Kurbin

Teknik dhe paisje në shitje në Kurbin

 • 3 foto
  Paisje per prerjen e mishrave dhe sallameve
  Teknik dhe paisje

  Paisje per prerjen e mishrave dhe sallameve

  Esht ne gjendie te mir pune cmimi 300 euro

  Kurbin 28 gusht 20:41
  300 €
 • 0 foto
  4000 € deri në 350.000 €
  Teknik dhe paisje

  4000 € deri në 350.000 €

  për kërkesën tuaj më kontaktoni: [email protected]

  Kurbin 1 korrik 21:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lavatriqe pastrim kimik
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe pastrim kimik

  Lavatrice pastrim.kimik e sapo ardhur nga italia me te gjitha paisjet e gatshme per prove

  Kurbin 13 maj 14:33
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer freskues
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer freskues

  shitet frigoriferi per arsye mbyllje aktiviteti 0684884710 WhatsApp

  Kurbin 19 prill 19:04
  700 €