Pejë

Teknik dhe paisje në shitje në Pejë

 • 5 foto
  Wifi kamer per shtepi
  Teknik dhe paisje

  Wifi kamer per shtepi

  Shes kameren me wifi per shtepi, e perdorur. 1 kamer Wifi + monitori Modeli Technaxx TX-28 Qmimi i

  Pejë Dje, 23:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamina me pelet
  Teknik dhe paisje

  Kamina me pelet

  Kamini me ngjyr te bardh eshte prodhim i Smederevo ndersa kamini me ngjyr te kuqe dhe zez eshte prod

  Pejë 11 tetor 20:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kallda me pelet
  Teknik dhe paisje

  Kallda me pelet

  Shes kallda me pelet dhe dru Kalldeja eshte i modelit thermoflux Shum pak eshte i perdorur Vetem 6

  Pejë 11 tetor 16:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqin lamjes
  Teknik dhe paisje

  Maqin lamjes

  Gorenje punon mir

  Pejë 11 tetor 12:51
  80 €
 • 4 foto
  Carpigiani
  Teknik dhe paisje

  Carpigiani

  Ne shitje Maqina e Akullores e firmes Carpigiani eshte shum e rruajtur dhe ne gjendje te shkelqyer -

  Pejë 11 tetor 10:34
  3.200 €
 • 3 foto
  Kalldaj me pelet
  Teknik dhe paisje

  Kalldaj me pelet

  Shitet kalldaja me pelet prodhuesi kroat

  Pejë 10 tetor 23:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Kalldaja
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kalldaja

  Shitet Kalldaja per Nxemje Qendrore me Kapacitet 18kw, Firma Centrometal si ne foto dhe e perdorun v

  Pejë 10 tetor 21:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shporeti i nxemjes qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti i nxemjes qendrore

  Shes shporetin e nxemjes qendorer edhe shporetin me dru ne gjendje te rregullt

  Pejë 10 tetor 16:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Panela Solar per ujë te nxehte dhe nzemje
  Teknik dhe paisje

  Panela Solar per ujë te nxehte dhe nzemje

  Kompani e specializuar për shitje, projektim dhe montim të nxemjes solare e cila ju mundeson qe te p

  Pejë 10 tetor 16:08
  800 €
 • 11 foto
  Mall i importuar nga Gjermania
  Teknik dhe paisje

  Mall i importuar nga Gjermania

  Shes mallin me shumic dhe pakic te ardhur nga Gjermania, artikuj te ndryshme : mjete te punes, pajis

  Pejë 10 tetor 08:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FRIGORIFER !!
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER !!

  Shes frigoriferin me xham nga 3 anet i pershtatshem per torte, pije etj. Frigoriferi eshte i ri siq

  Pejë 10 tetor 08:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Spirator per kuzhin
  Teknik dhe paisje

  Spirator per kuzhin

  Spirator per kuzhin I ri I ardhun nga zvicrra

  Pejë 7 tetor 10:42
  60 €
 • 2 foto
  Shtrydhese Frutash
  Teknik dhe paisje

  Shtrydhese Frutash

  Shtrydhesja “Jack Lalanne” ndryshe nga shtydheset e tjera, nxjerr 30% me shume leng. Fuqia e mot

  Pejë 7 tetor 09:09
  80 €
 • 1 foto
  kru automatik
  Teknik dhe paisje

  kru automatik

  e nxen ujin direkt

  Pejë 6 tetor 22:34
  40 €
 • 3 foto
  Ifyil hidro pelet kalda
  Teknik dhe paisje

  Ifyil hidro pelet kalda

  16+4 kw ne gjendje te rregullt vetem dy sezona e perdorur.

  Pejë 6 tetor 18:10
  1.100 €
 • 1 foto
  SHPORET I NXEMJES QENDRORE ME DRU DHE QYMYR
  Teknik dhe paisje

  SHPORET I NXEMJES QENDRORE ME DRU DHE QYMYR

  SHESIM SHPORETA ENRAD TE NXEMJES QENDRORE ME DRU DHE THENGJILL. 30kw - 870€ 40kw - 980€ 50kw - 1250

  Pejë 4 tetor 14:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  .1shitet dera e pllastikes
  Teknik dhe paisje

  .1shitet dera e pllastikes

  shitet dera e plastikes ne gjendje te mire ju mirepresim

  Pejë 3 tetor 12:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes mullirin e kafes per expreso
  Teknik dhe paisje

  Shes mullirin e kafes per expreso

  Shes mullirin ne gjendje te rregull Tel 046176333 Viber 38344176333

  Pejë 3 tetor 01:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fshes me korent
  Teknik dhe paisje

  Fshes me korent

  Fshes me uj shum praktike kunder pluhurit dhe perdoret per pastrimin e shtepis

  Pejë 1 tetor 14:13
  30 €
 • 2 foto
  Frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer

  Shes frigoriferin eshte i perdorur por ne gjendje shume e mire,

  Pejë 29 shtator 21:26
  75 €
 • 3 foto
  Frigorifer Samsung me ngrirje poshte
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Samsung me ngrirje poshte

  Per shitje frigorifer Samsung me ngrirje poshte. Frigoriferi eshte i perdorun por ne gjendje te rreg

  Pejë 29 shtator 17:37
  280 €
 • 3 foto
  Alfa Plam - Urgjentt.!!!
  Teknik dhe paisje

  Alfa Plam - Urgjentt.!!!

  Shes Alfa Plam, pak i perdorur, shiko fotot! Për me shumë Info: +38349230877 (viber).

  Pejë 25 shtator 22:52
  130 €
 • 8 foto
  thithse per lageshti vllag myk ?☔️☎️☎️☎️
  Teknik dhe paisje

  thithse per lageshti vllag myk ?☔️☎️☎️☎️

  Maqina për thithje të lagështis Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagës

  Pejë 25 shtator 22:50
  1 €
 • 2 foto
  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte)
  Teknik dhe paisje

  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte)

  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qet Te interesuarit kontaktoni ne numrin 049 234 451

  Pejë 25 shtator 18:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kallorifer
  Teknik dhe paisje

  Kallorifer

  Kallorifer trofaz pak i perdorur ne gjendje prefekte

  Pejë 24 shtator 17:29
  70 €
 • 5 foto
  Nxemje me rryme
  Teknik dhe paisje

  Nxemje me rryme

  Nxemje qendrore

  Pejë 24 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shporet alfa 90 H
  Teknik dhe paisje

  Shporet alfa 90 H

  Alfa 90 H ne gjendje te mir

  Pejë 23 shtator 17:57
  120 €
 • 1 foto
  Kamin me furr
  Teknik dhe paisje

  Kamin me furr

  shes kaminin me furr ne gjendje te mir shum i perdorur pak pjek shum mir

  Pejë 22 shtator 20:18
  230 €
 • 2 foto
  Lavatriqe Beko
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Beko

  Ne gjendje te mire

  Pejë 22 shtator 18:49
  70 €
 • 2 foto
  Shporeti I Smederevs
  Teknik dhe paisje

  Shporeti I Smederevs

  Shitet shporeti I Smederevs shum I mir I ri pothuajse vetem nje muaj I perdorur pjek shum mir ngroh

  Pejë 20 shtator 22:08
  170 €
 • 3 foto
  Makin e qepjes bagat
  Teknik dhe paisje

  Makin e qepjes bagat

  Shitet makina e qepjes bagat shum gjendje te mir. Osht me rrym edhe me kamm.per ma shum tel.. 04441

  Pejë 20 shtator 18:20
  120 €
 • 1 foto
  Shes dy nxemje Ferolli
  Teknik dhe paisje

  Shes dy nxemje Ferolli

  Jane ne gjendje perfekte veq pak te demtuara punojn shum mire.Keto duhet te lidhen me nxemje qendror

  Pejë 20 shtator 11:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Stufe per ngrohje qendrore me nafte Ecofalm
  Teknik dhe paisje

  Stufe per ngrohje qendrore me nafte Ecofalm

  Stufe per ngrohje qendrore me nafte Ecofalm Modeli : MAX 1 TC (L+S) Stufa vjen bashke me pajisjen pe

  Pejë 20 shtator 11:11
  1.400 €
 • 4 foto
  Shporet per nxemje qendrore 23kw
  Teknik dhe paisje

  Shporet per nxemje qendrore 23kw

  Shporeti eshte ne gjedje te rregullt.Kapaciteti 23kw. Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin e

  Pejë 19 shtator 21:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes shporetin me pelet.
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin me pelet.

  Eshte ne gjendje perfekte pak i perdorur.Nxen deri 130m2.

  Pejë 19 shtator 17:12
  500 €
 • 2 foto
  Shes Shporetin Alfa ne gjendje shume te mire
  Teknik dhe paisje

  Shes Shporetin Alfa ne gjendje shume te mire

  Shes Shporetin Alfa ne gjendje shume te mire. Qyngen shporeti e ka ne anen e majte.

  Pejë 18 shtator 23:08
  200 €
 • 0 foto
  Shporetë
  Teknik dhe paisje

  Shporetë

  Shitet stufa i ruajtur shum

  Pejë 18 shtator 18:19
  150 €
 • 1 foto
  Tharese robash
  Teknik dhe paisje

  Tharese robash

  Shitet tharesja e robave, e ardhur nga zvicra dhe ne gjendje shume te mire. Çmimi 130 euro

  Pejë 18 shtator 10:50
  130 €
 • 0 foto
  Shit
  Teknik dhe paisje

  Shit

  Pershedetje kam ne shitje shpret Te nxemjes qedrore mark kroat osh I batun ni vjet te iteresumt le t

  Pejë 17 shtator 23:38
  400 €
 • 1 foto
  SHES FSHISEN ELEKTRIKE BEKO E RE
  Teknik dhe paisje

  SHES FSHISEN ELEKTRIKE BEKO E RE

  shes fshisen Beko shum pak e perdorur e re

  Pejë 16 shtator 17:12
  40 €
 • 5 foto
  shitet frigorifer i ardhur nga zvicrra
  Teknik dhe paisje

  shitet frigorifer i ardhur nga zvicrra

  shitet frigoriferi i ardhur nga ch dhe eshte i gatshem per pune

  Pejë 16 shtator 10:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  hoverbord
  Teknik dhe paisje

  hoverbord

  shes hoverbord urgjent 120ero viber +383694736 me bllotuf

  Pejë 14 shtator 17:25
  120 €
 • 6 foto
  SHPORET PER NXEMJE ME DRU DHE PELET 42 kw
  Teknik dhe paisje

  SHPORET PER NXEMJE ME DRU DHE PELET 42 kw

  2 VJET I PERDORUN ME TE GJITHA PAJISJET PERCJELLESE VIBER +49 176 38780922

  Pejë 13 shtator 18:23
  1.800 €
 • 0 foto
  kamin ne shitje
  Teknik dhe paisje

  kamin ne shitje

  pak i perdorum ne gjendje te rregullt

  Pejë 11 shtator 21:30
  250 €
 • 2 foto
  Shporet me pelet
  Teknik dhe paisje

  Shporet me pelet

  Radiator Biolux 20KW me pelet ngjendje perfekte ,1sezon i perdorum me shpenzime minimale qmimi i ble

  Pejë 11 shtator 14:54
  1.200 €
 • 3 foto
  Kamin me pelet 11 KW
  Teknik dhe paisje

  Kamin me pelet 11 KW

  Shitet kamin me pelet 11KW per hapsir deri ne 100 metra katror. Kamini eshte ne gjendje shume te mir

  Pejë 10 shtator 23:28
  450 €
 • 1 foto
  Tushkad
  Teknik dhe paisje

  Tushkad

  Shitet tush kada me masazh radio e telefon i ka te gjitha funksijonet eshte ne gjendje te regullt pe

  Pejë 10 shtator 23:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer dhe friz
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer dhe friz

  Gjendje t mir punon shum mir

  Pejë 9 shtator 22:26
  90 €
 • 2 foto
  Rrobalarese Beko
  Teknik dhe paisje

  Rrobalarese Beko

  Shitet Rrobalaresi Beko 800 rmp A+, 6kg, ne gjendje te rregullte.

  Pejë 9 shtator 13:27
  100 €
 • 3 foto
  shpuret alfa
  Teknik dhe paisje

  shpuret alfa

  shum rujtune

  Pejë 9 shtator 11:42
  280 €