Teknik dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Shes mullirin e kafes per expreso
  Teknik dhe paisje

  Shes mullirin e kafes per expreso

  Shes mullirin ne gjendje te rregull Tel 046176333 Viber 38344176333

  Pejë Sot, 01:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Centrometal Shporet Kroat
  Teknik dhe paisje

  Centrometal Shporet Kroat

  Shes SHPORET Centrometal, prodhim Kroat, shporeti eshte perdorur por i ruajtur, ne te kane qene te l

  Gjilan Sot, 01:09
  550 €
 • 0 foto
  BLEJM LAVATRIQE nga 10 deri 30 euro 044 481 885
  Teknik dhe paisje

  BLEJM LAVATRIQE nga 10 deri 30 euro 044 481 885

  blejm lavatriqe gorenje beko dhe si dhe bajm servisimin e tyre poashtu posedojm pjes rezerv per shu

  Prishtinë Dje, 23:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SERVIS LABI servisojm lavatriqe gorenje beko etj
  Teknik dhe paisje

  SERVIS LABI servisojm lavatriqe gorenje beko etj

  elektroservis labi bejm servisimin e lavatriqeve gorenje beko etj

  Prishtinë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motor per gorenje
  Teknik dhe paisje

  motor per gorenje

  motorra per gorenje te gjitha llojeve

  Prishtinë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pllaka programer per gorenje
  Teknik dhe paisje

  pllaka programer per gorenje

  kemi pllaka per gorenje

  Prishtinë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  program per gorenje
  Teknik dhe paisje

  program per gorenje

  programe per gorenje dhe te ndryshem

  Prishtinë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  rrjeta ,instalime te ndryshme per lavatriqe gorenj
  Teknik dhe paisje

  rrjeta ,instalime te ndryshme per lavatriqe gorenj

  rrjete ,instalim per lloje te ndryshme bejm servisimin e tyre

  Prishtinë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motorr per lavatriqe
  Teknik dhe paisje

  motorr per lavatriqe

  motorr per lavatriqe gorenje

  Prishtinë Dje, 23:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kazana te gorenjes dhe beko
  Teknik dhe paisje

  kazana te gorenjes dhe beko

  kemi kazana te per gorenje beko dhe te ndryshem

  Prishtinë Dje, 23:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme servisimin dhe blerjen e lavatriqeve gorenje
  Teknik dhe paisje

  Bejme servisimin dhe blerjen e lavatriqeve gorenje

  gorenje beko samsung etj

  Prishtinë Dje, 23:39
  15 €
 • 0 foto
  SERVIS per GORENJE ,BEKO ETJ +383-45-212-259
  Teknik dhe paisje

  SERVIS per GORENJE ,BEKO ETJ +383-45-212-259

  servisojm lavatriqe GORENJE ,, BEKO ETJERA gjithashtu i BLEJM LAVATRIQET QE JU SI PERDORNI thirr ne

  Prishtinë Dje, 23:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJM LAVATRIQE 10 deri 30 e thirr+37745212259
  Teknik dhe paisje

  BLEJM LAVATRIQE 10 deri 30 e thirr+37745212259

  blejm lavatriqe: gorenje, beko, siemens, bosch dhe lloje te ndryshme me defekt. na kontaktoni ne vib

  Prishtinë Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S E R V I S  per  L A V A T R I Q E
  Teknik dhe paisje

  S E R V I S per L A V A T R I Q E

  i rregullojm lavatrqet si Beko, Gorenje, Siemens, bosch etjera njeherit lavatriqet qe nuk i riparon

  Prishtinë Dje, 23:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Pejë Dje, 23:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shporet per nxemje qendrore ABC 30kw
  Teknik dhe paisje

  Shporet per nxemje qendrore ABC 30kw

  Shitet shporeti per nxemje qendrore ABC 30KW nje prej me te mireve ne treg. Arsyeja e shitjes e kam

  Lipjan Dje, 23:30
  550 €
 • 4 foto
  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut ME QERA
  Teknik dhe paisje

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut ME QERA

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Prishtinë Dje, 23:29
  1 €
 • 4 foto
  APORATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES MYKUT
  Teknik dhe paisje

  APORATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES MYKUT

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Prishtinë Dje, 23:29
  1 €
 • 5 foto
  Fshis speciale Ritello R2 - Pastrim te thelle
  Teknik dhe paisje

  Fshis speciale Ritello R2 - Pastrim te thelle

  Fshis speciale Ritello R2 - Pastrim te thelle te shtepise, kunder alergjis, aromatik etj Kontakto:

  Mitrovicë Dje, 23:28
  1.800 €
 • 4 foto
  Maqina per vllag myk lageshti? IPEN NE SHERBIM
  Teknik dhe paisje

  Maqina per vllag myk lageshti? IPEN NE SHERBIM

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqi

  Prishtinë Dje, 23:25
  1 €
 • 4 foto
  APORAT kunder Mykut VLLAGES Lagështisë?
  Teknik dhe paisje

  APORAT kunder Mykut VLLAGES Lagështisë?

  Aporat kunder lageshtisëvllages mykut Kontakt +383-44--395-435 ☎️?☑️ 1€ Pristina Kontakt +3

  Prishtinë Dje, 23:24
  1 €
 • 4 foto
  APORATE PER HEQJEN E MYKUT LAGESHTIS VLLAGES
  Teknik dhe paisje

  APORATE PER HEQJEN E MYKUT LAGESHTIS VLLAGES

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqin

  Prishtinë Dje, 23:24
  1 €
 • 6 foto
  Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut
  Teknik dhe paisje

  Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqi

  Prishtinë Dje, 23:23
  1 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Ferizaj Dje, 23:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Klinë Dje, 23:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigorifer elektrolux
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer elektrolux

  Shitet frigoriferi ne gjendje te mir Lartsia 1meter.5cm Gjersia 55cm Viber +38349200318

  Pejë Dje, 23:18
  90 €
 • 0 foto
  BOJER ME PLIN EXPRES
  Teknik dhe paisje

  BOJER ME PLIN EXPRES

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Lipjan Dje, 23:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHES KALDAN E RE BUDERUS GJERMAN
  Teknik dhe paisje

  SHES KALDAN E RE BUDERUS GJERMAN

  Kaldaja eshte me diegie te naftes dhe me llozh ule, eshte prodhim Gjerman Buderus eshte me nje kapac

  Gjilan Dje, 23:14
  2.190 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Deqan Dje, 23:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Frigorifer ngjendje tmir
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer ngjendje tmir

  Shitet frigoriferi ngjendje tmi Gjatsia 1.05cm Gjersia 55cm Viber +38349200318

  Gjakovë Dje, 23:10
  80 €
 • 1 foto
  Der e aluminit 200×70cm
  Teknik dhe paisje

  Der e aluminit 200×70cm

  Shes deren e perdorne osht alumin dimenzionet 2m. Me 70cm eka edhe kornizen. Viber +38349200318 04

  Pejë Dje, 23:07
  40 €
 • 5 foto
  Whirpool
  Teknik dhe paisje

  Whirpool

  tansportin e bej une ne cdo vend ne shqiperi falas Frigorifer frizer max 215 liter sipas specifikav

  Tiranë Dje, 23:06
  260 Lek
 • 0 foto
  BOJLERa ME PLIN ,VILLA DHE VIKENDICA
  Teknik dhe paisje

  BOJLERa ME PLIN ,VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Deqan Dje, 23:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN RISI
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN RISI

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Prizren Dje, 23:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Teknik dhe paisje

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Dragash Dje, 23:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtrat luhates per femije
  Teknik dhe paisje

  Shtrat luhates per femije

  Shitet shtrati qe luhatet ne gjendje shume te mire. E perdorur vetem 2 muaj. Dimesionet 90me50 Jogi

  Prishtinë Dje, 22:33
  50 €
 • 2 foto
  Makinë Larëse (LAVATRIQE)
  Teknik dhe paisje

  Makinë Larëse (LAVATRIQE)

  Në gjendje të rregullt.

  Prizren Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer (Friz)
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer (Friz)

  Në gjendje të rregullt.

  Prizren Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TV PHILIPS
  Teknik dhe paisje

  TV PHILIPS

  Në gjendje perfekte. Shumë pak i përdorur, i ardhur nga Ch. Është tv i madh.

  Prizren Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes friteze De longhi ne vlore
  Teknik dhe paisje

  Shes friteze De longhi ne vlore

  Shes friteze de longhi,me tub shkarkimi te vajit,ne gjendje shume te mire,dy here e perdorur,cmim i

  Vlorë Dje, 21:46
  4.000 Lek
 • 4 foto
  SERVISI i Brenerav me pelet B-max
  Teknik dhe paisje

  SERVISI i Brenerav me pelet B-max

  Bejmë Shëndrroni kaldajen tuaj me dru dhe thengjill ne ngrohje me pelet me seti ITALIJAN firmes B-M

  Prishtinë Dje, 21:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Spirator per kuzhin
  Teknik dhe paisje

  Spirator per kuzhin

  Spirator per kuzhin I ri I ardhun nga zvicrra

  Pejë Dje, 21:46
  60 €
 • 1 foto
  djath
  Teknik dhe paisje

  djath

  Djath,Maz,vez

  Gllogoc Dje, 21:43
  1 €
 • 2 foto
  Shporeti Alfa
  Teknik dhe paisje

  Shporeti Alfa

  Shitet shporeti gjysem Alfa

  Gllogoc Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mates i lageshtise dhe temperatures per inkubator
  Teknik dhe paisje

  Mates i lageshtise dhe temperatures per inkubator

  Shes matesin e lageshtise per inkubator. Baterite e matesit nuk jane te llogaritur ne cmim, ato duh

  Gjilan Dje, 21:22
  10 €
 • 6 foto
  Aksion!! Tush Kabin 100x100 cm - 140 Euro
  Teknik dhe paisje

  Aksion!! Tush Kabin 100x100 cm - 140 Euro

  Tush Kabin 100 cm x 100 cm - Me Xham sigurie Hidrosanitaria "VASKA" Rr. Vllezrit Gervalla, Feriza

  Ferizaj Dje, 21:19
  140 €
 • 3 foto
  Alfa
  Teknik dhe paisje

  Alfa

  Shesim shporeta alfa për nxemje qendrore

  Shtime Dje, 21:18
  300 €
 • 0 foto
  SHITET FRIGORIFER GIOVE
  Teknik dhe paisje

  SHITET FRIGORIFER GIOVE

  Shitet frigoriferi i pa perdorur italian : GIOVE II-320-M ST,i cili sherben per mbajtjen e fresket t

  Gjakovë Dje, 20:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sharp  furr per pul
  Teknik dhe paisje

  sharp furr per pul

  sharp furr per pul 40 minuta pula e gaqme me hager juboft mir edhe xen ushqimet adhur ga xhorm

  Lipjan Dje, 20:51
  55 €
 • 0 foto
  Shitet klima urgjent 20E
  Teknik dhe paisje

  Shitet klima urgjent 20E

  Shes klimen urgjent 20euro kontakt dhe viber +38345637263

  Obiliq Dje, 20:50
  20 €