Lezhë

Teknik dhe paisje në shitje në Lezhë

 • 0 foto
  shes 2 kaldaja
  Teknik dhe paisje

  shes 2 kaldaja

  shes 2 kaldaja njera valliant 36 kv dhe tjetra 25 kv marke shume e mire te dyja 200 euro

  Lezhë 19 prill 11:27
  200 €
 • 5 foto
  Ene Kuzhine
  Teknik dhe paisje

  Ene Kuzhine

  Aldeos

  Lezhë 1 prill 15:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice

  Aldeos

  Lezhë 1 prill 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furra dhe mikrovala
  Teknik dhe paisje

  Furra dhe mikrovala

  Aldeos

  Lezhë 1 prill 13:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kondicionere
  Teknik dhe paisje

  Kondicionere

  Aldeos

  Lezhë 1 prill 13:36
  Me Marrveshje