Obiliq

Teknik dhe paisje në shitje në Obiliq

 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Obiliq 17 tetor 12:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shesim thengjill (qymyr)
  Teknik dhe paisje

  Shesim thengjill (qymyr)

  Bejme shitjen dhe transportin e thengjillit(qymyrit) te terur dhe te njome ne tere Kosoven vetem nga

  Obiliq 16 tetor 19:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Servisim i të gjitha aparateve elektrike shtëpiake
  Teknik dhe paisje

  Servisim i të gjitha aparateve elektrike shtëpiake

  Riparojmë: Lavatriqe,Enëlarëse,Bojler,Shporet Elektrik,Mikrovalë,Fshisa Elektrike,Terëse e teshave,

  Obiliq 16 tetor 09:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lavamani 20€
  Teknik dhe paisje

  Shitet Lavamani 20€

  Shitet Lavamani 20€

  Obiliq 24 shtator 21:21
  20 €
 • 2 foto
  Shitet Shporeti dhe Frigoriferi 100€
  Teknik dhe paisje

  Shitet Shporeti dhe Frigoriferi 100€

  Shitet Shporeti I rrymes 3faz Ngjendje Te Rregullt Kurse Frigoriferi eshte ne gjendje te rregullt

  Obiliq 24 shtator 21:12
  100 €
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Obiliq 24 shtator 10:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gjenerator (agregat)
  Teknik dhe paisje

  Gjenerator (agregat)

  Shitet,në gjendje të mirë,nuk i ka as 10 orë pune!

  Obiliq 12 shtator 17:29
  250 €
 • 2 foto
  Shitet llusteri
  Teknik dhe paisje

  Shitet llusteri

  Shitet llusteri pothuajse i ri dhe shume pak i perdorur

  Obiliq 11 shtator 20:50
  30 €
 • 0 foto
  Frigorifer-Elektrolux
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer-Elektrolux

  Shitet,shumë pak i përdorur,i ardhur nga Suedia!

  Obiliq 11 shtator 15:00
  100 €
 • 1 foto
  Teknike e bardhe
  Teknik dhe paisje

  Teknike e bardhe

  Shporeti 10 dite i perdorur, eshte krejt ne rregull.

  Obiliq 7 shtator 13:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten tegllat(kavanozat) 3llitersh 0.50
  Teknik dhe paisje

  Shiten tegllat(kavanozat) 3llitersh 0.50

  Shes tegllat 3 litra ka 0.50 cent copen me gjith kapak

  Obiliq 18 gusht 15:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitetet
  Teknik dhe paisje

  Shitetet

  8 kg ka nje defek kushton 20 ero

  Obiliq 18 gusht 12:42
  60 €
 • 0 foto
  Shiten tegllat(kavanozat) 3llitersh 0.50
  Teknik dhe paisje

  Shiten tegllat(kavanozat) 3llitersh 0.50

  Shes tegllat 3 litra ka 0.50 cent copen me gjith kapak

  Obiliq 17 gusht 12:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  mjeshter
  Teknik dhe paisje

  mjeshter

  riparojm , ndrrojm sanitari: tushkabina lavaman shole qeshmeve poashtu bejm ndrrimin e llusterave ,

  Obiliq 14 gusht 22:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET KALDAJA ME DRU E QYMYR 70kw
  Teknik dhe paisje

  SHITET KALDAJA ME DRU E QYMYR 70kw

  SHITET KALDAJA ME DRU E QYMYR 70 KW PAK E PERDORUR, NE GJENDJE TE RREGULLT. 800 EURO OSE OFERTA ME

  Obiliq 8 gusht 12:05
  800 €
 • 1 foto
  Mile
  Teknik dhe paisje

  Mile

  Mile komlet

  Obiliq 15 qershor 09:44
  100 €
 • 3 foto
  shes shporetin me qynga
  Teknik dhe paisje

  shes shporetin me qynga

  shes shporetin me qynga

  Obiliq 14 qershor 11:52
  70 €
 • 4 foto
  Makine per Larjen e Tepihave, Teraseve, Trotuareve
  Teknik dhe paisje

  Makine per Larjen e Tepihave, Teraseve, Trotuareve

  Makine Dr. Schnell’s Rapido Makine per Larjen e Tepihave, Teraseve, Trotuareve etj Shume e leht ne

  Obiliq 25 maj 21:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Lavatriqen
  Teknik dhe paisje

  Shes Lavatriqen

  Shes lavatriqen esht ne gjendje te rregullt

  Obiliq 16 maj 21:01
  70 €
 • 0 foto
  valon
  Teknik dhe paisje

  valon

  Shitet Lavatriçja Ne Gjendje teper tmir Arsyja e shitjes Kom ble Te re me Kg ma Tmadh per me shum K

  Obiliq 16 maj 09:34
  70 €
 • 2 foto
  Makina e qepjes
  Teknik dhe paisje

  Makina e qepjes

  Shitet makina e qepjes ne gjendje te rregullt asnjeher e perdorur e ardhur nga Austria qmimi sipas m

  Obiliq 14 prill 16:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frize 300l
  Teknik dhe paisje

  Frize 300l

  Shitet frizi 300l me xhama lart, eshte ne gjendje te rregullt. Cmimi sipas Marreveshjes Nr. tel - 04

  Obiliq 7 prill 22:42
  125 €
 • 0 foto
  Lled
  Teknik dhe paisje

  Lled

  She’s lledin 60 metra 2 euro metra

  Obiliq 4 prill 18:24
  120 €
 • 1 foto
  Friz
  Teknik dhe paisje

  Friz

  Delon 200L I perdorur 7muj Garancion 5vjet

  Obiliq 4 prill 17:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Friz
  Teknik dhe paisje

  Friz

  Friz DeLon 200L I perdorur vetem 6muaj Garancion 5vjet

  Obiliq 4 prill 17:19
  150 €
 • 0 foto
  LG frigorifer
  Teknik dhe paisje

  LG frigorifer

  Shitet frigoriferi LG

  Obiliq 4 prill 07:47
  20 €
 • 7 foto
  Shesim Thengjill (Qymyr)
  Teknik dhe paisje

  Shesim Thengjill (Qymyr)

  Shesim Thengjill (qymyr) ne te gjithe Kosoven Kemi qymyr 1)Terur 2)Njome 3)Te nxirrur me dore 4)te

  Obiliq 4 prill 07:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fshis
  Teknik dhe paisje

  Fshis

  Shes fshis me bateri ne gjendje shum te mir 044953735

  Obiliq 4 prill 01:03
  45 €
 • 9 foto
  Shesim Thengjill (qymyr)
  Teknik dhe paisje

  Shesim Thengjill (qymyr)

  Shesim te gjitha llojet e thengjillit(qymyrit) dhe bejme transportin ne te gjithe kosoven

  Obiliq 4 prill 00:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shesim Thengjill(qymyr)
  Teknik dhe paisje

  Shesim Thengjill(qymyr)

  Shesim thengjill(qymyr) ne te gjithe kosoven kemi te gjitha llojet e thengjillit (qymyrit)

  Obiliq 3 prill 23:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shportet gjysem Alfa
  Teknik dhe paisje

  Shportet gjysem Alfa

  Shesh shporetin gjysem alfa,ne gjendje te rregullt dhe shume pak i perdorun

  Obiliq 3 prill 19:15
  170 €
 • 2 foto
  Stuf
  Teknik dhe paisje

  Stuf

  Stuf

  Obiliq 3 prill 18:33
  90 €
 • 3 foto
  Makina per qepje
  Teknik dhe paisje

  Makina per qepje

  Shiten makinat per qepje ne gjendje te rregullt te reja

  Obiliq 3 prill 12:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tv samsung 42\"
  Teknik dhe paisje

  Tv samsung 42\"

  Televizori eshte ne gjendje te rregullt per me shum informata na kontaktoni.

  Obiliq 3 prill 11:30
  250 €
 • 0 foto
  Shitet Frigoriferi
  Teknik dhe paisje

  Shitet Frigoriferi

  Shitet Frigoriferi ne gjendje te mir

  Obiliq 3 prill 09:56
  1 €
 • 2 foto
  Shitet maqina indesit
  Teknik dhe paisje

  Shitet maqina indesit

  Shes maqinen e teshave prodhuesi italian marka indesit 4 kg ne gjendje të rregullt maqina i lanë dhe

  Obiliq 3 prill 06:26
  100 €
 • 8 foto
  Kalldaja per nxhemje
  Teknik dhe paisje

  Kalldaja per nxhemje

  kemi kalldaja te gjitha te ardhur nga zvicerra. Cmimi me marraveshtje sipas KV. Tel. / Viber: +417

  Obiliq 3 prill 06:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Cd player
  Teknik dhe paisje

  Cd player

  Shes cd player dvd ne gjendje te mir Montimi gratias Viber +37744361792

  Obiliq 2 prill 23:52
  45 €
 • 1 foto
  Gorenje WA 61061R 7kg
  Teknik dhe paisje

  Gorenje WA 61061R 7kg

  Gorenje 7kg, me boshtin, llagerat e ri me dy vjet granacion, brushat e motorrit te reja, komplet pll

  Obiliq 1 prill 10:37
  90 €
 • 5 foto
  Makina te qepjes
  Teknik dhe paisje

  Makina te qepjes

  Makina te qepjes te ardhura nga gjermania 50€ Qmimi per cop

  Obiliq 1 prill 08:14
  50 €
 • 6 foto
  Makin e qepjes se robave
  Teknik dhe paisje

  Makin e qepjes se robave

  Jan te reja pa i perdor hiq as ni her jan 2 makina te qepjes dhe 1 pegel pa u perdor jan mar ne pro

  Obiliq 31 mars 22:42
  1.200 €
 • 1 foto
  Shef Furr elektrike me Plloqa me xham
  Teknik dhe paisje

  Shef Furr elektrike me Plloqa me xham

  Shes Furr elektrike Si dhe plloqen me xham nalt. Furra xhendje te rregullt

  Obiliq 31 mars 15:59
  70 €
 • 1 foto
  Shes shporet elektrik me plloq te xhamit
  Teknik dhe paisje

  Shes shporet elektrik me plloq te xhamit

  Shes shporet elektrik gjendje te rregullt

  Obiliq 31 mars 09:20
  70 €
 • 4 foto
  Shitet frigoriferi Beko ne rregulle
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigoriferi Beko ne rregulle

  Shitet ne gjendje te rregullte

  Obiliq 31 mars 07:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Invertor 500 wat dhe 1000 wat
  Teknik dhe paisje

  Invertor 500 wat dhe 1000 wat

  shiten invertort ne gjendje te rregullt 500 dhe 1000 wat te aedhun nga jasht vendi obiliq qmimi 60

  Obiliq 30 mars 19:25
  60 €
 • 3 foto
  Kamin 11 kw Rini 11 Biobomi soloven
  Teknik dhe paisje

  Kamin 11 kw Rini 11 Biobomi soloven

  Eshte ne gjendje shum te mire i bler para 1 viti ne gorenje .1 vit i perdorur ne gjendje ahum te mir

  Obiliq 14 janar 10:24
  610 €
 • 0 foto
  kalorifer
  Teknik dhe paisje

  kalorifer

  Shes kalorifer 6kw e ka edhe termo mermostatin Viber +37744361792

  Obiliq 11 janar 13:44
  45 €
 • 1 foto
  stuf
  Teknik dhe paisje

  stuf

  Shiten 2 stufa per dru apo qymyr. Per me shum informata na kontaktoni ne nr. +38345892863.

  Obiliq 3 janar 13:44
  50 €
 • 0 foto
  Shes enelaresen urgjent
  Teknik dhe paisje

  Shes enelaresen urgjent

  Shes enelaresen ne gjendje te mire me çmim 65€ ( i diskutueshem) . Per me shume kontaktoni nr. 044 4

  Obiliq 13 shtator 21:24
  65 €