Krujë

Teknik dhe paisje në shitje në Krujë

 • 0 foto
  Tostier
  Teknik dhe paisje

  Tostier

  Shitet Tostieri lart dhe posht esht me gaz. Esht perdorur vetem 1 muaj . Shitet per arsye te mbyllje

  Krujë 30 dhjetor 17:08
  150 Lek
 • 0 foto
  New LG Refrgerator
  Teknik dhe paisje

  New LG Refrgerator

  WHATSAPP ME +77769855117 100% Brand new original unlocked With 1 year international warranty Also c

  Krujë 14 qershor 14:13
  1.421 €
 • 1 foto
  Shitet frigoriferi ne gjendje pune 5000 lek
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigoriferi ne gjendje pune 5000 lek

  Shitet frigoriferi ne gjendje pune. 5000 lek

  Krujë 4 prill 10:08
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Pajise elektronike
  Teknik dhe paisje

  Pajise elektronike

  Shes dy frigorifere per lokale ose pasticeri te dyja bashke 45000 shiten per arsye te mbylljes se lo

  Krujë 2 prill 23:55
  45.000 Lek
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Teknik dhe paisje

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Krujë 1 gusht 19:29
  60.000.000 €