Kosovë

Teknik dhe paisje në shitje në Kosovë

 • 4 foto
  Fshis elektirike e prodhimit gjerman Simens
  Teknik dhe paisje

  Fshis elektirike e prodhimit gjerman Simens

  Fshisa eshte e posaardhur nga Gjermania, e pa perdorur, ne paketim .Me te vin edhe 4 filtera(thasë).

  Mitrovicë Sot, 21:51
  100 €
 • 1 foto
  Tush kabine
  Teknik dhe paisje

  Tush kabine

  Shitet tush kabina komplet shum pak e perdorne ne gjendje mjaft te mire Shitet komplet Tush kabna X

  Prishtinë Sot, 21:51
  110 €
 • 5 foto
  shes Lavatriqe
  Teknik dhe paisje

  shes Lavatriqe

  shes lavatrieqn esht shum e rujtne .afshja se kam ble lsrje yhsrje ktet 6 mujs sesht pperdor ere es

  Prizren Sot, 21:45
  130 €
 • 1 foto
  Shitet lavatriqja
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatriqja

  Eshte e perdorur 2 muaj ne gjendje perfekte ,shitet per arsye te ndrrimit te vendbanimit .Hargjon sh

  Prishtinë Sot, 21:31
  250 €
 • 3 foto
  Shitet Rezervari i ujit 1000 litra
  Teknik dhe paisje

  Shitet Rezervari i ujit 1000 litra

  Shitet Rezervari i ujit 1000 litra.Bane te perdoret per uje te pjes.Eshte perdorur shum pak.E kam te

  Prishtinë Sot, 21:24
  80 €
 • 0 foto
  Shes lavatriqe BEKO
  Teknik dhe paisje

  Shes lavatriqe BEKO

  Shes lavatriqe BEKO me 1200 rrotullime në gjendje shumë të mirë teknike mirëpo ka qëndruar në ambien

  Prishtinë Sot, 21:21
  70 €
 • 1 foto
  Lavatriqje Beko
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqje Beko

  Shitet Lavatriqja ne gjendje te rregullt pune arsya e shitjes nuk e perdorim.

  Vushtrri Sot, 21:15
  110 €
 • 3 foto
  Kaldaja
  Teknik dhe paisje

  Kaldaja

  ---ADEM PETROL--Mamush-- Shesim Kalldaja me Qymyr edhe me Drunje te sistemi kompjuterik per her te

  Prizren Sot, 21:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Nxemje Qendror Model İ Ri dhe Kaldaja
  Teknik dhe paisje

  Nxemje Qendror Model İ Ri dhe Kaldaja

  Shesim Ratiator te diminzioneve te ndryshem prodhimi i malit Turko Gjerman me garanxion 10 vjet she

  Prizren Sot, 21:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Skara
  Teknik dhe paisje

  Skara

  Shiten dy skara me plin me gjatesi 48cm dhe 52 cm....me qmime 65€ dhe 75€. viber +383 45 3094

  Prizren Sot, 21:02
  65 €
 • 4 foto
  Carpigiani
  Teknik dhe paisje

  Carpigiani

  Ne shitje Maqina e Akullores e firmes Carpigiani eshte shum e rruajtur dhe ne gjendje te shkelqyer -

  Pejë Sot, 21:00
  3.200 €
 • 2 foto
  Kallda
  Teknik dhe paisje

  Kallda

  Shitet kalldaja 40 killovat me dru edhe me pelet

  Gjilan Sot, 20:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Nxemje
  Teknik dhe paisje

  Nxemje

  Shesë Ternon 2.5

  Mitrovicë Sot, 20:51
  160 €
 • 0 foto
  Shitet shporeti me pelet 50 kw
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti me pelet 50 kw

  Shitet shporeti me pelet centometal 50 kw

  Prizren Sot, 20:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE per Komor Ftohse AVULLUESI & Kompresori
  Teknik dhe paisje

  PAISJE per Komor Ftohse AVULLUESI & Kompresori

  SHITET : PAISJE per Komor Ftohse AVULLUESI & Kompresori Paisja osht n gjendje t rregullt dhe mu

  Ferizaj Sot, 20:51
  525 €
 • 2 foto
  Rrobaqepse
  Teknik dhe paisje

  Rrobaqepse

  Shesë Rrobaqepsen e firmes Bagat shume pak e perdorur.

  Mitrovicë Sot, 20:51
  120 €
 • 4 foto
  Frigorifer + Friz , Frigo Rosfaj
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer + Friz , Frigo Rosfaj

  SHITET - Frigorifer + Friz , I Madh per Lokale , Restorante , Kafiteri Etj Osht krejt komplet Rosf

  Ferizaj Sot, 20:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamini ne shitje
  Teknik dhe paisje

  Kamini ne shitje

  Shitet kamini Rustik prodhim i Alfa Plam per ngrohje me dru dhe thengjill. Kapaciteti ngrohes 11kW,

  Prishtinë Sot, 20:43
  120 €
 • 11 foto
  Aporat "SPECJAL "Për Lagështi Vllag Myk
  Teknik dhe paisje

  Aporat "SPECJAL "Për Lagështi Vllag Myk

  SHES APORATIN TE TEKNOLOGJIS SE RE TE VITI 2018 MULTI FUNKSJONAL ,APORATI E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN,M

  Prishtinë Sot, 20:41
  1 €
 • 5 foto
  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut
  Teknik dhe paisje

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqin

  Prishtinë Sot, 20:40
  1 €
 • 8 foto
  Aparata per tharjen e lageshtisë
  Teknik dhe paisje

  Aparata per tharjen e lageshtisë

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut Kontakt +383-44--395-435 ☎️?☑️ 1€ Pristina Kontakt +3

  Prishtinë Sot, 20:40
  1 €
 • 7 foto
  Nxemje qendrore me Gaz
  Teknik dhe paisje

  Nxemje qendrore me Gaz

  Shtet nxemja qendrore me gas per me shum kontakto 044/049131130

  Podujevë Sot, 20:39
  500 €
 • 4 foto
  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut ME QERA
  Teknik dhe paisje

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut ME QERA

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Prishtinë Sot, 20:39
  1 €
 • 4 foto
  APORATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES MYKUT
  Teknik dhe paisje

  APORATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES MYKUT

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Prishtinë Sot, 20:38
  1 €
 • 8 foto
  Fshisa & Nxemje qendrore Shitje/Instalim
  Teknik dhe paisje

  Fshisa & Nxemje qendrore Shitje/Instalim

  Bëjmë Shitjen dhe instalimin e sistemit të fshesave qendrore. Ekonomike ,qetësi, pastërti maksimale

  Prishtinë Sot, 20:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqina per vllag myk lageshti? IPEN NE SHERBIM
  Teknik dhe paisje

  Maqina per vllag myk lageshti? IPEN NE SHERBIM

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqi

  Prishtinë Sot, 20:20
  1 €
 • 0 foto
  Shporet alfa 20, alfa 27 dhe alfa 35
  Teknik dhe paisje

  Shporet alfa 20, alfa 27 dhe alfa 35

  Alfa 20kw 900 euro Alfa 27kw 1000 euro Alfa 35kw 1250 euro Sasia e limituar Porosite tani --> 04

  Prishtinë Sot, 20:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shporeta
  Teknik dhe paisje

  shporeta

  shiten shporetat montues dhe jo montues ne gjendje te rregullt te ardhun nga jasht me garancion mont

  Ferizaj Sot, 20:19
  100 €
 • 0 foto
  shes thithsen kacher nga ch
  Teknik dhe paisje

  shes thithsen kacher nga ch

  shes thithsen kacher ngjefhe te rregullt e ardhur na zvicrra

  Istog Sot, 20:19
  35 €
 • 4 foto
  APORAT kunder Mykut VLLAGES Lagështisë?
  Teknik dhe paisje

  APORAT kunder Mykut VLLAGES Lagështisë?

  Aporat kunder lageshtisëvllages mykut Kontakt +383-44--395-435 ☎️?☑️ 1€ Pristina Kontakt +3

  Prishtinë Sot, 20:19
  1 €
 • 11 foto
  APORAT PER HEQJEN E MYKUT VLLAGUT LAGESHTIS
  Teknik dhe paisje

  APORAT PER HEQJEN E MYKUT VLLAGUT LAGESHTIS

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Prishtinë Sot, 20:19
  1 €
 • 6 foto
  Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut
  Teknik dhe paisje

  Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqi

  Prishtinë Sot, 20:18
  1 €
 • 4 foto
  APORATE PER HEQJEN E MYKUT LAGESHTIS VLLAGES
  Teknik dhe paisje

  APORATE PER HEQJEN E MYKUT LAGESHTIS VLLAGES

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqin

  Prishtinë Sot, 20:18
  1 €
 • 3 foto
  Kamina me pelet
  Teknik dhe paisje

  Kamina me pelet

  Kamini me ngjyr te bardh eshte prodhim i Smederevo ndersa kamini me ngjyr te kuqe dhe zez eshte prod

  Pejë Sot, 20:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shporet per nxemje i ri 30kw
  Teknik dhe paisje

  Shporet per nxemje i ri 30kw

  Senko 30kw

  Prishtinë Sot, 20:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet makin e larjes (lavatriçe)
  Teknik dhe paisje

  Shitet makin e larjes (lavatriçe)

  Shitet makina e larjes se rrobave Samsung Çmimi 40 euro

  Prishtinë Sot, 20:12
  40 €
 • 3 foto
  Stufe me pelet
  Teknik dhe paisje

  Stufe me pelet

  Shitet stufa me pelet e perdorur dy vjete ne gjendje perfekte qmimi i te njejtit i ri 1700€ Un e she

  Fushë Kosovë Sot, 20:11
  850 €
 • 2 foto
  Shes kaldane me nafte prodhim gjerman
  Teknik dhe paisje

  Shes kaldane me nafte prodhim gjerman

  Shitet kaldaja 34 kw me nafte (lozh ulje) ose d3 kapaciteti deri ne 30 radiatora

  Prishtinë Sot, 20:00
  350 €
 • 2 foto
  Radiator
  Teknik dhe paisje

  Radiator

  Shitet kaloriferi ne gjendje te rregullt

  Prishtinë Sot, 20:00
  20 €
 • 0 foto
  Shiten 2 kamina  (dru) Diplomat
  Teknik dhe paisje

  Shiten 2 kamina (dru) Diplomat

  Shiten 2 kamina 21 kw per dru te ri kurr nuk jane ndezur Qmimi 500 euro per 1 kamin . PRODHIM

  Prishtinë Sot, 19:59
  500 €
 • 5 foto
  Shes frigorifer te Red Bullit
  Teknik dhe paisje

  Shes frigorifer te Red Bullit

  Shec dy cop frigorifer te Red Bullit ne gjendje shume te mire. Njeri eshte me i vogel kurse tjetri i

  Prishtinë Sot, 19:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes frizin Bosch economic - No Frost- 320 litra
  Teknik dhe paisje

  Shes frizin Bosch economic - No Frost- 320 litra

  Shes frizin Bosch economic - No Frost në gjendje të rregullt.Ai është për 320 litra dhe ka 7 dollapa

  Prishtinë Sot, 19:49
  220 €
 • 2 foto
  Shes makinën larëse Bauknecht-7 kg-1400 rrot.
  Teknik dhe paisje

  Shes makinën larëse Bauknecht-7 kg-1400 rrot.

  Shes makinën larëse Bauknecht-7 kg. Është digjitale,model i ri që ka 1400 rrotullime.

  Prishtinë Sot, 19:48
  185 €
 • 2 foto
  Shes frigorifer + friz Privileg-No Frost
  Teknik dhe paisje

  Shes frigorifer + friz Privileg-No Frost

  Shes frigorifer + friz Privileg-No Frost Është në gjendje të rregullt,pak i përdorur.

  Prishtinë Sot, 19:48
  220 €
 • 2 foto
  Shes lavatriçen Siemens 7 kg - 1400 rrotullime
  Teknik dhe paisje

  Shes lavatriçen Siemens 7 kg - 1400 rrotullime

  Shes lavatriçen Siemens 7 kg - 1400 rrotullime.Është digjitale e në gjendje të rregullt dhe pak e pë

  Prishtinë Sot, 19:48
  195 €
 • 1 foto
  Shes makinën larëse Siemens-8 kg-1400 rrot.
  Teknik dhe paisje

  Shes makinën larëse Siemens-8 kg-1400 rrot.

  Shes makinën larëse Siemens-8 kg Model i ri,është digjitale që ka 1400 rrotullime.

  Prishtinë Sot, 19:47
  220 €
 • 1 foto
   Shes makinën larëse Siemens-5 kg-45cm
  Teknik dhe paisje

  Shes makinën larëse Siemens-5 kg-45cm

  Shes makinën larëse Siemens-5 kg-45cm Model i ri,është në gjendje të regullt që ka 1000 rrotullime.

  Prishtinë Sot, 19:47
  135 €
 • 1 foto
  mikroval siemens nga gjermania
  Teknik dhe paisje

  mikroval siemens nga gjermania

  shum e mir

  Mitrovicë Sot, 19:46
  25 €
 • 2 foto
  Shes frigorifer + friz Siemens
  Teknik dhe paisje

  Shes frigorifer + friz Siemens

  Shes frigorifer + friz Siemens. Është në gjendje të rregullt. Inoks ose Rostfraj.Është pak i përdoru

  Prishtinë Sot, 19:45
  200 €
 • 1 foto
  Shes makinën larëse Miele-5 kg(1600 rrotullime)
  Teknik dhe paisje

  Shes makinën larëse Miele-5 kg(1600 rrotullime)

  Shes makinën larëse Miele-5 kg(1600 rrotullime) Është digjitale.

  Prishtinë Sot, 19:44
  220 €