VOLEJBOLL
  Paisje per sport

  SHES MBROJTSE PER VOLEJBOLL

  +38344198323

  Vushtrri 2 gusht 15:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  or movado
  Veshje / Kepuce / Ore

  or movado

  movado or

  Vushtrri 2 gusht 14:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Qura qurana
  Kafshe shtepiake

  Qura qurana

  Shiten qurat quranat qmimi me marrveshje ndrrim i munshem

  Vushtrri 2 gusht 11:35
  15 €
 • 4 foto
  Biciklet 26 Alumin ardhur nga Gjermania
  Paisje per sport

  Biciklet 26 Alumin ardhur nga Gjermania

  Shes Biciklet 26 Amortizer para goma te mira ne gjendje te rregullt gjithqka per ktk Viber +38349147

  Vushtrri 2 gusht 10:16
  100 €
 • 4 foto
  Shes belg
  Kafshe shtepiake

  Shes belg

  Shes 2 belga mashkuj e 1 fm permshum viber +383.49.182.335

  Vushtrri 2 gusht 09:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BMX
  Paisje per sport

  BMX

  Shes BMX Pilot ne gjendje te rregullt dhe shum stabile Vollanin e ka me mundsi khimi ne 360 shkall

  Vushtrri 2 gusht 09:43
  95 €
 • 4 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  shitet bicikleta ne gjendje te rregullt

  Vushtrri 2 gusht 02:39
  50 €
 • 0 foto
  Ofert unike 2+1 gratis. Blej 2 mere te 3ten gratis
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofert unike 2+1 gratis. Blej 2 mere te 3ten gratis

  Ofert unike 2+1 gratis. Bleje dy mere te 3ten gratis. Byzylyk rolex nga çeliku. Çmimi vetem 9.99€ Pr

  Vushtrri 1 gusht 23:05
  10 €