Kategoria

Çmimi

Vendi

 • NXEMJE Me PLIN

  NXEMJE Me PLIN

  Nxemje me plin e perdorur ne gjendje pune vrejtje nxemja a pa bocen e plinit

  100 €
  Suharekë
  Sot, 07:24
 • Korrektor Trafo Stabilizator

  Korrektor Trafo Stabilizator

  Shitet korrektori i rrymës i tipit JEKI 5500 VA. Pajisja është e vjetër rreth 1 vit e gjysme dhe është ne gjendje te mire teknike.

  45 €
  Mitrovicë
  Dje, 23:46
 • Shes Friz 130 €

  Shes Friz 130 €

  Shes frizin ne gjendje te rregullt 130 € i pershtatshem per shtepi,per lokal etj.

  130 €
  Prishtinë
  Dje, 22:57
 • Shporet Elektrik

  Shporet Elektrik

  Shes shporetin elektrik te perdorur, por ne gjendje te rregullt dhe me çmim te volitshem.

  50 €
  Prishtinë
  Dje, 22:47
 • Birra me garancion

  Birra me garancion

  Shitet lavatriqja birra me garancion punon mir

  95 €
  Lipjan
  Dje, 22:46
 • SHES NXEMSE PLIHNI, PLUS NXEMSE ME RRYME

  SHES NXEMSE PLIHNI, PLUS NXEMSE ME RRYME

  SHES NXEMSE PLIHNI, PLUS NXEMSE ME RRYME. POSEDON DY BOCA PLINI, NJERA PREJ TYRE ESHTE E PA SHFRYTZUAR FARE. CMIMI: 40 EURO KONTAKTI: 045 115 116 044 133 311

  40 €
  Prishtinë
  Dje, 21:45
 • SHES GJENERATORIN HONDA 5.5 NE GJENDJE TE SHKELQYE

  SHES GJENERATORIN HONDA 5.5 NE GJENDJE TE SHKELQYE

  SHES GJENERATORIN HONDA 5.5 NE GJENDJE TE SHKELQYESHME DHE SHUME PAK I PERDORUR. GJENERATORI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT DHE SHUME I RUAJTUR. QMIMI: 150 EURO KONTAKTI: 045 115 116 044 133 311

  150 €
  Prishtinë
  Dje, 21:45
 • Lavatriqe AEG 1600 rr per minut

  Lavatriqe AEG 1600 rr per minut

  Shes ket lavatriqe e ardhur nga jasht ne gjendje pune shum te mir dhe pa asnipik kurizjoni esht e testume ju lutem veq blers serioz mund te shkruni ne whatsup +38649736806

  170 €
  Klinë
  Dje, 21:36
 • Mini shporet

  Mini shporet

  Shes mini shporet pak i perdort ni plloq eka pak defekt furra dhe ni plloq i punon shum mir

  25 €
  Prishtinë
  Dje, 21:28
 • MAQIN PER ME BLU MISHIN KUMBLLAT

  MAQIN PER ME BLU MISHIN KUMBLLAT

  SHITET MAQINA PER ME BLU MISHIN ME BLU KUMLLA ETJ. ESHT SHUM E RUJTNE .

  17 €
  Prishtinë
  Dje, 20:48
 • TEKNIKË E BARDHË NGA ZVICRA

  TEKNIKË E BARDHË NGA ZVICRA

  ---- TEKNIKË E BARDHË NGA ZVICRA ---- ----------------------------------------------------- ----------------------------------------------------- LAVATRIQE , FRIGORIFER , ENELARSE , SHPORET ELEKTRIK

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 18:44
 • Shitet Mikrovala

  Shitet Mikrovala

  ështe e pa perdorur. mikrovale+fure shporeti. ne gjendje te regullt.

  75 €
  Gjilan
  Dje, 18:24
 • Raft per cigare

  Raft per cigare

  Raft per cigare Viber +38649824147

  95 €
  Suharekë
  Dje, 17:27
 • Pegll me avull 28euro

  Pegll me avull 28euro

  shes pegllen me avull ne gjendje te mir Viber +38649824147

  25 €
  Suharekë
  Dje, 17:26
 • Japim friza me qera per ahegje tuaj familjare

  Japim friza me qera per ahegje tuaj familjare

  Japim friza per ftofjen e pive Viber +38649824147

  Me Marrveshje
  Suharekë
  Dje, 17:26
 • Olluk te bardhe

  Olluk te bardhe

  Shiten olluk te bardh per shtepi permashum kontaktoni viber ose whatsapp +37745662479

  80 €
  Pejë
  Dje, 17:25
 • Paisje Mjeksore EKG

  Paisje Mjeksore EKG

  Siemens EKanalsh Sa ka ardhur nga zvicerra G 10 k

  1.100 €
  Pejë
  Dje, 15:26
 • Shporet

  Shporet

  She's shporet

  65 €
  Prishtinë
  Dje, 14:45
 • Makine per qepje BAGAT

  Makine per qepje BAGAT

  Shitet makina per qepje ne gjendje shume te mire dhe punon shume mire. Produkt i BAGAT. Po e shes sepse nuk po ka kush ta perdore. Pres bleres serioz.

  50 €
  Viti
  Dje, 13:46
 • Lavatriqe (Lavatriçe), Makin e larjes, Gorenje WA

  Lavatriqe (Lavatriçe), Makin e larjes, Gorenje WA

  Shes lavatriçen Gorenje WA693, ne gjendje perfekte, ju garantoje per funksionalitetin e saje. Aparati fuknsionon perfekt, kush eshte i interesuar vjen e teston. mundeni edhe ne viber +37744417348

  95 €
  Prishtinë
  Dje, 13:30
 • Shitet shporeti elektrik

  Shitet shporeti elektrik

  Shes shporet elektrik ne gjendje shum te mir shporeti punon ne te gjitha opcionet asht shum i rujtun shum pak i perdorur arsya qe e shes asht se kam ble kuzhin komplet me paisje prandaj ky nuk me nevo

  130 €
  Lipjan
  Dje, 12:56
 • Frigorifer freskues.

  Frigorifer freskues.

  Shitet frigorifer freskues për bar-kafe.

  280 €
  Kavajë
  Dje, 10:34
 • Nxemjes qendrore

  Nxemjes qendrore

  "Termometer"sh.p.k bën shitjen dhe Instalimin e Nxemjes qendrore,Klimave,Ventillimit,Ujësjellesit, Solare, në ter Kosoven me garancion deri në 10 vite me paisjet me te mira ne tregun botrore, mund t

  1.200 €
  Klinë
  Dje, 09:49
 • Nxemje qendrore nen dysheme

  Nxemje qendrore nen dysheme

  "Termometer"sh.p.k bën shitjen dhe Instalimin e Nxemjes qendrore,Klimave,Ventillimit,Ujësjellesit, Solare,elektrikë në ter Kosoves me garancion deri në 10 vite, me paisjet më të mira ne tregun botro

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 09:49
 • Fshise Samsung 2000w ne gjendje te shkelqyshme

  Fshise Samsung 2000w ne gjendje te shkelqyshme

  Shes fshisen elektrike te firmes Samsung 2000w nje nga modelet e fundit, ne gjendje shum te mire dhe shum pak e perdorun. Per ma shum mund te na shenoni apo kontaktoni edhe per mes viber-it ne kete nr

  80 €
  Prishtinë
  Dje, 09:44
 • Rreth 100 doreza per tush origjinale gjerman

  Rreth 100 doreza per tush origjinale gjerman

  shes rreth 100 doreza per tusha jan origjinale prodhim gjerman,qmimi 10 euro copa.kurse komplet qmimi 6 euro PER TI PAR ARTIKUJ TON ,NE RUBRIKEN QFAR KERKON SHTYP. 044262003. PASTAJ KERKO

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 09:30
 • Punon perfect monofaz I ka te gjitha paisjet

  Punon perfect monofaz I ka te gjitha paisjet

  Shitet ôse ndrim me motorr viber 049282175

  350 €
  Prizren
  Dje, 09:25
 • Servis i aparateve shtëpiake shport bojlera fshisa

  Servis i aparateve shtëpiake shport bojlera fshisa

  servis i termov bojlerav shporetav te rrymes SHERBIME ELEKTRO SHTEPIJAKE TE GHITHA LLOJEVE 045 576 459 servisojm çdo paisje elektro shtëpiake.ziki

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 08:25
 • 2 Termo 3.5kw

  2 Termo 3.5kw

  Shitet termo 3.5 kw, eshte ne gjendje te rregullt pune, kablla monofaz 2 metra , posedon termostatin Dimensionet: 86 x 65 x 32 cm

  90 €
  Prishtinë
  Dje, 08:25
 • 2 Termo 3.5kw

  2 Termo 3.5kw

  Shiteten2 termo 3.5 kw, eshte ne gjendje shum te mire, eshte ne gjendje te rregullt pune, kablla monofz 2 metra , Dimensionet: 86 x 65 x 32 cm 044 199 247

  90 €
  Gjilan
  Dje, 08:25
 • shes aparate per caffe

  shes aparate per caffe

  shes aparate per caffe instant dhe caffe me kokerr, gjithashtu furnizojme me caffe, qumesht pluhur,choko,irish cream. Jemi distributor gjeneral te firmes ICS Holande.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 01:26
 • Shitet Maqina e qepjes

  Shitet Maqina e qepjes

  Shitet maqina e qepjes komplet me tavolin per me shume tel +37744818813

  130 €
  Ferizaj
  Dje, 01:24
 • Frigorifer

  Frigorifer

  Shes frigorifer

  50 €
  Prishtinë
  18 shkurt 22:52
 • Friz frigorifer lavatriqe komore aparat akulli

  Friz frigorifer lavatriqe komore aparat akulli

  Frigo servis 044-111-249 +viber Servisimi lavatriqeve gorenje beko aparat akulli ice komore dhoma ftofje dhe gjdo lloj ftofje servisi i frigoreiferav frizav etj. klima klimatizim qendror 9 deri 60.00

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 22:46
 • Lavatriqe Gorenje

  Lavatriqe Gorenje

  Shes lavatriqe firma Gorenje modeli WA 543.Eshte ne gjendje shum te mir te gjitha funksionet i punojn. Qmimi me marrveshje Viber +37744114656

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 22:46
 • Shtrydhse e pemeve (per langje natyrale)

  Shtrydhse e pemeve (per langje natyrale)

  Eshte pak e perdorne 2-3her.

  23 €
  Mitrovicë
  18 shkurt 22:45
 • FRIGORIFER nga ZVICRA

  FRIGORIFER nga ZVICRA

  Frigoriferee friza te importuar nga Zvicra, jane ne gjendje te rregullt dhe me kualutet maksimal. NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra: Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te l

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 21:24
 • Termo MK - 4-She

  Termo MK - 4-She

  Shes termon me mbajtësen (këmbët) e saje prej hekuri me rrota. Ka termostatin e zgjatur për kontrollimin e temperaturës se dhomës, ka edhe afërsisht 5 - 6m kabllo trefazore. Duhet ndërruar nxehëset (

  45 €
  Gjilan
  18 shkurt 20:34
 • Radiator per nxemje qendrore 1 cope

  Radiator per nxemje qendrore 1 cope

  Shes 1 copë - radiatorin e nxehjeve qendrorë me dimensionet: I gjate 1 Metër i Larte 29 CM i Gjere 15 CM Radiatori është i ri, është vendosë dhe menjëherë është hekë për shkak të ndryshimit të papri

  35 €
  Gjilan
  18 shkurt 20:34
 • Makin per larjen e teshave

  Makin per larjen e teshave

  Maqine per larjen e teshave po sa ardhte prej ch.... Opel golf passat shtepija troje bmw mercdes ford kombi ttiki citroen fiat tl ...m

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 19:44
 • Shporet Alfa-plam

  Shporet Alfa-plam

  Shitet shporeti alfa-plam me dimensione te furres 45,i ri vetem dy jave i perdorur.Çmimi i shitjes sipas marveshjes

  Me Marrveshje
  Pejë
  18 shkurt 19:38
 • dritare prej druri nga sllovenia

  dritare prej druri nga sllovenia

  dritare nga druri pa asnje grrith nga sllovenia nga klasi i par, jan 6 dritare.

  400 €
  Shtime
  18 shkurt 19:31
 • Maqin e enve Defekt Ndrim me Biciklet apo najsen t

  Maqin e enve Defekt Ndrim me Biciklet apo najsen t

  Shitet maqina e Enve Gorenje -Programatori Defekt shum pak eperdort garancioni ikahup edhe skumujt mequ servis Ndrim menajsen per kerre

  60 €
  Lipjan
  18 shkurt 19:25
 • Lavatriqe Ariston Bauknet Defekt Ndrim me Guma

  Lavatriqe Ariston Bauknet Defekt Ndrim me Guma

  Lavatriqe Ariston edhe Bauknet programatorat defekt NDRIM me guma Dimrit /205/55/16 ose 195/50/15 ose fellne vler maqines qmimi per 2yat. 70€

  70 €
  Lipjan
  18 shkurt 19:25
 • NXEMJE QENDRORE instalimi montimi GRATIS

  NXEMJE QENDRORE instalimi montimi GRATIS

  Me rastin e 17 Shkurtit Dites se Pavarsis se KOSOVES OFERT free SPECIALE nga 17.02.2017 deri me 17.02.2018 per te gjith klientet tone. BAZA HIDRO TERM bejm instalimin e ngrohjes qendrore dhe instali

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 18:45
 • shitet lavatriqe

  shitet lavatriqe

  Shitet lavatriqe ka vetem llagerin e thyer tjerat i ka krejt ne rregull Viber 049 842 203

  Me Marrveshje
  Malisheve
  18 shkurt 17:28
 • Shitet

  Shitet

  Shitet shporeti tipi alfa 90 ne gjendje shume te mire.Qmimi 100 €

  100 €
  Obiliq
  18 shkurt 17:28
 • Zgare

  Zgare

  shitet zgare me kama te zmontueshme .eshte ideale per piknik sepse merret shum leht me vete ne makin dhe nuk ze shum vend.çmimi per zgaren me kama 50 cm eshte 40 mi lek i diskutueshem,ndersa per zgare

  40 Lek
  Shkodër
  18 shkurt 16:34
 • Termo 4 - 2.5

  Termo 4 - 2.5

  Shiten Termot 4 dhe 2.5 Termo 4 - 100€ Termo 2.5 - 160€ Nese i merni te dyjat at'her qmimi eshte 250€

  250 €
  Pejë
  18 shkurt 15:29
 • Shitet

  Shitet

  Shitet frizi ne gjendje te mir

  300 €
  Prizren
  18 shkurt 14:51