Pejë

Teknik dhe paisje në shitje në Pejë

 • 1 foto
  kru automatik
  Teknik dhe paisje

  kru automatik

  e nxen ujin direkt

  Pejë Sot, 12:58
  40 €
 • 5 foto
  Lavatriqe Beko
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Beko

  Shitet lavatriqja e modelit Beko me 1000 rrotullime ,lavatriqja eshte 5 kg . Qmimi i volitshem.

  Pejë Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Wifi kamer per shtepi
  Teknik dhe paisje

  Wifi kamer per shtepi

  Shes kameren me wifi per shtepi, e perdorur. 1 kamer Wifi + monitori Modeli Technaxx TX-28 Qmimi i

  Pejë Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamina me pelet
  Teknik dhe paisje

  Kamina me pelet

  Kamini me ngjyr te bardh eshte prodhim i Smederevo ndersa kamini me ngjyr te kuqe dhe zez eshte prod

  Pejë Sot, 11:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHPORET ME DRU
  Teknik dhe paisje

  SHPORET ME DRU

  I perdorun shitet lir .

  Pejë Sot, 07:45
  70 €
 • 4 foto
  shes kamin
  Teknik dhe paisje

  shes kamin

  shes kamin shum pak i perdorun

  Pejë Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet shporeti me pilet
  Teknik dhe paisje

  shitet shporeti me pilet

  shitet shporeti me pilet i ruajtur shum dhe pak i perdorur viber +38344139074

  Pejë Dje, 17:40
  500 €
 • 0 foto
  FRIGORIFER !!
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER !!

  Shes frigoriferin me xham nga 3 anet i pershtatshem per torte, pije etj. Frigoriferi eshte i ri siq

  Pejë Dje, 12:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mall i importuar nga Gjermania
  Teknik dhe paisje

  Mall i importuar nga Gjermania

  Shes mallin me shumic dhe pakic te ardhur nga Gjermania, artikuj te ndryshme : mjete te punes, pajis

  Pejë Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes mullirin e kafes per expreso
  Teknik dhe paisje

  Shes mullirin e kafes per expreso

  Shes mullirin ne gjendje te rregull Tel 046176333 Viber 38344176333

  Pejë Dje, 01:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes shporet alfa
  Teknik dhe paisje

  Shes shporet alfa

  Shes shporet alfa shum i rujtur shum pak i perdorur ne gjendje te rregullt

  Pejë 15 gusht 23:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Panela Solar per ujë te nxehte dhe nzemje
  Teknik dhe paisje

  Panela Solar per ujë te nxehte dhe nzemje

  Kompani e specializuar për shitje, projektim dhe montim të nxemjes solare e cila ju mundeson qe te p

  Pejë 14 gusht 16:08
  800 €
 • 0 foto
  Maqin per lamje gorenje
  Teknik dhe paisje

  Maqin per lamje gorenje

  Shes makinen gorenje per larje te robave ka defekt pompen e ujit qe e nxir ujin jasht me ndreq kusht

  Pejë 14 gusht 13:23
  70 €
 • 5 foto
  shitet frigorifer i ardhur nga zvicrra
  Teknik dhe paisje

  shitet frigorifer i ardhur nga zvicrra

  shitet frigoriferi i ardhur nga ch dhe eshte i gatshem per pune

  Pejë 14 gusht 10:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Friz 100euro
  Teknik dhe paisje

  Friz 100euro

  Friz i bajtur ne gjendje te regullt 100euro

  Pejë 13 gusht 13:44
  100 €
 • 3 foto
  shitet KRONI per uje te nxeht direkt
  Teknik dhe paisje

  shitet KRONI per uje te nxeht direkt

  kru qe nxen ujin direkt

  Pejë 11 gusht 15:25
  40 €
 • 10 foto
  Projektora
  Teknik dhe paisje

  Projektora

  Projektora te ardhur nga gjermania pothuajse te ri Acr hdmi wifi USB 400€ philips 80€ -100€ tosh

  Pejë 11 gusht 14:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Klima samsung
  Teknik dhe paisje

  Klima samsung

  Klima samsung. 18. 22 te perdorura ne gjendje shume te mire 044/49267422

  Pejë 9 gusht 08:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  frigorifer dhe friz ne gjendje shum te mire
  Teknik dhe paisje

  frigorifer dhe friz ne gjendje shum te mire

  shes dy frigorifer amerikan te servisuar dhe ne gjendje shum te mire pune 049267422

  Pejë 9 gusht 08:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes bojler
  Teknik dhe paisje

  Shes bojler

  Shes bojler të vogël i cili montohet nalt Bojleri është në gjendje të mir është 5 litra është gorenj

  Pejë 8 gusht 18:46
  40 €
 • 2 foto
  shes shporet alfa 27 kw
  Teknik dhe paisje

  shes shporet alfa 27 kw

  shes shporet alfa 27 kw per nzemje qindrore.shporeti osh perdor vetem ni sezon. shporeti shitet komp

  Pejë 7 gusht 18:43
  620 €
 • 1 foto
  Kamin me pelet
  Teknik dhe paisje

  Kamin me pelet

  I perdorur 5 muaj ne gjendje shum te mir i pershtatshem per 90m2 hapesir nga firma Centrimental 12Kw

  Pejë 7 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes shporet
  Teknik dhe paisje

  Shes shporet

  Shes shporet gorenje i përdorur por në gjendje të regullt

  Pejë 7 gusht 14:22
  120 €
 • 4 foto
  Shes frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Shes frigorifer

  Shes frigorifer samsung i prdodur po në gjendje të regullt

  Pejë 7 gusht 14:14
  120 €
 • 1 foto
  Nutribullet
  Teknik dhe paisje

  Nutribullet

  Osht e re gati hiq e perdorme

  Pejë 7 gusht 11:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ffurre
  Teknik dhe paisje

  Ffurre

  Shitet für buke shum mark e mir osht e madhe deri ne 200 bin me rrym per me shum kontaktoni ne numer

  Pejë 5 gusht 22:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin e qepjes bagat
  Teknik dhe paisje

  Makin e qepjes bagat

  Shitet makina e qepjes bagat shum gjendje te mir. Osht me rrym edhe me kamm.per ma shum tel.. 04441

  Pejë 5 gusht 16:18
  120 €
 • 4 foto
  Shes mini shporet je gjendje shume te mire
  Teknik dhe paisje

  Shes mini shporet je gjendje shume te mire

  Shitet mini shporet ne gjendje shum te mire me garancion te blerjes.

  Pejë 5 gusht 13:09
  50 €
 • 2 foto
  Friz top gjendje me gjoma
  Teknik dhe paisje

  Friz top gjendje me gjoma

  Friz per shtepi apo biznes

  Pejë 4 gusht 19:56
  130 €
 • 3 foto
  Kamin per shtepi apo biznes
  Teknik dhe paisje

  Kamin per shtepi apo biznes

  Kamin per shtepi apo biznes

  Pejë 4 gusht 19:48
  240 €
 • 5 foto
  shes shporet alfa 27 kw per nzemje qindrore
  Teknik dhe paisje

  shes shporet alfa 27 kw per nzemje qindrore

  shes shporet alfa 27 kw per nzemje qendror komplet me pump me boc me ventila me qungakomplet.shporet

  Pejë 4 gusht 00:36
  630 €
 • 0 foto
  Bojler 120l per nxemje qendrore bon edhe me rryme
  Teknik dhe paisje

  Bojler 120l per nxemje qendrore bon edhe me rryme

  Bojler Leov 120l per nxemje qendrore qe bon edhe me rryme. Bojleri eshte perdorur vetem nje vit dhe

  Pejë 4 gusht 00:16
  100 €
 • 1 foto
  Shes dy friza 1200L
  Teknik dhe paisje

  Shes dy friza 1200L

  Shes dy friza ne gjendje shum te mire cmimi per cop 450 euro.

  Pejë 2 gusht 17:42
  450 €
 • 1 foto
  Fontan per boza dhe limonad me tri dollapa
  Teknik dhe paisje

  Fontan per boza dhe limonad me tri dollapa

  Shitet fontana ne gjendje te shkelqyer, shume pak e perdorur çmimi 430 euro

  Pejë 1 gusht 12:43
  430 €
 • 2 foto
  Fure e picave me ryme dhe me pline
  Teknik dhe paisje

  Fure e picave me ryme dhe me pline

  Shitet fura e picave 65 cm me te gjitha pajisjet dhe tepsijat. Po ashtu ka edhe tavolinen e vet dhe

  Pejë 1 gusht 12:33
  550 €
 • 0 foto
  Shes shprete alpha
  Teknik dhe paisje

  Shes shprete alpha

  Per me shume informata na kontaktoni nr 043712081

  Pejë 1 gusht 09:12
  50 €
 • 3 foto
  Shes shporet
  Teknik dhe paisje

  Shes shporet

  Shes shporetin gjys alfa i cili është i përdorur por në gjendje të mir

  Pejë 30 korrik 14:47
  140 €
 • 0 foto
  Shitet inventori
  Teknik dhe paisje

  Shitet inventori

  Invetori shitet osht i mir shum

  Pejë 30 korrik 12:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet alfa plam nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shitet alfa plam nxemje qendrore

  Shitet alfa plam osht 23 kw me pelet

  Pejë 30 korrik 12:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shporet Končar
  Teknik dhe paisje

  Shporet Končar

  E shes ket shporet končar, punon sikur i rri, shum mire nxen, mundet mu pordor si dyfazor dhe trefa

  Pejë 30 korrik 11:38
  40 €
 • 0 foto
  Blender / Shtrydhes frutave
  Teknik dhe paisje

  Blender / Shtrydhes frutave

  Shitet shtrydhes / blender shume pak i perdorur ne gjendje te rregullt, shitet shkak i mosperdorimit

  Pejë 30 korrik 11:38
  25 €
 • 2 foto
  Frigorofer
  Teknik dhe paisje

  Frigorofer

  Shitet frigoriferi intercool ne gjendje te rregullt, marka intercool Per me shum kontakto +377 44 71

  Pejë 30 korrik 11:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  xhakuzi
  Teknik dhe paisje

  xhakuzi

  shitet shum pak e perdorne

  Pejë 30 korrik 11:26
  1.099 €
 • 2 foto
  xhakuzi
  Teknik dhe paisje

  xhakuzi

  shum pak e perdorne qmimi i diskutushem

  Pejë 30 korrik 11:18
  350 €
 • 0 foto
  Lavatriqe Gorenje 693
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje 693

  Lavatriqja ka defekt llagerin e kazanit

  Pejë 28 korrik 10:14
  1 €
 • 1 foto
  Bojler per nxemje qendrore 120l bon edhe me rryme
  Teknik dhe paisje

  Bojler per nxemje qendrore 120l bon edhe me rryme

  Bojler Leov per nxemje qendrore me sasi prej 120l, por mund te perdoret edhe pa nxemje qendrore. Esh

  Pejë 27 korrik 22:15
  100 €
 • 3 foto
  Shitet Kalldaja
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kalldaja

  Shitet Kalldaja per Nxemje Qendrore me Kapacitet 18kw, Firma Centrometal si ne foto dhe e perdorun v

  Pejë 27 korrik 15:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Saxhaki per hajvar
  Teknik dhe paisje

  Saxhaki per hajvar

  Saxhaki tavolina per hajvar dhe tavolina me gjom ne shitje

  Pejë 27 korrik 14:03
  60 €
 • 0 foto
  Lavatriqe Goreje 693
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Goreje 693

  Shes lavatriqe me defekt-(lageri i kazanit).

  Pejë 27 korrik 12:54
  70 €
 • 2 foto
  frigorifer friz mesistem automatik te akullit
  Teknik dhe paisje

  frigorifer friz mesistem automatik te akullit

  frigorifer friz me sisten automatik te akullit dhe uijt te ftoft ne gjendje shum te mire i servisua

  Pejë 26 korrik 01:04
  450 €