Shqipëri

Teknik dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  Ngrohes Ushqimi Elektrik - Ariete
  Teknik dhe paisje

  Ngrohes Ushqimi Elektrik - Ariete

  Ariete paraqet paisjen e saj me te re - Scaldi - ngrohesi elektrik i ushqimit. Fale formes se re dre

  Tiranë 27 shtator 11:35
  4.790 Lek
 • 0 foto
  Grires Choppy  (1836)
  Teknik dhe paisje

  Grires Choppy (1836)

  Grires kompakt dhe i fuqishëm që është ideal për përdorim të përditshëm në kuzhinë. Çmontohet plotës

  Tiranë 27 shtator 11:33
  2.490 Lek
 • 0 foto
  Hekur Portativ Ariete ( 4167 )
  Teknik dhe paisje

  Hekur Portativ Ariete ( 4167 )

  Hekur portativ ARIETE - e mbani kudo me vete gjate udhetimeve tuaja. Avulli i fuqishem siguron nje h

  Tiranë 27 shtator 11:31
  4.190 Lek
 • 0 foto
  Hekur me Avull Ariete ( 6215 )
  Teknik dhe paisje

  Hekur me Avull Ariete ( 6215 )

  Hekuri Ariete (6215 ) eshte paisja ideale per hekurosje te perditshme. Realizon hekurosje jashtëzako

  Tiranë 27 shtator 11:31
  2.590 Lek
 • 0 foto
  FRIGORIFER KOLLONE ME XHAM, FRESKUES
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER KOLLONE ME XHAM, FRESKUES

  SHITET FRIGORIFER KOLLONE ME DERE XHAMI ME LOGON DERBY NE GJENDJE SHUME TE MIRE, I PASTER DHE I RREG

  Tiranë 26 shtator 19:33
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Frigorifere vaske tamel.
  Teknik dhe paisje

  Frigorifere vaske tamel.

  Vasca Frigorifere per qumesht.600 lt me motore 380.me temperature 4 .cmimi850.euro. vasca 800 lt.mo

  Shkodër 26 shtator 18:41
  850 €
 • 1 foto
  Frigorifer INTER.COOL
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer INTER.COOL

  Gjendja i ri nje jav ne pun ...shitet per arsye se me duhet pak me i madh ..

  Durrës 26 shtator 17:01
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Lavatrice gjermane bauknecht 7kg A+++ me garanci
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice gjermane bauknecht 7kg A+++ me garanci

  Lavatrice gjermane bauknecht 7kg A+++ jepet me garanci

  Durrës 26 shtator 11:51
  190 Lek
 • 2 foto
  Shiten frigorifera per pasticeri okazion
  Teknik dhe paisje

  Shiten frigorifera per pasticeri okazion

  Shiten frigorifera per pasticeri okazion Çmimi drushme...

  Tiranë 26 shtator 08:50
  3.000 €
 • 1 foto
  Kondicioner Midea 24000btu
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner Midea 24000btu

  Shitet kondicioner mural 24000btu i Markes Midea, ne gjendje shume te mire pune. Nuk ka asnje fije n

  Durrës 25 shtator 19:21
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Kondicioner Midea 18000-BTU
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kondicioner Midea 18000-BTU

  Shitet Kondicioner Midea 18000 Btu i perdorur. Ne gjendje perfekte pune. Shitet per shkak transferim

  Tiranë 25 shtator 15:41
  150 €
 • 7 foto
  MultiCooker
  Teknik dhe paisje

  MultiCooker

  Shitet multi cooker ne gjendje shume te mire shume pak i perdorur nxehet shume shpejt per 5 sekonda

  Tiranë 25 shtator 15:37
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Banak 2 cope
  Teknik dhe paisje

  Banak 2 cope

  Shes 2 banake ne gjendje sh te mire. Njeri i ri fare. Vetem 100 mije lek

  Korçë 25 shtator 13:01
  100 Lek
 • 0 foto
  Banak shitje
  Teknik dhe paisje

  Banak shitje

  Shes 2 banake ne gjendje te mire, njeri i ri fare.vetem per 100 mije lek te 2

  Korçë 25 shtator 12:43
  100 Lek
 • 1 foto
  eksprese
  Teknik dhe paisje

  eksprese

  express kafeje ne gjendje perfekte

  Tiranë 25 shtator 09:55
  250 €
 • 2 foto
  Shitje kondicionerash te ri dhe te perdorur montim
  Teknik dhe paisje

  Shitje kondicionerash te ri dhe te perdorur montim

  Kondicionera te ri dhe te perdorur super gjendje klasi a me kursim energjie bejm montime dhe ripar

  Tiranë 24 shtator 15:48
  1.200 €
 • 0 foto
  Shitet Banak ngrires – ftohes statik
  Teknik dhe paisje

  Shitet Banak ngrires – ftohes statik

  Model TPL271200, shume I pershtatshem per bizneset te cilet duan te mirembajne produktet ngrirese ne

  Tiranë 23 shtator 14:16
  500 €
 • 1 foto
  Shitet Can Cooler
  Teknik dhe paisje

  Shitet Can Cooler

  Model AHT60BC, ofrohet ne dy madhesi te ndryshme me kapak me nje dhe dy hapje, shume I pershtatshem

  Tiranë 23 shtator 14:08
  150 €
 • 2 foto
  Shitet Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-2
  Teknik dhe paisje

  Shitet Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-2

  Shume I pershtatshem per ambjente zyre, shtepie gjithashtu funksional edhe per automjetin tuaj, mjet

  Tiranë 23 shtator 13:36
  50 €
 • 1 foto
  Frigorifer per dyqane ose supermarkete
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer per dyqane ose supermarkete

  Frigorifer per dyqane ose supermarkete. Eshte ne dy vaiante me senduk poshte 100 kg per ngrirje, dhe

  Pogradec 23 shtator 11:07
  400 Lek
 • 4 foto
  Frigorifer 2 dyersh Amana
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer 2 dyersh Amana

  Shitet frigorifer 2 dyersh afer pazarit te ri. 2 dyersh stil amerikan per 250 mije lek. Per dimensio

  Tiranë 21 shtator 13:24
  250 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer 2 dyersh
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer 2 dyersh

  Frigorifer 2 dyersh funksional dhe ne gjendje shume te mire. Shitet per 200.000 lek. Me kontaktoni

  Tiranë 21 shtator 13:12
  200.000 Lek
 • 1 foto
  LAVATRICE LG 7KG A+++ JEPET ME GARANCI
  Teknik dhe paisje

  LAVATRICE LG 7KG A+++ JEPET ME GARANCI

  Lavatrice LG 7kg A+++ pothuajse e re jepet me gatanci

  Durrës 20 shtator 21:24
  200 Lek
 • 2 foto
  Kondicioner
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner

  Okazion

  Durrës 20 shtator 15:32
  1.300 €
 • 0 foto
  Ignis 9 kg
  Teknik dhe paisje

  Ignis 9 kg

  Shitet lavatrice e markes ignis e sapoardhur nga italia.lavatricja mban 9 kg rroba dhe lan 1300 xhir

  Durrës 20 shtator 15:07
  100 €
 • 0 foto
  Shes expozitor peshku,per lokale
  Teknik dhe paisje

  Shes expozitor peshku,per lokale

  Shes expozitorin e peshkut, shum pak te perdorur, ne gjendje te shkelqyer. 500 mij leke te vjetra.

  Tiranë 19 shtator 14:35
  50.000 Lek
 • 2 foto
  shes kondicjoner
  Teknik dhe paisje

  shes kondicjoner

  shes kondicioner Fratelli Onufri 18 BDU i perdorur.

  Durrës 19 shtator 13:02
  9.500 Lek
 • 0 foto
  Kombinat Kenwood Cooking Chef
  Teknik dhe paisje

  Kombinat Kenwood Cooking Chef

  Shitet Kombinat Kenwood Cooking Chef

  Tiranë 19 shtator 11:02
  1.199 €
 • 6 foto
  Shitet lavatrice Hotpoint Ariston Seria Aqualtis
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatrice Hotpoint Ariston Seria Aqualtis

  Shitet lavatrice Hotpoint Ariston Seria Aqualtis SuperSilent me teknologjine ecotech. Lavatricja esh

  Tiranë 19 shtator 09:26
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Katabrik akullore italiane
  Teknik dhe paisje

  Katabrik akullore italiane

  Katabrik 3faz me qarkullim uje 4kg ne gjendje shume te mire

  Fier 18 shtator 22:45
  1 Lek
 • 2 foto
  Kaldaje me gas
  Teknik dhe paisje

  Kaldaje me gas

  Shitet kaldaje me gas dhe 54 elemente kaloriferi alumini te perdorura

  Durrës 18 shtator 13:49
  400 €
 • 0 foto
  Androit box 4Gb+64Gb
  Teknik dhe paisje

  Androit box 4Gb+64Gb

  I sapo ardhur me sistemin e ri androit box version 9.0 me kanale kombetar edhe nderkombetare. Me s

  Tiranë 18 shtator 10:57
  55 €
 • 0 foto
  mulli kafeje
  Teknik dhe paisje

  mulli kafeje

  mulli kafeje ne gjendje perfekte cmimi okazioooon

  Tiranë 18 shtator 10:18
  99 Lek
 • 2 foto
  Makine kafe ekspres superautomatike
  Teknik dhe paisje

  Makine kafe ekspres superautomatike

  Shitet ekspres kafe, super automatike e markes Delonghi (modeli DeLonghi ECAM 23.125.B). E perdorur

  Tiranë 18 shtator 08:46
  300 €
 • 2 foto
  pellumb
  Teknik dhe paisje

  pellumb

  Shiten dy motorr frigoriferi ne gjendje pune .cmimi i arsyshem

  Tiranë 18 shtator 06:29
  80 Lek
 • 0 foto
  shitet ekspres me bustina
  Teknik dhe paisje

  shitet ekspres me bustina

  shitet ekspres me bustina . ne gjendje perfekte si i ri . akull i paster

  Tiranë 17 shtator 19:56
  100 €
 • 2 foto
  MAKINERI PER KREPA ARIETE
  Teknik dhe paisje

  MAKINERI PER KREPA ARIETE

  Fuqia:1000 W Pjata jo ngjitese Termostat:PO Llampe spiune:ON/OFF 2 Spatula Druri te perfshira

  Tiranë 17 shtator 15:55
  3.490 Lek
 • 0 foto
  Tharese Frutash dhe perimesh Ariete ( 616 )
  Teknik dhe paisje

  Tharese Frutash dhe perimesh Ariete ( 616 )

  Falë shpërndarjes së barabartë të nxehtësisë, Ariete B-Dry është një dehidrator i ushqimit që siguro

  Tiranë 17 shtator 15:43
  5.690 Lek
 • 3 foto
  Shiten 2 pompa per kaldaja per objekte te medha!
  Teknik dhe paisje

  Shiten 2 pompa per kaldaja per objekte te medha!

  OKAZION! Shes 2 pompa te reja per kaldaja te per objekte te medha. Sistem ngrohje, pompat jane blere

  Tiranë 17 shtator 13:02
  600 €
 • 4 foto
  FRIGORIFER KOLLONE
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER KOLLONE

  SHITET FRIGORIFER KOLLONE PER CDO AMBJENT, DYQAN, LOKAL etj... FRIGORIFERI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE

  Fier 17 shtator 12:23
  500 Lek
 • 0 foto
  Okazion!!! Sobe me pelet
  Teknik dhe paisje

  Okazion!!! Sobe me pelet

  Shitet sobe me pelet me cmim okazion!!! Soba vetem 3 muaj e perdorur me cmim blerje 850 euro. Fuqia

  Durrës 17 shtator 01:16
  750 €
 • 3 foto
  Lavatrice beko
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice beko

  Okazion cmimi 19000leke!!!!!! Shes lavatrice BEKO 7 Kg, 1000 giro klasi energjis A++ . E përshtas

  Fier 16 shtator 21:46
  19.000 Lek
 • 4 foto
  Frigrifer banak
  Teknik dhe paisje

  Frigrifer banak

  Frigorifer eshte ne gjendje shume te mir shitet pasi mbylla biznesin

  Elbasan 16 shtator 20:54
  650 €
 • 6 foto
  Maqina kunder Lagështis?-Vllag Myk-IPEN ME QERA
  Teknik dhe paisje

  Maqina kunder Lagështis?-Vllag Myk-IPEN ME QERA

  Maqina kunder Lagështis💧-Vllag Myk +383-44--395-435 ☎️ Aparate kunder Lagështisë💧Vllages mykut

  Durrës 15 shtator 12:35
  1 €
 • 2 foto
  Kondicioner
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner

  Shume pak i perdorur

  Durrës 15 shtator 10:55
  1.550 €
 • 2 foto
  Okazion frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Okazion frigorifer

  Frigoriferi eshte ne gjendje shum te mire i mban produktet te fresketa. Eshte 1.5 m me 90 cm.

  Korçë 15 shtator 09:58
  300 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer 2019.  22000 Lek
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer 2019. 22000 Lek

  Shitet për arsye mospërdorimi. I sapo blerë dhe i papërdorur. Ne gjendje perfekte. I pajisur me de

  Tiranë 15 shtator 09:13
  22.000 Lek
 • 1 foto
  Ngohese fast fudi
  Teknik dhe paisje

  Ngohese fast fudi

  Ngohese fast fudi per pica dhe byrek. Ne gjendje te re.

  Fier 14 shtator 15:46
  450 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer per Bar Restorant
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer per Bar Restorant

  Shitet frigorifer ne gjendje perfekte vetem 1 muaj i perdorur , per Bar Restorant

  Durrës 14 shtator 10:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  sobe druri kalaldaje per ngrohje, pjekje dhe gatim

  Pogradec 13 shtator 20:03
  42.000 Lek