Teknik dhe paisje në shitje në Novoberdë

 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN ,EKONOMIK
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN ,EKONOMIK

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Novoberdë 21 korrik 16:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Brand New Neff K3990X6GB frigorifer frigorifer ame
  Teknik dhe paisje

  Brand New Neff K3990X6GB frigorifer frigorifer ame

  Brand New Neff K3990X6GB frigorifer frigorifer amerikan Krahasuar Faqja e mirë Elektronikë Shtëpia

  Novoberdë 11 qershor 09:17
  450 €
 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Novoberdë 8 qershor 17:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Novoberdë 21 maj 14:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  cilësi të lartë Diazepam, Tramadol, Xanax, LSD, Bupernorphine, Dormicum, Bromazepam etj
  Teknik dhe paisje

  cilësi të lartë Diazepam, Tramadol, Xanax, LSD, Bupernorphine, Dormicum, Bromazepam etj

  Blej Benzodiazepines dhe opiates me çmime të mira Blej DIAZEPAM, ZOPICLONE, TRAMADOL, LEXAURIN ,

  Novoberdë 25 mars 15:46
  10 €
 • 0 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp  - Viber 0022962002097 / E - mail : sanchezaline24@gmail.com
  Teknik dhe paisje

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E - mail : [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp -

  Novoberdë 14 janar 21:05
  60.000.000 €
 • 11 foto
  Shitet Kumore Frigo
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kumore Frigo

  Shitet Frigo Komore ne Gjendje te mir. Sip. 6 me 4 = 24 m2 Lartesia 2.5 m Gjersia e Panellit osh

  Novoberdë 10 janar 01:25
  5.500 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Teknik dhe paisje

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Novoberdë 19 dhjetor 20:52
  50.000.000 €