Kuçovë

Teknik dhe paisje në shitje në Kuçovë

 • 1 foto
  SHITET NGROHSE E RE 100.000 LEK !!!
  Teknik dhe paisje

  SHITET NGROHSE E RE 100.000 LEK !!!

  SHITET ngrohsja per ambjente shtepiake,shum ekonomike,eshte shum e re,e pa perdorur fare,e sapo ardh

  Kuçovë 8 korrik 13:36
  100.000 Lek